استان‌ها - گیلان
گیلان
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری بسیج دانشگاه آزاد لاهیجان با اشاره ساخت و ساز غیر اصولی در روستای چای‌خانسرِ کوبیجار گفت: با بررسی‌های یکی از کارشناسان بر روی منطقه، مشخص شد که این محدوده زمین روی گسل قرار دارد.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱
برای نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹؛
دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت براساس سوابق تحصیلی در مقاطع مختلف برای نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشجو می‌پذیرد.
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰
در مقطع کارشناسی ارشد؛
دانشگاه گیلان در اطلاعیه‌ای، شرایط ثبت‌نام پذیرفته شدگان براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ را اعلام کرد.
۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷
در اطلاعیه‌ای؛
زمان و نحوه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ دانشگاه گیلان در اطلاعیه‌ای اعلام شد.
۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
گزارش |
ایحاگستر شمال نام برندی تولیدی در صنعت چاپ و بسته بندی است که پس از دریافت تسهیلات از بانک ملی، گرفتار دور باطلی از استقراض و بدهی بانکی شد و در نهایت به گِل نشست.
۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰
فردا، ۱۶ دی؛
یادواره تلویزیونی شهدای دانشجوی گیلان از سوی بسیج دانشجویی استان همزمان با سالروز شهادت دانشجوی شهید علم‌الهدی، ۱۶ دی برگزار می‌شود.
۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
دبیر قرارگاه احمدی روشن گیلان با اشاره به برگزاری دومین دوره استانی ۱۴۳۵ گفت: این دوره در ۴ حوزه تخصصی متشکل از ۳۳ تیم دانشجویی استان برگزار شد.
۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
امیریان در گفتگو با دانشجو:
مسئول جهاد سازندگی و قرارگاه جهادی غرب گیلان با اشاره به پیگیری‌های لازم برای رفع مشکل اینترنت روستای بسک تالش گفت: با همکاری اداره کل ارتباطات استان اقدامات اولیه برای نصب دکل اینترنت در حال انجام است.
۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گیلان:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گیلان با تسلیت درگذشت آیت الله مصباح یزدی اعلام کرد: اگر عمار انقلاب‌مان رفت ما جوانان باید با تلاش و همت فراوان بتوانیم تبیین گران جریان حق و باطل باشیم.
۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
در اطلاعیه‌ای؛
امتحانات نهایی دانشجویان ورودی ۱۳۹۹دانشگاه گیلان از ۲۷ دی ماه تا هشتم بهمن ماه برگزار خواهد شد.
۰۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
از سوی گروه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی صورت گرفت
با یک اقدام جهادی و خیرخواهانه گروه جهادی شهید قاسم سلیمانی فومن استان گیلان موفق شدند دختربچه ۱۴ ماهه یکی از روستا‌های محروم منطقه را از بیماری قلبی و مرگ نجات دهند.
۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰
برای مقطع کارشناسی‌ارشد؛
فراخوان پذیرش بدون آزمون استعداد‌های درخشان دانشگاه گیلان برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در اطلاعیه‌ای‏ اعلام شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار