دانشگاه - تشکل‌های دانشگاهی
تشکل‌های دانشگاهی
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۳
در دیدار سفیر نیکاراگوئه با رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران مطرح شد
«ایساک لنین برآوو» سفیر نیکاراگوئه در ایران با حضور در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران ضمن دیدار با دکتر علی اسدی رئیس پارک علم و فناوری و بررسی فرصت‌ها و ظرفیت‌ها به منظور ایجاد کمیته مشترک علم و فناوری ایران و نیکاراگوئه، از چندین شرکت دانش‌بنیان مستقر در این پارک بازدید کرد.
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۷
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه علامه طباطبایی طی نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور کشورمان خواستار لغو مصوبه مولدسازی دارایی‌های راکد دولت شدند.
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۱
انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل:
انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل طی نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور فرایند دولت برای مولدسازی اموال راکد را توهین به قوانین جمهوری اسلامی دانست.
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۸
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان خطاب به سران قوا:
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان طی نامه‌ای خطاب به سران قوا مصونیت قضایی قائل شده برای هیئت هفت نفره مصوبه مولدسازی دارایی‌های دولت را خلاف قانون اساسی دانست.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰
پیام رئیس بسیج اساتید به مناسبت دهه فجر؛
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در پیامی گفت: با تمام دشمنی‌ها شاهدیم که حمایت مردم از آرمان والای انقلاب اسلامی، اندیشه‌های امام خمینی (ره) و منویات مقام معظم رهبری در دنیا بی‌نظیر است.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۶
روایت دانشجویی
جوانان متخصص ما در این چند سالی که تحریم بودیم، پیشرفت‌های زیادی داشته‌اند. در روزهای اوج کرونا مهندسین ما طرح افزایش ظرفیت را طراحی و اجرا کردند و تولید را از ۳۶۰ هزار بشکه به ۴۵۰ هزار بشکه تبدیل کردند. ما به پالایشگاه خلیج فارس افتخار میکنیم.
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۳
فعالان بسیج دانشجویی در برنامه ۱۶ آذر:
میزان اثرگذاری اردو‌های راهیان نور روی جامعه دانشجویی و همچنین میزان استفاده از ظرفیت‌های موجود در این اردو‌ها در قالب ویژه برنامه ۱۶ آذر و با حضور مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت و مسئول قرارگاه راهیان نور بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبائی بررسی شد.
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۵
۱۳ دفتر انجمن‌های اسلامی دانشجویان عضو اتحادیه دفتر تحکیم وحدت در دانشگاه‌ها طی نامه‌ای خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت خواستار توقف فوری عرضه خودرو در بورس کالا شدند.
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۲
در گفتگو با «دانشجو» صورت گرفت
وزیر علوم، تحقیقات و فن‌آوری نسبت به گمانه زنی‌های مطرح شده در خصوص اخراج برخی از اساتید دانشگاه‌ها به دلیل اظهار نظر در جریان اتفاقات اخیر واکنش نشان داد.
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۹
معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید کشور و دبیر اولین جشنواره علمی شهید چمران از ارسال ۱۹۱۱۲ اثر علمی از سراسر کشور به سامانه جشنواره خبر داد.
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۹
بسیج دانشجویی دانشگاه شریف:
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد: توهین به مقدسات پس از رشد چشمگیر اسلام در جوامع غربی، با هدف تخریب اسلام صورت گرفته و اینگونه اقدامات قطعا به تسریع رشد اسلام در قلب اروپا منجر خواهد شد.
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۳
کارگروه مبارزه با فساد و تبعیض دانشگاه امیرکبیر:
کارگروه مبارزه با فساد و تبعیض دانشگاه امیرکبیر با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: مصوبه مولد سازی اموال مازاد دولتی به ایجاد و تقویت کلونی‌های فساد و قدرت منجر می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار