اجتماعی - جامعه
جامعه
۲۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۲
کمیته امداد و سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با هدف تقویت حمایت از خانواده‌های زندانیان نیازمند، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
۲۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۳
سازمان تأمین اجتماعی فهرست و دستمزد فعالیت‌های مشمول دستمزد مقطوع صنوف برای سال ۱۴۰۳ را اعلام کرد.
۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۸:۵۵
سازمان تأمین‌اجتماعی منتشر کرد؛
سازمان تأمین‌اجتماعی فهرست و دستمزد فعالیت‌های مشمول دستمزد مقطوع صنوف برای سال ۱۴۰۳ را اعلام کرد. دستمزد مقطوع که تنها در مورد برخی از مشاغل صنفی موضوعیت دارد، دستمزدی است که کارفرما ملزم به رعایت آن در زمینه محاسبه و پرداخت حق بیمه کارگران است و مجاز به پرداخت حق بیمه برمبنای دستمزدی کمتر از دستمزد مقطوع اعلام شده برای هر سال نیست.
۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۱
سرپرست معاونت طرح‌های اشتغالزایی اشتغال محور بنیاد برکت گفت: ۵ طرح اشتغالزایی خرد از جمله نانوایی تمام اتوماتیک، کارواش و قالیشویی، نیروگاه خورشیدی متمرکز و.. با ظرفیت ایجاد اشتغال برای ۵۸ نفر در شهرستان کاشان به بهره برداری رسید.
۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۱
یادداشت/
انسان به عنوان عضوی از جامعه، باید تابع ضوابط روابط اجتماعی باشد تا وظیفه فردی خود را در برپا کردن آرامش و امنیت در جامعه انجام داده باشد.
۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۰
مدیر مدرسه اسکی اردلان ساوجی با اشاره به فعالیت اسنو پارک در مجموعه تفریحی ورزشی توچال؛ گفت: اسنوپارک یکی از تفریحات مهیج زمستانی است.
۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۷
رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مالزی، با تاکید بر بهره مندی از فضای مجازی برای توسعه صنعت توریسم و گردشگری گفت: کلیپ خواننده اسلامی مالزیایی از شهر تاریخی اصفهان بیش از ۵۰ میلیون بازدید داشت.
۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۴
دبیر همایش بزرگمهر حکیم با این بیان که، بزرگمهر حکیم به عنوان یک شخصیت برجسته و فیلسوف و متفکر دوران باستان، که از سخنان حکمت آمیز او نیز مطالبی به جای مانده، نقش مهمی در تاریخ ادب و فرهنگ ایران دارد و یکی از شخصیت‌های مهم در شاهنامه است، گفت: براساس پژوهش‌های متعدد و مختلفی که صورت گرفته، به طور قطع به یقین ثابت شده است که شاهنامه کاملا تاریخ محض است و در تاریخ بودنش هیچ شک و تردیدی نمیشه داشت.
۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۶
خدرویسی خبر داد
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از اعطای ۱۰۰ هزار دستگاه لوازم ضروری زندگی به مددجویان در سال ۱۴۰۲ خبر داد.
۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۳
نخستین نیروگاه خورشیدی حمایتی کشور با حمایت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در روستای پنداس کاشان به بهره برداری رسید.
۲۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۰
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه‌ای، از خدمات ناوگان این شرکت به تماشاگران مسابقه فوتبال میان تیم‌های پرسپولیس و ملوان بندر انزلی خبر داد.
۲۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۴
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا در گفتگو با دانشجو؛
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا گفت: هیچ ممنوعیتی در نصب عکس بانوان برروی سنگ قبر‌ها وجود ندارد و فقط طبق قانون از تصایر بی حجاب و غیر متعارف نمی‌توان استفاده کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار