مرکزی
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی مرکزی:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان مرکزی طی بیانیه‌ای بازداشت مرضیه هاشمی، خبرنگار مسلمان آمریکایی را محکوم کرد و از وزارت خارجه خواست تا اقدامات لازم در جهت آزادی این بانوی مسلمان را انجام دهد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۴
با هدف پیگیری مشکلات مردمی؛
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اراک در نامه‌ای، از استاندار و مدیرکل دادگستری مرکزی جهت حضور در منطقه قنات ناصری و پیگیری مشکلات مردم دعوت کرد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵
دانشجو گزارش می‌دهد
جمعی از مدیران شهری اراک با پیگیری بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اراک، در منطقه کم‌برخوردار قنات ناصری حضور یافته و قول دادند تا دو ماه دیگر گزارشی از پیگیری‌های خود برای حل مشکلات را به مردم ارائه دهند.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اراک:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اراک طی نامه‌ای به دادستان این شهر، خواستار برخورد قاطعانه با توهین‌کنندگان به نماینده ولی‌فقیه در استان اراک شد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
عین‌القضاتی در گفتگو با دانشجو:
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اراک از پیگیری این دانشگاه برای بهبود سرویس‌دهی خطوط اتوبوسرانی منتهی به این دانشگاه خبر داد.
۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۴
مختاری در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: وزارت بهداشت آیا برای تأمین مرکز درمانی برای دوره‌های بالینی دانشجویان غیرانتفاعی پزشکی فکری کرده است؟
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۶
در نامه به روسای دانشگاه علوم پزشکی اراک مطرح شد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه اراک، طی نامه‌ای از حسن طاهری احمدی، رئیس مستعفی این دانشگاه خواست تا نسبت به حاشیه‌هایی که درباره استعفای وی مطرح شده، توضیح دهد.
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک:
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: بیش از ۵۰ درصد مشکلات بیمارستان ولیعصر(عج) اراک با افتتاح طرح توسعه آن برطرف می‌شود.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
با حکم طهرانچی؛
رئیس دانشگاه آزاد در احکامی سرپرست دانشگاه آزاد زرندیه و سرپرست دانشگاه آزاد علی‌آباد کتول را منصوب کرد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۳
معاون فرهنگی وزارت بهداشت:
معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت گفت: طبق آمار‌ها سالانه حدود ۳ درصد از مردم به دلیل هزینه‌های درمان فقیر می‌شوند؛ که البته این فقر دائمی و همیشگی نیست.
۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
مقدم‌فر در دانشگاه آزاد اراک:
مشاور فرهنگی رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد گفت: در فتنه ۸۸ همه نیروی دشمن برای براندازی متمرکز شده بود و همه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی، علیه نظام متحد شده بودند.
۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
بسیج دانشجویی اراک خواستار شد
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اراک طی نامه‌ای از دادستان این شهرستان خواست تا در خصوص کشف داروی قاچاق در اراک و برخورد با قاچاقچیان شفاف‌سازی کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار