عناوین کل اخبار
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۱
گروهک داعش مدعی شد که دو عضو بلندپایه نیرو‌های «دموکراتیک سوریه» را در شمال سوریه اعدام کرده است.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۱
با ادامه سیر صعودی ابتلا به کرونا در اروپا، یکی از اعضای خانواده سلطنتی اسپانیا بر اثر این بیماری جانش را از دست داد و یک مقام فرانسوی این همه‌گیری را سنگ محکی برای اعتبار اروپا دانست.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۰
یک روزنامه آلمانی در گزارشی نوشت که طی سال ۲۰۱۹ میلادی دست کم ۸۷۱ مورد حمله به مسلمانان این کشور گزارش شده است.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۶
بر اساس نظرسنجی که شبکه خبری فاکس‌نیوز انجام داده «جو بایدن» نامزد احتمالی دموکرات‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا، ۴۹ درصد آرای این نظرسنجی و «دونالد ترامپ» نیز تنها حمایت ۴۰ درصد شرکت کنندگان را بدست آورده است.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۳
مقامات ایتالیا اعلام کردند طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۵۶ نفر دیگر در این کشور به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند تا مجموع قربانیان کرونا در این کشور اروپایی به ۱۰ هزار و ۷۷۹ نفر برسد.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۲
فدراسیون جهانی دوچرخه سواری تمامی مسابقات زیرمجموعه خود را لغو کرد.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۷
جدول زمانی پخش برنامه‌های درسی دانش‌آموزان دوره‌های ابتدایی و متوسطه که در روز دوشنبه ۱۱ فروردین از طریق شبکه‌های ۴ و آموزش پخش می‌شود، اعلام شد.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۸
رئیس قوه قضائیه طی تماس‌های تلفنی جداگانه با وزیر کشور، رئیس سازمان صدا و سیما و استاندار کردستان به ارائه نکاتی در خصوص طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، آگاهی‌بخشی مفید و موثر رسانه‌ای و تامین امنیت شهروندان پرداخت.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
وزیر ورزش و جوانان گفت: تعویق بازی‌های المپیک قابل پیش بینی بود. کار فدراسیون‌ها برای کسب سهمیه و آمادگی برای حضور در المپیک تعطیل نمی‌شود و هفته سوم فروردین ستاد عالی بازی‌های المپیک و پارالمپیک را تشکیل می‌دهیم.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۹
مقصودی:
عضو هیات علمی دانشگاه قم گفت: اقتصاد ما کشش این را ندارد که سیاست تعطیل سازی را طی سه چهار ماه اجرا کنیم؛ لذا باید سراغ سیاست های ایمن سازی بجای تعطیل کردن اقتصاد برویم.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۵
وزیر ورزش و جوانان حکم رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین را امضا کرد.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۷
عضو عرب پارلمان رژیم صهیونیستی، به این رژیم درباره بی تفاوتی نسبت به قانون بین الملل درباره لزوم کمک به فلسطینی‌های کرانه باختری و نوار غزه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا هشدار داد.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۸
یک مقام دیپلماتیک یمن گفت: عملیات‌های پهپادی و موشکی علیه عربستان، واکنش طبیعی به تجاوزات ائتلاف سعودی است.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۸
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا تعلل دولت در مقابله با کرونا را عامل مرگ شهروندان دانست و گفت: باید پس از اتمام بحران، عملکرد دولت در این زمینه مورد تحقیق قرار گیرد.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۷
دانشجویی خارجی دانشگاه تبریز درباره تحصیل در ایران گفت: من به عنوان بورسیه به این کشور آمده‌ام تا پیشرفت کنم و زمانی که درسم تمام شود باید به کشور خود برگردم، اما دوست ندارم ارتباطم با ایران قطع شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار