فرهنگی - سایر حوزه ها
سایر حوزه ها
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۸
مشاور ازدواج و خانواده گفت: همان‌طور که در مستند «ایکس سونامی» بیان شد، بعید نیست جامعه ایران در مسیر همان مشکلات و معضلات امروز آمریکا پس از انقلاب جنسی قرار گیرد.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳
بعد از تنش‌های بسیار بین فرانسه و ایتالیا نهایتا نمایشگاه ویژه پانصدمین سالگرد مرگ لئوناردو داوینچی، هنرمند ایتالیایی، در موزه لوور پاریس برگزار می‌شود.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
گردشگری گران نیست
حامد الماسی، گردشگر و بک‌پکر ایرانی، در تازه‌ترین یادداشت خود به روش‌های کم کردن هزینه‌های خوراک، جابه‌جایی و اقامت که عمده‌ترین هزینه‌های سفر هستند، پرداخته است.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰
حین تماشای «منطقه پرواز ممنوع» سعی کنید بیشتر از پرداختن به نکات حرفه‌ای سینمایی، به درس‌هایی که فرزندتان از این فیلم می‌گیرد بپردازید و با او در مورد علایق، اهداف و آرمان‌هایش صحبت کنید.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹
معاون امور هنری مطرح کرد؛
معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد نمایش آثار پیشکسوتان هنری انگیزه بخش هنرمندان جوان است.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸
برگزاری اولین نمایشگاه تکنولوژی‌های نوظهور ماهواره‌ای
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹
چهارمین حراج تخصصی خط و خوشنویسی، هنر‌های ایرانی و اسلامی، حراج باران، با ارائه ۹۴ اثر هنری و اشیا کاربردی عصر جمعه ۲۴ آبان ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن برگزار می‌شود.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳
مراسم بزرگداشت سی و دومین سال حضور برنامه جهانی غذا در ایران با فروش پنجاه نقاشی که کودکان مهاجر افغانستانی کشیده بودند، برگزار شد.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶
وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به مدیران کل استان‌های مبتلابه زلزله دستور داد به یاری هم‌وطنان زلزله‌زده بشتابند.
۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۸
دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران گفت: اردیبهشت ماه سال آینده ایران میزبان برنامه بزرگ «هنر خوشنویسی راه ابریشم» خواهد بود و ثبت این رویداد در اطلس ونسکو پذیرفته شد.
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۸
نمایشگاه «نقش و ترنج» هنر ایرانی در پایتخت عمان برپا شد.
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۷
حجت‌الاسلام میثم امرودی به عنوان رئیس سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تهران منصوب شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار