استان‌ها - کرمان
کرمان
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱
خلیفه در گفتگو با دانشجو:
دبیر عدالتخواه دانشگاه ولیعصر رفسنجان گفت: اعضای تشکل‌های دانشجویی رفسنجان قصد برپایی تجمع و حمل پلاکارد‌هایی در مراسم سخنرانی روحانی داشتند که با توجه به فضای امنیتی رفسنجان این برنامه‌ها منتفی شد.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹
۱۲ دفتر بسیج دانشجویی کرمان:
۱۲ دفتر بسیج دانشجویی کرمان در نامه‌ای به روحانی نوشتند: آقای روحانی؛ آیا از ظرفیت‌های عظیم و بالقوه مغفول مانده جنوب استان در دولت تدبیرتان که نیازمند کوچکترین تدبیر است، اطلاعی دارید؟
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۱
بسیج دانشجویی دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان:
بسیج دانشجویی دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان در نامه‌ای به روحانی نوشت: زمزمه‌هایی از برگزاری آزمون استخدامی مجموعه مس گوش می‌رسد؛ اما باید شفاف شود که چرا در این ۸ سال هیچ آزمون استخدامی برگزار نشده است؟
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳
یادداشت دانشجویی|
با نزدیک شدن به فصل انتخابات دوباره سفر‌های تبلیغاتی رئیس جمهور آغاز شده است، تبلیغاتی که با هدف جمع آوری آرای مورد نظر برای مجلس و کاندیدای هم سوی دولت دوازدهم انجام می‌گیرد.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸
در آستانه حضور رئیس جمهور در رفسنجان؛
در آستانه حضور رئیس جمهور در رفسنجان، دانشجویان دانشگاه ولیعصر (عج) اقدام به برگزاری تریبون آزاد با موضوع سفر‌های استانی روحانی کردند.
۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۰
گزارش|
با تعجب از دانشجویانی که از حضور سگ‌های ولگرد در دانشگاه نمی‌ترسیدند پرسیدیم که چرا کسی برای ساماندهی به این سگ‌ها کاری نمی‌کند؟
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶
در نشست دانشجویی ۱۳ آبان مطرح شد
نشست دانشجویی با موضوع استکبار ستیزی در دانشکده فنی و حرفه‌ای دانشکده شهید کرانی شهرستان سیرجان برگزار شد.
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴
سازمان انرژی اتمی:
سازمان انرژی اتمی در نامه‌ای به صحبت‌های یک فعال دانشجویی در خصوص نمایشگاه دستاورد‌های فناوری هسته‌ای در کرمان واکنش نشان داد.
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰
یادداشت دانشجویی |
شاید یکی از مهیج‌ترین و جالب‌ترین رویداد‌هایی که در طول بیش از چهار سال عمر دانشجویی در داخل دانشگاه شهید باهنر کرمان شاهد بودم، نمایشگاه دستاورد‌های فناوری هسته‌ای بود.
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۹
یازدهمین یادواره سه شهید گمنام دانشگاه ولیعصر (عج) این شهر در حسینیه شهدای گمنام دانشگاه برگزار شد.
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱
با شرکت بیش از ۱۱ هزار دانشجو؛
بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه پیام نور امروز به میزبانی دانشگاه پیام نور کرمان آغاز به کار کرد.
۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۳
دفتر تحکیم وحدت و بسیج دانشجویی دانشگاه سیرجان:
دفتر تحکیم وحدت و بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سیرجان در اعتراض به هتک حرمت صورت گرفته نسبت به اهل بیت در مراسم شاد صبحگاهی مختلط و در ایام ماه صفر، خواستار معذرت خواهی فوری مسئولین دانشگاه شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار