گیلان
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷
با حضور معاون رئیس‌جمهور؛
سه پروژه زیست‌محیطی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور به‌صورت همزمان در بیمارستان ۱۷ شهریور رشت به بهره‌برداری رسید.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۸
با امضای طوماری؛
۱۷۴۸ نفر از دانشجویان گیلان با امضای طوماری اعلام کردند: از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌خواهیم تا از تصویب پالرمو و CFT خودداری کنند.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۳
همزمان با شهر‌های مختلف کشور؛
تحصن دانشجویان، طلاب و اقشار مختلف مردم رشت در مخالفت با تصویب لوایح FATF در گلزار شهدای رشت آغاز شد.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۵
به همت نهاد رهبری در دانشگاه آزاد گیلان؛
به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد گیلان، مراسم جشن ازدواج ۸۰ زوج دانشجو در دانشگاه آزاد واحد رشت برگزار شد.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۱
جعفری در گفتگو با دانشجو:
دبیر شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی گیلان گفت: دانشجویان انقلابی و اقشار مختلف مردم و طلاب گیلان فردا در اعتراض به تصویب لوایح FATF تجمع می‌کنند.
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
به میزبانی واحد رشت؛
به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب «نخستین استارتاپ ویکند دانشگاه آزاد استان گیلان» ۱۸ بهمن به همت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان به میزبانی دانشگاه آزاد رشت برگزار می‌شود.
۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گیلان:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گیلان در بیانیه‌ای اعلام کرد: با توجه به اینکه تحریم‌های ظالمانه با نیت تغییر ماهیت نظام اسلامی وضع شده‌اند، نباید اجازه داد با تصویب لوایح استعماری، تحریم‌های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی تکمیل شود.
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
تشکل‌های دانشگاه گیلان در مراسمی با حضور قالیباف؛
نیازمندی انقلاب به تحول مدیریتی، ضرورت ورود جدی‌تر مجمع تشخیص به موضوعات پالرمو و FATF، عدم استفاده از نخبگان و دانشگاهیان، مهم‌ترین دغدغه تشکل‌های دانشجویی دانشگاه گیلان بود که در مراسمی با حضور قالیباف مطرح شد.
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
قالیباف در دانشگاه گیلان:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه دانشگاه باید در مباحث مختلف ورود کند، تصریح کرد: در بسیاری از مباحث ازجمله اقتصاد پارادایم انقلابی و مردم محور وجود ندارد و این دانشگاه و حوزه است که ...
۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
پرونده ویژه| چهل سالگی انقلاب
پیشرفت‌های استان گیلان در ۴۰ سال گذشته، در کنار موقعیت جغرافیایی این استان، افق روشنی را برای توسعه همه جانبه استان معروف به دیار گیل و دیلم ترسیم کرده است.
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰
با حضور محمد قالیباف؛
آیین گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران و افتتاحیه اندیشکده مطالبات راهبردی گیلان ۱۰ بهمن ماه با حضور محمد قالیباف در دانشگاه گیلان برگزار می‌شود.
۰۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
اولین پژوهشکده استانی؛
مراسم افتتاح اولین آزمایشگاه انسان شناسی زیستی کشور، همراه با بازدید از مرکز اسناد جنبش جنگل در پژوهشکده گیلان شناسی دانشگاه گیلان برگزار شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار