کرمان
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۲
یادداشت دانشجویی|
بسیاری، ملت ایران را پیروز راهپیمایی روز گذشته به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می‌دانند؛ اما کمتر از بازنده‌های این اتفاق شگفت انگیز صحبت شده است.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
با حکم طهرانچی؛
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی روح‌الله چراغ‌پور را به‌عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج منصوب کرد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹
در جشنواره شهید ابراهیم هادی؛
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کرمان به عنوان برترین دفتر بسیج دانشجویی در سطح دانشگاه‌های فرهنگیان سراسر کشور در سال ۱۳۹۷ انتخاب شد.
۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
پرونده ویژه| چهل سالگی انقلاب
دانشگاه‌های استان کرمان در چهل سال گذشته رشد بی سابقه‌ای داشته و در حال حاضر در استان کرمان ۱۲۵موسسه آموزش عالی در ۲۳شهرستان استان کرمان فعالیت می‌کنند.
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
دانشجویان سیرجانی:
جمعی از دانشجویان سیرجانی در نامه به رئیس جمهور در رابطه با سفر به این شهرستان اعلام کردند که تشریفات دست و پاگیر مسئولان دردی از خواسته مردم دوا نمی‌کند و ...
۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۴
ریاحی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمان با بیان اینکه رزمایش جهادی دانشجویان در مناطق محروم کرمان برگزار می‌شود، گفت: از شهردار کرمان برای حضور در این رزمایش جهادی دعوت شده است.
۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۹
معاون دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان:
معاون دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان، در جلسه شورای ترافیک این دانشگاه گفت: مشکلات ترافیکی دانشگاه شهید باهنر کرمان رفع می‌شود.
۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۵
بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سیرجان:
بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سیرجان در نامه‌ای به نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس نوشتند که در رابطه با عملکرد نمایندگان مجلس اقدام به شفاف‌سازی کنید.
۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۶
فرماندار شهرستان ریگان گفت: به دلیل وضعیت موجود امروز تمام مقاطع تحصیلی مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل شدند؛ اما ادارات باز است.
۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
مرعشی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی رفسنجان گفت: اردوی جهادی بین ۲ ترم متشکل از ۵۰ نفر از دانشجویان، استاد و متخصص دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در منطقه ده اسماعیل و علی آباد از توابع فهرج برگزار می‌شود.
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
مجمع دانشجومعلمان عدالتخواه کرمان:
مجمع دانشجومعلمان عدالتخواه دانشگاه فرهنگیان کرمان با ارسال نامه‌ای به رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور نسبت به پیمانی شدن استخدام دانشجو معلمان اعتراض کردند.
۰۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
امروز؛
افتتاحیه کارگاه هشت‌روزه استارت‌آپ مستر با حضور صنعت‌گران و با همکاری خانه کارآفرینان استان کرمان در دانشگاه آزاد واحد کرمان برگزار شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار