اقتصاد بین‌الملل
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۰
یک مقام عراقی اعلام کرد این کشور با وجود تحریم‌های آمریکا علیه ایران، قصد دارد با حذف دلار از معاملات به واردات حامل‌های انرژی از ایران ادامه دهد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۴
یک منبع آگاه اعلام کرد بانک گازپروم روسیه تصمیم گرفته است حساب‌های شرکت نفت دولتی ونزوئلا، PDVSA، را مسدود کند.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۲
اقلیم کردستان عراق مدعی شد
وزارت منابع طبیعی اقیلم کردستان از توقف صادرات نفت خام و فراورده به ایران علی رغم توافقات قبلی که بین ایران و اقلیم کردستان وجود داشت خبر داد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۳
در حمایت از توافق اوپک؛
یک مقام مسئول در وزارت نفت عراق اعلام کرد که این کشور تولید نفت را از میدان مجنون که در گذشته ۲۲۰ هزار بشکه در روز بود به رقم ۱۰۴ هزار بشکه در روز کاهش می‌دهد.
۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
شرکت نفتی دولتی PDVSA ونزوئلا به دلیل کمبود مواد رقیق کننده وارداتی پس از تحریم‌های آمریکا، شروع به ترکیب کردن نفت فوق سنگین خود با نفت سبک سانتا باربارا کرده است.
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵
نخعی‌زاده در گفتگو با دانشجو تشریح کرد
مسئول مرکز پایش استراتژیک فروپاشی اقتصاد لیبرال گفت: بیش از هزار جلد کتاب در مورد فروپاشی اقتصاد و علم اقتصاد در غرب جمع‌آوری شده و در دسترس قرار دارد.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۴
الجزایر سعی دارد با بالا بردن قیمت گاز در داخل، این حامل مهم انرژی را برای صادرات و تولیدات با ارزش افزوده بیشتر به کار برد.
۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۳
مسئول همکاری‌های بین الملل نفت و گاز هند گفت: «ما در حال مذاکره با آمریکا در مورد مسائل مرتبط با انرژی شامل معافیت از تحریم‌های ایران هستیم. این روند ادامه دارد».
۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۱
اوپک در نخستین ماه سال جاری میلادی ۳۰.۹۸ میلیون بشکه در روز نفت صادر کرد که ۸۹۰ هزار بشکه از ماه دسامبر پایین‌تر بود.
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۳
گزارش ماهانه سازمان نظارت بر بازار انرژی ترکیه نشان می‌دهد، واردات گاز طبیعی این کشور در ماه نوامبر ۱۳.۸ درصد کاهش داشته است.
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
اتحادیه صادرکنندگان منطقه شرق دریای سیاه ترکیه اعلام کرد سال گذشته ۳۰ هزار و ۶۵۲ تن کدو به ارزش حدودا ۱۵.۴ میلیون دلار از کشورمان به روسیه صادر شد.
۰۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
یک نشریه آلمانی نوشت، سه کشور اروپایی درباره کانال ویژه پرداخت مالی به ایران به توافق رسیده‌اند و در نشست آتی بروکسل درباره جزئیات آن رایزنی خواهند کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار