اقتصادی - کشاورزی و تعاون
کشاورزی و تعاون
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۵
اکبرپور خبر داد
مجری طرح توسعه زنبورداری وزارت جهاد کشاورزی، تولید سالانه عسل را حدود ۱۱۵ هزار تن و ظرفیت صادراتی این محصول را ۵ هزار تا ۱۰ هزار تن عنوان کرد.
۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۷
امروز در بازار‌های جهانی قیمت ذرت که به عنوان خوراک دام استفاده می‌شود نزدیک به ۹ دلار افزایش قیمت داشت.
۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۱
مسکنی خبر داد
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با همکاری بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون؛ خط اعتباری تسهیلاتی ۲ هزار میلیارد تومانی جهت حمایت از طرح‌های اشتغالزای جدید، تکمیلی و توسعه تعاونی‌ها در بخش‌های تولید، توزیع و خدمات ایجاد شد.
۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۶
معاون وزیر جهاد کشاورزی خبر داد
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد: ۱۵ هزار تن شکر سفید صرفا برای مصارف خانوار برای عرضه در سراسر کشور تخصیص یافته و در اختیار کارگروه تنظیم بازار استان قرار داده شده است.
۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۰
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: ریاست جمهور و وزیر جهاد تاکید داشته اند که تغییری در ارائه خدمات به مرغداران صورت نگیرد به این معنا که تخصیص ارز ترجیحی برای نهاده طیور ادامه خواهد داشت.
۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۶
عیدی کارگران تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی با کارکرد یکسال کامل، امسال حداقل ۵ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۹۹۰ تومان و حداکثر ۷ میلیون و ۹۶۶ هزار و ۴۸۵ تومان خواهد بود.
۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۰
ساداتی‌نژاد تاکید کرد
وزیر جهاد کشاورزی گفت: از ظرفیت اندیشکده‌ها و مراکز تولید علم برای دستیابی به امنیت و اقتدار غذایی استفاده می‌کنیم.
۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۲
ساداتی‌نژاد خبر داد
وزیر جهاد کشاورزی گفت: در مصوبات سفر دولت به هرمزگان، اختصاص ۱ هزار میلیارد تومان برای توسعه فعالیت های شیلاتی در استان پیش بینی شده است.
۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۰
معاون امور تعاون، سفر هیات دولت به استان‌ها را از اولویت‌های راهبردی دولت سیزدهم با هدف بررسی مسائل و مشکلات مردم دانست و در تحقق شعار سال تولید؛ پشتیبانی و مانع زدایی‌ها موثر خواند.
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۹
سفیر جمهوری اسلامی ایران در برزیل با نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی ملاقات کرد.
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۵
وزیر جهاد کشاورزی گفت: با توجه به اینکه هیچ کمبودی در عرضه گوشت قرمز وجود ندارد قیمت در بازار این محصول به تعادل می‌رسد.
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۴
لبافی در گفتگو با دانشجو مطرح کرد؛
معاون اسبق وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شرکت‌هایی که امروز می‌بایست بهره ور باشند و بخش بزرگی از منابع صندوق بازنشستگان را پرداخت کنند، وابسته به حمایت‌های مالی دولت شده اند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار