دانشگاه - تشکل‌های دانشگاهی
تشکل‌های دانشگاهی
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۸
معاون علمی رئیس‌ جمهوری:
معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری با تاکیدبر اینکه سه سال تلخ را در دانشگاه‌ها پشت سر گذاشتیم، گفت: دانشجویان امسال نیازمند فضای متفاوت در دانشگاه‌ها هستند و باید خاطرات خوبی برای آن‌ها رقم بزنیم.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۲
با حکم علیرضا نوران ، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی تهران بزرگ، آرش فرجی به عنوان دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌‌های تهران بزرگ معرفی شد.
۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۰
بسیج اساتید دانشگاه علامه‌طباطبائی در بیانیه‌ای با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، آمادگی همه جانبه خود را برای تحقق برنامه‌های تحولی دولت سیزدهم و وزارت علوم، در جهت تحقق رهنمودهای رهبری درباره انتقال دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس اعلام کرد.
۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۵
اعتراض دانشجویان به انتخابات اتاق بازرگانی
جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های تهران با تجمع مقابل وزارت صنعت، معدن و تجارت اعتراض خود را نسبت به نحوه برگزاری انتخابات اتاق بازرگانی اعلام کردند.
۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۰
فاطمه محمدبیگی، نماینده مجلس:
نماینده مجلس و رئیس کمیته سلامت الکترونیک در نشست دانشجویی بررسی برنامه هفتم توسعه در حوزه سلامت، در محل خبرگزاری دانشجو حضور پیدا کرد و پاسخگوی سوالات دانشجویان شد.
۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۷
با برگزاری بیست و ششمین کنگره سراسری اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان، انتخابات شورای مرکزی و هیئت نظارت این اتحادیه در مشهد برگزار و نتایج آن اعلام شد.
۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۶
بازخوانی وقایع پائیز پارسال در برنامه «شانزده آذر»
بیست و سومین قسمت از برنامه «شانزده آذر» برای بررسی تحولات سال گذشته و بازخوانی وقایع پائیز ۱۴۰۱ در دانشگاه با حضور فرزانه سادات باطنی، مسئول خواهران سابق بسیج دانشجویی دانشگاه تهران و علی یزدی، دبیر سابق تبیین مواضع بسیج دانشجویی تهران برگزار شد.
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۳
مناظره عبدالکریمی و شجاعی‌زند
مناظره بیژن عبدالکریمی و علیرضا شجاعی‌زند با موضوع بررسی وضعیت جامعه ایرانی پس از پائیز ۱۴۰۱ به همت بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر برگزار شد.
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰
با حکم مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور، نوران مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران بزرگ شد.
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۳
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران:
پیرامون انتشار فیلم جلسه دفاع یک غیردانشجو در دانشکده علوم اجتماعی، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران نامه‌ای خطاب به سید محمد مقیمی، رئیس دانشگاه تهران نوشت.
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۵
برگزاری همایش اساتید بسیجی دانشگاه‌های تهران بزرگ
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسدارن : نظام ولایی به خودش اکتفا نکرده و دارد الگو می شود این استکباررا عصبانی می کند. اگر انقلاب دنبال پیش برندگی نبود این همه دشمن نداشت.
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۰
برگزاری همایش اساتید بسیجی دانشگاه‌های تهران بزرگ
محمدرضا مردانی در همایش اساتید بسیجی دانشگاه‌های تهران بزرگ، گفت: راهبرد ما حمایت، همراهی و پشتیبانی از آموزش عالی است. در دانشگاه‌ها این استراتژی را دنبال می‌کنیم.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار