استان‌ها - کرمانشاه
کرمانشاه
۳۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۱
طی بیانیه‌ای مطرح شد
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در محکومیت قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های تروریستی توسط پارلمان اروپا بیانیه‌ای صادر کرد.
۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۶
امام جمعه کرمانشاه:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: دانشگاه فرهنگیان باید معلم معتقد بر اساس مبانی اسلام و انقلاب تربیت کند.
۱۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۰
مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی کرمانشاه:
مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی کرمانشاه درباره برگزاری دوره توانا در دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: دوره رویداد توانا با هدف توانمندسازی گروه‌های جهادی دانشجویی در عرصه‌های عمومی و تخصصی در استان برگزار شد.
۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۰
بیست و نهمین دوره‌ی انتخابات شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌رازی‌کرمانشاه در ۱۳ آذر به صورت مجازی در بستر سامانه جامع فرهنگی دانشگاه برگزار شد.
۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۹
امام جمعه کرمانشاه:
آیت الله مصطفی علما، امام جمعه کرمانشاه به مناسبت روز دانشجو با جمعی از دانشجویان بسیجی دیدار و گفتگو کرد.
۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۴
در بیانیه‌ای مطرح شد؛
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در بیانیه‌ای مطرح کرد: دانشجویان ایران اسلامی در مقاطع گوناگون و عرصه‌ها و بحران‌های مختلف از دوران دفاع مقدس گرفته تا ایام فتنه‌ها و ناآرامی‌ها با بصیرت خود نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کرده است.
۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۱
به مناسبت روز دانشجو؛
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه رازی کرمانشاه به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو، دورهمی گرم و صمیمانه در مجموعه خوابگاهی شهید اشرفی با حضور نبی احمدی، ریاست دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار کرد.
۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۵
امام جمعه کرمانشاه:
کرمانشاه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: قشر دانشجو سرمایه بی‌بدیل کشور برای رسیدن به پیشرفت و توسعه هستند.
۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۰
رئیس دانشگاه رازی اعلام کرد
رئیس دانشگاه رازی گفت: تأسیس پارک علم و فناوری بیستون دانشگاه رازی در جلسه شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ۱۵ آبان ۱۴۰۱، به تصویب رسید.
۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
اولین رویداد توسعه و ارتقا زیست بوم نوآوری استان کرمانشاه "تانا" با حضور شرکت‌های دانش بنیان و واحدهای فناور و نیز صاحبان صنایع کشاورزی و تبدیلی کرمانشاه برگزار شد.
۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۳
در دانشکده فنی مهندسی دانشگاه رازی کرمانشاه عده‌ای فضاسازی دانشکده را که به همت دانشجویان انقلابی انجام شده بود مورد حمله و تخریب قرار دادند.
۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۲
جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاه رازی کرمانشاه در اعتراض به مماشات مسئولین دانشگاه با برهم زنندگان نظم دانشگاه و کسانی که سعی در تعطیلی کلاس‌های دانشگاه دارند، مقابل دفتر معاونت دانشجویی تحصن کردند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار