دانشگاه - تشکل‌های دانشگاهی
تشکل‌های دانشگاهی
۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰
ابراهیم متقی:
ابراهیم متقی استاد حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران گفت: ترکیب دو سیاست داخلی و خارجی امنیت را شکل می‌دهد وامنیت تابع چگونگی ترکیب این دو است.
۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۷
علی باقری:
معاون اسبق دبیر شورای‌عالی امنیت ملی درسی‌امین دوره همایش سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: برخلاف اینکه در عملی کردن بیانیه گام دوم انقلاب یک تعداد خاضی مسئول شناخته می‌شوند، عمده مردم و خصوصا جوانان مسئول عملی شدن آن هستند
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۶
معاون فرهنگی وزارت علوم:
غفاری به اهمیت و جایگاه علم، دانش و فناوری در بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و افزود: رهبری در دومین محور، محور‌های هفت گانه‌ای که در این بیانیه مطرح کرده اند بر علم، دانش و فناوری تاکید داشته اند و این برای ما دانشگاهیان اهمیت دارد، چون توانایی کشور در گرو علم و دانش ماست.
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۲
زادمهر در گفتگو با دانشجو:
عضو شورای مرکزی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: با رای اکثریت اعضای وزارت علوم و دانشجویان اصلاح طلب عضو شورای مرکزی ناظر بر نشریات این وزارتخانه انتخابات کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه فرهنگیان ابطال شد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۹
ده نمکی:
مسعود ده نمکی کارگردان سه گانه اخراجی‌ها گفت: من فیلم زندانی‌ها را برای کسانی ساختم که با ما همراه نیستند.
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱
بذرپاش در همایش اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان:
نماینده مردم تهران در مجلس نهمبه پرداخت ۲۶۰ هزار میلیارد تومان یارانه پنهان اشاره کرد و افزود: با این پول چه جا‌هایی را که نمی‌شود آباد کرد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹
فتاح در همایش اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان:
رئیس کمیته امداد به کمک ۱.۵ میلیون یورویی اتحادیه اروپا به سیل زدگان کشورمان اشاره کرد و افزود: وزارت امور خارجه باید این رقم ناچیز را در حالی که هنوز آن را هم نداده اند به صورت اروپایی‌ها می‌زد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۴
دو واحد کتاب| قسمت اول
دبیر فرهنگی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در آستانه برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خواندن پنج عنوان کتاب را به دانشجویان مشتاق کتاب خوانی توصیه کرد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۶
دفتر تحکیم وحدت:
دفتر تحکیم وحدت در بیانیه‌ای به تشکیل وزارت بازرگانی انتقاد کرد و این اقدام را در راستای رونق واردات دانست.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳
جنبش عدالتخواه دانشجویی:
جنبش عدالتخواه دانشجویی در نامه‌ای خطاب به رئیس قوه قضائیه نوشت: آقای رئیسی! اجازه ندهید تبعات اقتصادی و امنیتی فساد در خصوصی سازی‌ها دامن جمهوری اسلامی را بگیرد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
شهبازی در دانشگاه شاهد:
دبیر اسبق جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: دعوا بر سر انقلابی‌گری و محافظه‌کاری است. چه فایده که جوان محافظه‌کاری به جای یک پیر محافظه کار بیاید؟ مگر اینکه روحیه انقلابی رشد و جای اصلی خود را پیدا کند.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹
هاشمی:
رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مسئولان کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه آزاد سراسر کشور یک روز از حقوق خود را داوطلبانه به آسیب‌دیدگان سیل اختصاص دادند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار