اجتماعی - جامعه
جامعه
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری، از مشخص شدن نتایج ثبت‌نام متقاضیان دومین مرحله وام ضروری ۷ میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق خبر داد.
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از مشخص شدن نتایج ثبت نام متقاضیان دومین مرحله وام ضروری هفت میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق خبر داد.
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۳
رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر گفت: بوستان جنگلی چیتگر برای استفاده شهروندان باز است و محدودیتی برای ورود آنها وجود ندارد.
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳
رییس کل دادگستری استان کرمان از انهدام شبکه گسترده قاچاق سوخت در شرق کشور خبر داد و گفت: تحقیقات اولیه نشان می‌دهد این شبکه قاچاق در مجموع ۲۴ میلیون لیتر سوخت را در سال قاچاق نموده است.
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۰
سرهنگ رحمانی درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور در سیزدهم خرداد ماه توضیحاتی داد.
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۶
مدیرعامل بنیاد برکت درباره اجرای طرح‌های عمرانی و زیربنایی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در قالب رزمایش برکت امام خمینی توضیحاتی داد.
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۳
معاون درمان وزارت بهداشت؛
دکتر جان بابایی با بیان این که نگرانی بابت تجهیزات تشخیصی، درمانی و حفاظتی کرونا در کشور نداریم، گفت: عمده تجهیزات درمانی و حفاظتی مقابله با بیماری کرونا در کشور تولید می‌شود.
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۷
شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد ۶۹ قرار گرفته و کیفیت هوای تهران قابل قبول است.
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۳
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه در قالب طرح‌های مختلف برای بازنشستگان کشوری در نظر گرفته شده است.
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۹
تحقیق جدید نشان می دهد بیمارانی که بعد از ابتلا به بیماری کووید-۱۹تحت عمل جراحی قرار می گیرند در معرض ریسک بالا مرگ قرار دارند.
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۲
هیات رئیسه کانون بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی و کانون پیشکسوتان با وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی دیدار کردند.
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱
جلسه شورای عالی کار که برای تعیین حق مسکن کارگران قرار بود روز سه شنبه برگزار شود به روز شنبه موکول شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار