ورزشی - سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۲
رئیس کمیته ملی المپیک گفت :امروز مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان به فدراسیون واریز کردیم و متعهد شدیم برای مسابقات مصر هم کمک کنیم.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۸
مجید هنرجو با کسب ۳۰ رای از ۵۵ آرای ماخوذه سکان فدراسیون اسکیت را بدست گرفت. هنرجو پیش از این نایب رئیس فدراسیون اسکیت بوده است.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱
حسین وفایی با ثبت امتیاز ۱۲۳ در ۱۰ دقیقه موفق شد در مسابقات shoot out تاریخ سازی کند.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۵
تصمیم ممنوعیت حجاب در رقابت های ورزشی در فرانسه واکنش های منفی زیادی در این کشور داشته است.
۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۶
مراسم افتتاحیه بوستان المپیک با همکاری کمیسیون ورزش و محیط زیست و اداره کل حفاظت محیط زیست تهران شنبه 2 بهمن ماه در پارک پردیسان تهران برگزار می شود.
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۲
ملی پوشان اسنوکر بانوان کشورمان بمنظور ورود به اردوی تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا با یکدیگر رقابت می کنند.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۳
رییس فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: اساسنامه فدراسیون‌ها مشکل دارد که اگر برطرف نشود، برای‌ ورزش ایران آسیب‌زننده است.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۷
نشست وزیر ورزش و جوانان با روسای فدراسیون های ورزشی در آکادمی ملی المپیک در حال برگزاری است.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۵
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش گفت: فدراسیون ها بودجه مربوط به ورزش همگانی را نباید در ورزش قهرمانی حتی اگر ضرورت داشته باشد، هزینه کنند.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۶
مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکیت جمهوری اسلامی ایران روز شنبه ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ برگزار می‌گردد.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۷
اردونشینان تیم ملی اسکیت هاکی روی یخ آقایان که خود را برای حضوری قدرتمند در مسابقات جهانی این رشته ورزشی آماده می کنند، صبح امروز در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۲
فضلی سرپرست فدراسیون اسکیت گفت: پیام من در این روزهای باقیمانده، به نامزدها و رسانه ها، حفظ حرمت ورزش و ارج نهادن به فرصت انتخاب در فضایی دوستانه و بکارگیری روشهایی شرافتمندانه برای کسب آرا اعضای مجمع در جهت کار و خدمت در عرصه مدیریت ورزشی است و مجمع هوشمند و با تدبیر انتخابات فدراسیون اسکیت به نامزدهایی که شایستگی و ارزشها را محترم می دانند رای می دهد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار