دانشگاه - تشکل‌های دانشگاهی
تشکل‌های دانشگاهی
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۲
ابهامات در جذب هیات علمی دانشگاه‌ها با حضور مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهیدبهشتی و علوم پزشکی تهران در برنامه رادیویی کوی دانشجو مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۳
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: خواهیم دید که در نبرد حق و باطل پیروان حق پیروز خواهند بود و شیطان بزرگ و پیروان او (صهیونیسم) از بین خواهد رفت.
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
انجمن اسلامی دانشجویان مسکو بزرگترین انجمن اسلامی قاره اروپا محسوب می‌شود که بیشترین تعداد عضو و فعالیت را به خود اختصاص داده. برای بررسی فعالیت‌های این تشکل دانشجویی خارج از ایران با دبیر آن به گفتگو پرداختیم.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۴
انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده شریعتی طی نامه‌ای خطاب به صدا و سیما:
انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده شریعتی طی نامه‌ای خطاب به صداو سیما به سریال خانه امن واکنش نشان داد.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۲
در سلسله جلسات «استدلال مصلحت»؛
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دولت نیز کارگشا نبودن تصویب لوایح CFT و پالرمو را منکر نمی‌شود، گفت: در شرایط تحریم، تصویب این لوایح برای ما کارگشا نخواهد بود و این را دولتمردان نیز منکر نمی‌شوند.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۶
در نشست بررسی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران؛
رئیس مرکز سلول‌های بنیادی دانشگاه شهید بهشتی درباره این سوال که آیا واکسن‌های تولید شده آمریکا مورد تائید FDA هستند، گفت: هنوز مهر تایید FDA بر روی هیچ کدام از واکسن‌های تولید شده نخورده، فقط گفته شده استفاده اورژانسی را قبول داریم.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸
در نشست کارگروه ملی آسیب شناسی پساکرونا؛
عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق (ع) گفت: بسیاری از مشکلات اقتصادی ارتباطی با تحریم و کرونا ندارد؛ بلکه این شوک‌های برونزای اقتصادی است که در کشور ما حادث شده است.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۱
در مراسم چهلمین روز شهید فخری‌زاده؛
مراسم چهلمین روز شهادت مظلومانه فخری زاده، دانشمند هسته‌ای کشورمان و بزرگداشت آیت‌الله مصباح یزدی به همت بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس و با همکاری بسیج اساتید و بسیج کارمندان این دانشگاه برگزار شد.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
۱۲ دفتر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه‌ها:
۱۲ دفتر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه‌ها در واکنش به بیانیه اخیر برخی تشکل‌های دانشجویی اصلاح‌طلب در ایام سالروز وقوع سانحه هواپیمایی نوشتند: نان و آب عده‌ای در نمک ریختن بر زخم داغ‌دیدگان سانحه هوایی و تغییر جای جلاد و شهید است.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۲
در گفتگوی زنده با موضوع واکسن کرونا؛
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران ممنوعیت ورود واکسن فایزر و مدرنا به کشور را تصمیم عاقلانه و عالمانه‌ای دانست.
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
در نامه بسیج دانشجویی صدا و سیما مطرح شد
بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما پیرو لغو امریه سربازی فارغ التحصیلان اين دانشگاه به ریاست ستاد کل نیرو‌های مسلح نامه‌ای ارسال کرد.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۷
شورای هماهنگی خواهران بسیج دانشجویی تهران بزرگ به اظهارات معصومه ابتکار در مصاحبه با پایگاه خبری پانا واکنش نشان داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار