اقتصاد بین‌الملل
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵
مدیرکل فائو با بیان اینکه سرمایه‌گذاری در روستاها مانعی برای مهاجرت به شهرها می‌شود، گفت: کشاورزی را در روستاها باید مدرن و برای جوانان جذاب‌تر کنیم تا آنها در آنجا بمانند و با فقر و گرسنگی جهانی مبارزه کنند.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۰
گزارش امروز آژانس بین‌الملل انرژی:
آژانس بین‌الملل انرژی امروز گزارش داد: ‌عربستان طی هفته‌های گذشته با هدف بالا بردن قیمت نفت، تولید خود را کاهش داده، اما در عوض روسیه تولید این حامل انرژی را به بالاترین سطح رسانده است.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶
در معاملات امروز بازار جهانی فلزات گرانبها، هر اونس طلا ۱۲۸۵.۱ دلار قیمت‌گذاری شد که نسبت به دیروز ۶.۲ دلار پایین‌تر بوده است.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
به عنوان دومین خریدار بزرگ بین سایر کشور‌ها
ایرانی‌ها در سال ۲۰۱۸ به میزان ۳ هزار و ۶۵۲ دستگاه خانه از ترکیه خریداری کردند که پس از عراق دومین کشور بزرگ خریدار مسکن در این کشور محسوب می‌شود.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۱
بر اساس پیش‌بینی یک شرکت در زمینه ارائه خدمات بانکی روسیه در سال ۲۰۲۰ پنجمین اقتصاد بزرگ دنیا خواهد شد.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۲
بر اساس آخرین گزارش بانک مرکزی روسیه این کشور در ماه‌های نخست سال ۲۰۱۸ حجم دارایی‌های خود را به کمتر از نصف کاهش داده است و آن‌ها را به یوآن چین، ین ژاپن و حتی پوند انگلیس تبدیل کرده است.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۷
آمارهای ضعیف تجاری چین، نگرانی در مورد رشد اقتصادی جهان را تشدید کرد و این امر سبب افزایش قیمت طلا شد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۲
معاون وزیر نفت گفت: اروپایی‌ها تمام تلاش خود را به کار بستند تا ساز وکار مالی با ایران را به نتیجه برسانند و مدت زمان زیادی­ نخواهد گذشت که این ساز و کار مالی به نتیجه برسد.
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۳
با نگرانی در مورد رکود اقتصادی در جهان، قیمت نفت نزدیک به ۲ درصد در معاملات روز جمعه کاهش یافت، اما طی هفته گذشته شاهد افزایش ۶ درصدی بود.
۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۶ درصد افزایش به ۱۲۹۴ دلار و یک سنت رسید و در مسیر ثبت چهارمین هفته افزایشی متوالی خود قرار گرفت.
۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
رئیس بانک مرکزی انگلیس می‌گوید که طی سال‌های آتی مجموعه‌ای از ارزها، جایگزین دلار آمریکا به عنوان تنها ارز مسلط کنونی برای تجارت بین‌المللی می‌شوند.
۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
وزیر نفت ایران در سفری رسمی به عراق، صبح پنجشنبه وارد بغداد شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار