استان‌ها - مرکزی
مرکزی
۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۰
مدیرکل تعاون استان مرکزی گفت: سال گذشته ۱۰ هزار و ۹۹۶ شغل برای دستگاه‌های اجرایی تعهد شد، در حالی‌که ۱۹ هزار و ۶۰۷ شغل توسط دستگاه‌های اجرایی استان به ثبت رسید که ۱۷۸ درصد پیشرفت داشته است.
۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۲
امام جمعه اراک:
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: حضور بیش از ۱۰ میلیون نفر در آیین تشییع پیکر شهدای خدمت و اظهار همدردی روسای جمهور کشور‌های مختلف نشان از اقتدار نظام اسلامی دارد.
۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۵
یک مستندساز به سراغ کارگران شرکت هپکو رفت تا این همه محبت آن‌ها به شهید جمهور را جویا شود.
۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۵
وزیر صمت؛
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه رفع مشکل آلودگی هوای اراک نیازمند مساعدت صنایع است، گفت: برای شهر اراک باید دو کار بزرگ را با محوریت صنایع دنبال کنیم که اولی تلاش برای از بین بردن منابع آلودگی است و دومی اینکه توسعه صنایع آلاینده نداشته باشیم.
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۰
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه‌ای مرکزی گفت: ذخیره آب سد‌های کمال صالح و الغدیر استان در اراک و ساوه مطلوب نیست.
۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۷
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری ساوه گفت: ۱۹۰ هکتار از اراضی ملی این شهرستان در سال گذشته رفع تصرف شد.
۲۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۷
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی گفت: آب‌رسانی به ۲۸۵ روستا در دستور کار این شرکت قرار دارد.
۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۳
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مرکزی گفت: ساخت و تحویل یک‌هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومان در سال جدید هدفگذاری شد.
۱۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۴
دستاوردهای صنعت؛
جمهوری اسلامی ایران پس از انقلاب اسلامی با اتکا به دانش متخصصان و زحمات شبانه روزی کارگران ایرانی قادر به ساخت ابزار آلات و ماشین آلات مختلف صنعتی و دفاعی شده است.
۰۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۲
گزارش|
مازوت سوزی نیروگاه شازند پس از ۱۳۲ روز هوای ناسالم در اراک دیروز سه شنبه ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۲ خاتمه یافت.
۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۱
معاون وزیر صمت در گفتگو با دانشجو خبر داد
موسوی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تولید ماشین‌آلات معدنی در سال ۱۴۰۱، ۳۷۰۰ دستگاه بوده که این عدد در ۱۱ ماهه سال ۱۴۰۲ با افزایش ۴۲ درصدی همراه بوده است.
۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۱
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
احمدی مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به هم گرایی میان شرکت‌های صنعتی برای دورزدن تحریم‌ها، راکتور فوق‌سنگین اراک را تبلور ما می‌توانیم دانست.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار