استان‌ها - گیلان
گیلان
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۴
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رشت:
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رشت در نامه‌ای خطاب استاندار گیلان نوشت: اخیرا عزل و نصب‌هایی در مجموعه‌های مدیریتی استان رخ داده که جوانان انقلابی و دلسوزان نظام را نگران کرده است.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵
نجاتی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رشت گفت: برای دومین بار نامه‌ای به جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده رشت ارسال کردیم که امیدواریم دعوت دانشجویان را پذیرفته و در یک فضای صمیمانه به بررسی FATF بپردازد.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رشت:
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رشت طی نامه‌ای برای بار دوم از نماینده مردم رشت دعوت کرد تا جهت پاسخگویی در مورد مسئله FATF در میان دانشجویان حضور یابد.
۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
یادداشت دانشجویی |
مدیریت علمی کشور، عدالتخواهی و شخص دانشجو و نخبه سه ضلع مرتبط هستند و در صورتی که هر کدامشان لنگ بزند حیات کشور به خطر می‌افتد.
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
جعفری در گفتگو با دانشجو:
مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی استان گیلان از برگزاری دوره اقتصادی رویش از ۲۳ و ۲۴ آبان ماه در روستا‌های حاشیه شهر با محوریت احیای نوغان خبر داد.
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
جعفری در گفتگو با دانشجو:
مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی گیلان گفت: پنجمین جشنواره ققنوس در گیلان برگزار می‌شود دانشجویان تا آخر آبان ماه مهلت دارند آثار خود را ارسال کنند.
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
بسیج دانشجویی علوم پزشکی گیلان:
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در بیانیه‌ای اعلام کرد: چند سال است که دلسوزان نظام و انقلاب فریاد می‌زنند پیوستن به FATF آن هم در شرایط جنگ اقتصادی، خودکشی سیاسی است.
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۰
مدیری در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد فومن و شفت گفت: به مناسبت روز ۱۳ آبان بازخوانی سیر خصومت آمریکا در طول حیات طیبه نظام مقدس جمهوری اسلامی در این واحد برگزار می‌شود.
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۸
بسیج دانشجویی آزاد رشت:
بسیج دانشجویی آزاد رشت در نامه سرگشاده از غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده رشت دعوت کرد تا در فضای گفتگوی دو طرفه به پرسش‌های دانشجویان پیرامون مقوله FATF پاسخ دهد.
۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
یادداشت دانشجویی |
توسعه کارخانه کمپوست، تفکیک از مبدا بهترین راه حل برای درمان مشکل سراوان راه‌اندازی زباله سوز است.
۰۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
یادداشت دانشجویی |
کارگر نه معاند است و نه عامل معاند. کارگر را اگر به رسمیت بشناسی و صدایش را بشنوی تنها عزت میخواهد و نان حلالش را. انگار تنها صدای کارگر، دانشجوست.
۰۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
طی حکمی؛
مهدی مدیری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گیلان معرفی شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار