اقتصادی - کشاورزی و تعاون
کشاورزی و تعاون
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۶
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در سال جاری براساس آمار‌های کاملاً مستند، ایجاد فرصت‌های شغلی در کشور از مرز یک میلیون در سال فراتر رفته است.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۵
معاون وزیر جهاد کشاورزی:
معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه به اندازه کافی ذخایر انواع کالای اساسی در کشور داریم و هیچ نگرانی‌ای بابت تأمین این کالا‌ها نداریم، گفت: تولید برنج امسال ۵۰۰ هزار تن افزایش داشت و ۱۴۶ درصد هم افزایش واردات نسبت به سال گذشته داشتیم.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۸
قیمت انواع میوه و تره بار در میادین شهرداری تهران امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۲
وزیر نیرو :
وزیر نیرو میزان پرشدگی سد‌های کشور را بیش از ۴۰ درصد اعلام کرد: بارش‌ها در نیمه جنوبی کشور بیش از حد معمول اتفاق افتاده، اما در نیمه شمالی نسبت به گذشته کمتر بوده است.
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۹
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در تبیین و تشریح برنامه‌های این معاونت به مناسبت ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: امیدآفرینی، جهاد تبیین و خدمت‌رسانی به جامعه از رویکرد‌های کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد دهه فجر است.
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۸
معاون امور دام وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه گوشت گرم وارداتی به طور گسترده در میادین و فروشگاه‌های زنجیره‌ای با قیمت ۱۸۰ هزار تومان توزیع می‌شود، گفت: گوشت منجمد از محل تولید داخل هم به طور نامحدود کیلویی ۱۵۵ هزار تومان به فروش می‌رود.
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۹
قیمت مرغ امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۳
قیمت انواع میوه و تره بار در میادین شهرداری تهران امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۴
معاون بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام از توزیع گوشت منجمد به صورت کامیونی در سطح شهر تهران خبر داد.
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۵
افزایش عوارض صادراتی چه بلایی بر سر محصولات جالیزی کشورمان می‌آورد؟
وزارت جهاد کشاورزی در یک نامه عوارض ۷ محصول هندوانه، ملون، خربزه، طالبی، پیاز، سیب زمینی و گوجه فرنگی را برای سال ۱۴۰۲ اعلام کرد.
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰
مدیرکل بازرسی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه گوشت گرم وارداتی وارد کشور شده و در سردخانه‌ها است، گفت: گوشت‌ها پس از اعمال پروتکل‌های بهداشتی و بسته‌بندی، در یکی دو روز آینده توزیع می‌شود.
۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۲
ساداتی‌نژاد مطرح کرد
وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به هدفگذاری تجارت ۳ میلیارد دلاری ایران و قزاقستان گفت: راه‌اندازی شعبه بانک ایرانی در قزاقستان در دستور کار دو کشور قرار دارد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار