استان‌ها - یزد
یزد
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۹
همایش دانشجوی فاطمی و مراسم معارفه مسئولین بسیج دانشگاه شهید مطهری با حضور جمعی از مسئولان و دانشجویان برگزار شد.
۰۷ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۸
استاندار یزد:
استاندار یزد با اشاره به برگزاری مستمر جلسات پیگیری مصوبات سفر‌های استانی دولت سیزدهم گفت: چندین دستگاه اجرایی تک تک مصوبات سفر‌های رئیس جمهور و مصوبات سفر‌های شهرستانی مجموعه استان را به صورت دقیق مورد پیگیری قرار دادند.
۰۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۷
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی یزد:
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی یزد گفت: در سال جاری ۱۳ هزار نفر از اقشار مختلف مردم در ۱۲ شهرستان استان توسط اعضای این جامعه به‌صورت رایگان درمان شدند.
۱۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۰
رئیس کل دادگستری استان یزد از صدور رای بدوی پرونده باند سازمان یافته ارتشا، جعل و زمین خواری در استان خبر داد.
۱۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۵
مسئول بسیج دانشجویی استان یزد گفت: مهمترین کارکرد دانشگاه تربیت مدیران آینده کشور است، اینکه افراد نسبت به محیط دانشگاه، شهر و کشور خود بی تفاوت باشند محقق نمی‌شود. دانشگاهی می‌تواند تربیت کننده باشد که جنب و جوش و فضای تشکیلات در آن وجود داشته باشد.
۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۱
تجمع اعتراضی کادر درمان، اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه صبح امروز برگزار شد.
۱۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۲
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ‌منظور افتتاح چندین پروژه صنعتی و عمرانی در شهرستان بافق و شرکت در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان به یزد سفر می‌کند.
۱۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۷
بسیج دانشجویی استان یزد برای ساماندهی وضعیت و برخورد با بنگاه‌داری بانک‌ها در نماز جمعه با امضای طومار نسبت به حذف دیوارنگاره میدان ولی‌عصر (عج) واکنش نشان دادند.
۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۹
معاون فنی مرکز بهداشت استان یزد با اشاره به آمار جمعیت سالمندی در استان یزد گفت: مراقبت‌های بهداشتی - درمانی که سالمندان به آن نیاز دارند، امر مهمی است که می‌تواند بسیاری از مشکلات ناشی از تغییرات دوران سالمندی را کنترل و سلامتی سالمندان را حفظ کند.
۱۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۱
اولین عمل پیچیده تومور ممنژیوم گرید سه مغزی به وزن ۳.۵ کیلوگرم در کشور توسط پزشکان یزدی در بیمارستان شهید رهنمون این استان انجام شد.
۱۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۸
مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد:
مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد گفت: با رایزنی‌ها و پیگیری‌های انجام شده، استان یزد موفق به کسب میزبانی رویداد مهم بین‌المللی بدمینتون جام فجر انتخابی المپیک شد.
۳۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۱
خواهران گروه جهادی شهدای دانشجوی دانشگاه پیام نور تفت با حضور در روستای کُردآباد شهرستان تفت ضمن برگزاری کلاس‌های آموزشی اقدام به باز پیرایی و رنگ آمیزی مدرسه این روستا کردند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار