عناوین کل اخبار
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۰
با روشی نوین؛
محققان موسسه فناوری فدرال زوریخ در سوئیس دریافته‌اند که نانوذرات پلاتین با حساسیت بیشتری نسبت به دارو‌های سرطانی کنونی، سلول‌های سرطانی کبد را تشخیص می‌دهند و آن‌ها را از بین می‌برند.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۵:۲۰
آخر هفته با اخبار دانشگاهی| آموزش و پژوهش
برای مرور مهمترین اخبار دانشگاهی یک هفته گذشته در حوزه آموزش و پژوهش با ما همراه باشید.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
دانشجو بررسی می‌کند
دانشگاه فرهنگیان اردبیل با افزایش ظرفیت اتاق خوابگاه‌های خود قصد اسکان همه دانشجومعلمان را دارد تا از حقوق دانشجومعلمان ۴۵ درصد برای ارائه خدمات خوابگاهی کسر کند.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۵
گزارش|
کلاس مجرد‌ها، جلسه‌ی رایگان و پرطرفداری که کارش انتقال و بعضا تولید آموزه‌های مهم و گزیده‌ی دانشگاه‌های برتر تهران است، پس از هشت سال تعطیل شد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۳
نخست وزیر رژیم صهیونیستی قصد دارد پیش از انتخابات سراسری در سرزمین‌های اشغالی، به عنوان یک دستاورد دیپلماتیک، به مغرب سفر کند.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۴:۱۷
وزارت اقتصاد آلمان درخواست تهدید آمیز اخیر انگلیس برای توقف تحریم‌های تسلیحاتی علیه عربستان را رد کرده و اعلام کرد که موضع دولت آلمان در این باره واضح است.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۰
تحلیل‌گر ایرانیِ ساکن امریکا که با مؤسسه ضدایرانی واشنگتن و رسانه‌های بیگانه همکاری نزدیک دارد، در یک سخنرانی به این موضوع پرداخته است که "چرا در ایران انقلاب نمی‌شود؟ "
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۰
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی پنجشنبه ۲ اسفند ۹۷ به مسائل مهم روز سیاست پرداخته است.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۳:۴۰
دفتر نخست‌وزیری عراق چهارشنبه از تماس تلفنی پادشاه سعودی با عادل عبدالمهدی خبر داد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۳:۲۳
با تصویب مجلس
نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب کردند که مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی از پرداخت عوارض و هزینه‌های آب، برق و گاز معافند.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۷
نخست‌وزیر اسبق سوئد و رئیس شورای روابط خارجی اروپا با انتقاد از اظهارات ضدایرانی معاون رئیس‌جمهور آمریکا، تأکید کرده که اروپا به دلیل همجواری با غرب آسیا نمی‌خواهد شاهد درگیری و بی‌ثباتی تازه در این منطقه باشد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۰
مهمترین کلید برای فهم "نقد تراز" اینست که بعد از نقطه پایان، مخاطب را امیدوار می‌کند.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۲:۵۵
دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی از طریق کنکور ۹۸ اقدام به جذب دانشجو می‌کنند، هم‌اکنون ضوابط کلی پذیرش آن‌ها اعلام شده و درباره اعمال "شرط معدل" آمده است: بعد از تصویب در مراجع ذی‌صلاح، زمان انتخاب رشته تحصیلی در "دفترچه شماره ۲" درج خواهد شد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۱
داوطلبان کنکور سراسری سال ۹۸ تا امروز پنجشنبه ۲ اسفند ۹۷ برای ثبت‌نام مهلت دارند.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۷
مهلت حذف و اضافه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی امروز پنج‌شنبه دوم اسفندماه پایان می‌یابد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار