استان‌ها - مرکزی
مرکزی
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۱
کارگران مطرح کردند
سازمان خصوصی سازی اطلاعیه‌ای پرابهام در خصوص واگذاری شرکت هپکو در وبگاه خود منتشر کرد؛ در حالی که کارگران نسبت به بخش‌هایی از این اطلاعیه سوالات مهمی را مطرح می‌کنند.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه اراک گفت: از وزیر ارتباطات و نماینده مردم قزوین در مجلس برای مناظره دعوت کرده‌ایم و تا این لحظه حمیده زرآبادی دعوت ما را پذیرفته است.
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
طهرانچی در اراک:
رئیس دانشگاه آزاد گفت: بزرگترین صندوق پژوهشی و فناوری کشور به زودی در دانشگاه آزاد راه‌اندازی می‌شود.
۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۰
دانشجو گزارش می دهد
بازی‌های پولی سرمایه داران این بار روی آذرآب آوار شده و این شرکت را به ورشکستگی کشانده است و حالا برای حل مشکلات این غول اقتصادی، کارگران دست به کار شده اند.
۰۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
زهره وندیان:
مدیر تربیت بدنی و فوق برنامه دانشگاه اراک گفت: جشنواره ورزشی پاییز با ۲۰ رشته ورزشی از ۱۱ آبان در خوابگاه‌ها و محوطه دانشکده‌ها آغاز می‌شود.
۰۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
وندیان در گفتگو با دانشجو:
مدیر تربیت بدنی دانشگا اراک گفت: چندین سالن ورزشی چندمنظوره و تک منظوره در اختیار دانشجویان است که امکاناتی برای اغلب رشته‌های ورزشی را ارائه می‌دهند.
۰۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰
به دلیل مسمومیت دانشجویان با گاز؛
شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی اراک در نامه‌ای خطاب به معاون دانشجویی این دانشگاه خواستار حل مشکلات ساختمان قدیمی خوابگاه امام رضا(ع) این دانشگاه و توجه به استاندارد‌ها شد.
۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹
از سوی محققان؛
دستگاه آکوستیک امیشنیک از سوی محققان یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در مرکز رشد دانشگاه تفرش طراحی و ساخته شد.
۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۰
دانشجو گزارش می‌دهد
خبر بازداشت ۲۱ کارگر شرکت آذرآب این روز‌ها در حالی رسانه‌ای می‌شود که اعتراضات مسالمت آمیز آنان در روز‌های گذشته وارد فاز جدیدی شده بود؛ تعیین تکلیف سهامدار خواسته اصلی آنان است.
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰
در دانشگاه تفرش؛
نشست هم‌اندیشی معاونان آموزشی دانشگاه‌های منطقه ۴ کشور با حضور معاونان و مدیران آموزشی و تحصیلات تکمیلی این منطقه و به میزبانی دانشگاه تفرش برگزار شد.
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
دانشجو بررسی می‌کند
اطلاعیه فرابورس درباره واگذاری هپکو به دولت در حالی روی سایت کدال قرار گرفته که تصمیم گیری نهایی درباره وضعیت این شرکت به عهده سازمان خصوصی سازی است.
۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰
مشیدی در گفتگو با دانشجو:
مسئول ستاد اربعین دانشجویی استان مرکزی گفت: ۱۶ دستگاه اتوبوس دانشجویان استان از دانشگاه‌های مختلف و با حمایت مالی دانشگاه‌ها و خیرین به پیاده روی اربعین اعزام می‌شوند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار