خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
اخبار صفحه اصلی

رهبر انقلاب: تلاش برای افزایش نسل و حمایت از خانواده، سیاستی حیاتی است / از مسئولانی که به چاره‌جوئی برای نجات کشور از آینده‌ هولناک پیری جمعیت می‌پردازند تشکر می‌کنم

رهبر انقلاب اسلامی در پیامی با تشکر از فعالان دلسوز حوزه جمعیت، تلاش برای افزایش نسل و جوان شدن نیروی انسانی کشور و چاره‌جوئی برای نجات کشور از آینده هولناک پیری جمعیت را سیاستی حیاتی و از ضروری‌ترین فرائض دانستند.
در جلسه هیات دولت؛

رئیسی: حل مشکل غبار نیازمند همکاری با کشور‌های منطقه است / تیم اطلاع‌رسانی دولت باید گره‌های ذهنی مردم را باز کند

رئیس جمهور با اشاره به افزایش آلایندگی‌ها و گرد و غبار در استان‌های مختلف کشور بویژه استان خوزستان، اظهار داشت: حل ریشه‌ای این موضوع نیازمند همکاری با کشور‌های منطقه و همسایه است.

مذاکرات صلح روسیه و اوکراین متوقف شد

مقامات روسیه و اوکراین گفتند که مذاکرات صلح بین دو کشور با رکود مواجه شده است. هر دو طرف یکدیگر را سرزنش می‌کنند و مسکو می‌گوید که بازگشت دوباره به مذاکرات ممکن است دشوار باشد.

تصمیم دولت بر عملیاتی‌شدن سریع‌تر طرح‌های مرتبط با احیای دریاچه ارومیه

جلسه هماهنگی و بررسی اجرای طرح‌های اولویت‌دار استان آذربایجان غربی بعدازظهر امروز به ریاست معاون اول رییس جمهور در نهاد ریاست جمهوری برگزار و بر اتمام و اجرای طرح‌های محرومیت زدایی در این استان تاکید شد.
آیت‌الله جوادی آملی:

ارتحال آیت‌الله فاطمی‌نیا ثلمه‌ای توان فرساست / او عالمی متفکر و کارآزموده نسبت به طبقات جامعه بود

مرجع تقلید شیعیان گفت: ارتحال عالم ربانی آیت الله فاطمی نیا ثلمه‌ای توان فرسا است، ایشان سالکی عاقل، عالمی متفکر، مربی مهربان، استادی کارآزموده نسبت به طبقات جامعه بود.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی