استان‌ها - مرکزی
مرکزی
۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲
بهرامی خبر داد
معاون دانشجویی دانشگاه اراک گفت: دو پروژه خوابگاهی با ظرفیت ۸۰۰ تخت در دانشگاه اراک در حال احداث است و احتمالا تا یک سال آینده به پایان می‌رسد.
۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۴
یوسفی در گفتگو با دانشجو:
معاون گفتمان سازی و مطالبه گری بسیج دانشجویی استان مرکزی گفت: قرارگاه دولت جوان حزب اللهی در استان مرکزی با تشکیل ۱۲ کارگروه آغاز به کار کرد.
۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹
گودرزی در گفتگو با دانشجو:
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی اراک گفت: برنامه ششم توسعه از آغاز طرح عمرانی جدید جلوگیری کرده و به همین دلیل با وجود کمبود خوابگاه امکان شروع پروژه خوابگاهی را نداریم.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۰
به همت پژوهشگران دانشگاه اراک؛
پژوهشگران دانشگاه اراک در پژوهش اخیر خود موفق به ارائه روش سنتز جدید برای تهیه غشا‌های ترکیبی سازگار با یکدیگر شدند.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
گزارش |
هپکوی اراک سال ۹۸ را در کشاکش مسئولان بدقول و کارگران نگران سپری کرد و این در حالی است که اخباری که از مسئولان می‌شنویم از سوی کارگران تکذیب می‌شود.
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
گودرزی خبر داد
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی اراک گفت: قصد داریم یک فضای سلف سرویس مکمل دانشجویی ایجاد کنیم که این منوط به حمایت صندوق رفاه دانشجویی است.
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸
مهدوی اطهر در گفتگو با دانشجو:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اراک گفت: صندوق خیریه جوادالائمه(ع) در دانشگاه اراک فعال است و به صورت ماهانه به ۲۰۰ دانشجوی دانشگاه کمک‌ مالی می‌کند.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی؛
پخش زنده اینستاگرامی با موضوع «اقتصاد کرونازده» به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی امشب، ۲۹ اسفند اجرا می‌شود.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
گزارش |
فعالیت‌های جنبش دانشجویی در یک سال گذشته با درون مایه عدالت خواهی و مبارزه با ویژه‌خواران گذشت و همین امر نشانه‌ای از حرکت دانشجویان همراه جامعه است.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۷
در اطلاعیه‌ای؛
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی فراخوان اردوی جهادی در فضای مجازی در حوزه مشاوره تحصیلی و پشتیبانی آموزشی را منتشر کرد.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
به همت پژوهشگران دانشگاه اراک؛
دانشگاه اراک طرح دستورالعمل ارزیابی سازه‌ای مدارس دارای بام سبز را برای سازمان نوسازی مدارس را ارائه کرد.
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
جمعی از کارگران هپکو:
جمعی از کارگران شرکت هپکو نسبت به فروش تدریجی سهام بلوکی این شرکت از سوی سازمان خصوصی سازی واکنش نشان داده و بیانیه‌ای صادر کردند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار