عناوین کل اخبار
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۲
سازمان سنجش طی اطلاعیه تاریخ پرینت کارت، محل رفع نقص کارت و زمان برگزاری آزمون تخصصی اخذ پروانه کارگزاران گمرکی ـ گمرک جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۴۰۲ را اعلام کرد.
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۷
دهقانی خبر داد
توافق‌نامه همکاری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و دانشگاه شهید بهشتی با هدف استفاده از ظرفیت‌های دانشکده حکمرانی این دانشگاه برای تحقق حکمرانی فناورانه امضا شد.
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۵
معاون سازمان انرژی اتمی:
معاون سازمان انرژی اتمی گفت: تجاری سازی محصولات فرعی سازمان انرژی اتمی در دولت سیزدهم به نتیجه رسید و این حرکت بطور جدي تداوم خواهد یافت.
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۴
کتاب «وصول» خاطرات شهیده‌ام یاسر همسر شهید سید عباس موسوی دبیر کل سابق حزب‌الله لبنان است که توسط عبدالقدوس امین در ۲۰۸ صفحه نگارش شده است و انتشارات صریر آن را روانه بازار نشر کرده است.
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۲
استاندار گیلان:
استاندار گیلان گفت: قیام میرزا کوچک خان جنگلی بر گرفته از قرآن، اسلام و مبانی دینی بوده است و هدف میرزا از قیام خود به پا داشتن و گسترش دین مبین اسلام در جامعه خفقان آن دوران بود.
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۱
شهردارمنطقه۱۳ با اشاره به آموزش طرح نوماند به منظور ساماندهی، ارتقاء کمی و کیفی وضعیت تفکیک پسماند از مبدا در مراکز مسکونی، تجاری و عمومی از ابتدای آذرماه از فعالیت آموزشی این طرح به زودی در این منطقه خبر داد .
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۸
زاکانی:
شهردار تهران گفت: آرای تک‌تک شهروندان قابل استماع است و در تمام شئون اداره شهر می‌باید به توان مردمی تکیه کرد.
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۶
در جلسه هیات ممیزه دانشگاه آزاد اسلامی با ارتقا مرتبه علمی پنج عضو هیات علمی به استادی موافقت شد.
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۶
رئیس سازمان بهزیستی:
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: پشت نوبتی‌های مستمری در۲ سال گذشته صفر و بیش از ۵۰۰ هزار نفر وارد چرخه مستمری بهزیستی شدند.
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۴
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه بناب و جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بناب در خصوص حواشی پیش آمده در کنگره ده هزار شهید استان آذربایجان شرقی خطاب به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری نامه صادر کردند.
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۴
از سوی رییس هیأت مدیره بنیاد بین المللی امام رضا (ع)؛
مشهد- رییس هیأت مدیره بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در حکمی «فرهاد قائمیان» را به عنوان مدیر بیست و یکمین جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع) منصوب کرد.
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۵
رئیس مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای به رئیس جمهور قانون اصلاح بند (ک) تبصره (۱) قانون بودجه سال ۱۴۰۲ کل کشور که مربوط به اختصاص قیر به پروژه‌های عمرانی است را ابلاغ کرد.
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۴
دبیر سوگواره نوحه «معجزه مادری» گفت: کانون نغمه‌پردازی خوشدل، فاطمیه ۱۴۰۲ سوگواره نوحه «معجزه مادری» را برگزار می‌کند و بناست از نوحه‌های برتر امسال تجلیل کنیم.
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۲
رئیس جمهور اصلاحیه بند (۱) ماده (۸۳) قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و قانون بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مصوب مجلس را برای اجرا به دستگاه‌های ذی‌ربط ابلاغ کرد.
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۱
حجت الاسلام میرهاشم حسینی در بیمارستان، بستری شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار