استان‌ها - کرمان
کرمان
۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
بر اساس سوابق تحصیلی؛
طبق اعلام دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان، ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹، از شنبه ۲۷ تا سه‌شنبه ۳۰ دی‌ماه انجام می‌شود.
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹
۲۵ دی‌ماه؛
مراسم عزاداری فاطمیه ۲۵ دی‌ماه با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شهیدباهنر کرمان برگزار می‌شود.
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
گزارش |
انتقال آب رودخانه هلیل‌رود به شمال استان کرمان، می‌تواند جنوب کشور را با بحران‌های بزرگ زیست‌محیطی مانند ریزگردها رو به رو کند.
۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵
به دنبال اعتراضات دانشجویان؛
معاون امور آموزشی دانشگاه علوم‌پزشکی کرمان گفت: با توجه به مطالبه برخی دانشجویان برای تغییر شیوه‌نامه برگزاری آزمون‌های آنلاین، قانون حق بازگشت به ۱۰ درصد سوالات آزمون‌های آنلاین فراهم شد.
۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
فعال و کنشگر محیط زیست گفت: انتقال آب هلیل‌رود از جنوب استان کرمان به شمال آن، خسارات شدیدی را به منطقه جازموریان وارد کرده و باعث ایجاد گرد و خاک در استان‌های سیستان و بلوچستان، فارس و کرمان می‌شود.
۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰
گنجعلیخانی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهیدباهنر کرمان گفت: از استانداری کرمان می‌خواهیم که در خصوص حضور موسسه ملل در هتل‌بام کرمان شفاف سازی کرده و قرارداد‌های آن را منتشر کند.
۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴
نامه ۷ تشکل دانشجویی به سالاری:
چند تشکل دانشجویی دانشگاه‌های استان کرمان در نامه‌ای به دادستان این استان، به مناسبت سالگرد شهدای تشییع پیکر شهید سلیمانی در کرمان مواردی را یادآورد شده و خواستار تشکیل جلسه‌ای علنی برای رسیدگی به عوامل این فاجعه شده اند.
۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
جزینی‌زاده در گفتگو با دانشجو:
مدیر عامل شرکت دانش بنیان مستقر در مرکز رشد وحد‌های فناور افضلی پور دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: برای حفظ سلامت در پاندمی کرونا، دستگاه تمام اتوماتیک ضد عفونی کننده پاکت خرید و کیف را طراحی کردیم.
۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱
با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛
مراسم رونمایی از سردیس شهید سلیمانی، با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، رئیس دانشگاه شهید باهنرکرمان و مسئولان استان در تالار وحدت برگزار شد.
۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
هفتمین مرحله توزیع بسته حمایتی دانشگاه شهید باهنر کرمان، به مناسبت سالگرد شهادت سردار شهید سلیمانی انجام شد.
۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
پژوهشکده تحقیقات راهبردی جنوب شرق ایران با حضور محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دانشگاه شهید باهنر کرمان افتتاح شد.
۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸
گزارش|
بعد از گذشت ۱۰ سال از فروش خانه‌های سازمانی شرکت آب منطقه‌ای کرمان به پرسنل، هیات مدیره این شرکت درصدد پس گرفتن این املاک هستند و ساکنان را از نیاز‌های ابتدایی محروم کرده‌اند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار