اقتصادی - ارتباطات
ارتباطات
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۱
در مراسم افتتاح پروژه های وزارت ارتباطات مطرح شد
معاون برنامه ریزی وزارت ارتباطات گفت: در موضوع سرمایه گذاری، منابع محدودی داریم، درحالی که بالغ بر ۴۰۰ هزار میلیارد تومان نیاز داریم تا به هدف ۱۰ درصد اقتصاد دیجیتال برسیم.
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۵
آخرین آمار وبگاه «اسپیدتست» نشان می‌دهد سرعت اینترنت ثابت در ایران (طبق شاخص میانه) در مقایسه با ماه قبل با پیشرفت یک رتبه‌ای به جایگاه ۱۴۴ و اینترنت سیار نیز با همین میزان پیشرفت به رتبه ۷۳ رسیده است.
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۶
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جمع روسای روابط عمومی‌های وزارت ارتباطات، شرکت‌های تابعه و خبرنگاران، رسانه‌ها را چشم بیدار و ناظر جامعه عنوان کرد و گفت: برای تبیین برنامه‌های وزارت ارتباطات به همکاری رسانه‌ها نیاز داریم.
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۲
از ابتدای راه‌اندازی سامانه پاسخگویی صورت گرفت
تعداد شکایت‌های مردم از حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، ظرف مدت هفت سال به بیش از ۷۰۲ هزار شکایت رسیده است.
۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۳
یکی از استارتاپ‌های ایرانی فعال در حوزه امنیت سایبری اعلام کرد که به تازگی آسیب‌پذیری جدی در یک نرم افزار مدیریت پسورد بین‌المللی را یافته و با گزارش آن به شرکت سازنده، باعث برطرف کردن آن شده است.
۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۷
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص وضعیت فیبر نوری، تغییرات تعرفه اینترنت، شبکه ملی اطلاعات، راه‌اندازی اپراتور‌های خدمات‌رسان، توسعه صنعت فضایی کشور و دیگر موارد توضیحاتی را ارائه داد.
۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۰
افزایش قیمت اینترنت به بهانه‎های توسعه زیرساخت و افزایش هزینه دلاری اپراتور نادرست بوده و با استناد به آمار‌های جهانی حکایت از کاهش قیمت اینترنت دارد.
۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۶
پیرو درخواست رئیس جمهوری و با دستور وزیرارتباطات؛
پیرو دستور رئیس جمهوری مبنی بر فراهم‌آوردن شرایط نظارت مردمی وزیر ارتباطات از رئیس سازمان فناوری اطلاعات خواست ظرف سه ماه سامانه نظارت مردمی را به صورت برخط راه‌اندازی کند.
۲۵ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۲
معاون وزیر ارتباطات تشریح کرد؛
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با اشاره به تغییرات قیمت بسته‌های اینترنتی از تهیه برنامه‌ای جبرانی برای اقشار کم برخوردار خبر داد.
۲۲ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۷
وزیر ارتباطات:
وزیر ارتباطات با بیان اینکه اجرایی شدن ۷۰ درصد شبکه ملی اطلاعات در سال جاری یکی از برنامه‌ریزی‌هایش است، گفت: تلاش می‌کنیم که در سال جاری یک واحد درصد به سهم اقتصاد دیجیتال از کل تولید ناخالص ملی افزوده شود.
۲۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۶
در میانه ماه ابتدایی سال جدید اخباری مبنی بر افزایش قیمت بسته‌های اینترنتی در رسانه‌ها منتشر شده که در پی آن شرکت مخابرات ایران و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به این اخبار واکنش نشان دادند.
۱۹ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۵
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی پیرو افزایش تعرفه در بخشی از بسته‌های اینترنت و دغدغه مردم نسبت به شیوه اعمال مقررات و رعایت حقوق مصرف کنندگان اطلاعیه صادر کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار