استان‌ها - مرکزی
مرکزی
۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۴
در مقطع کارشناسی ارشد؛
شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم به دانشگاه اراک مجوز ایجاد رشته هوش مصنوعی در مقطع کارشناسی ارشد را صادر کرد.
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲
یادداشت:
مشکلات و موانع تولید در هپکو با کمی همت دولت و دولت و پیگیری سازمان تأمین اجتماعی قابل اجراست؛ وام گرفتن و پرداخت پایه حقوق پرسنل و پاک کردن صورت مساله و سپردن هپکو به دولت بعدی، مشکلات شرکت را بیشتر می‌کند.
۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
در یک پژوهش درسی؛
دانشجوی کارشناسی دانشگاه صنعتی اراک توانست رباتی با چهار درجه آزادی و با قابلیت برنامه‌ریزی طراحی کند.
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
براساس اطلاعیه دانشگاه؛
مدیریت آموزشی دانشگاه اراک در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که پذیرفته‌شدگان مقاطع کارشناسی و کاردانی براساس سوابق تحصیلی در این دانشگاه تا ۲ بهمن ماه برای ارسال مدارک خود مهلت دارند.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۵
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰؛
معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی همایش ملی دانش در آموزش راهنمایی و مشاوره را در ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ برگزار می‌کند و مهلت ارسال مقاله به این همایش تا ۲۰ فروردین سال آینده اعلام شده است.
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰
فرخی در گفتگو با دانشجو خبر داد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی گفت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای استفاده از ظرفیت بند «و» تبصره ۵ قانون بودجه برای تهاتر بدهی‌های هپکو قول مساعد داد.
۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳
کریمی مطرح کرد
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه‌ای که با حضور وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی داشتیم، مقرر شد روند اجرایی تهاتر بدهی‌های هپکو تسریع شود.
۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸
ظهر امروز؛
جمعی از کارکنان هپکو در اعتراض به عدم پاسخگویی مسئولان به مشکلات این شرکت، ظهر امروز و پس از پایان ساعت کاری، گردهمایی کارگری برگزار کردند.
۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸
مدیریت آموزشی دانشگاه اراک در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مهلت ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان بدون آزمون کارشناسی ارشد در این دانشگاه تا ۲۲ دی تمدید شده است.
۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳
در اطلاعیه‌ای؛
مدیریت آموزشی دانشگاه اراک در اطلاعیه‌ای شیوه‌نامه برگزاری امتحانات پایان نیم‌سال اول ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در این دانشگاه را اعلام کرد.
۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸
ظهر امروز صورت گرفت
جمعی از کارگران هپکو ظهر امروز و پس از ساعت کاری، در محوطه این کارخانه گردهم آمدند و خواسته‌های خود را از مسئولان به صورت پارچه نوشته اعلام کردند.
۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰
کلانتری خبر داد
رئیس دانشگاه آزاد استان مرکزی گفت: بودجه سال مالی آینده این دانشگاه ۳۰۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است و مسئولان دانشگاه برای درآمدزایی باید به دنبال ایجاد و توسعه سرا‌های نوآوری باشند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار