اقتصادی - ارتباطات
ارتباطات
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۲
وزیر ارتباطات گفت: مبالغ دریافتی در محاسبه هزینه اشتباه اینترنت برخی مشترکان تا هفته آینده به حسابشان عودت داده می شود.
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۴
معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات اعلام کرد
ستار هاشمی گفت: قرار بود طرح تولید گوشی هوشمند داخلی با تسهیلات و باندلینگ (تسهیلات ویژه و قسطی) در ابتدای سال جاری رونمایی شود، اما به دلیل تبعات ناشی از اپیدمی کرونا، اجرای این طرح به زمان عادی شدن شرایط موکول شد.
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱
وزیر ارتباطات درباره چرایی آشفتگی بازار موبایل گفت: احتمالاً واردات کاهش داره، شاید احتکار شده، اطمینان ندارم.
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۱
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی نامه‌ای به معاون امور مجلس رئیس جمهور اعلام کرد: پیشنهاد درگاه مجوز‌های وزارت اقتصاد مورد تایید شورای اجرایی فناوری اطلاعات نیست و خدمات دستگاه‌های اجرایی را دچار مشکل خواهد کرد.
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸
معاون وزیر ارتباطات اعلام کرد
تعداد مشترکین پهن‌باند سیار در ایران ظرف مدت شش سال از ۳۰۰هزار کاربر به عدد نزدیک به ۶۹ میلیون کاربر فعال رسیده است.
۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰
با حکم آذری جهرمی
با حکم وزیر ارتباطات رئیس کمیته پدافند غیر عامل وزارت ارتباطات، شرکت ها، سازمان‌ها و مراکز تابعه این وزارتخانه منصوب شد.
۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۹
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا تا کنون ظرفیت شبکه تلفن همراه از ۷ هزار ترابایت افزایش یافته و اکنون به ۱۱ هزار ترابایت در تلفن همراه رسیده است.
۳۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۳
همراه اول از ثبت نام اینترنتی و دریافت غیرحضوری سیم‌کارت رایگان ویژه سرپرست خانوار‌هایی خبر داد که سیم‌کارتی به نام خود ندارند.
۳۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۵
وزیر ارتباطات در پی تشکیل صف در دفاتر پیشخوان دولت برای ثبت‌نام سیم‌کارت توسط متقاضیان وام یک‌میلیونی دستور داد از مردم آن‌لاین ثبت‌نام شود و با پست سیم‌کارت به منازل آن‌ها ارسال شود.
۲۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۴
عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و قرنطینه‌ای توسط برخی از مسافران و لزوم اجرای دستورات وزارت بهداشت، علت باطل شدن پرواز رم به تهران هما در روز ۲۹ فروردین شد.
۲۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵
شرکت مخابرات ایران:
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از دایری ۲۵ هزار پورت اینترنت VDSL در شهر تهران و ۶ هزار پورت اینترنت VDSL در قم به عنوان نسل جدید اینترنت خانگی به جای سرویس ADSL خبر داد.
۲۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان این که شیوع کرونا در آشکارسازی خلأ‌ها و چالش‌های فضای مجازی کشور مؤثر بوده است گفت: با وجود دستورالعمل، قانون و سند بالا دستی، برای آموزش کودکان در فضای مجازی، یک زیست بوم مناسب وجود ندارد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار