استان‌ها - کردستان
کردستان
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۰
معاون اجرایی رئیس جمهور خبر داد
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: موضوع میزان و کیفیت آب شرب، یکی از مشکلات مردم سنندج است که رییس جمهور برای تکمیل پروژه آبرسانی به سنندج دستور ویژه دادند.
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰
در نشست با دانشجویان بسیجی؛
مراسم گردهمایی دانشجویان بسیجی استان کردستان و تجلیل از جهادگران بسیجی با حضور استاندار کردستان در دانشگاه فرهنگیان این استان برگزار شد.
۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۵
طی حکمی از سوی وزیر علوم؛
وزیر علوم در احکام انتصابی خطاب به محمدصادقی آزاد و قادرزاده آورده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان "سرپرست دانشگاه  شهید مدنی آذربایجان و کردستان" منصوب می‌شوید.
۱۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۲
دانشگاه کردستان در رتبه‌بندی ISC موفق به کسب رتبه ۱۱ در میان دانشگاه‌های جامع کشور شد.
۰۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۰
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کردستان؛
مراسم بزرگداشت شهادت دانشجویی بسیجی غلامرضا بامدی امروز، سوم آبان در مسجد امام خمینی (ره) واقع در دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سنندج برگزار شد.
۲۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۹
طی مراسمی؛
مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی حوزه شهید همت دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان با حضور رئیس این دانشگاه برگزار شد.
۲۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۳
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید محلاتی:
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید محلاتی گفت: حضور گروه‌های تجزیه طلب در دو حادثه اخیر (عملیات ناکام تروریستی اصفهان) و اغتشاشات اخیر نشان دهنده پیوستن تمام قد تمامی گروه‌های تجزیه طلب به برنامه‌های صهیونیسم جهانی است.
۲۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۵
رییس کل دادگستری کردستان:
رییس کل دادگستری کردستان گفت: اخبار مربوط به ناآرامی در زندان مرکزی سنندج کذب بوده و آرامش کامل در این زندان برقرار است.
۱۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۰
وزیر کشور در حاشیه سفر به سنندج:
وزیر کشور در سفر به سنندج گفت: نیروهای نظامی و امنیتی تلاش مذبوحانه ضد انقلاب که موجب مزاحمت برای مردم شده است، را خنثی می کنند و همانطور که تا کنون محکم برخورد کرده باز هم محکم برخورد خواهند کرد.
۱۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۳
نماینده ولی فقیه در کردستان خطاب به دشمنان:
نماینده، ولی فقیه در کردستان خطاب به ضد انقلاب گفت: اگر اهل جنگ هستید، در مرز با رزمندگان ما بجنگید که البته چنین نمی‌کنید، چون وحشت دارید و می‌دانید که نیرو‌های انقلاب چه قدرتی دارند.
۱۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۸
شهید بامدی شامگاه شنبه در جریان اغتشاشات در سنندج به شهادت رسید و پیکر مطهر وی امروز ساعت ۱۱ با حضور اقشار مختلف مردم از میدان آزادی تا میدان انقلاب سنندج تشییع شد.
۱۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۹
دانشگاه‌های کردستان، آزاد اسلامی، پیام نور، جامع علمی کاربردی و دانشگاه علوم پزشکی کردستان امروز یکشنبه به مناسبت ولادت حضرت محمد (ص) تعطیل هستند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار