دانشگاه - تشکل‌های دانشگاهی
تشکل‌های دانشگاهی
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷
با حضور رئیسی و پناهیان؛
گردهمایی سراسری «گام دوم خیزش هسته‌های مساله محور جوانان» اول آذر به همت بسیج دانشجویی و به منظور انسجام بیشتر برای اقدام مساله محور برگزار خواهد شد.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
یاداشت دانشجویی |
ولنجک همچنان بدون حضور شهرداری در برف غرق شده چند خودرو بهم برخورد کردند و یک آمبولانس در راه غافلگیری مدیران مانده است.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
با حضور دانشجویان؛
کرسی آزاداندیشی با موضوع سیاست‌های اقتصادی دولت و افزایش قیمت بنزین با حضور دانشجویان در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
سیدی در گفتگو با دانشجو:
مسئول قرارگاه شهید احمدی روشن با اشاره به اعتراضات روز‌های اخیر گفت: ضعف عملکرد اقتصادی و ناتوانی دولت در عدم تحقق وعده‌های خود باعث شده که مردم اعتماد خود را به دولت از دست بدهند.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۹
الفت پور در دانشگاه امام صادق(ع):
دومین جلسه از سلسله نشست‌های «یکشنبه‌های داغ» با عنوان «مجلسی که در راس امور نیست»، با حضور کمیل خجسته و محمد علی الفت‌پور در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد.
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان:
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: صف مردم نگران از وضعیت معیشتی را از اغتشاشگران و اشرار که جز آسیب رساندن به اموال عمومی و رفاهی هیچ تلاشی نمی‌کنند، جدا می‌دانیم.
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۵
روایت |
اینجا در ایران، دانشجو بیش از هر چیز و از سال‌ها پیش، معترض بوده است. به رژیم شاه، به بنی‌صدر، به سرمایه‌داری، به نگاه امنیتی، به تحجر، به غربزدگی، به مذاکره، به عدم مذاکره، و حالا؟
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۷
بسیج دانشجویی دانشگاه تهران:
بسیج دانشجویی دانشگاه تهران طی بیانیه ای ضمن محکومیت التهاب آفرینی هنجارشکنان در این دانشگاه تصریح کرد: ضرورت دارد وزارت کشور و مدیریت تازه‌نفس قوه قضائیه همّی جدی به خرج دهند تا بساط سواری آشوب‌گران بر هرگونه اعتراض مردمی برچیده شود.
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۱
گزارش |
دانشجویان دانشگاه تهران به منظور حمایت از مردم و اعلام برائت از آشوبگران، در پردیس مرکزی دانشگاه تهران تجمع کردند.
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷
یادداشت دانشجویی |
اصولا مردم اعتمادشان به دولت را از دست داده‌اند، باور مردم به بسته‌های حمایتی دولت از بین رفته و فشار‌های اقتصادی وارد به جامعه ناشی از تصمیمات غلط دولت در چند سال اخیر است.
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱
یادداشت دانشجویی |
باید از اصل سهمیه‌بندی دفاع کرد و حتی باید دولت را مورد سوال قرار داد که با چه عقلانیتی با حذف کارت سوخت در ابتدای دولت یازدهم، برنداشتن فاز‌های بعدی هدفمندی یارانه‌ها و تعطیلی تولید بنزین در پتروشیمی‌ها کشور را دچار بحران کرد؟
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶
با حضور مدیرکل فرهنگی و دانشجویی پیام نور؛
دبیرخانه کانون‌های هلال احمر دانشجویان دانشگاه‌های پیام نور کشور همزمان با ولادت حضرت رسول اکرم (ص) افتتاح شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار