دانشگاه - دانش و فناوری
دانش و فناوری
۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۵
همکاری شرکت‌های دانش بنیان برای ایجاد، توسعه و بهبود زیرساخت‌هاى حمل و نقل دریایی در کشور با دستگاه‌های ذیربط و سرمایه‌گذاران بیشتر و شفاف‌تر می‌شود.
۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۳
دهمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی «ایران‌ساخت» در چهارده بخش موضوعی به منظور عرضه محصولات و خدمات فناورانه ایران‌ساخت برگزار می‌شود.
۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۴
ایران برای دومین سال متوالی توانسته ارتقای ۷ رتبه‌ای در شاخص جهانی نوآوری داشته باشد و در سطح توسعه خود از نظر نوآوری بالاتر از حد انتظار عمل کند.
۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۵
دهمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی «ایران‌ساخت» در چهارده بخش موضوعی به منظور عرضه محصولات و خدمات فناورانه ایران‌ساخت برگزار می‌شود.
۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۷
در افتتاحیه نمایشگاه ایران نانو
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از افتخارات همه ایرانیان برگزاری این نمایشگاه و عرضه محصولات دانش بنیان و به روزی است که مبتنی بر نیاز‌ها و اولویت‌های بازار است.
۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
کارگزاران برون مرزی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در کشور‌های مختلف به بازاریابی و شبکه سازی فروش محصولات فناوری نانو ایران اقدام می‌کنند.
۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۰
ناسا پروژه عجیبی را منتشر کرده است که در آن داده‌های کیهانی به موسیقی تبدیل شده‌اند تا مردم بتوانند به عمیق‌ترین صدا‌های جهان ما گوش دهند.
۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۴
به مدت ۴ روز؛
سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو امروز، ۹ مهرماه در محل دائمی نماشگاه بین‌المللی تهران افتتاح می‌شود.
۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۰
براساس گزارش شاخص جهانی نوآوری ۲۰۲۲، جمهوری اسلامی ایران دارای سریع‌ترین رشد عملکرد نوآوری و دومین کشور نوآور در منطقه آسیای مرکزی و جنوبی شده و توانسته است نسبت به سال گذشته، ۷ رتبه صعود کند.
۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۰
آخر هفته با اخبار آموزش و فناوری
هفته‌ای که گذشت، خبر‌های فناورانه و آموزشی منتشر شد. برخی از این اخبار دانشجویان زیادی را در برگرفت و برای آنان جالب بود.
۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰
درهای سیزدهمین نمایشگاه فناوری‌نانو در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از روز شنبه ۹ مهر و با حضور بیش از ۱۶۰ شرکت تولیدی و ارائه‌دهنده خدمات نانویی، بر روی عموم مردم گشوده می‌شود.
۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
محققان تایلندی حسگری ساختند که روی ماسک قرار گرفته و می‌تواند برخی پارامتر‌های مهم بدن را به صورت مستمر پایش کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار