تشکل‌های دانشگاهی
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
جنبش عدالتخواه دانشجویی:
جنبش عدالتخواه دانشجویی از وزیر اقتصاد برای پاسخگویی در مورد عملکرد سازمان خصوصی سازی و تبعات اقتصادی، سیاسی و امنیتی آن برای کشور دعوت کرد.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
۹ و ۱۰ اسفندماه؛
دوره تربیت مربی پیشگیری از اعتیاد برای اساتید و دانش آموختگان حوزه‌های علمیه خواهران ۹ و ۱۰ اسفندماه در قم برگزار می‌شود.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
حسن عباسی:
عباسی با بیان اینکه چشم آمریکا به منابع نفتی ونزوئلا و ایران است گفت: امروز شاهدیم که چینی‌ها دریای ایران را تورکش می‌کنند و در حال نابودی منابع دریایی کشورمان هستند.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۲
یادداشت دانشجویی|
برخی‌ها هر کجا عدالت برایشان ضریب نفوذ اجتماعی داشته باشد، ورود می یابند. این خطا اگر فرد را به ورطه‌ قبیله‌گرایی یا استاندارد دوگانه نیندازد به ورطه‌ جلوه فروشی می‌اندازد و همه این‌ها نتایج عدالتخواهی انحرافی است.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹
از سوی وزارت علوم؛
معاون بررسی و تحلیل مرکز بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان، به عنوان نخبه علمی و دانشجوی نمونه کشور معرفی شد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
رستمی در دوره شهید دیالمه:
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها گفت: کلمه به کلمه بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب حرف دارد و این دانشجویان هستند که باید این بیانیه را تبیین کنند.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۰
در نامه‌ای مطرح شد
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران با ارسال نامه‌ای به معاونت امور زنان ریاست جمهوری نسبت به‌طرح افزایش سن ازدواج اعتراض کرد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۱
رحیم‌پور ازغدی در دانشگاه شریف:
رحیم پورازغدی با بیان اینکه آرمان و ایدئولوژی انقلاب اسلامی درست بوده گفت: برخی از این مدیران می‌گویند ما نمی‌توانیم دشمن بزرگ است، ولی عصر جدید و چله گام‌های بزرگ در تمدن سازی شروع شده است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
مهدی‌پور خطاب به علی عسگری:
دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در نامه‌ای خطاب به رئیس سازمان صدا و سیما نوشت: صداوسیما به جای گسترش سبک زندگی اسلامی، مروج تجمل‌گرایی و ارائه دهنده‌ سبک زندگی غیر اسلامی و ایرانی است.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۲
مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران:
سلیمی نمین گفت: در دوره قاجار انگلیسی‌ها عمدا در ایران قحطی به راه انداختند، اما با این وجود آن‌ها دست به جواهر سلطنتی ایران نزدند، چون آن را اعتبار و حیثیت ملت ایران می‌دانستند، اما پهلوی‌ها از چپاول جواهرات سلطنتی هم نگذشتند
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۷
رجبی‌دوانی در دوره نخبه‌پروری شهید دیالمه:
عضو هیات علمی دانشگاه امام حسین (ع) گفت: مشخص است که جنایت‌های صورت گرفته در استان سیستان و بلوچستان نیز با حمایت‌های عربستان و امارات صورت می‌گیرد، ولی دولت ما اسمی از آن‌ها نمی‌برد و تنها به گفتن برخی دولت‌های منطقه بسنده می‌کند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۷
زارعی در دانشگاه شهید بهشتی:
عضو هیئت علمی اندیشۀ سیاسی دانشگاه تربیت مدرس گفت: اسلام‌گرایی و مردم‌گرایی دو چیز جدا نیستند. در سنت الهی مردم و جمهورِ مردم، ودیعه و امانت الهی هستند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار