کرمان
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
با حکم وزیر علوم؛
 ​وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، حسن رنجبر عسکری را به سمت سرپرست دانشگاه ولی‌عصر(عج) منصوب کرد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
دانشجویان بسیجی استان کرمان در نامه‌ای:
شورای تبیین بسیج دانشجویی شهرستان‌های کهنوج، قلعه‌گنج، منوجان، رودبار جنوب و فاریاب در نامه به رئیس بنیاد مستضعفان نوشت: آقای سعیدی‌کیا؛ چرا در مقابل چشمان یتیمان و مستضعفان لاف حقوق چند میلیونی می‌زنید؟!
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
سرپرست معاونت توسعه منابع استانداری کرمان:
سرپرست معاونت توسعه منابع استانداری کرمان از راه‌اندازی و تجهیز آزمایشگاه سم‌شناسی در آینده‌ای نزدیک در دانشگاه ولی‌عصر(عج) رفسنجان خبر داد.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
گزارش|
اینکه مجموعه‌ای در ساختار وزارت علوم خود را فراتر از همه قوانین بداند، بسیار دردناک است. این آرامش‌های قبرستانی که با فشار بر قشر دانشجو به وجود می‌آید، مطلوب کدام جریان سیاسی است؟
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۵
در اقدامی عجیب؛
مجری برنامه ۹ دی دانشگاهیان سیرجان که معاون مالی اداری شهرداری این شهرستان نیز بود، به دلیل صحبت‌ها و انتقاداتی منصفانه در خصوص مبارزه با فساد از سمت خود برکنار شد. 
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
به مناسبت ولادت حضرت زینب(س)؛
به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمان به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، جشنواره غذای سالم با مشارکت ۵۶ نفر از کارکنان ودانشجویان این دانشگاه برگزار شد.
۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱
با حضور قائم مقام وزیرعلوم؛
اولین نشست روسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی منطقه ۸ کشور با حضور عبدالرضا باقری، قائم مقام وزیرعلوم و جمعی از روسای دانشگاه‌های این منطقه در محل دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان برگزار شد.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سیرجان:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سیرجان در نامه به دادستان این شهر در پی بازتاب کلیپ تاسف برانگیر آزار و اذیت دختر جوان در سیرجان در فضای مجازی خواستار رسیدگی به این موضوع شدند.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
باقری در دانشگاه شهید باهنر کرمان:
قائم مقام وزیر علوم در دیدار با استادان دانشکده کشاورزی دانشگاه شهید باهنر کرمان از راه‌اندازی دوره‌های جدید تولیدات گلخانه‌ای در حوزه آموزش کشاورزی خبر داد.
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کرمان:
شورای تبیین مواضع دفتر بسیج دانشجویی شهرستان کرمان در بیانیه‌ای با انتقاد از لغو برنامه‌های دانشجویان دانشگاه هایتک اعلام کرد که تفکرات شبه لیبرالی مسئولان باعث شده است که برنامه‌های بسیج دانشجویی لغو شود.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
جامعه اسلامی دانشگاه صنعتی سیرجان:
جامعه اسلامی دانشگاه صنعتی سیرجان در بیانیه‌ای خطاب به وزیر صنعت، در خصوص انتصاب افراد مربوط به فتنه برای مدیرعاملی شرکت گلگهر سیرجان هشدار داد.
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
دهقان‌پور:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرستان جیرفت گفت: اولین طرح بزرگ اعتکاف علمی در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت درحال برگزاری است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار