همدان
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
ناظر موقوفات سیف‌الدوله عضدی گفت: با توجه به اهتمام ویژه سیف‌الدوله به امر آموزش، علاوه بر هزینه کرد در مدرسه سیفیه، سالانه ۱۵۰ میلیون تومان به دانشجویان ملایر کمک هزینه تحصیلی اختصاص می‌یابد.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۹
همراه با مردم؛
دانشجویان همدانی همراه با مردم در مسجد جامع همدان گردهم آمدند و نسبت به تصویب fatf در مجمع تشخیص مصلحت نظام اعتراض کردند.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۲
با امضای طوماری صورت گرفت
بیش از ۶۰۰ نفر از دانشجویان همدان با امضای طوماری خطاب به اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، اعلام کردند تصویب FATF امنیت ملی ایران را دچار خلل می‌کند.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۵
با حضور در مسجد جامع همدان؛
دانشجویان و مردم همدان امروز در اعتراض به تصویب لوایح CFT و FATF در مسجد جامع این شهر تحصن می‌کنند.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰
با هدف تکمیل پروژه‌های تحقیقاتی؛
مرکز رشد مشترک واحدهای فناور کشاورزی پارک علم و فناوری همدان و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی این استان با هدف تکمیل تحقیقات کاربردی در حوزه کشاورزی افتتاح شد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴
حاجی‌بابایی در گفتگو با دانشجو:
دبیر اسبق هماهنگی تشکل‌های اسلامی بوعلی گفت: تولیدات رسانه‌ای از سوی جنبش دانشجویی را زمانی مفید می‌دانم که با رویکردی نوین به اصالت‌های معرفتی خودش بپردازد و برنامه تلویزیونی ۱۰ گفتار این ویژگی را دارد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷
وزیر علوم در نهاوند:
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: از محل شرکت‌های دانش بنیان ۴۲ هزار شغل، میلیارد‌ها تومان فروش فناوری و صد‌ها میلیارد دلار صادرات ایجاد شده است.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
کورش رحیم:
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی همدان در واکنش به رفتارهای سیاست زده اعضای شورای اسلامی همدان گفت: اعضای شورای شهر همدان به جای سیاسی‌بازی، به دنبال حل مشکلات مردم باشند.
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶
به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب؛
مراسم ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی به همت ستاد مردمی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در همدان و با سخنرانی حجت‌الاسلام رستمی، رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها برگزار می‌شود.
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
در نشست دانشجویان همدانی مطرح شد
فعال سیاسی ضدآمریکایی و استاد سابق دانشگاه هاروارد گفت: به دو دلیل به ایران پناهنده شده‌ام؛ اول اینکه اسلام را بهتر و دقیق‌تر بشناسم و دوم اینکه بتوانم به انقلاب اسلامی کمک کنم.
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۲
به همت جامعه اسلامی دانشگاه بوعلی؛
مراسم رونمایی و تقدیر از عوامل برنامه تلویزیونی گفتگو محور «10 گفتار» به همت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی سينا، برگزار شد.
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴
زاکانی در بوعلی:
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت: موفقیت‌های ما در قالب دو الگو یعنی تبعیت از امام و رهبری و شرکت دادن مردم در امور یا همان استیفا ملت برای عزت و سربلندی ایران بوده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار