جامعه
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۲
معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تأکید کرد
در جریان سفر معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و مدیرعامل بنیاد برکت به شرق استان تهران، دو طرح توانمندسازی اقتصادی و اشتغال‌زایی بنیاد برکت با حجم سرمایه‌گذاری ۷۲ میلیارد ریال مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
متقاضیان سفر به عتبات عالیات می‌توانند از امروز برای ثبت نام جهت تشرف به این سفر در اسفند ماه اقدام کنند.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
صالحی:
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: قاچاق محصولات فرهنگی مسئله بسیار مهمی است که هم ضربه به مالکیت فرهنگی و هم اقتصاد فرهنگی می‌زند که خوشبختانه با همکاری ناجا یک میلیون کتاب قاچاق در ماه‌های اخیر کشف و ضبط شده است.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸
نایب رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی ایران عنوان کرد:
نایب رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی ایران گفت: نیاز است بین خانواده و آموزش و پرورش هماهنگی به وجود آید و آموزش‌های روانشناسی، جامعه شناسی و ... برای فرزندان و خانواد‌ها برگزار شود.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۶
معاون وزیر کشور:
نشست هیات مدیره متروی اصفهان با حضور معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشوردر دفتر شهردار این کلانشهر تشکیل شد و جمالی نژاد از یکی از کارگاه‌های مربوط به احداث خط دو مترو بازدید کرد.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱
بر اساس اعلام وزیر رفاه بسته کمک جبرانی و حمایت غذایی به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان برای مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر نیز در نظر گرفته شد که در روز‌های آتی به حساب آن‌ها واریز می‌شود.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
میزان گرد و غبار در ساعت ۹ صبح روز جمعه در آبادان به ۲ هزار و ۹۶۹ میکروگرم بر مترمکعب رسید که ۲۰ برابر حد مجاز است.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
جامعه فاطمیون دستگیری مرضیه هاشمی در ایالات متحده امریکا را محکوم کرد و از دستگاه دیپلماسی درخواست کرد با واکنش سریع موجبات آزادی بی قید و شرط این زن انقلابی، متعهد و مبارز را فراهم کند.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۷
بارش تگرگ و رگبار شدید مناطق مختلفی از تهران را در برگرفت.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
جانشین فرمانده نیروی انتظامی مطرح کرد
جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به کاهش ۵۰ درصدی جرایم در کل کشور نسبت به چند سال اخیر، گفت: در حوزه سرقت خرد نیز امسال یک روند افزایشی را شاهد هستیم لذا در این حوزه باید یک اقدام قاطع انجام پذیرد.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
سازمان هواشناسی کشور از بارش برف، باران و کولاک برف طی امروز و فردا در ۲۷ استان خبر داد.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۵
اساتید حوزه‎ خطاب به آملی‌ لاریجانی:
جمعی از اساتید، طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در نامه‌ای خطاب به آیت الله آملی لاریجانی نسبت به تصویب لوایح FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام هشدار دادند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار