عناوین کل اخبار
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۷
یادداشت/
شروع عصبی کمپین انتخاباتی اصلاح‌طلبان با محوریت روحانی احتمالا علاوه بر آنچه گفتیم، تلاشی است برای زمینه‌سازی دریافت این پیشنهاد از سوی آمریکا تا امکان پناه بردن دوباره روحانی به سیاست خارجی فراهم شود.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۸
متن شهادت یک مقام پنتاگون در جلسه استماع کنگره به عنوان بخشی از تحقیقات استیضاح ترامپ منتشر شد.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۴
ساعتی‌قبل دستخطی بدون تاریخ از شهیدحسن طهرانی مقدم، پدر موشکی ایران، خطاب به رهبر معظم انقلاب منتشر شد.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۳
عضو شورای انضباطی مرکزی وزارت علوم گفت: بنا بر شیوه‌نامه جدید انضباطی دانشجویان هر ادله‌ای که از تجسس در حریم خصوصی دانشجویان از جمله صفحات شخصی، چت یا گروه‌های خصوصی به دست آید غیرقانونی است، اما صفحات عمومی حریم خصوصی محسوب نمی‌شود.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۱
غریب آبادی گفت: از زمانی که آژانس اعلام کرد سؤالاتی درباره یک مکان خاص دارد، دسترسی لازم از سوی ایران فراهم شد و هرگونه تلاش برای ارزیابی زودهنگام و خام در این باره در راستای مقاصد سیاسی است.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۳
معاون وزیر و رئیس سازمان فضایی ایران گفت: با بررسی ماهواره سنجشی دیگر کشور‌ها به دنبال این هستیم که در آینده اپراتور‌ها با استفاده از پتانسیل شرکت‌های بومی بتوانند از ماهواره‌های سنجشی ساخت ایران بهره ببرند.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۶
وزارت خارجه مکزیک از اعطای پناهندگی به رئیس‌جمهور مستعفی بولیوی خبر داد.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۵
هفتاد و هشتمین شماره هفته‌نامه دانشجویان منتشر شد.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۸
جریان اصلاحات برخلاف آنچه این روزها تلاش می‌کنند از خود یک چهره صلح‌طلب نشان دهند، در مقاطعی کشور را تا مرز جنگ پیش بردند و اگر تدابیر رهبر انقلاب نبود ممکن بود شرایط ایران را بحرانی کنند.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۹
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های ورزشی سه شنبه ۲۱ آبان ۹۸ به مسائل مهم روز ورزش از جمله فوتبال پرداخته است.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۸
رویه غلط شفاف‌سازی و توضیح درباره اتهام‌های ادعا شده در فضای مجازی این روزها رنگ و لعاب بیشتری به خود گرفته است؛ جدل نماینده مجلس و وزیر ارتباطات که اخیرا اتفاق افتاد نمونه نزدیک و واضح این رویه است.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۱
انتقادات کارشناسان و تحلیلگران سیاسی و اقتصادی و همچنین چهره‌ها و فعالان سیاسی حاکی از آن است اظهارات جنجالی رئیس‌جمهور در یزد، نتیجه معکوسی داشته و ادامه راه را برای روحانی ناهموارتر کرده است.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۰
یک دیپلمات ارشد کره شمالی ضمن محکوم کردن رویکرد‌های آمریکا گفت که روابط کشورش با ایالات متحده پیشرفت چندانی نداشته و تنش‌زدایی صورت نگرفته است.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۵
ماهاتیر محمد:
نخست وزیر مالزی در سخنانی تاکید کرد که باید حمایت جامعه بین‌المللی در توقف تروریسم رژیم صهیونیستی علیه مسلمانان را بدست بیاوریم.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۸
مشاور ازدواج و خانواده گفت: همان‌طور که در مستند «ایکس سونامی» بیان شد، بعید نیست جامعه ایران در مسیر همان مشکلات و معضلات امروز آمریکا پس از انقلاب جنسی قرار گیرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار