موسیقی
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
در این گزارش نگاهی گذرا به معرفی فعال‌ترین تهیه کننده‌های این روزهای موسیقی پاپ شده که در گزارش‌های بعدی به آسیب‌شناسی برپایی کنسرتها پرداخته می‌شود.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
پوستر سی‌وچهارمین جشنواره موسیقی فجر، طراحی و منتشر شد.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۶
برگزیدگان چهارمین جشنواره سرود‌های حماسی و آوا‌های انقلابی «آوای بیداری» معرفی شدند و گروه استان چهارمحال و بختیاری با سرود «من یک بسیجی‌ام» منتخب مردم شناخته شد.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۹
نخستین روز چهارمین جشنواره سرود‌های حماسی و آوا‌های انقلابی بسیج «آوای بیداری» با رقابت ۷ گروه سرود از سراسر کشور برگزار شد.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
دومین شب اجراهای جشن صدسالگی هنرستان موسیقی تهران تحت عنوان «شب ارکستر ایرانی و زهی» با اجرای ارکسترهای هنرستان موسیقی دخترانه و پسرانه در چهار بخش در سالن رودکی روی صحنه رفت.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
اسامی خوانندگان و گروه‌های پاپِ حاضر در سی­و­چهارمین دوره از جشنواره موسیقی فجر اعلام شد.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳
جمشید جم در افتتاحیه جشنواره «آوای بیداری»:
جمشید جم دبیر جشنواره «آوای بیداری» گفت: شمال غرب، غرب تا جنوب غرب ایران سرزمینی است که موسیقی ما را شکل داده و باید از آن به عنوان مادر موسیقی و ساز‌های حماسی یاد کرد.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۰
ارکستر ملی ایران «شب موسیقی آذربایجان» را با ۲ خواننده مهمان آذری‌زبان روی صحنه می‌برد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
برنامه اجراهای بخش رقابتی جشنواره «آوای بیداری» اعلام شد که بر اساس آن، ۹ گروه در روز نخست و ۸ گروه دیگر در روز دوم جشنواره به اجرا می‌پردازند.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
مهدی یراحی که با انتشار کلیپ «پاره سنگ» موقتاً ممنوع‌الفعالیت شده است، گفت: من در این مورد شیطنت کردم و هر تصمیمی که ارشاد بگیرد، کاملاً می‌پذیرم.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۶
پنجمین جشن «موسیقی ما» برگزار شد
در پنجمین جشن سالانه موسیقی ما، «جز عشق نمی‌خواهم» علیرضا عصار بهترین آلبوم سال ۹۶ از نظر کارشناسان شد. از دیدگاه مردمی این عنوان به آلبوم «شانزه‌لیزه» با صدای فرزاد فرزین تعلق گرفت. «کجا باید برم» هم بهترین ترانه شد.
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۵
پنجمین جشن موسیقی سالانه موسیقی ما با معرفی برگزیدگان موسیقی ایران در سال ۱۳۹۶ برگزار شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار