کشاورزی و تعاون
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۱
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: مطمئنا شیطنت‌هایی در زمینه قاچاق دام زنده از جمله دام زنده مولد از کشور وجود دارد و امروز ابعاد جنگ تغییر کرده و شلیک گلوله آخرین مرحله از جنگ است.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تاکنون ۱۴ میلیون خانوار سبد حمایتی را دریافت کردند و اگر کسانی باشند که خود را مشمول قانون دریافت بسته حمایتی می‌دانند باید تقاضای خود به مراجع حمایتی اعلام کنند
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
مدیر عامل موسسه جهاد نصر از افزایش ۲ و نیم میلیون تنی محصولات کشاورزی با اجرای طرح احیاء خبر داد
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: وزارتخانه جهت جلوگیری از ضرر و افزایش سود شرکت‌ها در حال بررسی راهکار‌های مختلفی است و قطعا بهترین کار انجام خواهد شد، زیرا باید نمره و شاخص شرکت‌ها رشد پیدا کند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس موضوعاتی همچون عدم تطابق لایحه بودجه ۹۸ با برنامه ششم و افزایش قاچاق گوسفند ماده به‌عنوان یکی از عوامل افزایش قیمت گوشت را ازجمله موضوعات مطروحه در جلسه فراکسیون متبوعش با وزیر کشاورزی عنوان کرد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۲
عضو کمیسیون برنامه مجلس گفت: مواد اولیه موردنیاز تولید ماست، پنیر و سایر فرآورده‌های لبنی به دلیل افزایش صادرات شیر خشک در ماه‌های اخیر در کشور کاهش چشمگیری داشت.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
با وجود شرایط تحریم در ۹ ماهه امسال، صادرات محصولات کشاورزی ایران ۱۵ درصد افزایش یافت.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۱
صدای محصولات تراریخته کم‌کم به گوش می‌رسد. مدت هاست بحث روی محصولات تراریخته داغ است و مخالفان این محصول، خطرات روی سلامت انسان و محیط زیست را علت مخالفت خود می‌دانند.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۸
دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان کود‌های کشاورزی با اشاره به علت واردات کود‌هایی که در کشور امکان تولیدشان است، اظهار داشت: عده‌ای منفعتشان در این واردات گسترده است و از گذشته شغل شان این بوده و حاضر نیستند آن را از دست بدهند
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵
معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد با بیا ن اینکه جلوی واردات ۱۴۶ هزار تن ذرت آلوده گرفته شد، گفت: در این باره تحت هیچ شرایطی کوتاه نیامدیم و هم قسم شدیم اگر این اقدام به قیمت از دست دادن پستمان شد، کوتاه نیاییم.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴
بر اساس اعلام وزارت جهاد کشاورزی، امسال ۳۷ میلیارد تومان به پروژه های بیابانزدایی در استان سیستان و بلوچستان اختصاص یافته است.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی گفت: رفتار خرید تضمینی گندم باید به‌گونه‌ای باشد، تا کشاورزان هزینه‌های صرفه‌جویی‌ شده را تحت عنوان کرایه حمل دریافت کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار