دانشگاه - تشکل‌های دانشگاهی
تشکل‌های دانشگاهی
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۶
فعالان دانشجویی در گفتگو با دانشجو:
ظرفیت‌های تقویت روابط با روسیه و همچنین موانع پیش روی همکاری‌های راهبردی دو کشور در گفتگو با فعالان دانشجویی سابق و فعلی مورد بررسی قرار گرفت.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۰
همایش تخصصی مسئولان بسیج خواهران با محوریت سبک زندگی فاطمی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد.
۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۲
امروز با حضور ستاری صورت گرفت
در مراسم افتتاح نمایشگاه دستاورد‌های فناوری نانو از بیش از ۵۰ محصول جدیدِ این حوزه رونمایی شد.
۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰
رستم وندی:
رییس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: در پیمایش‌های انجام شده حدود ۴۰ تا ۴۵ درصد از مردم اعلام کرده اند که نه خود مردم و نه مسئولین قانون را رعایت نمی‌کنند.
۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۰
قاسم پور:
یک نماینده مجلس گفت: انحراف در هزینه کرد در بودجه آسیب های اجتماعی خود را نشان می دهد و تلاش کردیم که این را پیگیری کنیم.
۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۸
وزیر کشور گفت: ما در مواجهه با آسیب‌های اجتماعی نه تنها باید توجه دیگران را جلب کنیم؛ بلکه باید یک نهضت مواجهه صحیح، علمی، عقلانی، قاطع و جهادی با آسیب‌های اجتماعی مختلف اعم از طلاق، خودکشی، اعتیاد، مفاسد اخلاقی و حاشیه نشینی راه اندازی کنیم.
۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۷
رییس صندوق رفاه دانشجویان در نشست رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی:
مسعود گنجی گفت: ارتقای آشپزخانه‌های دانشگاه‌ها از جمله برنامه‌های اعلامی این صندوق بوده است و تاکنون دانشگاه‌هایی که با این صندوق تفاهم‌نامه منعقد کرده‌اند و گزارش پیشرفت و ارتقاء آشپزخانه‌های خود را به این صندوق ارسال کرده‌اند.
۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۳
انجمن اسلامی دانشجویان ۱۳۴۸ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی طی نامه‌ای خطاب به وزیر بهداشت خواستار تسریع در تغییرات مدیریتی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شد.
۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۹
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: در دوره پسا کرونا دانشگاه ها باید مسئولیت اجتماعی خود را در قبال جامعه و توسعه محلی گسترش دهد.
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۲
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی هرمزگان خطاب به رئیس جمهور:
مصوبه ی شورای عالی امنیت ملی در خصوص جدایی تعدادی از روستاهای پارسیان از هرمزگان ما را به یاد لوایح استعماری می اندازد! اگر کسانی میخواهند به دریا راه داشته باشند می توانند در استان هرمزگان ادغام شوند نه این که به فکر جدایی بخش هایی از هرمزگان باشند.
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۳
طی نشست عدالت فرای مرزها؛
نشست عدالت فرای مرزها به همت بسیج دانشجویی دانشگاه تهران، پیرامون مسئله عدالت در غرب و کشورهای اروپایی و با حضور برخی فعالین این عرصه و جهت تقدیر از مسعود شجره، از فعالین‌ عدالت‌خواهانه در فرای مرزها برگزار شد.
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۰
همایش «دولت سیزدهم و صنعت فضایی» مطرح شد
همایش «دولت سیزدهم و صنعت فضایی» به همت بسیج دانشجویی دانشکده فنی دانشگاه تهران در این دانشکده برگزار شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار