استان‌ها - گیلان
گیلان
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳
در اطلاعیه‌ای؛
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه گیلان در ارتباط با نحوه برگزاری کلاس‌های درسی در نیم‌سال دوم سال تحصیلی جاری اطلاعیه‌ای منتشر کرد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۶
جعفری در پخش زنده اینستاگرام:
دبیر مطالبه‌گری مرکز هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد با انتقاد از عدم کنترل ورود و خروج مسافران به گیلان گفت: اگر این موضوع جدی گرفته نشود باید منتظر فاجعه در این استان باشیم.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
در صفحه اینستاگرام خبرگزاری دانشجو؛
گزارش عملکرد گروه‌های جهادی استان گیلان در مبارزه با کرونا با حضور محمدصادق جعفری، دبیر مطالبه‌گری مرکز هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد در صفحه اینستاگرام خبرگزاری دانشجو بررسی می‌شود.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
مرادی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه گیلان گفت: با توجه به کمبود تجهیزات پزشکی در بیمارستان امینی لنگرود، ۱۵۰ عدد گان و ۴۰۰۰ پد الکی به این بیمارستان اهدا شد.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی گیلان گفت: در حال حاضر ۱۵ گروه جهادی متشکل از ۱۸۰ جهادگر برای مقابله با ویروس کرونا در استان در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کنند.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
نظری در گفتگو با دانشجو:
مسئول واحد علمی و پژوهشی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد لاهیجان گفت: بسیج دانشجویی دانشگاه، پس از تحقیق و مطالعه مقالات علمی و مشورت با اساتید برجسته ماده ضد عفونی کننده مخصوص دست تولید کرد.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
در راستای ریشه‌کن کردن ویروس کرونا صورت گرفت
مواد ضدعفونی کننده و ماسک بهداشتی، در راستای ریشه‌کن کردن ویروس کرونا، در مرکز رشد آستانه اشرفیه وابسته به پارک علم و فناوری گیلان با حداکثر توان در حال تولید است.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از تجهیز بیمارستان‌ها و مراکز آموزشی درمانی گیلان به ارزش ۳۴ میلیارد و ۶۷۰ میلیون تومان خبر داد.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۶
گزارش |
گیلان در ۱۰ روز گذشته یکی از کانون‌های بحرانی کرونای کشور محسوب می‌شد، اما حالا با همدلی کادر درمانی و نیروهای جهادی وضعیت مناسب‌تری پیدا کرد.
۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۳
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه گیلان گفت: با توجه به کمبود ماسک در استان کارگاهی راه اندازی شد که روزانه حدود ۳۰ هزار ماسک تولید می‌شود.
۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹
با حضور در رشت
معاون وزير بهداشت با حضور در رشت از مرکز درمانی رازی و بیمارستان صحرایی راه‌اندازی شده سپاه پاسداران در حاشیه بیمارستان بازدید و در جریان آخرین وضعیت درمانی استان قرار گرفت.
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
از سوی خیرین تهرانی صورت گرفت
گروهی از خیرین تهرانی تعدادی تجهیزات پزشکی را به بیمارستان امینی لنگرود اهدا کردند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار