استان‌ها - کرمان
کرمان
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸
در راستای تحقق دانشگاه سبز؛
دو دستگاه هوشمند بازیافت زباله در راستای تحقق دانشگاه سبز و کمک به محیط زیست، در دانشگاه شهید باهنر کرمان افتتاح شد.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲
به همت محققان دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان؛
امکان‌سنجی افزایش ظرفیت سازه استاکر و ریکلایمر کارخانه مگنتیت به همت پژوهشگران دانشکده مهندسی مکانیک و مواد دانشگاه تحصیلات تکمیلی هایتک کرمان انجام شد.
۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
صادقی در گفتگو با دانشجو:
مسئول جنبش عدالتخواه دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کرمان گفت: وضعیت سیل زدگان جنوب استان کرمان را بررسی و خواسته‌های آن‌ها را از مسئولان مطالبه خواهیم کرد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۰
گزارش|
وقتی به پلدختر رسیدیم چیزی از شهر دیده نمی‌شد و همه جا تا چشم کار‌ می‌کرد پُر از گِل و لای بود، تخلیه گِل چسبنده‌ای که به عمق خانه‌های مردم رخنه کرده بود، کار بسیار دشواری بود.
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۷
تقی‌زاده در گفتگو با دانشجو:
مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی استان کرمان از اعزام ۳ گروه جهادی دانشجویی برای امدادرسانی به مردم سیل زده منطقه فاریاب در جنوب کرمان خبر داد.
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲
به مناسبت روز پاسدار؛
دانشجویان بسیجی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی شهرستان سیرجان با فرمانده سپاه و مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه سیرجان امروز دیدار کردند.
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۸
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی سیرجان:
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی سیرجان در بیانیه‌ای در حمایت از سپاه اعلام کردند که عده‌ای غرب زده به دنبال تصویب پالرمو و fatf هستند.
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
تقی‌زاده در گفتگو با دانشجو:
مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی استان کرمان از آماده‌باش گروه‌های جهادی دانشجویی کرمان برای وقوع سیل در شهر‌های جنوبی این استان خبر داد.
۲۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷
پرونده ویژه | کتاب و دانشجو
مسئول کتابخانه‌های عمومی استان کرمان گفت: ۲۰ درصد مراجعه‌کنندگان به کتابخانه‌های کرمان را دانشجویان تشکیل می‌دهند.
۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰
در نامه‌ای صورت گرفت؛
جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی سیرجان در رابطه با کار غیرقانونی دانشگاه در بیرون کردن زودهنگام دانشجویان از خوابگاه این دانشگاه به وزیر علوم نامه نوشتند.
۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳
ستاری در کرمان:
معاون علمی فنآوری ریاست جمهوری گفت: دانشگاه بداند با پول دولتی سقف پرواز‌ها و آرزو‌های او محدود است؛ بنابراین دانشگاهی موفق است که از محل فروش تکنولوژی خود درآمد کسب کند.
۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
بهروز:
مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان با اشاره به امداد رسانی ۱۰۰ دانشجو از دانشگاه‌های کرمان در مناطق سیل زده پلدختر گفت: این دانشجویان در قالب ۱۰ گروه جهادی به مردم خدمت رسانی می‌کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار