اقتصادی - اقتصاد بین‌الملل
اقتصاد بین‌الملل
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶
جی‌پی مورگان کماکان بزرگ‌ترین بانک آمریکایی باقی مانده است
بانک مرکزی آمریکا در گزارشی از انحصار چهار بانک بزرگ این کشور بر بانکداری آمریکا خبر داده است به گونه‌ای که نیمی از کل دارایی‌های بانکی آمریکا در اختیار این چهار بانک بوده است.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳
استاد مطالعات شرق آسیای دانشگاه تهران، نقش پروژه یک کمربند- یک راه در کسب جایگاه ابرقدرت شدن چین در سال ۲۰۴۹ را تشریح کرد.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵
ثروتمندترین های دنیا سال گذشته ۳۸۸ میلیارد دلار از دست داده‌اند و ثروت آنها تا ۸.۵۳۹ تریلیون دلار کاهش یافته است. مقصر این کاهش ثروت، آشفتگی های ژئوپلیتیکی و بازارهای سهام بی ثبات بوده است.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸
مشاور پادشاه پیشین عربستان سعودی معتقد است اگر ایالات متحده به قلدری خود ادامه دهد و همیشه تحریم‌هایی را علیه سایر کشور‌ها اعمال کند و این کار را با شیوه قلدری انجام دهد نقش دلار نیز کمرنگ می‌شود.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
مدیرعامل بزرگترین پالایشگاه ژاپن گفت: شرکت‌های ژاپنی احتمالاً در عرضه اولیه سهام شرکت آرامکوی عربستان در بورس این کشور سرمایه گذاری نمی‌کنند.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸
اظهارات معاون وزارت خزانه‌داری آمریکا در نشست امنیتی اسپم نشان می‌دهد برنامه اقدام FATF در پازل اقدامات راهبردی آمریکا برای گرفتار نمودن ایران در دام «خودتحریمی» است.
۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۰
رئیس جمهور آمریکا روز جمعه گفت که وی با لغو تعرفه‌ها بر کالا‌های چینی موافقت نکرده است.
۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹
یک شرکت روس اعلام کرد:
شرکت فدرال خدمات مالیاتی روسیه اعلام کرد: داده‌های مورد استفاده بانک جهانی برای ارزیابی تجاری کشورها، تناقض زیادی با آمار‌های متخصصان مستقل دارد.
۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵
در معاملات امروز بازار جهانی فلزات گرانبها، هر اونس طلا با ۵۰ سنت کاهش نسبت به دیروز ۱۴۶۷.۹ دلار قیمت‌گذاری شد.
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۷
معاون وزیر انرژی عراق با بیان اینکه این کشور ۷ گیگاوات برق از ایران وارد کرده است، گفت: صادقانه بگویم عراق کاملا به برق ایران وابسته است.
۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۱
در پی اقدام متقابل علیه آمریکا؛
غول تکنولوژی چین، هوآوی، برنامه‌های خود برای سرمایه‌گذاری ده‌ها میلیارد دلاری خود در اروپا، ظرف ۵ سال آینده، را اعلام کرد.  
۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶
صادرات آمریکا به ایران در ماه های ژانویه تا سپتامبر امسال ۶۱.۴ میلیون دلار بوده است که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل افت ۷۹ درصدی داشته است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار