دانشگاه - تشکل‌های دانشگاهی
تشکل‌های دانشگاهی
۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۷
نجفی:
یک پژوهشگر مسائل بین الملل گفت: اگر روند کاهشی قیمت نفت چند ماه طول بکشد حتماً به ضرر آمریکا و رئیس جمهور این کشور است چون اشتغال‌زایی که دستاورد اصلی ترامپ بوده تا حد زیادی زیر سوال می‌رود.
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۰
در پویش «به فکر باشیم» مطرح شد
یک کارشناس اقتصاد گفت: در شرایط اظطراری مانند دوران کنونی دولت می تواند برای توزیع کالا و اطمینان بخشیدن به مردم از زیرساخت کارت هوشمند ملی استفاده کند.
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
یادداشت دانشجویی |
میراث بزرگ حاج قاسم آسمانی ما، گره زدن سرنوشت جبهه مقاومت و ملت‌ها در جغرافیای محور مقاومت است. میراثی چنان عظیم که این چنین طرح‌های آمریکا را ناکام می گذارد.
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۶
در قالب دائرةالمعارف؛
بسیج اساتید به‌منظور ثبت و ضبط اقدامات ضدایرانی در مقابله با ویروس کرونا در نظر دارد تا مقالات، متون تصویری و گزارش‌های راهبردی اساتید دانشگاه و حوزه، دانشجویان و پژوهشگران را در قالب دائرة‌المعارف منتشر کند.
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
۲۶ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد:
۲۶ بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد سراسر کشور در نامه‌ای خطاب به ملت عراق تنها راه حل عبور از بحران فتنه انگیزی آمریکا در این کشور را کلمه طیبه «وحدت» دانستند.
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
سردار سپهر در نشست خبری مطرح کرد
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: نهضت مردمی حل نوآورانه چالش کرونا با تکیه بر قدرت جمعی به همت سازمان بسیج مستضعفین برگزار می‌شود.
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰
نیکی ملکی در نشست خبری:
رئیس مرکز اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام گفت: کارخانه تولید ماسک ستاد اجرایی فرمان امام با ظرفیت تولید روزانه سه میلیون ماسک و همچنین ظرفیت تولید صد هزار ماسک N۹۵ راه‌اندازی می‌شود.
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۴:۳۸
ایزدخواه:
منتخب مردم تهران در یازدهمین دوره انتخابات مجلس گفت: طبل رسوایی مدل‌های غربی در مدیریت بحران کرونا با توجه به وضعیت بیمارستان‌های خصوصی، بیمه و دیگر مسائل در کشور‌های غربی به صدا درآمده است.
۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۰
شهبازی:
دبیر اسبق جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: تعطیلی های کرونایی بدون برنامه حمایتی برای مستضعفین،‌ قشر کم توان و محروم جامعه را رو به نابودی می‌کشاند
۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۰
جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های استان تهران نامه ای را خطاب به «کنت مک کنزی» فرمانده سنتکام آمریکا نوشته و تحویل سفارت سوئد در ایران داده‌اند.
۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷
دارا:
رئیس بسیج اساتید دانشگاه های تهران از تاسیس و فعال شدن گروه علمی مسئله محور روانشناسی پسا کرونا خبر داد.
۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷
به همت جنبش عدالتخواه دانشجویی
به همت اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی برای رساندن صدای صاحبان مشاغل آسیب دیده به مسئولان و ارائه‌ راهکار مناسب کارشناسی برای حل مشکلات این اقشار، پویش «کرونای دیده نشده‌ها» راه اندازی شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار