اقتصادی - کشاورزی و تعاون
کشاورزی و تعاون
۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۱
وزیر کار درباره آخرین وضعیت بازار کار گفت: کاهش نرخ بیکاری ناشی از تقویت طرح‌های توسعه‌ای بنگاه‌های بزرگ و اجرای طرح‌های کلان اقتصادی در حوزه معدن، اقتصاد دریامحور و صنایع بالادستی نفت و گاز است.
۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۳
گزارش|
شهید سید ابراهیم رئیسی، همواره دغدغه کارگران و جامعه کارگری را داشت. وی در زمانی که رئیس قوه قضاییه و قوه مجریه بود، خدمات زیادی در جهت رفع مشکلات کارگران انجام داد. آخرین اقدام دولت رئیس جمهور شهید، تصویب لایحه امنیت شغلی کارگران در هیات دولت بود.
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۶
قیمت تضمینی خرید جو تولید داخل از سوی شورای قیمت‌گذاری و اتخاذ سیاست‌های حمایتی محصولات کشاورزی برای سال ۱۴۰۳ تعیین و مصوب شد.
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۱
سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی شهادت رییس جمهور مردمی و خادم‌الرضا(ع) «آیت الله سید ابراهیم رئیسی » و هیات همراه را تسلیت گفت.
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۴
وزیر جهاد کشاورزی در پیامی شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور کشورمان و هیات همراه در راه خدمت به مردم را تسلیت گفت.
۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۰
وزیرکار کار از آزاد شدن فرصت‌های شغلی با ساماندهی اتباع خارجی خبر داد و گفت: وزارت کشور ساماندهی اتباع خارجی در کشور را در دستور کار قرار داده است که اگر ساماندهی و مدیریت شود، بخشی از فرصت‌های شغلی بیشتر در اختیار هموطنان قرار خواهد گرفت.
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۰
وزیر جهاد کشاورزی توسعه صنایع تبدیلی و بسته بندی فرآورده‌های خام دامی را امری ضروری برای حمایت از کشاورزان دانست.
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۱
شستا در خصوص گزارش تحقیق و تفحص مجلس اطلاعیه داد:
به دنبال قرائت گزارش هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) در جلسه علنی مورخ ۲۵/۰۲/۱۴۰۳، شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی اطلاعیه‌ای با هدف تنویر افکار عمومی صادر کرد.
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۲
مرکز ملی بهبود محیط کسب و کار در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: کسبه و فعالان اقتصادی که تاکنون اقدام به تبدیل مجوز کاغذی خود به الکترونیکی نکرده‌اند، درگاه شناسه یکتا به عنوان آخرین مهلت، تمدید شد.
۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۰
گزارش|
وزیر کار در اسفند ماه سال گذشته، گفته بود قصد انتقال واگذاری مسؤولیت تعیین حداقل دستمزد کارگران از شورای عالی کار به مجلس شورای اسلامی را دارد. موضوعی که با مخالفت جدی جامعه کارگری مواجه شد و سرانجام با ورود و مخالفت رئیس جمهور، جلوی این انحراف گرفته شد.
۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۲
عارف نوروزی گفت: فاز نخست پروژه انتقال کارخانه پشم شیشه ایران به منطقه ویژه اقتصادی شیراز و انتقال کارخانه سیمان فارس از شیراز به خرامه تا دهه فجر سالجاری انجام می‌گیرد.
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۹
سازمان خواربار و کشاورزی سازمان ملل متحد (فائو) در جمهوری اسلامی ایران و وزارت جهاد کشاورزی اخیراً پروژه‌ای را با هدف اطمینان از اصالت غذا و مدیریت زنجیره تامین مواد غذایی امضا کرده اند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار