استان‌ها - همدان
همدان
۲۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۹
در بیانیه‌ای مطرح شد
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان همدان در بیانیه‌ای از نخبگان این استان دعوت کرد تا برای حضور در مجلس شورای اسلامی، به عنوان کاندیدا ثبت نام کنند.
۲۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۵
رئیس سازمان امور دانشجویان در بازدید از خوابگاه‌های دانشگاه بوعلی سینا همدان گفت: با توجه به سرعت و پیشرفت تکنوژی و ارتقای جایگاه علم در دنیا، تنها دانشگاه‌های چابک قادر هستند در توسعه پایدار حضوری فعال و اثربخش داشته باشند.
۱۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۸
گزارش |
همدان امسال با بحران بی‌آبی مواجه نیست و خوشبختانه مردم آب شرب دارند؛ اما هنوز برنامه مشخصی برای آبخیزداری و مدیریت منابع آبی در این استان مشاهده نشده است.
۱۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۰
استاندار همدان بر ضرورت پرهیز از کشت دوم محصولات زراعی و پرآب بر به دلیل شرایط خاص خشکسالی و کمبود شدید منابع آبی و همچنین ضرورت صرفه جویی در مصرف آب تاکید کرد.
۱۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۱
معاون عملیات راهنمایی و رانندگی همدان:
معاون عملیات راهنمایی و رانندگی همدان با اشاره به تردد زائران اربعینی از ۱۶ استان کشور از همدان، بر جابه جایی سوغات سرا‌های شهر همدان به محل پیش بینی شده، تأکید کرد.
۰۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۰
رئیس دانشگاه بوعلی سینا:
رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا با بیان اینکه اولویت دانشگاه اسکان دانشجویان مجرد است، گفت: دانشگاه نمی‌تواند برای اسکان دادن زوج‌های دانشجو، مجرد‌ها را از خوابگاه بیرون کند.
۰۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۰
رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا از حضور بیش از ۲۵۰۰ دانشجوی دختر و پسر در چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر خبر داد.
۰۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۲
فرماندار کبودرآهنگ خبر داد
فرماندار کبودراهنگ از دریافت مجوز برداشت آب از خط انتقال تالوار برای این شهرستان خبر داد و گفت: با تأمین اعتبار لازم و انتقال آب از این خط مشکل آب شرب بیشتر روستا‌های شهرستان حل خواهد شد.
۲۶ تير ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۴
رئیس دانشگاه بوعلی سینا همدان:
رئیس دانشگاه بوعلی سینا از برگزاری چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان ایثارگر به میزبانی این دانشگاه خبر داد و گفت: ۲۵۰۰ دانشجوی دختر و پسر ایثارگر در این المپیاد شرکت می‌کنند.
۱۷ تير ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۲
نماینده نهاوند در مجلس:
نماینده مردم نهاوند در مجلس با بیان اینکه ۵۳ میلیارد تومان از یک درصد معادن و ۱۵ درصد از حقوق معادن جذب نشده است مبلغ آن را چیزی حدود ۱۹ میلیارد تومان عنوان کرد.
۱۳ تير ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۳
مجمع هماهنگی تشکل‌های اسلامی دانشگاه ملایر:
مجمع هماهنگی تشکل‌های اسلامی دانشگاه ملایر طی بیانیه‌ای نسبت به آزادی اکبر طبری و همزمان با آن زندانی شدن یک معلم مطالبه‌گر ملایری واکنش نشان دادند.
۱۱ تير ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۰
دفتر تحکیم وحدت دانشگاه علوم پزشکی همدان:
دفتر تحکیم وحدت دانشگاه علوم پزشکی همدان در واکنش به اقدامات اهانت آمیز به ساحت دین اسلام و قرآن کریم در سوئد، بیانیه‌ای صادر کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار