فرهنگی - سایر حوزه ها
سایر حوزه ها
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۲
سید محمد نادری، رئیس ‌بنیاد فرهنگی روایت فتح طی حکمی احمدرضا نصری را به‌عنوان مدیر آرشیو مرکزی این بنیاد منصوب کرد.
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۴
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و آموزش‌های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: پنج هنرستان هنر‌های زیبا در سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲، به تعداد هنرستان‌های کشور اضافه شد.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۹
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی خبر داد؛
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: در ۶ ماهه اخیر بیش از ۲ میلیون زائر خارجی به مشهد آمدند که اکثر آن‌ها از کشور عراق بودند.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۶
نمایشگاه ملکا و روز‌های طلایی با حضور ۱۳۰ طراح، کارآفرین و تولیدکننده پوشاک ایرانی اسلامی برگزار می‌شود.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۹
ساعت کار جدید موزه‌ها، بناها، اماکن و مجموعه‌های تاریخی و پایگاه‌های میراث ملی و جهانی در پاییز و زمستان اعلام شد.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۳
در دیدار دبیر شورای فرهنگ کویت؛
محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با محمد خالد الجسار دبیر کل شورای فرهنگ و هنر و ادبیات کویت بر اهمیت توسعه روابط فرهنگی بین دو کشور تاکید کرد.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۱
وزیر ارشاد در دیدار با سالم بن محمد المالک:
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با دبیرکل عربستانی سازمان آیسسکو گفت: همکاری با جهان اسلام و جوامعی که در حوزه فرهنگی دارای دغدغه‌های مشترکی هستند برای جمهوری اسلامی ایران اولویت بوده است.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۱
سازمان زیباسازی شهرداری تهران در هفته گذشته، دست به اکران عمومی دیالوگ‌هایی از آثار مهم و ماندگار سینمای دفاع مقدس در شهر تهران کرد که واکنش‌های متعددی در میان مسئولین و اهالی فرهنگ و هنر به وجود آورده است.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۶
در پی پیشنهاد مطرح شده از سوی اسماعیلی صورت گرفت؛
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی سفر اخیر خود به ایلام در توییتی غفلت درباره هویت شهرهای فرهنگی را متذکر شده و نوشته بود: "هویت شهرهای فرهنگی همواره مورد غفلت واقع شده و همین امر، زمینه ساز "شکاف آگاهی" در نسل های جدید از هویت ملی است.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۱
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر اعلام کرد: با هدف حمایت از تأمین مسکن هنرمندان در مرحله اول، مقدمات اختصاص مسکن در شهر پرند، برای ۵۷۰ نفر از اصحاب فرهنگ و هنر واجد شرایط دریافت مسکن هنرمندان که دارای فرزند هستند، فراهم شده است.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۳
در سفر به دوحه؛
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که به منظور حضور در اجلاس وزرای فرهنگ کشور‌های اسلامی به دوحه پایتخت قطر سفر کرده، با سالم بن محمد المالک دبیرکل سازمان جهانی اسلامی برای آموزش و پرورش، علوم و فرهنگ (آیسسکو) دیدار و گفتگو کرد.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۶
آثار راه یافته به بخش عکس سومین جشنواره ملی فیلم و عکس مادر معرفی شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار