فرهنگی - سایر حوزه ها
سایر حوزه ها
۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
دو سه روز است قصه سرباز راهور، مجازی و رسانه را ترکانده. یک نماینده مجلس می‌خواسته از خط ویژه رد شود. یک سرباز شیفت، برگ مجوز تردد خواسته.
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸
پویش هنر «سرزمین من» فرآیندی است، جهت جلب مشارکت کاربران فضای مجازی در تولید و نشر گسترده محتوا که به منظور انجام یک فعالیت یا مشارکت یا آگاهی از مقوله مورد نظر اجرا می‌شود.
۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۸
نخستین دورهمی آنلاین فعالان فضای مجازی با موضوع «رسانه و تولید شایعه در انتخابات ۱۴۰۰»، سه‌شنبه ۷ بهمن ۹۹، ساعت ۱۹ برگزار می‌شود.
۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۴
با حضور جمعی از اساتید مجرب کشوری؛
دوره آموزش مداحی از سوی خانه مداحان با حضور جمعی از اساتید مجرب کشوری به صورت محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.
۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۷
با برگزاری مراسم اختتامیه سومین جشنواره لباس کودک و نوجوان برگزیدگان این دوره از جشنواره معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.
۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۹
دومین مرحله از داوری دهمین سمپوزیوم مجسمه‌سازی تهران برگزار شد و آثار منتخب سه بخش داخلی، بین‌الملل و دانشجویی انتخاب شدند.
۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۲
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی:
دکتر شهریاری تأکید کرد: سردار سلیمانی در جنگ سوریه و عراق علیه داعش توانست فرق و مذاهب اسلامی را یکپارچه و در مقابل جبهه استکبار متحد کند.
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳
چکیده مقالات پذیرفته شده در نخستین «کنفرانس ملی نمایشنامه‌پژوهشی ایران» انتخاب و عناوین آن به همراه اسامی پدیدآورندگان، اعلام شد.
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱
علی اشرف صندوق آبادی دبیر سیزدهمین جشنواره هنر‌های تجسمی فجر از راه یابی ۸۷۰ اثر از ۶۲۰ هنرمند به مرحله نهایی داوری جشنواره تجسمی فجر خبر داد.
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۸
۲۰۱ اثر از ۱۲۱ هنرمند در دوازدهمین نمایشگاه «نگاره‌های چوبی» از پنجشنبه ۲ بهمن در فرهنگسرای نیاوران در معرض دید علاقمندان و مخاطبان قرار می‌گیرد.
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷
محمد پیریایی خالق اثر «به آسمان نگاه کن» ارائه شده در هشتمین دوسالانه مجسمه‌سازی تهران، درباره نصب این اثر در تالار حافظ توضیحاتی ارائه کرد.
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۷
مهلت ثبت نام و ارائه آثار به دبیرخانه جشنواره «هنر زنده است» تا ۱۵ بهمن تمدید شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار