استان‌ها - مرکزی
مرکزی
۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۰
اختتامیه رویداد استارتاپی محیط‌زیست با همکاری دانشگاه اراک و پارک علم و فناوری استان مرکزی و معرفی تیم‌های برتر برگزار شد.
۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۲
در نامه شورای اسلامی کار هپکو مطرح شد
رئیس شورای اسلامی کار هپکو در نامه‌ای خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی، خواستار حذف تبصره مربوط به سن بازنشستگی در ماده‌های ۶۶ و ۶۷ لایحه برنامه هفتم توسعه و لایحه بودجه ۱۴۰۲ شدند.
۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۷
استاندار مرکزی روز دوشنبه در نشست تریبون آزاد «۲۰ ماه عملکرد دولت؛ از شعار تا واقعیت» در دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه اراک شرکت کرد.
۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۴
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک:
رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: طبق اعلام وزارت بهداشت، در حال حاضر ۲۵۰ هزار مترمربع پروژه بهداشتی، درمانی، اورژانسی و ... در استان در حال اجراست.
۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۵
۲۶ مهر ۱۴۰۲؛
سومین همایش ملی ماشین کاری و ماشین‌های ابزار پیشرفته در ۲۶ مهرماه امسال به میزبانی دانشگاه اراک برگزار می‌شود.
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۵
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اشاره به اینکه تامین زیرساخت مهمترین مطالبه در مناطق تقاضامحور توسعه صنایع است، گفت: در سال گذشته قریب به ۱۲ هزار میلیارد تومان هزینه زیرساخت در کشور تامین شده است.
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۵
معاون اداره کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان گفت: دانشگاه صنعتی اراک میزبان ششمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر کشور در تیرماه سال جاری خواهد بود.
۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۱
تفاهم‌نامه‌ای به منظور گسترش همکاری‌های مشترک آموزشی و پژوهشی با هدف کمک به ایجاد واحدهای فناور و دانش بنیان و توسعه فرهنگ کارآفرینی و فناوری بین پارک علم و فناوری استان مرکزی و دانشگاه صنعتی اراک منعقد شد.
۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۰
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: ورود پساب تصفیه‌خانه اراک به تالاب میقان موجب رشد نیزارها و افزایش جمعیت دوبالان(انواع مگس ها و پشه ها) شده است.
۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۴
عضو هیئت‌مدیره شرکت هپکو:
عضو هیئت‌مدیره شرکت هپکو با اشاره به اینکه برای سال ۱۴۰۲ از نظر بودجه‌ای ۳۲۰۰ میلیارد تومان تولید پیش‌بینی شده گفت: هپکو به دنبال تداوم فعالیت مثبت خود است و با صندوق بیمه معادن وارد مذاکره شده‌ایم و تولید ۶۰۰ دستگاه محصول مد نظر است.
۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۲
با موافقت وزارت علوم؛
دانشگاه تفرش با موافقت شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم می‌تواند از سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ در رشته مهندسی مکاترونیک دانشجوی کارشناسی ارشد بپذیرد.
۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۴
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
فعال کارگری هپکو با اشاره به سخت گیری خریداران ماشین آلات راهسازی برای تولید محصولات این شرکت، گفت: این سخت‌گیری در حالی صورت گرفت که مجوز‌هایی برای واردات دستگاه‌های راهسازی با کیفیت بسیار پایین‌تر صادر شده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار