اقتصادی - کشاورزی و تعاون
کشاورزی و تعاون
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۹
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با تاکید شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تمامی مجموعه‌های ورزشی و اقامتی کارگران برای همکاری با ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا در سراسر کشور در اختیار این ستاد قرار می‌گیرد.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۷
درگفتگو با دانشجو مطرح شد؛
یک کارآفرین گفت: امروز بسیاری از کشور‌های دنیا از قبیل: چین، هندوستان، مالزی و آلمان از پتانسیل خدادادی طلای سبز به بهترین نحو استفاده می‌کنند در حالی که ما همچنان برای فروش نفت خام دست و پا می‌زنیم!
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۴
رئیس سازمان برنامه اعلام کرد
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: بخش کشاورزی از بیشترین ظرفیت و استعداد برای کاهش واردات و تحقق جهش تولید برخوردار است.
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸
مقام مسئول وزارت جهاد کشاورزی گفت: علاوه بر تامین بازار داخلی در سال قبل، صادرات محصولات سبزی و سیفی و تولیدات جالیزی به رقم تقریبی ۱ میلیارد ۴۰۰ میلیون دلار افزایش داشته است.
۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۷
درپی نام گذاری سال ۹۹ از سوی رهبرمعظم انقلاب اسلامی مدظله العالی با شعار «جهش تولید»، با دستور شریعتمداری، کار گروه ویژه جهش تولید تشکیل می‌شود.
۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۸
با عدم تفاهم نمایندگان کارگران و کارفرمایان، تصمیم گیری درباره ‎حداقل مزد به فروردین ماه سال ۱۳۹۹ موکول شد.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۰
جدیدترین قیمت های انواع میوه در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران در آستانه عید حاکی از افزایش نسبی نسبت به روزهای گذشته است.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۴
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در حاشیه سومین نشست شورای عالی کار برای تعیین دستمزد سال آینده گفت: تلاش بر این است که این حداقل مزد با اجماع طرف‌های مختلف حاصل شود.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۴
درحالی جلسه شورای عالی کار با حضور وزیر اقتصادی و وزیر کار در حالی برگزاری است که نمایندگان کارفرمایان اصرار بر افزایش ۱۵درصدی و نمایندگان کارگران معتقدند برای حفظ بقای کارگران روی مجموع دریافتی کارگران باید ۱میلیون و ۴۸۰هزار تومان افزایش شود.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: در صورت وجود شیر خام مازاد در سطح مناطق مختلف کشور، تعاون روستایی نسبت به خرید این شیر از دامداران با قیمت مصوب تنظیم بازار اقدام می‌­کند تا از التهاب در بازار جلوگیری شود.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۵
رئیس اتاق تعاون در نشست مشترک با رئیس جمهور پیشنهاد کرد که تمام احکام اجرایی مالیاتی و تامین اجتماعی مشمول تعویق ۳ ماهه شود که با موافقت رئیس جمهور همراه شد.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷
رئیس سازمان امور عشایر خبر داد
رئیس سازمان امور عشایر کشور گفت: ۲۵ درصد از گوشت مورد نیاز کشور معادل ۱۹۰ هزارتن در سال توسط عشایر تولید می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار