استان‌ها - کرمان
کرمان
۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۴
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:
سردار نظری گفت : آیت الله رئیسی تحولگرا و به دنبال توسعه عدالت بود و هیچ فرصتی را برای خدمت‌رسانی به مردم از دست نمی‌داد.
۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۳
امام جمعه کرمان:
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی گفت: رعایت اخلاق اسلامی، توجه به معنویت، جلب رضایت و کار برای خدا یکی از صفات برجسته و بارز رییس جمهور انقلابی و شهید آیت الله رییسی است.
۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۲
سازمان بسیج اساتید استان کرمان:
سازمان بسیج اساتید استان کرمان طی بیانیه‌ای شهادت آیت الله سید ابراهیم رییسی سید الشهدای خدمت و هیات همراه را تسلیت گفت.
۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۸
شهردار کرمان تأکید کرد:
تویسرکانی گفت:برخی مشکلات را نمی‌توانیم در قالب نامه مطرح کنیم؛ بنابراین، نباید درگیر پیچ‌وخم‌های اداری باشیم؛ باید در کمترین زمان و با حداقل امکانات، مشکلات را حل کنیم.
۰۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۰
سرپرست ریاست جمهوری طی حکمی «محمد جلال‌مآب» را به سمت دبیر شورای توسعه سواحل مکران منصوب کرد.
۰۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۶
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بردسیر گفت: این شهرستان با دارا بودن ۳ هزار و ۷۰۰ هکتار گلستان گل محمدی، رتبه دوم کشوری و رتبه نخست استانی را در کشت گل محمدی به خود اختصاص داده است.
۰۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۴
سرپرست معاونت میراث‌فرهنگی استان کرمان:
سرپرست معاونت میراث‌فرهنگی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان گفت: هدف از ایجاد باغ موزه هرندی معرفی تمدن‌های کهن و باستانی استان کرمان و ارتباط تاریخی آن‌ها با محوطه‌های تاریخی همجوار است.
۰۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۲
امام جمعه کرمان:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با گرامیداشت یاد آیت الله رییسی گفت: این شهید بزرگوار، با اقدامات ارزنده خود گفتمان رهبری و نظام را تقویت کرد.
۰۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۶
بیانیه شورای وحدت استان کرمان:
شورای وحدت استان کرمان با انتشار بیانیه‌ای تاکید کرد: آیت الله رئیسی تا همیشه ماندگار شد و تراز جدیدی را برای خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی به وجود آورد.
۰۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۵
اداره کل فرودگاه‌های استان کرمان اعلام كرد دید کم حاصل از گردو خاک در فرودگاه بین المللی کرمان صبح امروز چهارشنبه موجب آن شد تا پرواز تهران-کرمان در فرودگاه شهر یزد بنشیند.
۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۸
مراسم بزرگداشت شهید آیت الله رئیسی، رئیس جمهور فقید و هیات همراه در دانشگاه پیام نور کرمان برگزار شد.
۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۵
رئیس دانشگاه جیرفت:
رئیس دانشگاه جیرفت در مراسم بزرگداشت رییس جمهور شهید و شهدای خدمت گفت: آیت الله رییسی محبوب دل مردم بود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار