اقتصادی - ارتباطات
ارتباطات
۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۳
امکان رصد کالا و جلوگیری از قاچاق و احتکار کالا، امکان شناسایی موجودی مسکن کشور، کمک به شناسایی‌ها، مخاطرات و میزان آسیب‌ها در سیل، زلزله، کرونا و... برخی از مهم‌ترین کاربرد‌های پروژه ملی GNAF است.
۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۴
براساس رده‌بندی جهانی و گزارش «اسپیدتست»، متوسط سرعت اینترنت همراه و ثابت ایران در ماه مارس با افزایش همراه بوده است. در آخرین آمار منتشر شده ایران با یک پله صعود در جایگاه ۸۳ رتبه بندی سرعت اینترنت کشور‌های جهان قرار گرفت.
۲۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۵:۲۶
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
کارشناس فناوری اطلاعات گفت: با توجه به اینکه دنیا به سمت تعریف جدیدی از پول می‌رود و برای رمز ارز‌ها تقاضا وجود دارد، لذا ما نیز باید رمز ارز ملی داشته باشیم، همانند آنچه چین، روسیه و برخی کشور‌ها صورت داده‌اند.
۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۱
هدیه همراه اول به مناسبت ماه مبارک رمضان اعلام شد. این اپراتور طرح مکالمه ۵۵+۵ که در سال‌های گذشته مورد استقبال مشترکان قرار گرفت را برای امسال نیز اجرا خواهد کرد.
۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸
شکایت وزارت ارتباطات از اپراتور‌ها به بهانه اختلال در شبکه اجتماعی خارجی کلاب هاوس در حالی است که این وزارتخانه و آقای وزیر طبق ماده ۲ مصوبه «سیاست‌ها و اقدامات ساماندهی پیام رسان‌های اجتماعی» مرتکب تخلف شدند و شکایت آن‌ها فرار به جلو است.
۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۸
از سوی وزارت ارتباطات صورت گرفت
سازمان تنظیم مقررات وزارت ارتباطات با ارسال هشداری به سه اپراتور اصلی کشور به آنها ۲۴ ساعت فرصت داد تا اختلال مشهود در شبکه اجتماعی کلاب هاوس را برطرف کنند.
۲۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۷
آذری جهرمی مطرح کرد
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تمامی دستگاه‌های اجرایی خواست تا شرایط تسهیل و تسریع در اجرای قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان را فراهم کنند.
۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۲
اینستاگرام ۷۹ درصد داده‌های شخصی کاربران خود شامل سوابق جستجو، نشانی‌های تماس و داده‌های دیگر را گردآوری می‌کند و در اختیار طرف‌های ثالث می‌گذارد.
۰۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۳
قوه قضائیه توضیحاتی در مورد خبر «تکمیل سامانه‌های قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در انتظار اقدام فوری قوه قضائیه» جوابیه‌ای ارائه کرد.
۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۱
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اتصال ١٠٠ درصدی روستا‌های فارس به اینترنت تا اردیبهشت ١٤٠٠ خبر داد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۶
دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: امنیت داده و اطلاعات بسیار مهم است، به همین دلیل به دنبال تمرکز اطلاعات در یک جا نیستیم و آن را زیان خالص می‌دانیم.
۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۴
گزارش|
باوجود اینکه طبق آخرین آمار بیش از 80 درصد مردم صاحب کارت ملی هوشمند شده‌اند، اما این کارت عملا در کاهش بروکراسی و کاغذبازی اداری مراجعان ادارات ناموفق بوده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار