کرمانشاه
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
گزارش بیست
وقوع زلزله سال گذشته کرمانشاه شوک سنگینی به مردم وارد کرد و همگی در حد توان اقدام به جمع آوری کمک‌های مردمی و امدادرسانی به زلزله زدگان منطقه ازگله و سرپل ذهاب و سایر مناطق زلزله‌زده کردند.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
معاون آموزشی دانشگاه رازی کرمانشاه:
معاون آموزشی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: یکی از راهکار‌ها برای کاهش آمار مشروطی‌ها، معرفی اساتید گروه‌ها به عنوان مشاور برای ورودی‌ها بوده و همه باید برای کاهش مشروطی‌ها کمک کنند.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
رئیس دانشگاه آزاد کردستان:
رئیس دانشگاه آزاد کردستان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی باید در افق ۱۴۰۴ انتخاب اول داوطلبان ورود به دانشگاه باشد و این موضوع یکی از محور‌های اصلی دانشگاه است.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۸
از سوی پارک علم و فناوری کرمانشاه؛
پارک علم و فناوری استان کرمانشاه، پایان‌نامه دانشجوی مقطع کارشناسی دانشگاه صنعتی را به عنوان پایان‌نامه برتر استان با قابلیت تجاری‌سازی انتخاب کرد.
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:
مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به کمبود نیروی پرستار در استان گفت: برای رسیدن به استاندارد‌ها به جذب ۱۰۰۰ پرستار دیگر نیاز داریم.
۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۵
یادداشت دانشجویی|
استان کرمانشاه با وجود پتانسیل‌های صنعتی می‌تواند قطب صنعت در غرب کشور باشد، اما چه شده که این استان صنعتی با وجود صنایع پالایشگاهی همچنان رتبه اول بیکاری کشور را یدک می‌کشد؟!
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۸
گزارش |
با وجود پیگیری‌های مکرر دانشجویان کرمانشاه برای شفاف‌سازی روند واگذاری پالایشگاه، هنوز نمایندگان مجلس در مورد تحقیق و تفحصی که در این زمینه انجام داده‌اند، اظهار‌نظری نکردند.
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده فنی و حرفه‌ای کرمانشاه:
انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده فنی و حرفه‌ای کرمانشاه خطاب به ریاست مجمع نمایندگان استان در نامه‌ای نوشتند: استانی شدن انتخابات به افزایش اثر پول و لابی‌گری‌های سیاسی کمک می‌کند.
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
کعب در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: نمایندگان مردم باید شفاف و صریح به مردم بگویند که در پالایشگاه کرمانشاه فساد صورت گرفته یا خیر؟ اگر صورت نگرفته که تمام مدارک و اسناد مربوط به آن را به مردم نشان دهند.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
دبیر انجمن زبان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:
دبیر انجمن زبان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: هدف اصلی ما از تشکیل این انجمن توانمندسازی، آموزش و تقویت زبان انگلیسی و در ادامه آن کارآفرینی و درآمدزایی برای دانشجویان است.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۷
با توجه به وقوع زلزله؛
با توجه به وقوع زلزله در استان کرمانشاه، مدارس و دانشگاه‌های گیلانغرب تعطیل اعلام شد.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۲
آقایی خبر داد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه گفت: بسیج دانشجویی این دانشگاه، با هماهنگی‌های انجام شده، آمادگی اعزام گروه جهادی به منطقه زلزله‌زده را دارد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار