عناوین کل اخبار
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۱
امام جمعه موقت تهران با اشاره به نوزدهم بهمن سالروز بیعت پرسنل نیروی هوایی با امام خمینی (ره) و روز نیروی هوایی گفت: نیروی هوایی امروز در خلق امنیت و افزایش اقتدار جمهوری اسلامی و پاسداری از آسمان کشور نقش تعیین‌کننده و بی‌بدیلی دارد.
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۲
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مدیرعامل سابق شرکت ملی گاز ایران گفت: مسئله بومی سازی تجهیزات راهبردی و سناریو بومی سازی این تجهیزات در راستای همکاری دو قطب علم و فناوری و قطب صنعت نفت و گاز از اهمیت بالایی برخوردار است که زمینه ساز دانش بنیان شدن صنعت نفت کشور شده است. 
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۰
نفرات برتر ۵ فرم تالو مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی ووشو مشخص شدند.
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۹
در روز دوم جشنواره فیلم فجر؛
ناهید عزیزی صدیق در حاشیه چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر با تاکید بر اینکه حضور در جشنواره برایم اهمیت داشت افزود: بیشتر از هر چیز به خود گفتیم که حضور فیلم در جشنواره به دیده شدنش کمک می‌کند.
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۹
مدیرعامل استقلال گفت:در جلسه‌ای که با ساپینتو داشتم گفت اجازه بده چند بازی جلو برویم تا معلوم شود نیاز اصلی تیم هافبک است یا مهاجم.
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۸
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
فاطمه ترکاشوند روزنامه‌نگار سینما که در روزنامه ایران قلم می‌زند با حضور در غرفه خبرگزاری دانشجو از دو روز جشنواره فجر گفت: روزهای گرمی برای سینمای ایران را سپری می‌کنیم.
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۵
دانشجویان بسیجی شهرستان، در آستانه روز پدر با امام جمعه نهاوند دیدار کردند.
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
نقدی بر فیلم در جشنواره؛
در دومین روز جشنواره چهل و یکم فیلم فجر، یادگار جنوب به نمایش درآمد. بر همین اساس نقدی از آن را که تأثیر جنوب و توجه به اقلیم ویژه آن را در روند قصه بی‌تأثیر می‌داند می‌خوانیم.
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
در اطلاعیه‌ای؛
معاونت آموزشی دانشگاه اراک در اطلاعیه‌ای تقویم آموزشی نیم سال دوم تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در این دانشگاه را اعلام کرد.
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۱
اژ‌ه‌ای:
رئیس قوه قضائیه گفت: کارکنان حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه باید ابتکار عمل به خرج دهند و بررسی کنند که با چه شیوه‌هایی می‌توانند به جلب همراهی هر چه بیشتر افراد مجموعه کمک کنند.
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۹
رئیس مجلس نمایندگان نیکاراگوئه و وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با یکدیگر بر ضرورت ارتقای همکاری‌های همه جانبه دو کشور در ابعاد مختلف اقتصادی و پارلمانی تاکید کردند.
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۵
کل واردات نفت اتحادیه اروپا از آمریکا در ۲۰۲۲، حدود ۷۰ درصد نسبت‌به ۲۰۲۱ افزایش داشته و به ۱.۷۵ میلیون بشکه در روز رسیده است.
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۲
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱۱ درصد افزایش به ۱۹۱۴ دلار و ۸۳ سنت رسید.
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۷
رئیس پلیس ایالت خیبرپشتونخواه با افشای جزئیات تازه درباره حمله انتحاری پیشاور، «جماعت الاحرار» را مسئول این حمله دانست.
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۶
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: نبود امنیت در روند امداد رسانی خلال ایجاد کرده و مردم به دلیل ترس دزدیده شدن اموالشان به چادرهای تاسیس شده نمی‌آیند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار