استان‌ها - مرکزی
مرکزی
۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۰
در اطلاعیه ای؛
معاونت آموزشی دانشگاه اراک برنامه آموزشی نیم سال دوم تحصیلی این دانشگاه را منتشر کرد و براساس آن دانشجویان از ۲۳ بهمن باید در کلاس‌های درسی حضور یابند.
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵
رئیس شورای اسلامی کار هپکو:
رئیس شورای اسلامی کار هپکو در نامه‌ای به رئیس مجلس، از نمایندگان پرسید چرا یک بار برای همیشه طرحی برای واردات از طریق یک کارخانه تخصصی و به‌صورت شفاف مصوب نمی‌کند؟
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷
رنجبر در گفتگو با دانشجو:
فعال کارگری هپکو گفت: آیا کمیسیون تلفیق سازوکاری برای ایجاد ضمانت درنظر گرفته شده تا این دستگاه‌های وارداتی جدید به باتلاق ماشین آلات قبلی افزوده نشوند؟
۱۴ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۹
در راستای افزایش راندمان تولید برق؛
با همکاری مشترک صورت گرفته بین دانشکده فنی مهندسی دانشگاه تفرش، پژوهشگاه نیرو و شرکت پارس لیزر، دستگاه متمرکز کننده فتوولتائیک (cpv) خانگی، در دانشگاه تفرش طراحی و ساخته شد.
۱۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۳
گزارش |
وزارت صمت چراغ سبز را برای واردات خودرو‌های سنگین معدنی چراغ سبز خود روشن کرد؛ درحالی که معادن ایران به مرداب ماشین آلات معدنی شناخته می‌شوند؛ روند اشتباه واردات خودروهای معدنی چطور اصلاح می‌شود؟
۰۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۰
سرپرست دانشگاه تفرش:
سرپرست دانشگاه تفرش در آیین تقدیر از پژوهشگران برتر این دانشگاه گفت: همکاری‌های بین رشته‌ای خوبی بین پژوهشگران در دانشگاه تفرش و دیگر دانشگاه‌های ملی و بین المللی صورت گرفته است.
۰۷ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۹
شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اراک:
شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اراک از ریاست این دانشگاه خواستند به صورت روزانه یا هفتگی سلامت اقلام غذایی موجود در بازار اراک را بررسی کرده و به مردم گزارش دهد.
۰۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۹
کریمی در جمع فعالان معدنی استان مرکزی:
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس در جمع فعالان حوزه معادن استان مرکزی گفت: قانون معادن در حال اصلاح است که این مهم فرصتی است که زیرساخت‌های این بخش مورد بازنگری قرار گیرد.
۰۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۹
در اطلاعیه‌ای
مدیریت آموزشی دانشگاه اراک در اطلاعیه‌ای نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم در این دانشگاه را اعلام کرد و براساس آن همه دانشجویان دکتری برای شرکت در امتحانات در دانشگاه حضور می‌یابند.
۰۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۴
معاون وزیر صمت در بازدید از هپکو:
معاون امور معادن و فرآوری مواد وزیر صنعت با بیان اینکه واردات ماشین‌آلات بدون مجوز و بی‌رویه از خطاهای شبکه مدیریت واردات و صادرات است، گفت: باید تامین کشور به ماشین‌آلات معدنی را به سمت تولیدات هپکو سوق داد.
۲۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۳
گزارش |
کارخانه نخریسی نخ طلا ۵۰ سال است در خمین فعالیت می‌کند و البته با چالش‌های بسیاری روبه روست؛ اما رسیدگی به وضعیت این کارخانه می‌تواند هم مایه توسعه خمین شود و آسمان آبی این شهر را آلوده نکند.
۲۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰
گزارش |
مدیران معادن این روز‌ها از نیاز تأمین نشده‌شان به ماشین آلات معدنی مصاحبه می‌کنند و از خسارتی که عدم واردات این دستگاه‌ها به کارشان وارد کرده، صحبت می‌کنند؛ اما درباره اینکه چرا به هپکو سفارش نمی‌دهند، پاسخی ندارند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار