استان‌ها - همدان
همدان
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
در نامه‌ای؛
شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان علوم پزشکی ابن سینا در نامه‌ای به معاونت فرهنگی این دانشگاه، خواستار مساعدت مالی برای جبران کمبود اقلام بهداشتی بیمارستان‌های استان برای مقابله با کرونا شد.
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲
دانشجویان علوم پزشکی همدان در نامه‌ای؛
جمعی از دانشجویان انجمن تحکیم وحدت دانشگاه علوم پزشکی همدان در نامه‌ای اعتراض خود را نسبت به حد نصاب نرسیدن نمایندگان مجلس و برگزار نشدن جلسه آنلاین اعلام کردند.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۳
در گفتگو با دانشجو عنوان شد
مسئول بسیج دانشجویی دانشکده پرستاری ملایر گفت: با توجه به شیوع کرونا بر خود واجب دانستیم که علاوه بر حضور فیزیکی در بیمارستان برای سرکوب این ویروس، در فضای مجازی به آموزش سلامت برای خانواده‌های کم برخوردار بپردازیم.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۳
رئیس دانشگاه بوعلی در گفتگو با دانشجو:
رئیس دانشگاه بوعلی سینای همدان گفت: نمی‌توان امتحان را حذف کرد، اما می‌شود شیوه و نوع آن را تغییر داد. باید عملکرد دانشجویان در طول ترم را سنجید و فله‌ای درس خواندن خوب نیست.
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۲
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی همدان گفت: در سال ۹۹ قصد تاسیس خوابگاه جدید را نداریم، اما به تعمیر خوابگاه‌های دانشگاه خواهیم پرداخت.
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۹
برجی در گفتگو با دانشجو:
جانشین قرارگاه طهرانی مقدم بسیج دانشجویی استان همدان از بی تفاوتی شاهرخی، استاندار همدان نسبت به انتقادات سازنده تشکل‌های دانشجویی این استان گلایه کرد و گفت: ارائه آمار و ارقام گوناگون باعث کسب مقبولیت نمی‌شود.
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
جانشین قرارگاه دانشجویی مبارزه با کرونا در استان همدان از توزیع بسته‌های بهداشتی در میان اعضای کادر درمان بیمارستان‌های درگیر کرونا در این استان به مناسبت فرا رسیدن میلاد حضرت مهدی (عج) خبر داد.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۵
محمدی فر در گفتگو با دانشجو:
رئیس دانشگاه بوعلی سینا همدان گفت: وقتی کشوری فقط به فکر فروش نفت است، نباید انتظاری از دانشگاه‌ها برای بروز خلاقیت و نوآوری داشت.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰
در گفتگو با دانشجو:
جانشین قرارگاه مبارزه با کرونا بسیج دانشجویی استان همدان از توزیع ۲۵۰ بسته بهداشتی در مناطق محروم شهر همدان خبر داد و گفت: ارزش مادی هر بسته حدود صد هزار تومان است.
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳
در گفتگو با دانشجو مطرح شد:
معاون مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان همدان گفت: با توجه به آمار، استان همدان بیشترین تعداد ورود مسافر نوروزی آن هم در شرایط شیوع کرونا را دارد. از استاندار تقاضا می‌کنیم که فکری برای نجات جان شهروندان بکند.
۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
دبیر انجمن تحکیم وحدت دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا تصمیم گرفتیم تا به ارائه مجازی تمامی دروس بپردازیم.
۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
در نامه‌ای برای مقابله با کرونا ویروس؛
ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا در استان همدان طی نامه‌ای به معاونت اقتصادی استانداری همدان آمادگی دانشجویان بسیجی دانشگاه صنعتی همدان را برای خلوت کردن خیابان‌های این استان اعلام کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار