اجتماعی - جامعه
جامعه
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۷
طی نشستی در دانشگاه علامه طباطبایی مطرح شد
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی گفت: سرعت رشد جمعیت سالمندی در جامعه ما بیش از ۳ برابر رشد جمعیت است؛ لذا ما دچار جمعیت سالمند هستیم و این شرایط رو به رشد است.
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۵:۵۴
مادران تنها | ۱۲
با توجه به تاکیداتی که بر فرزندآوری می شود نیاز است که عرصه عمومی برای این امر ظرفیت و آمادگی لازم را کسب کند و درب خود را بر روی مادران و کودکان بگشاید.
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۳
مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از کاهش سرفاصله حرکت قطار‌ها برای ارائه سرویس‌دهی هرچه بهتر به بازدیدکنندگان نمایشگاه خودرو در شهر آفتاب خبر داد.
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۶
مشاور اجتماعی وزیرارشاد و دبیر ستاد جمعیت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گردهمایی تخصصی فعالین حوزه جمعیت حضور پیدا کرد و درباره اهمیت مساله جمعیت در کشور سخن گفت.
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۷
با حضور معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان؛
گردهمایی تخصصی فعالین عرصه جمعیت سراسر کشور با حضور دکتر وحید یامین پور معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی برگزار شد.
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۰
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در صفحه توئیتر خود با اشاره به سخنرانی عادل فردوسی‌پور در مراسم فارغ‌التحصیلان دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف، گفت: به سهم خودم از جناب فردوسی پور ممنونم به خاطر این وطن‌دوستی نجیبانه در این شرایط سخت.
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۰
نجفی مطرح کرد
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در نشست هم‌اندیشی حوزه زنان که در منطقه ۱۰ و با حضور فاطمه قاسم‌پور نماینده مجلس و‌شهردار منطقه و بانوان کارآفرین و فعال منطقه برگزار شده بود در جریان فعالیت‌ها و مشکلات و خواسته‌های بانوان کارآفرین قرارگرفت.
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۵
با حضور در برنامه "جهان آرا"
" دکتر حجت الله عبدالملکی" وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امشب (شنبه) ۲۴ اردیبهشت راس ساعت ۲۲ با حضور در برنامه تلویزیونی "جهان آرا" در شبکه تلویزیونی "افق "به تمامی سوالات پیرامون اصلاح نظام یارانه‌ای پاسخ می‌دهد.
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۴
مددجوی بااستعداد کمیته امداد با راه‌اندازی کارگاه فنی و گسترش شغلی، به صورت مستقیم و غیرمستقیم برای ۱۲ نفر شغل ایجاد کرده است.
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۱
معاون اول رئیس جمهور و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعدازظهر امروز (جمعه) با حضور در موسسه نیکوکاری رعد الغدیر از بخش‌های مختلف سامانه تلفنی ۶۳۶۹ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در این مرکز به منظور رسیدگی به شکایات و سوالات مردمی در اجرای طرح «مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها» مستقر است، بازدید کردند.
۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۷
معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون عنوان کرد؛
معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مردم با مراجعه به سامانه حمایت می‌توانند اعتراض خود را در خصوص دهک بندی یارانه‌ای ثبت کنند.
۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۲
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت گفت: پس از تشکیل کاروان‌های حج تمتع، فراخوان پزشکان اعزامی به حج اعلام و ۲۱۰ نفر کادر درمان برای ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به سرزمین وحی مشرف می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار