فرهنگی - موسیقی
موسیقی
۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۸
یکی از پژوهشگران و نوازندگان شناخته شده موسیقی نواحی جنوب کشورمان از برگزاری یک جشنواره با محوریت یک ساز الکترونیک تازه اختراع شده خبر داد.
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۱
معاون هنری در پیامی به جشنواره پانزدهم موسیقی جوان گفت: جشنواره ملی موسیقی جوان راهی روشن به آیندۀ موسیقی این مرز و بوم است، سرزمینی که همواره صحنه‌ی نمایش استعداد‌های جوانی است که موسیقی اصیل ایرانی، نواحی و کلاسیک را می‌آموزند.
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان پیام داد.
۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۶
دبیر پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان ضمن ارزیابی دوران مدیریتی خود در این رویداد، از اعمال برخی از اصلاحات و تغییرات در برخی از بخش‌های جشنواره سخن گفت.
۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۸
معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سرپرست دفتر موسیقی با حضور در دبیرخانه جشنواره موسیقی فجر با هیات انتخاب آثار و گروه‌های شرکت کننده در این رویداد دیدار و گفتگو کردند.
۱۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۶
فیلم سینمایی «فرزند صبح» به کارگردانی بهروز افخمی پس از یازده سال در افتتاحیه جشنواره عمار رونمایی و اکران خواهد شد.
۰۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۱
حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی:
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ویژگی این سازمان را خادمی مردم برشمرد و با اشاره به بحران جمعیت؛ پیگیری این چالش به صورت قدرتمندانه را از وظایف تمامی دستگاه‌های کشور اعلام کرد.
۰۶ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰
غلامی تبار در گفتگو با دانشجو:
پژوهشگر حوزه موسیقی با اشاره به سلیقه‌ موسیقیایی نوجوان امروز اظهار داشت: ما هر چند بعضی کار‌های خوب در حوزه‌ی موسیقی پاپ داریم اما تمايل نوجوانان به سبک‌هاي ديگر موسيقي مخصوصا خارجي مانند راک و رپ بيشتر است؛ ضمن آنکه ...
۰۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۶
تالار وحدت برای نخستین بار پس از ۲ سال با حضور مخاطبان، میزبان کنسرت «رکوییم موتزارت» به یاد درگذشتگان هنر ایران در دوران کرونا شد.
۰۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
آلبوم «شهر خاموشی» به آهنگسازی ابوالفضل صادقی‌نژاد و خوانندگی سالار عقیلی عنوان یکی از تازه‌ترین آثار موسیقایی است که طی روز‌های اخیر در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.
۳۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۸
نادر مشایخی، شهلا میلانی و شهروز حقی آثار بخش سرود نخستین جشنواره ملی موسیقی «نوای مهر» را ارزیابی می‌کنند.
۲۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶
هیات مدیره‌خانه موسیقی پس از پنج جلسه بحث و بررسی در خصوص گزینش مدیرعامل اصلح، حمیدرضا نوربخش را برای تصدی این سمت برگزید.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار