اقتصادی - کشاورزی و تعاون
کشاورزی و تعاون
۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶
با اجرای موفق برنامۀ ملی ارتقای امنیت و سلامت گوشت مرغ، و مزایای متنوع تولید سویۀ ایرانی مرغ، علی‌رغم مقاومت محدود برخی دستگاه‌ها و افراد واردکننده و ذی‌نفع، بسیاری از تولیدکنندگان نسبت به تولید این سویه آمادگی خود را ابراز کرده‌اند.
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۵
به دنبال پیشنهاد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی، این شورا در مصوبه‌ای با نقل و انتقال حق بیمه با کسوربازنشستگی از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به سایر سازمان‌ها و صندوق‌های بازنشستگی یا بالعکس موافقت کرد.
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: با اجرای زنجیره تولید گوشت در مناطق عشایری امروز شاهد افزایش تولید به میزان ۳۵ هزار تن توسط عشایر هستیم که از ۱۶۵ هزارتن در سال به ۲۰۰ هزار تن رسیده است.
۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۱
وزیر نیرو:
وزیر نیرو با بیان اینکه به علت تعهداتی که در کنوانسیون پاریس داشتیم به اندازه کافی نیروگاه‌ها توسعه نیافته است، گفت: مشکلات آبی ایران با افغانستان رو به حل شدن است.
۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
ثبات نرخ مرغ در بازار؛
نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی از ثبات قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: قیمت هر کیلوگرم مرغ بین ۱۹ تا ۲۰ هزار تومان و کمتر از نرخ مصوب آن است.
۱۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹
دبیرکل انجمن ملی طیور:
دبیرکل انجمن ملی طیور گفت: از ابتدای بهمن در تمام مراکز استان‌ها تخم مرغ به صورت بسته بندی عرضه می‌شود.
۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۸
قیمت تخم مرغ در واحد‌های صنفی خرده فروشی تا ۴۸ هزار تومان افزایش یافت، مسئولان می‌گویند دخالت وزارت جهاد در بازار دلیل این افزایش نرخ بوده است.
۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸
مدیرعامل اتحادیه عشایری دامداران متحرک ایرانیان گفت: در تامین نهاده دامی و کالا‌های مورد نیاز عشایر کار‌های بسیار خوبی انجام شده و امسال ۲۷ هزار تن نهاده دامی برای عشایر تهیه و تامین کرده‌ایم.
۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱
درخواست وزیر جهاد از رزم‌حسینی:
وزیر جهاد کشاورزی در نامه‌ای به علیرضا رزم‌حسینی، وزیر صمت خواستار آن شد که مجوز واردات موز منوط به صادرات سیب شود.
۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷
وزیر جهاد کشاورزی گفت: تا پایان سال جاری ۱.۲ هکتار عملیات آبخیزداری اجرایی می‌شود که نشان می‌دهد از برنامه این وزارتخانه جلوتر هستیم.
۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵
یک محقق دو رقم برنج «روشن» و «شهریار» به نام دو دانشمند شهید هسته‌ای ایران معرفی کرده و اعلام کرد که ۲۰ رقم جدید هم با عملکرد معادل جهانی و با استفاده از تکنولوژی هسته‌ای اصلاح می‌شود.
۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۳
وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر قیمت‌گذاری خرید تضمینی پنبه و چغندر در هفته‌های آینده گفت: به کشاورزان قول می‌دهم تا پایان دولت سند اراضی خود را دریافت کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار