تشکل‌های دانشگاهی
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷
۱۰ دفتر انجمن اسلامی دانشجویان:
۱۰ دفتر انجمن اسلامی دانشجویان طی نامه‌ای به رئیس سازمان بازرسی کل کشور، خواستار رسیدگی به تخلفات صورت گرفته در دوارن مدیریت قاضی‌زاده هاشمی در وزارت بهداشت شدند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۶
با ارسال نامه‌ای؛
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور به نمایندگی از ۷۲۰ کانون استادی در دانشگاه‌های سراسر کشور با انتشار نامه‌ای از از تلاش‌های هفت‌ساله عبدالحسین خسرو پناه در مدیریت مؤسسه حکمت و فلسفه ایران قدردانی کرد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
در بیانیه‌ای صورت گرفت
۶ دفتر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های تهران با ارسال نامه‌ای خطاب به ملکشاهی، رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس نسبت به حادثه حمله دو سگ به دختربچه‌ای در لواسان، اعتراض کردند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱
جبلی در نشست «حقوق بشر آمریکایی»:
معاون برون مرزی صدا و سیما گفت: براساس قوانین داخلی آمریکا، هر لحظه ادامه زندان مرضیه هاشمی خلاف قانون است و این درحالی است که طرف پیگیر پرونده نه شخص، بلکه دولت آمریکا است.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵
جنبش عدالتخواه دانشجویی:
جنبش عدالتخواه دانشجویی در نامه‌ای خطاب‌ به سخنگوی قوه قضائیه و وزیر کشور، خواستار رسیدگی به تخلفات شرکت پدیده شاندیز و ادامه پیگیری‌ها شد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۴:۴۴
طرح «خرید خدمات آموزشی» زیر ذره‌بین دانشجویان|
طرح خصوصی‌سازی مدارس و خرید خدمات آموزشی و در کل آمدن پول به وسط میدان آموزش و پرورش به معنای آشکار، شانه خالی کردن دولت از وظایف بسیار پیش پا افتاده و اولیه خود است.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۹
یادداشت دانشجویی|
وزیر سابق بهداشت در این پنج سال، پنج کار عمده کرد که نباید می‌کرد چون انجام آن‌ها شرایط را به وخامت کشاند.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۲
نامه‌ای دیگر درباره FATF؛
در ادامه روند اعتراض تشکل‌های دانشجویی به تصویب لوایح مربوط به FATF، بسیج دانشجویی 8 دانشگاه تهران هم نامه‌ای به «دولتمردان و سران قوا» نوشته و از این لوایح انتقاد کرده‌اند.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۱
بسیج دانشگاه خواجه‌نصیر:
جامعه نخبگانی و کارشناسی انقلابی و دلسوز کشور و مردم به طور قطع اذعان می‌کنند که در این شرایط زمانی خاص، پیوستن به لوایح مذکور نه تنها دستاورد اقتصادی و سیاسی خاصی برای نظام و مردم نخواهد داشت بلکه مخاطرات جدی امنیتی برای کشور دربر خواهد داشت.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶
چهار اتحادیه دانشجویی:
واحد خواهران چهار اتحادیه بزرگ دانشجویی در بیانیه‌ای ضمن ارائه ادله خود در خصوص آسیب‌های لایحه افزایش حداقل سن ازدواج خطاب به نمایندگان مجلس تاکید کردند: طرح ممنوعیت ازدواج زیر ۱۶ سال آسیب‌های جبران ناپذیری به بافت اجتماعی کشور می‌زند.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
دفتر تحکیم وحدت:
اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان-دفتر تحکیم وحدت- بیانیه‌ای تحلیلی درباره طرح «استانی شدن انتخابات مجلس» منتشر کرده و آن را ظهر امروز در میان نمازگزاران جمعه‌ی تهران توزیع کرد. متن کامل این بیانیه مهم در ادامه تقدیم می‌شود.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۳
با رای شورای مرکزی
با برگزاری بیستمین انتخابات جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، اعضای شورای مرکزی و هیئت نظارت این تشکل دانشجویی انتخاب شدند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار