اجتماعی - جامعه
جامعه
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
آقای علی رضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت در راس هیئت همراه و برای مذاکرات حج تمتع ۹۹ بامداد امروز شنبه ۱۶ آذر ماه عازم عربستان شد.
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
به همت ستاد اجرایی فرمان امام صورت گرفت
به همت ستاد اجرایی فرمان امام، مالکان بیش از ۵ هزار منزل مسکونی خسارت‌دیده سیل سال جاری در استان‌های خوزستان و لرستان از طریق بیمه برکت ۲۷۰ میلیارد ریال خسارت دریافت کردند.
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
معاون بنیاد مستضعفان از پرداخت بیش از ۳۴ میلیارد تومان وام دانشجویی قرض الحسنه و بدون کارمزد توسط این بنیاد به دانشجویان کشور و بخصوص دانشجویان محروم خبر داد.
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳
همزمان با شب یلدا؛
رئیس کمیسیون فرهنگی-اجتماعی شورای شهر تهران: از خانه اتحادیه، همزمان با شب یلدا بهره‌برداری می‌شود.
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
دبیرکل جمعیت هلال‌احمر:
دبیر کل جمعیت هلال احمر درباره حواشی اخیر این نهاد با تاکید بر اینکه بر اساس قانون بن بستی وجود ندارد تاکید کرد: خدمات رسانی ادامه دارد.
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
با توجه به استعفا و بازداشت علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر به زودی گزینه‌های جدید برای ریاست این مجموعه بررسی خواهد شد.
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از بارش برف و باران در اغلب جاده‌های کشور خبر داد.
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد ۸۹ قرار گرفته و هوا سالم است که با احتساب امروز، پایتخت از ابتدای سال ۲۱۰ روز هوای پاک و سالم داشته است.
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳
یک مقام مسئول در رگولاتوری:
یک مقام مسئول در رگولاتوری با بیان اینکه قیمت هر گیگابایت اینترنت به صورت آزاد حدود ۴۲ هزار تومان محاسبه می‌شود، گفت: موردی از کم فروشی و حجم خوری اینترنت توسط اپراتورها، اثبات نشده است.
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹
مدیرکل حراست سازمان شهرداری‌های و دهیاری‌های کشور گفت: در دو سال اخیر بحث جعل در شهرداری ها خیلی شدت گرفته و اخیرا در یکی از شهرداری مراکز یکی از استان ها حدود ۲۵ نفر دستگیر شدند.
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱
رئیس سازمان بهزیستی گفت: بر اساس برنامه ششم توسعه سازمان بهزیستی و کمیته امداد موظف هستند که هزینه آزمایش‌های ژنتیک افراد تحت پوشش خود را بپردازند.
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، به تبیین سیاست این وزارتخانه در قبال تعطیلی مدارس به دلیل شیوع آنفلوانزا پرداخت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار