استان‌ها - کرمان
کرمان
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸
مهدوی خبر داد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمان گفت: بعد از شستن منازل سیل‌زدگان کرمانی، لوازم را به کارواش‌هایی که به همت بسیج دانشجویی در شهر مستقر شده، می‌بریم و بعد از اتمام پاک سازی به صاحبانشان باز می‌گردانیم.
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
گزارش |
همه این اسکلت‌های فلزی و طرح‌های نیمه کاره پتروشیمی که در برخی استان‌های کشور دیده می‌شود یا محصول کارشناسی‌های بی کیفیت است و یا حاصل خریدن رای‌های انتخاباتی.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۳
خرداد ۹۸؛
پنجمین همایش ملی انجمن رسوب شناسی ایران با تاکید بر فرسایش و آلودگی رسوبات خردادماه سال ۹۹ در دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار می‌شود.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۹
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمان از حضور نیرو‌های سپاه پاسداران و دانشجویان جهادگر در جنوب استان کرمان خبر داد و گفت: هیچ نشانی از فعالیت نیرو‌های هلال احمر در مناطق سیل زده دیده نمی‌شود.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۷
بارندگی روزهای آغازین سال ۹۹ نیز همچون سال گذشته باعث ایجاد سیلاب و آب گرفتگی در برخی استان‌ها به خصوص جنوب استان کرمان شد.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۸
مهدوی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمان گفت: منطقه زهکلوت از توابع شهرستان رودبار جنوب بیشترین میران خسارات دذ سیل را دیده و جهادگران در حال تخلیه آب از منازل هستند.
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۰
در گفتگو با دانشجو عنوان شد:
مسئول گروه‌های جهادی کرمان از اعزام ۸ گروه جهادی تخصصی به مناطق زهکلوت و رودبار خبر داد و گفت: سیل اخیر صدمات جانی نداشته است.
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
گزارش |
کوه شیوشگان یا صاحب الزمان(عج) یکی از مراکز باستانی و تاریخی کرمان است که مدتی نظر برخی را به خود جلب کرده و تلاش می‌کنند که آن را به مکانی تفریحی تبدیل کنند!
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۸
در گفتگو با دانشجو مطرح شد:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمان گفت: قرارگاه دانشجویی مبارزه با کرونا در استان کرمان با توجه به شروع سال جدید تصمیم به آماده سازی و پخش بسته‌های موادغذایی بین خانواده‌های بی بضاعت حاشیه شهر کردند.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بم گفت: بیمار ۹۱ ساله کرونایی که دارای فشار خون، آسم و نارسایی قلبی نیز بودT با بهبود روند درمان روز یکشنبهT ۲۵ اسفند با حال خوب از بیمارستان مرخص شد.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
استاندار کرمان خبر داد
استاندار کرمان گفت: کلیه اصناف به جز ۱۲ مورد از امروز، بیست و پنجم اسفند ماه تا اطلاع ثانوی برای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا تعطیل خواهند بود.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵
در راستای مقابله با کرونا انجام شد
دانشجویان بسیجی شهرستان زرند استان کرمان به کمک ناحیه بسیج دانشجویی این شهرستان اقدام با ضدعفونی و گندزدایی کردن معابر و اماکن عمومی این منطقه کردند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار