فرهنگی - سایر حوزه ها
سایر حوزه ها
۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۲
با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و صنایع خلاق از پلتفرم بوم‌شهر رونمایی شد.
۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۴
«اینجا زمستان نیست!» رویداد تخصصی سرمایه‌گذاری در زیست‌بوم صنایع خلاق و فرهنگی ایران برگزار خواهد شد.
۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۵
پرونده| معلم بلاگر‌ها (۱)؛
معلم بلاگر‌ها روزانه در صفحه شخصی خودشان ویدیو‌هایی را بدون در نظر گرفتن آثار منفی آن منتشر می‌کنند. این مسیر به گونه‌ای پیش رفته است که برخی معلم‌ها بیشتر بدون توجه به آثار مخرب معلم بلاگری به سمت فعالیت‌های غیرآموزشی حرکت می‌کنند.
۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۲
با معرفی رییس شورای سیاست‌گذاری؛
معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی، محمد خراسانی‌زاده مدیرکل هنر‌های تجسمی را همچون دوره قبل به عنوان رییس شورای سیاست‌گذاری هفدهمین جشنواره هنر‌های تجسمی فجر منصوب کرد.
۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۲
یک مجری و برنامه ساز با اشاره به حضور مقطعی برنامه‌های سیاسی در بحران‌ها روی آنتن تلویزیون بیان کرد باید به این برنامه‌ها و برند‌ها اجازه دهیم در یک بازه زمانی پنج ساله و بیشتر ماندگار شوند.
۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۹
نشست اهالی فرهنگ با استاندار تهران؛
دهمین نشست از سلسله نشست‌های «پاتوق» اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران روز سه شنبه هشتم اسفند ماه با حضور تعدادی از هنرمندان عرصه فرهنگ و هنر و استاندار تهران برگزار شد.
۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۷
جدیدترین دیوارنگاره میدان انقلاب اسلامی با تصویری به محوریت اهمیت حضور مردم در انتخابات، صبح امروز اکران شد.
۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۴
انتشار فیلمنامه ترجمه شده و کامل اوپنهایمر نوشته کریستوفر نولان به همراه بررسی فیلمنامه آثار حاضر در جشنواره چهل و دوم فیلم فجر از منظر حادثه محرک، نقش پرسش دراماتیک در داستانگویی، شخصیت پردازی، نسبت کشمکش‌های درونی و بیرونی، پایان بندی، گره افکنی و برقراری تعادل ثانویه از جمله مهمترین مطالبی است که در دویست و پنجاه و سومین شماره ماهنامه فیلمنامه نویسی «فیلم نگار» ویژه اسفندماه ۱۴۰۲ به چشم می‌خورد.
۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۱
جلسه مشترک هیأت فرهنگی و هنری تاجیکستان با مدیر عامل بنیاد رودکی برگزار شد.
۰۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۸
رئیس مرکز مطالعات راهبردی روابط فرهنگی:
رضا ملکی با اشاره به اینکه تجار مسلمان ایرانی تأثیر بسیاری در انتقال فرهنگ ایرانی و ایجاد روابط فرهنگی با دیگران داشتند، عنوان کرد: امروز هم می‌توانیم از این ظرفیت استفاده کنیم و این کار، بهترین و سریع‌ترین راه برای رسیدن به اهداف روابط فرهنگی است.
۰۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۲
با حضور سینماگران و بازیگران سریال «پایتخت»؛
مراسم افتتاحیه نمایشگاه نقاشی‌های سیروس مقدم روز پنجشنبه و جمعه سوم و چهارم اسفندماه میزبان هنرمندان سینمایی و تجسمی و همچنین بازیگران سریال «پایتخت» بود.
۰۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۷
حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار می‌کند
فصل اول کرسی سال ۱۴۰۱ در ده دفتر برگزار شد. اکنون در فصل دوم، کرسی میزبان هشت استاد است که تجربیات خود را از زمینه هنری تخصصی خود برای مخاطبان روایت می‌کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار