ارتباطات
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۰
ریس سازمان فضایی:
ریس سازمان فضایی گفت: با مدیر پروژه صحبت کردم و گفت: در عرض شش تا هشت ماه ما می‌توانیم یک ماهواره با کیفیت بهتر از پیام بسازیم.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: نخستین ماموریت ما حفظ کسب و کارهای هوشمند و نوپای اینترنتی است.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۶
وزیر ارتباطات:
آذری جهرمی از عدم موفقیت در پرتاب ماهواره «پیام» خبر داد و گفت: ماهواره «دوستی» آماده پرتاب می‌شود. ⁧
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۴
آذری جهرمی وزیر ارتباطات در سفر به استان گلستان تفاهم نامه‌ای با سازمان حفاظت از محیط زیست و استانداری گلستان برای پایش ماهواره‌ای پارک ملی گلستان با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال منعقد کرد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۷
چند سالی می‌شود که سرمان با قصه پرغصه فیلترینگ شبکه‌های مجازی و اهالی پر و پا قرصش حسابی گرم شده اما قصه فیلترینگ نرم و پیوسته شبکه اجتماعی مهم و تاثیر‌گذاری به نام مساجد به عنوان مهم‌ترین پایگاه‌های اجتماعی جامعه موضوعی است که هیچ‌کس از آن سخن نمی‌گوید.
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۸
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به یک توییت صادق زیباکلام واکنش نشان داد.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
حجت الاسلام بی آزار تهرانی با اشاره به اینکه برخی افراد طبق ذائقه مخاطب در اینستاگرام پیام می‌گذارند که جو زدگی است، گفت: در اینستاگرام باید با کمک کار هنری چشم ها را خیره کرد اما کار هنری با تایید گرفتن برای جذب مخاطب متفاوت است.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
مدیرکل توسعه کسب‌وکارهای فضاپایه سازمان فضایی ایران تأکید کرد: سیاست سازمان گسترده‌تر کردن و عمق دادن به بحث ضرورت استفاده از داده‌های فضایی است که در این راستا ورود بخش خصوصی و کسب‌وکارهای فضاپایه می توانند نقش موثری ایفا کنند.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۵
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران خبر داد؛
شرکت مخابرات ایران با برگزاری مزایده برای فروش ۱۲۲ ملک در ۱۱ استان، اعلام کرد: درآمد فروش املاک مازاد صرفا برای توسعه شبکه مخابراتی هزینه خواهد شد.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۸
توسعه استارت‌آپ مي تواند رفاه، امنيت و آسايش مردم را از گذشته بيشتر کرده و هم زمان اشتغال بسياري توليد کند.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۹
ارتباط تلفنی در مراکز مخابرات شهید محلاتی، شهدای وردآورد، شهید زارعی، شهید برادری صالح آباد و قدس از ۱۸ دی ماه دچار اختلال می‌شود.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶
سرپرست معاونت کاربرد و خدمات فضایی ایران با اشاره به طراحی نسل ماهواره‌های سنجشی پارس از طراحی ۲۶ کاربرد برای این ماهواره‌ها در کشور خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار