اجتماعی - جامعه
جامعه
۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۷
فرماندار ایذه گفت: آبگرفتگی خیابان‌های ایذه در پی بارش‌های اخیر، ادارات این شهرستان را تعطیل کرد.
۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۳
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از آمادگی و امدادرسانی هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه این صندوق برای کمک به سیل‌زدگان استان مازندران و گلستان خبر داد.
۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۸
استاندار قم:
استاندار قم با بیان اینکه همه دستگاه‌های استان به حالت آماده باش بوده و به مدیران ابلاغ شده که از استان خارج نشوند گفت: ستاد بحران صبح فردا با حضور رئیس مجلس برگزار می‌شود تا اقدامات صورت گرفته مرور شود.
۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۵
معاون سازمان آب و برق خوزستان خبر داد
مدیر دفتر برنامه ریزی منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: تا ۲۴ ساعت آینده نخستین موج سیلابی وارد سد مارون می‌شود؛ با توجه به تمهیدات و ظرفیت سازی انجام شده در مخازن سد‌ها انتظار می‌رود که موج اولیه سیلاب تعدیل شود.
۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۲
سرهنگ تقی افرند:
معاون نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ اعلام کرد: به مدت ۴۸ ساعت واحدهای صنفی واقع در دربند، درکه، فشم، لواسان،فرحزاد، کن و سولقان تعطیل خواهد بود.
۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۵
برای جلوگیری از خطرات احتمالی؛
سرپرست استانداری گلستان گفت: با توجه به احتمال وقوع سیلاب برای جلوگیری از خطرات احتمالی دستور تخلیه مردم شهر‌های سیمین شهر و گمیش‌تپه صادر شد.
۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۵
اسنپ همراه با سیل‌زدگان
سامانه هوشمند حمل‌ونقل اسنپ، ضمن همدردی با آسیب‌دیدگان سیل در شیراز، برای ساماندهی حمل ونقل مسافران نوروزی در این شهر، سفر به مناطق امن اعلام‌شده از سوی دبیرخانه ستاد خدمات سفر استان فارس را تا ساعت ۲۴ سه‌شنبه (۶ فروردین) رایگان کرد.
۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۳
محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام با سفر به استان گلستان ضمن برگزاری جلساتی با مسئولان استانی و بررسی نیاز‌های مردم گرفتار سیل از مناطق سیل‌زده نیز بازدید کرد.
۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴
جمعیت هلال احمر با اعلام جزئیات هزینه های انجام شده در مناطق سیل زده شرق گلستان و شهرستان آق قلا از منابع داخلی خود،اعلام کرد به زودی منتشر می شود.
۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸
خطاب به کلیه دانشگاه علوم پزشکی
وزیر بهداشت در ابلاغی به روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور بر حضور فعال دانشگاه‌های علوم پزشکی به ویژه دانشگاه‌های علوم پزشکی استان‌های مورد اشاره در مناطق سیل زده تاکید کرد.
۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳
کمیته امداد اعلام کرد
پویش جمع آوری کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان شمال کشور با اعلام شماره حساب و روش‌های حضوری و غیر حضوری در کمیته امداد آغاز شد.
۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
قدم‌زدن در نوروز/۱
اگر قصد مسافرت را دارید ما به شما دریاچه‌ اوان را توصیه می کنیم دریاچه‌ اوان در استان قزوین و در منطقه معروف الموت در کنار روستای اوان قرار دارد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار