اقتصادی - اقتصاد بین‌الملل
اقتصاد بین‌الملل
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲
دادستان‌های آلمانی اتهاماتی را بر علیه مدیرعامل سابق فولکس‌واگن، مارتین وینترکورن، به علت نقش او در کلاهبرداری تقلب در آلایندگی دیزل، که به دیزل‌گیت معروف است، مطرح کرده‌اند.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
روزنامه جام جم نوشت: سوریه با فروپاشی داعش، اکنون وارد دوره بازسازی شده و می‌تواند فرصت چندین میلیارد دلاری برای اقتصاد ایران به عنوان مهم‌ترین شریک سیاسی‌اش ایجاد کند.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷
رییس‌جمهور آمریکا، دونالد ترامپ دوشنبه شب از شرکت بوئینگ خواست به دنبال ۲ سقوط مرگبار هواپیما‌های مکس ۷۳۷ این شرکت، برند آن‌ها را تغییر دهد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸
رئیس سازمان توزیع سوخت و انرژی پاکستان موسوم به «اوگرا» گفت: ناگزیر هستیم قیمت گاز مصرفی در کشور را تا ۸۰ درصد افزایش دهیم.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
سخنگوی کاخ سفید:
سخنگوی کاخ سفید به نمایندگان مجلس این کشور گفت: شما برای فهم اسناد مالیاتی رئیس‌جمهور به اندازه کافی درک ندارید.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
مسئولین اتاق بازرگانی پاکستان اعلام کردند حاضرند پیاز را به قیمت کیلویی ۱۵۰۰ تومان به ایران صادر کنند.
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۹
وزیر امور اقتصادی و دارایی در مورد این که چرا وزارت اقتصاد متناظر با وزارت خزانه‌داری آمریکا میز خاصی برای مدیریت تحریم ندارد، گفت: ما کمیته مقابله با تحریم داریم، بر اساس شرایطی که تحمیل شده ما باید تصمیمات ویژه اتخاذ کنیم.
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳
نرخ بیکاری ترکیه در بازه دسامبر-فوریه ۱۴.۷ درصد جهش کرد و به بالاترین سطح خود در نزدیک به یک دهه رسید.
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲
در حالی‌ که تحریم‌های آمریکا صادرات نفت شور ونزوئلا را محدود کرده است، پالایشگاه‌های اروپایی در حال جایگزین کردن نفت شور روسیه هستند. در همین راستا نفت شور روسیه به شدت گران شده است.
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹
در بازارهای جهانی صورت گرفت
قیمت‌های نفت در حالی امروز۲۶فروردین ۹۸ با افت اندک مواجه شد که شاخص برنت در جلسه معاملاتی قبلی، به یک رکورد ۵ ماهه جدید دست یافته و نگرانی‌ها در مورد افزایش عرضه، قیمت‌ها را پایین آورده است.
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸
بر اساس اعلام بانک مرکزی؛
بانک مرکزی، نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ همه ارز‌ها نسبت به روز گذشته ثابت ماند.
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۱
استیون منوچین گفت: یک گروه از وزیران مالی بر روی یک بسته تامین مالی تجاری کار می‌کنند که می‌تواند بعد از روی کار آمدن دولت جدید، ونزوئلا را از بحران اقتصادی خارج کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار