اجتماعی - جامعه
جامعه
۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۹
مرکز نیکوکاری سمت خدا توزیع ماهانه سه هزار بسته گوشت گرم بین مددجویان کمیته امداد را تقبل کرد.
۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۷
معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده، گفت: زنان در جامعه ایرانی دارای مسئولیت چندگانه هستند به همین خاطر باید در قوانین از جمله حوزه اشتغال و خانواده و بستر جامعه بابت ایقای این مسئولیت‌ها، امتیازاتی داده شود.
۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۹
مسئول اجرایی ستاد مردمی اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها از استقبال ۱۵۰ نفری مردم از اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها خبر داد.
۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۹
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: سامانه بارشی جدید از سمت شمال غرب فردا به کشور وارد می‌شود.
۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۱
کوچی در گفتگو با «دانشجو»:
رئیس کمیسیون عمران گفت: افزایش قیمت باید تابعی از مصوبه شورای عالی هواپیمایی باشد، که در مسیر قانونی خودش باید طی شود. اما خیلی از ایرلاین‌ها از این مصوبه تبعیت نمی‌کنند. یعنی هرکسی به صورت خود مختار کار خودش را انجام می‌دهد؛ که این موضوع به عملکرد سازمان هواپیمایی کشور بر میگردد که باید نظارت داشته باشد.
۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۰
مدیرعامل بنیاد ۱۵ خرداد تاکید کرد
حمیدرضا علیان‌زادگان، مدیر بنیاد ۱۵ خرداد گفت: از شناسایی و تولید محصولات و خدمات دانش‌بنیان و نوآور در حوزه جمعیت و سلامت اجتماعی و ترویج الگو‌های موفق در زمینه فرزندآوری و فرزند‌پروری حمایت می‌کنیم.
۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۳
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد اعلام کرد
مرتضی فیروزآبادی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد گفت: سال گذشته ۴۰ هزار فرصت شغلی از طریق کاریابی برای مددجویان ایجاد شد.
۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۳
حاشینه‌نشینی پدیده‌ای است که به دلیل رشد بی‌رویه شهرنشینی و مهاجرت به شهر‌ها به قصد رفاه و آسایش بیشتر تشکیل و توسعه‌یافته است؛ شکل‌گیری این پدیده دلایل متنوع و متعددی دارد که مهاجرت مهمترین عامل به شمار می‌آید.
۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۸
خدمات رسانی به شرکت‌کنندگان در اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها در ایستگاه شهدای ۱۷ شهریور رایگان خواهد بود.
۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۹
در گفتگو با «دانشجو» مطرح شد
یک کارشناس حوزه مسکن با بیان اینکه در بسیاری از کشور‌هایی که به مساله اجاره‌داری پرداخته‌اند، ثبات سیاسی و اقتصادی بالایی وجود دارد، گفت: اگر شهرداری تهران در این زمینه متولی شود، باعث کاهش التهاب در بازار اجاره‌داری مسکن خواهد شد.
۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۷
نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجلس در رأس امور است، چون آن‌چه که در مجلس مصوب می‌شود هم حاکم بر خودش است و هم حاکم بر تمام تشکیلات کشور، در خصوص برجام نیز توضیح داد: برجام یک قرارداد نبود، چون ما هیچ قراردادی با هیچ جایی نداریم.
۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۸
رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش پراکنده در برخی استان‌ها، وزش باد و نفوذ گرد و خاک به دو استان و افزایش دما در غالب نقاط کشور خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار