اقتصادی - ارتباطات
ارتباطات
۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۷
همراه اول اعلام کرد مکالمه و پیامک در مناطق سیل زده تا روز جمعه نهم فروردین رایگان است.
۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵
مرکز افکارسنجی دانشجویان (ایسپا) به بررسی درصد استفاده مردم از نرم‌افزار‌های ارتباطی پرداخته است.
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
آذری جهرمی در گفتگو با دانشجو:
وزیر ارتباطات گفت: پیشرفت اجرای دولت الکترونیک رشد خوبی داشته، ولی این که چه زمانی به نتیجه می‌رسد ۲۳ پروژه اولویت دار توسط شورای اجرای فناوری اطلاعات استخراج شده و مقرر گردیده تا ۱۳۹۹/۹/۹ به اتمام برسد.
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳
ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) شایعات مطرح شده اخیر در مورد مدیریت و کنترل بر یک شرکت را رد کرد.
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
به‌تازگی سقف نقل و انتقال روزانه وجه در پرداخت‌های تلفن همراه به یک میلیون تومان کاهش یافته است و درخواست‌های بالاتر از آن خارج از حد مجاز اعلام می‌شود.
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۲
یکی از هشتگ‌هایی که این روز‌ها در شمار ترند‌ها قرار گرفته، هشتگ تحریم صداوسیما است. این هشتگ به دلیل تصمیم ترامپ، مورد توجه ضدانقلاب قرار گرفت و به وسیله آن سعی می‌شود فشار بر جمهوری اسلامی را افزایش دهند.
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۴
در توئیتر مطرح شد؛
وزیر ارتباطات با تایید حذف بسته های بلند مدت اینترنت موبایل از سوی اپراتورها گفت: ظرف ۴۸ ساعت این بسته ها بازگردانده می شوند.
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۹
آذری جهرمی در جشنواره کودک آنلاین:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: فضای مجازی برای ١٣ میلیون مخاطب کودک و نوجوان مجاز میست واقعیت است و باید برای آن فکری کرد.
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۴
توئیتر از این پس به کاربران خود امکان می‌دهد تا در زمان ارسال توئیت‌هایی که حاوی اطلاعات و مشکلات شخصی است، جزئیات بیشتری را در مورد مزاحمت‌های سایر افراد ارسال و گزارش کنند.
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵
اپراتور‌های بزرگ موبایل بسته‌های بلند مدت اینترنت را حذف کرده‌اند. تغییرات مداوم و رو به گرانی اینترنت موبایل در چندماه گذشته صدای مشترکان را درآورده است.
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی از تصمیم کمیته رجیستری برای امکان مجدد اظهار گوشی‌های مسافری در سامانه گمرک و به تبع آن کاهش ۲۰ تا ۳۰ درصدی قیمت گوشی موبایل در بازار خبر داد.
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵
وزیر ارتباطات در دفاع از طرح رجیستری گوشی، با بیان اینکه مشکل صنف موبایل ربطی به طرح رجیستری ندارد، گفت: سوال این است که چرا مدتهاست گوشی‌های منتظر عرضه به بازار، تعیین تکلیف نمی‌شوند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار