استان‌ها - گیلان
گیلان
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۲
استاندار گیلان:
استاندار گیلان گفت: قیام میرزا کوچک خان جنگلی بر گرفته از قرآن، اسلام و مبانی دینی بوده است و هدف میرزا از قیام خود به پا داشتن و گسترش دین مبین اسلام در جامعه خفقان آن دوران بود.
۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۱
مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رشت گفت: استکبار ستیزی با جنبش دانشجویی گره خورده است و ۱۶ آذر ماهیتی ضد آمریکایی دارد.
۰۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۲
تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت و سپاه قدس گیلان در حوزه انجام اقدامات پژوهشی و دانش بنیان به امضا رسید
۰۷ آذر ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۱
پیکر شهید مدافع حرم محمد رضا یعقوبی بعد از هفت سال شناسایی و به میهن بازگشت.
۰۷ آذر ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۰
مراسم وداع با پیکر مرحومه «پروانه معصومی» برگزار شد.
۰۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۴
سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری گیلان با بیان اینکه از امروز شاهد وزش باد گرم در استان بودیم، گفت: متاسفانه در اراضی جنگلی و ارتفاعات ۹ شهرستان استان گیلان شاهد وقوع حریق بودیم که حدود ۶۰ هکتار از اراضی جنگلی و ارتفاعات این استان طی ۴۸ ساعت گذشته تاکنون در حریق سوخت
۰۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۲
صبح امروز و با حضور سرلشکر محمد باقری،‌رئیس کل ستاد نیروهای مسلح ناوشکن تمام ایرانی دیلمان به ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ملحق شد.
۰۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۸
مدیر مدیریت مهندسی ترافیک شهرداری رشت با قدردانی و عذرخواهی از شکیبایی شهروندان در اجرای اصلاح هندسی تقاطع ولیعصر (عج) گفت: فرآیند اصلاحات هندسی تقاطع ولیعصر (عج) باسرعت درحال اجراست.
۰۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۰
جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان از شناسایی یک شرکت هرمی و دستگیری ۷۳ تن از اعضای آن از ۸ خانه امن در شهرستان‌های رشت، انزلی، لنگرود و آستانه اشرفیه خبر داد.
۰۶ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۳
فرمانده سپاه ناحیه بندرانزلی با اشاره به اینکه برای جمع‌آوری گیاه مهاجم سنبل آبی تابع دستگاه‌های مربوطه هستیم و آنها باید برای جمع‌آوری تقاضای کمک کنند، گفت: بسیجیان و مردم بندر انزلی برای همکاری با دستگاه‌های متولی در این خصوص نهایت همکاری را خواهند داشت.
۰۶ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۵
سال 2023 رو به پایان است و بن بست نسلی کلیسا در اتحادیه اروپا همچنان یک موضوع غیرقابل حل برای نهاد دین در کشورهای اروپایی محسوب میشود.
۰۶ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۲
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از تخلیه محموله ریل قاشقی در مجتمع بندری کاسپین به‌منظور تکمیل طرح ملی اتصال ریل به منطقه آزاد انزلی خبر داد
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار