اقتصادی - کشاورزی و تعاون
کشاورزی و تعاون
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴
معاون توسعه کارآفرینی واشتغال وزارت تعاون خبر داد
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون با بیان اینکه ۳۶۰ میلیارد تومان برای کارآفرینان شهر‌های سیل‌زده اختصاص می‌یابد، گفت:‌ پارسال با وجود اینکه رشد اقتصادی منفی بود، اما ۸۴۰ هزار شغل جدید ایجاد شد.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲
قائم مقام معاونت توسعه بازرگانی وزارت جهاد:
کاظم‌نژاد قائم مقام معاونت توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی خرید قطعی تضمینی گندم را ۸ میلیون تن اعلام کرد و گفت که از نظر وی بخشی از گندم در انبار‌های کشاورزان مانده است.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵
در حالی ۹۴درصد زعفران دنیا در ایران کشت می‌شود، ولی «زعفران ایران» در دنیا گمنام است و به دلیل اینکه بخش عمده زعفران ایران فله‌ای به اسپانیا صادر می‌شود، دنیا زعفران را به نام اسپانیا می‌شناسد نه ایران.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۴
«کشاورزی در گلدان» یک رسته شغلی پردرآمد و بدیع است که توسط جوان خوش‌ذوق روستایی در استان خراسان شمالی رونق گرفته است. شاید خیلی عجیب باشد که در گلدانی گوشه خانه، بادمجان پرورش داد و آن را فروخت و درآمد کسب کرد، اما حسین امیرپور این کار را کرده است.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸
بر اساس آمار رسمی، سال گذشته ۱۳.۴ میلیون تن گندم تولید شده که از این میزان ۹.۵ میلیون تن گندم از کشاورزان خریداری شد.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
«زمین‌بازی» ۹| پرونده ویژه اسناد عادی
امروزه سودجویان به پشتوانه قولنامه‌ها به تغییر کاربری اراضی کشاورزی به شکل غیرقانونی پرداخته‌اند؛ این مسئله منجر به کاهش زمین‌های کشاورزی و به‌تبع آن کاهش محصولات خواهد بود؛ قانونی که به معاملات غیررسمی اعتبار می‌دهد قانون ثبتی مربوط به دوره رضا پهلوی است.
۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: نظارت بر تخصیص منابع، مهمترین رویکرد شورایعالی اشتغال است.
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷
میزان خرید داخلی گندم شرکت بازرگانی دولتی ایران در ۵ ماهه ابتدایی امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۱۸ درصد کاهش یافته است.
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
سازمان ملی استاندارد، گمرک و وزارت جهاد کشاورزی درباره ذرت‌های آلوده بیانیه مشترک صادر کردند.
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
سازمان ملی استاندارد، پس از گذشت بیش از دو ماه ورود ذرت آلوده به کشور را تکذیب کرد.
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷
معاون وزیر جهاد کشاورزی:
طهماسبی معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه میوه‌های پاپایا، آناناس و موز را در گلخانه پرورش می‌دهیم، گفت: از برنامه‌های مقابله با کم‌آبی پرورش درختان زیر سایبان است.
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۹
معاون وزیر جهاد کشاورزی:
معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی گفت: بر اساس قانون برنامه ششم توسعه، بانک‌های عامل غیرتخصصی کشور موظفند ۱۵درصد تسهیلات اعطایی خود را به بخش کشاورزی تخصیص دهند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار