استان‌ها - مرکزی
مرکزی
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
در اطلاعیه‌ای؛
معاونت آموزشی دانشگاه اراک در اطلاعیه‌ای تقویم آموزشی نیم سال دوم تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در این دانشگاه را اعلام کرد.
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۰
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: واحد‌های صنعتی اراک ظرفیت برجسته‌ای در تولید شناور به ویژه شناور‌های کفی برای دریای خزر را دارند.
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۵
دفتر نهاد رهبری در دانشگاه اراک در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که دانشجویان، استادان و کارکنان این دانشگاه برای ثبت نام اعتکاف تا ۱۰ بهمن مهلت دارند.
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۵
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی:
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: طبق آنچه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد در کل کشور پیشرفت قانون هوای پاک در حد ۱۰ درصد بوده و در استان مرکزی هم اجرای این قانون حدود ۳۰ تا ۳۵ درصد ارزیابی می‌شود.
۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۶
در برنامه دادستان مطرح شد
موضوع واردات ۲۶۰۰ دستگاه ماشین آلات راهسازی هنوز به سرانجام نرسیده؛ اما اگر محدودیت زمانی برای خرید این دستگاه‌ها وجود نداشته باشد، هپکو برای ساخت همه ۴۰۰۰ دستگاه مورد نیاز پیمانکاران راهداری، آماده است.
۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۲
۵ بهمن؛
رویداد توسعه و ارتقای زیست‌بوم نوآوری استان‌ها (تانا) با حمایت معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم، در ۵ بهمن در استان مرکزی برگزار می‌شود.
۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۴
رئیس پارک علم و فناوری استان مرکزی در جریان بازدید از دانشگاه پیام نور استان مرکزی گفت‌: متناسب با ظرفیت‌های هر شهرستان باید توسعه اکوسیستم نوآوری آن منطقه توسعه پیدا کند.
۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۸
نمایندگان صندوق نوآوری و شکوفایی در استان مرکزی در جلسه ای با مدیران و نمایندگان شرکت‌های دانش‌بنیان ۳۸۰ میلیارد ریال در قالب تسهیلات برای شرکت‌های دانش بنیان این استان مصوب کردند.
۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۷
گزارش |
صندوق بیمه فعالیت‌های معدنی تسهیلاتی برای خرید ۶۰۰ دستگاه ماشین آلات معدنی از تولیدکنندگان داخلی به ویژه هپکو ایجاد کرده که باوجود گذشت بیش از ۲ ماه از آن، تقاضا برای این تسهیلات به کمتر از ۴۰۰ مورد رسیده است!
۱۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۴
گزارش |
بارش‌های سیلابی در سال‌های اخیر توجه به شیوه‌های آبخیزداری برای حفظ آب و ذخیره آن در منابع آبی زیرزمینی را ضروری‌تر کرده، اما سازه محوری به عنوان یک آفت در آبخیزداری به ویژه در استان مرکزی معرفی می‌شود.
۱۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۵
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی از صادرات اولین محموله درختچه تزیینی بید قرمز خبر داد و گفت: ارزش صادراتی این درختچه بیش از ۷ میلیون دلار است.
۰۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۸
همه کلاس‌های دانشگاه اراک و کلاس‌های درسی صبح دانشگاه‌های صنعتی و فرهنگیان اراک به دلیل بارش برف و مشکلات تردد تعطیل شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار