خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
اخبار صفحه اصلی

عادی‌سازی روابط با صهیونیست‌ها موجب تشدید تجاوزات آن‌ها به کشور‌های همسایه می‌شود

روسای کمیسیون‌های روابط خارجی مجالس کشور‌های حامی فلسطین عنوان کردند که عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی نه تنها حقوق ملت فلسطین را تضییع می‌کند بلکه موجب تشدید تجاوزات و جنایات این رژیم به کشور‌های همسایه نیز می‌شود.
ظریف:

به دنبال تنش و جنگ نیستیم/ بازدارندگی ایران به خوبی عمل می‌کند

وزیر امور خارجه با بیان اینکه به دنبال تنش و جنگ نیستیم و اگر کسی قصد تجاوز به ایران را داشته باشد، باید سوابق تجاوز‌های قبلی را در نظر بگیرد، گفت: فکر می‌کنم یکی دو روز باقیمانده از دولت ترامپ هم تمام خواهد شد و بازدارندگی جمهوری اسلامی نیز به خوبی عمل می‌کند.
ایزدی:

تحریم آستان قدس رضوی به دلیل موفقیت‌هایش در عرصه فرهنگ و اقتصاد است

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه دشمن در شرایط کنونی با جنگ اقتصادی به دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی است، گفت: یکی از راهکار‌های دشمن در این راستا ضعیف کردن نهاد‌های موثر اقتصادی از جمله آستان قدس رضوی است.
با نیت امام هشتم؛

هر دو هفته هشت نفر زندانی توسط نیکوکاران استان تهران آزاد می‌شوند

مدیر کل زندان‌های استان تهران با سپاس از یاری نیکوکاران و عاشقان راه ولایت اظهار داشت: کمک به آزادی زندانیان نیازمند علاوه بر اینکه اجر و پاداش فراوانی نزد خداوند متعال دارد، اقدامات اصلاحی و تربیتی نیز در زندان‌ها ارتقاء یافته، سبب کاهش بسیاری از صدمات و آسیب‌های اجتماعی جامعه می‌شود.
پرونده ویژه | هیئت علمی‌های خاموش- ۲۴

نقش هیئت علمی‌ در پیوند دانشگاه‌ و صنعت / «تاپ» می‌تواند نیاز صنعت را رفع و دانشجویان را شاغل کند

سامانه «ایران تاپ» راه‌اندازی شد تا نیاز‌های صنایع را با پروژه‌های دانشگاهی به یکدیگر مرتبط کند، اما جامعه دانشگاهی چندان از این طرح اطلاع ندارند و اساتید خواه یا ناخواه برای معرفی آن تلاشی نمی‌کنند.
سرلشکر باقری:

کسانی که می‌گفتند انقلاب اسلامی ۴۰ سالگی را نمی‌بیند کنگره‌شان در تصرف است / بجای ۳ روز ۲۰ روز رزمایش برگزار کردیم تا خیال مردم راحت باشد

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: وقتی فرمانده کل قوا تصمیم گرفت نیروهای مسلح در اوج آمادگی باشد، رزمایش‌هایی در ۲۰ روز انجام شد که البته می‌توانستیم در سه روز هم این رزمایش‌ها را انجام دهیم اما برای آسوده کردن خیال مردم ۲۰ روزه شد.
سمامی در گفتگو «دانشجو»:

دستورالعمل رسیدگى به اموال نامشروع یک خبر استثنایى در جامعه است / مدیران خاطى زیر ذره‌بین قوه قضائیه

نایب رئیس کانون وکلاى دادگسترى مرکز در خصوص دستورالعمل اجرایى رئیس قوه قضاییه در مورد اموال و دارایى هاى نامشروع گفت: این خبر مى تواند یک خبر استثنایى در جامعه فعلى باشد.
اسنادی که هکرها ربودند نشان می‌دهد

فشار به اتحادیه اروپا برای تایید فوری واکسن فایزر و بیون تک

روزنامه فرانسوی لوموند فاش کرد اسناد مربوط به واکسن کرونا که ماه گذشته از سوی هکر‌ها ربوده شدند نشان می‌دهد آژانس دارویی اتحادیه اروپا برای تایید فوری واکسن کرونای آمریکایی-اروپایی فایزر و بیون تک تحت فشار بوده است.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی