اقتصادی - کشاورزی و تعاون
کشاورزی و تعاون
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۳
سخنگوی صنعت آب اعلام کرد؛
سال آبی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ به‌عنوان سومین سال خشک متوالی با آثار ملموس خشکسالی هیدرولوژیکی در ایران به پایان رسید.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۰
سخنگوی صنعت آب اعلام کرد؛
سال آبی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ به‌عنوان سومین سال خشک متوالی با آثار ملموس خشکسالی هیدرولوژیکی در ایران به پایان رسید.
۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۷
رئیس بنیاد گندمکاران وعده داد
رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت: قیمت خرید تضمینی گندم با تایید سازمان برنامه و بودجه و وزارت امور اقتصادی و دارایی به‌زودی توسط وزیر جهاد کشاورزی اعلام می‌شود.
۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۷
وزیر کار:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ۴۵۰۰ واحد تولیدی راکد و نیمه تعطیل احیا شد.
۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۸
دبیر انجمن صنایع قند و شکر ایران گفت: کمبودی در تنظیم بازار و تأمین شکر نداریم و تا چند روز آینده قیمت شکر به نرخ مصوب بازمی‌گردد.
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۳
فردا ۴.۵ میلیون بهره بردار بخش کشاورزی در حالی سال زراعی جدید ۱۴۰۲-۱۴۰۳ را آغاز می‌کنند که قیمت خرید‌های تضمینی را نمی‌دانند.
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۹
به گفته کارشناسان حوزه تغذیه تا کنون ۳۵۰ میلیارد تومان بودجه برای توزیع شیر رایگان در مدارس کشور تخصیص داده شده که فقط برای ۴۰۰ هزار دانش آموز با ۲ وعده در هفته پاسخگو است.
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۹
وزیر کار گفت: نرخ بیکاری زنان، فارغ التحصیلان و جوانان در دولت سیزدهم کاهشی بوده و تعدیل کارگران در کارخانجات سیر نزولی داشته است.
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۲
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تأکید کرد:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: یکی از مسیر‌های رسیدن به رشد اقتصادی ۸ درصدی، تقویت مبادلات مرزی است که در مواردی مانند گمرکات، بازارچه‌های مرزی و ظرفیت‌های مرتبط با آن است.
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۹
مشاور وزیر جهاد کشاورزی گفت: با بررسی تمام مدل‌های موجود در شرایط تورّم باید یارانه تولیدکننده را که مهم‌تر از یارانه بخش مصرف است، حفظ کنیم.
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۳
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، احیای ۵ هزار و ۴۰۰ واحد تعطیل و راکد در کشور را از توفیقات دولت سیزدهم معرفی کرده و افزود: ۲۰ هزار میلیارد تومان از منابع عمومی برای اشتغال به دستگاه‌های اجرایی اختصاص داده شده است.
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۶
مرغ در تهران و برخی از شهرستان‌ها در محدوده نرخ مصوب خود یعنی هر کیلوگرم ۷۳ هزار تومان به فروش می‌رسد اما نرخ این محصول در برخی از شهرستان‌ها حتی کمی به زیر نرخ مصوب رفته است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار