استان‌ها - کرمانشاه
کرمانشاه
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
از ۲۴ اسفندماه؛
جهادگران بسیجى کرمانشاهى از ۲۴ اسفندماه به منظور مقابله با کرونا ویروس، مشغول تولید دستکش و شیلد محافظ صورت در دانشگاه رازى هستند.
۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۸
افسرى در گفتگو با دانشجو:
مسئول کانون جهادی بسیج دانشجويى دانشگاه رازی كرمانشاه گفت: اين تشكل دانشجويى از 24 اسفند 98 فعاليتش را در زمينه مقابله با كرونا ويروس آغاز كرده و به توليد ماسک و گان و... پرداخته است.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳
منصورى در گفتگو با دانشجو:
دبیر ستاد دانشجویى مقابله با کرونا ویروس دانشگاه علوم پزشکى کرمانشاه گفت: این ستاد از ۱۲ اسفند ۹۸ فعالیتش را آغاز کرده و به تولید و توزیع ماسک و محلول ضدعفونى کننده پرداخته است.
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶
۵ دفتر بسیج دانشجویى در نامه‌ای:
۵ دفتر بسیج دانشجویى دانشگاه‌هاى کشور در نامه‌اى خطاب به وزیر امور خارجه خواستار شدند: شفاف سازى هاى لازم درباره دلیل صدور ویزا براى پزشکان بدون مرز بدون هماهنگى با وزارت بهداشت، صورت گیرد.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۷
بسیج دانشجویى دانشگاه رازى:
بسیج دانشجویى دانشگاه رازى کرمانشاه در نامه اى خطاب به استاندار، خواستار به کارگیرى امکانات لازم براى کم کردن تجمعات در داخل استان در راستاى کاهش شیوع کرونا ویروس شد.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول خواهران قرارگاه جهادی ولی امر بسیج دانشجویی استان کرمانشاه گفت: جهادگران خواهر این قرارگاه قرار است در ایام نوروز به ارائه خدمات آموزشی و فرهنگی به مردم مناطق محروم و حاشیه‌ای استان بپردازند.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
سرايى در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسيج دانشجويى دانشگاه آزاد كرمانشاه گفت: ستاد مبارزه با كروناى دانشگاه آزاد كرمانشاه در راستاى پيشگيرى از ابتلا به اين ويروس، اقدام به توليد ماسک و مایع ضد عفونی کننده كرده و اين مواد را در مناطق محروم توزيع مى كند.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
صالحى در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: بسیج دانشجویى دانشگاه رازى در راستاى مبارزه با کرونا ویروس اقدام به راه اندازى خط تولید و توزیع مواد بهداشتی کرده است.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸
به همت دانشجويان؛
سه بيمارستان كرمانشاه روز گذشته، ۲۷ اسفند به همت ستاد دانشجویى مقابله با کروناى دانشگاه علوم پزشکى استان و با همکارى اعضای تیم گندزدایی گروه جهادی رهپویان انتظار ضدعفونى شدند.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹
سخنگوی ستاد مدیریت کرونای كرمانشاه:
سخنگوی ستاد مدیریت کرونای استان كرمانشاه گفت: آمار مبتلایان قطعى به كرونا ويروس این استان به ۱۴۵ نفر رسید که ۱۲ نفر از آنان فوت کرده‌اند.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۵
در نامه‌ای عنوان شد
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه در نامه‌ای خطاب به رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان نوشت: دو دستگاه سی‌تی‌اسکن در ماه‌های گذشته برای شهرستان‌های صحنه و هرسین خریداری شده و در حالی که این دستگاه‌ها در تشخیص کرونا کاربرد دارند، هنوز نصب نشدند.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰
خطاب به مرکز همکاری‌های تحول‌و‌پیشرفت‌ ریاست‌جمهوری:
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه در نامه‌ای خطاب به مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری، خواستار بهره‌برداری مجدد از کارخانه کیمیای غرب گستر این استان شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار