کردستان
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱
به همت گروه مدیریت بازرگانی؛
اولین همایش بین‌المللی «گردشگری و توسعه» با محوریت چالش‌ها و راهبرد‌ها ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت ماه ۹۸ در دانشگاه کردستان برگزار خواهد شد.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
در بین دانشگاه‌های تیپ سه:
دانشگاه علوم پزشکی کردستان در بیست و چهارمین جشنواره علوم پزشکی رازی موفق به کسب مقام نخست در بین دانشگاه‌های تیپ سه شد.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳
واحدی:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه در حوزه تجهیزات کمبود بودجه داریم، گفت: همه دولت مردان تلاش دارند چهره فقر و محرومیت را از تمام کشور بردارند.
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
برای گذراندن یک ترم تحصیلی؛
رامین امانی و آراز نادرمحمودی جهت بهره‌مندی از اسکولارشیپ برنامه اروپایی +Erasmus برای گذراندن یک ترم تحصیلی به ICD International Business School پاریس اعزام شدند.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
رئیس دانشگاه فرهنگیان کردستان:
رئیس دانشگاه فرهنگیان کردستان گفت: با پیگیری‌های متعدد در راستای اختصاص جذب دانشجو به دانشگاه فرهنگیان استان کردستان طی سال آینده، ۱۴۰۰ نفر را پیشنهاد داده‌ایم.
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶
فتحی:
رئیس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: راه‌اندازی رشته پرستاری اورژانس مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته در این دانشکده به تصویب رسید.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
حجت‌الاسلام رستمی:
معاون نظارت و ارزیابی اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه باید نهاد مرجع در ارائه الگوی سبک زندگی به جامعه برای رسیدن به سعادت باشد.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰
شفیعی:
معاون گروه همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه کردستان گفت: طرح تبادل دانشجو از سال ۹۷ آغاز و در تلاش هستیم که این برنامه در آینده با سایر دانشگاه­‌های معتبر اروپایی نیز ادامه یابد.
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
در راستای گسترش همکاری‌های علمی پژوهشی؛
در راستای گسترش همکاری‌های علمی پژوهشی، تفاهم‌نامه‌ای بین دانشگاه کردستان و دانشگاه Siena ایتالیا امضا شد.
۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
اخلاقیان طاب در گفتگو با دانشجو:
رئیس دانشگاه کردستان گفت: بودجه اختصاص یافته به دانشگاه کردستان به نسبت سال گذشته، افزایش ۱۸ درصدی داشته و این اعتبار فقط جوابگوی هزینه‌های جاری دانشگاه است.
۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۲
رئیس دانشگاه آزاد کردستان:
رئیس دانشگاه آزاد کردستان گفت: در پی دعوت معظم له مبنی بر عدم تبعیت از دشمنان اسلام و نظام، وحدت و همدلی مثال زدنی میان ملت ایران شکل گرفت و حماسه عظیم ۹ دی شکل گرفت.
۰۸ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰
با حضور فعال و موثر دانشگاه کردستان؛
نمایشگاه توانمندی‌های دانشگاه‌های بزرگ ایران در اقلیم کردستان عراق در شهر اربیل با حضور فعال و موثر دانشگاه کردستان به منظور همکاری‌های علمی مشترک با دانشگاه‌های اقلیم کردستان برگزار شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار