جامعه
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹
معاون اداری - مالی سازمان تامین اجتماعی گفت: مبلغ بسته حمایتی به بازنشستگان، مددجویان دستگاه‌های حمایتی و بیمه شدگان تامین اجتماعی واریز شده و این سازمان هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
جبهه متحد زنان اصول گرا ضمن محکوم کردن اقدام غیر انسانی و غیرقانونی بازدداشت مرضیه هاشمی خواستار آزادی فوری این بانوی انقلابی شد و در این راستا اقدام عاجل و مناسب از سوی مسئولان سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران را امری ضروری خواند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۰
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با تأکید بر لزوم ساماندهی عرضه دام زنده در سطح شهر تهران عنوان کرد: این سازمان با تأسیس سه جایگاه عرضه بهداشتی دام در سه پهنه جغرافیایی پایتخت، در زمینه ساماندهی عرضه گوسفند و ارائه استاندارد و ایمن دام در کشور پیشگام است.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
کاویان در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
جامعه شناس و پژوھشگر مسائل خانواده گفت: یک علت اینکه چرا طرح افزایش سن ازدواج در مجلس متوقف شد این است که نیازهای جامعه را پاسخ نمی‌داد و آسیب‌های زیادی چون محرومیت قانونی ازدواج های زیر 18 سال و اشاعه گناه در جامعه را به دنبال داشت.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴
معاون درمان اعتیاد بهزیستی:
معاون توسعه، پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور، گفت: برای اولین بار با کمک خیریه‌ها در مناطق آسیب خیز به بحث پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی مانند اعتیاد ورود می‌کنیم.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
جلسه شورای عالی حج و زیارت عصر روز شنبه به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور و با حضور جمعی از مسئولان برگزار شد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
سرپرست سازمان اورژانس کشور:
سرپرست سازمان اورژانس کشور گفت: در سال گذشته با ارائه آموزش‌های لازم به خصوص در قشر دانش آموز و نوجوان، ۳۰ درصد از میزان مصدومین و ۵۰ درصد از میزان بستری‌های ناشی از حوادث مراسم شب چهارشنبه آخر سال کاهش پیدا کرد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید:
مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به آغاز ثبت‌نام ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های دولتی به بیان جزئیات و ارائه توصیه‌هایی خطاب به ایثارگران پرداخت.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
مدیرکل دفتر پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت:
مدیرکل دفتر پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت با اشاره به آغاز اجرای بزرگ‌ترین طرح‌های مطالعاتی کشور در زمینه دیابت گفت: امروزه شاهدیم بیماری‌های غیرواگیر مثل دیابت بیشترین عوامل خطر برای جوامع بشری محسوب می‌شوند بنابراین باید سیاست نظام سلامت نیز به سمت مراقبت از بیماری‌های غیرواگیر سوق یابد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱
نام نویسی در ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور از امروز ۳۰ دی آغاز می‌شود و تا سه‌شنبه ۹ بهمن ادامه دارد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۷
روابط عمومی اداره کل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان ادعای برخی کانال‌های فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مبنی بر سقوط یک فروند هواپیما در مسیر زاهدان را تکذیب کرد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۲
معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تأکید کرد
در جریان سفر معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و مدیرعامل بنیاد برکت به شرق استان تهران، دو طرح توانمندسازی اقتصادی و اشتغال‌زایی بنیاد برکت با حجم سرمایه‌گذاری ۷۲ میلیارد ریال مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار