اقتصادی - اقتصاد بین‌الملل
اقتصاد بین‌الملل
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۲
بیل گیتس، موسس ماکروسافت، از اوایل سال ۲۰۰۰ با هدایت پول به بخش کشاورزی در کشور‌های در حال توسعه، منافعی در کشاورزی دارد و در عین یکی از بزرگ‌ترین مالکان زمین‌های کشاورزی در آمریکاست.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
میلیاردر آمریکایی پیش‌بینی کرد چین به زودی جای آمریکا و انگلیس را در دنیای مالی بگیرد.
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳
وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد دولت آمریکا در ماه دسامبر با کسری بودجه ۱۴۴ میلیارد دلاری روبرو شده است که بالاترین سطح کسری بودجه در کل ماه‌های دسامبر قبلی است.
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸
«ایلان ماسک» مدیر عامل شرکت «تسلا» اخیرا به ثروتمندترین فرد جهان تبدیل شده است؛ دارایی خالص او در سال گذشته میلادی جهشی چشمگیر داشت و او را به یکی از ثروتمندانی در تاریخ تبدیل کرد که ثروتش سریع‌ترین رشد را داشته است.
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
اتحادیه تولیدکنندگان خودروی چین در گزارش جدید خود اعلام کرد صادرات خودروی این کشور در سال ۲۰۲۰ تحت تأثیر پاندمی کرونا ۲.۹ درصد سقوط کرده است.
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۵
یک موسسه رهیابی نفتکش‌ها اعلام کرد میزان پایبندی اوپک پلاس به توافق کاهش تولید در ماه دسامبر (آخرین ماه سال ۲۰۲۰) ۷۵ درصد بوده است.
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۷
گزارش بلومبرگ درباره آبراه باریک دهانه خلیج فارس؛
بلومبرگ طی گزارشی نوشت تنگه هرمز در دهانه خلیج فارس، کمتر پیش می‌آید که از مرکز تنش‌های جهانی به دور باشد. ایران با ایجاد اختلال در این تنگه، نشان می‌دهد که قدرت ضربه زدن متقابل به آمریکا و کنترل نفت خام را دارد.
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۱
همه شاخص‌های مهم بورسی غربی ریزش کردند.
۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳
مالک شرکت بزرگ «علی بابا» و ثروتمندترین فرد چین بعد از انتقادات تند علیه دولت چین، به طرز عجیبی ناپدید شده است! وی با ۶۰ میلیارد دلار، ثروتمندترین مرد چین بود، اما درآمد آن در بازه ۲ ماهه به خاطر قوانین سختگیرانه دولت، ۱۲ میلیارد دلار کم شد.
۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۳
سرمایه گذاران فلزات ارزشمند روز جمعه از سقوط چهار درصدی قیمت طلا و ریزش ۱۰ درصدی قیمت نقره ناامید شدند.
۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵
شرکت فرانسوی سازنده تایر میشلن، دومین تولیدکننده تایر در جهان، ۲۳۰۰ نفر را در تمام تاسیسات تولیدی خود در فرانسه حذف خواهد کرد.
۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲
شرکت هواپیمایی ملی قطر با باز شدن حریم هوایی عربستان به دنبال توافق الولا، تغییر مسیر پروازهای خود را آغاز کرده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار