اقتصادی - ارتباطات
ارتباطات
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۶
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با همکاری بخش خصوصی و اپراتور‌ها می‌توانیم از سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کار‌ها حمایت کنیم که خوشبختانه این موضوع در پست نیز در حال انجام است.
۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷
اپراتور ایرانسل اعلام کرده با توجه به اختلال ایجاد شده در روز‌های گذشته، مدت استفاده از بسته‌های اینترنت مشترکان را تمدید کرد و یک گیگابایت اینترنت هدیه ارائه می‌دهد.
۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴
اتصال اینترنت موبایل در تهران (جز شهرستان‌های غرب استان تهران) و برخی دیگر از استان‌ها از عصر امروز آغاز شده و تا چند ساعت دیگر تکمیل خواهد شد.
۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴
بررسی طرح رمز دوم پویا نشان می‌دهد که این طرح در برخی موارد مربوط به ارسال پیامک با مشکلات امنیتی روبرو است و می‌تواند حساب‌های بانکی مشتریان را به خطر بیندازد.
۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران:
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به قطعی ایجادشده در اینترنت بین الملل در کشور اعلام کرد مانده FUP (حجم مصرف منصفانه) مجاز مصرف‌نشده مشتریان در ماه جاری به ماه بعد انتقال می‌یابد و همچنین ۱۰ روز به مدت اعتبار قرارداد مشتریان اینترنت پرسرعت افزوده می‌شود.
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
سخنگوی دولت با بیان اینکه نگرانی مردم از قطعی اینترنت را درک می‌کنیم، دانشجویان برای کار‌های خود مشکل اینترنت دارند گفت: چنانچه اطمینان حاصل شود که آرامش در استان‌ها برقرار است، اینترنت وصل می‌شود.
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸
پوز‌های متصل به خطوط تلفن همانند گذشته فعال هستند، اما به دلیلی قطعی اینترنت در نقاط مختلف، اختلال در عملیات پوز‌های متصل به Wireless به وجود آمده است.
۰۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳
وزیر ارتباطات توضیحاتی در مورد گرانی مکالمات و اینترنت زائران اربعین در عراق ارائه کرد.
۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۰
مصرف اینترنت آزاد زائران اربعین حسینی (ع) ایرانسلی در قالب «بسته‌های رومینگ» محاسبه و مبلغ مازاد پرداخت شده به آنان برگردانده می‌شود.
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۹
وزیر ارتباطات:
وزیر ارتباطات بابیان اینکه زیرساخت‌های ارتباطی در کشور و همچنین مسیر راهپیمایی اربعین توسعه یافته است، گفت: بهای رومینگ اپراتور‌های داخلی ۳۰۰درصد ارزان‌تر شد.
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۹
وزیر ارتباطات در مورد انتشار برخی اخبار در خصوص شناسایی باند فساد در وزارت ارتباطات توضیحاتی ارائه داد.
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۶
توسط وزارت ارتباطات؛
وزارت ارتباطات نرخ مکالمه و اینترنت ویژه زائران اربعین ۹۸ را اعلام کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار