استان‌ها - یزد
یزد
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
دبیر قرارگاه جهادی مبارزه با کرونای بسیج دانشجویی استان یزد گفت: از اوایل اسفندماه با شیوع ویروس کرونا دانشجویان بسیجی دست به کار شدند و فعالیت‌های متنوعی برای مهار کرونا انجام دادند.
۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول گروه جهادی شهید مریم فرحانیان دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: در نظر داریم در اردوهای بعدی به تبیین مسائل روانشناسی و عقاید سیاسی و اعتقادی کودکان بپردازیم تا بتوانیم بنیه و ظرفیت‌های درونی آن‌ها را شکوفا کنیم.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳
دهقانی در گفتگو با دانشجو:
معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: در سال ۹۹ قصد ساخت خوابگاه جدید برای دانشجویان داشتیم، اما بودجه‌مان کافی نیست.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰
در راستای مقابله با کرونا صورت گرفت
جمعیت دانشجویی امام حسن(ع) که متشکل از بسیج دانشجویی استان یزد است اقدام به جمع آوری کمک‌های مردمی برای تولید و توزیع اقلام بهداشتی (مواد ضدعفونی کننده، ماسک و دستکش) کرده است.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴
در بیانیه‌ای مطرح شد؛
جامعه اسلامی دانشجویان ۱۰ دانشگاه کشور در بیانیه‌ای به هیات دولت مطالبی پیرامون درخواست وام دولت از صندوق بین المللی پول را متذکر شدند.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷
در راستای مقابله با کرونا صورت گرفت
فناوران یکی از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری یزد، با توجه به شیوع ویروس کرونا، اقدام به ساخت و نصب سیستم هوشمند تونل استریلیزاسیون در فرودگاه یزد کردند.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹
در راستای مقابله با کرونا؛
یکی از اعضای شرکت دانش‌بنیان پارک علم و فناوری یزد گفت: با اخذ مجوز از وزارت بهداشت و اداره کل تجهیزات پزشکی، در حال حاضر ماسک‌های سه، چهار و پنج لایه برای بیمارستان‌ها تولید می‌کنیم.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۰
دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی:
دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در اقدامی در قبال اینترن‌های این دانشگاه، حضور دانشجویان در بخش بیماران کرونایی را داوطلبانه اعلام کرده است.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا در استان یزد گفت: ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا (سدک) با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یزد اقدام به تولید لباس ایزوله ویژه پرستاران icu کرده است.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹
در راستای مقابله با کرونا صورت گرفت
ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا در استان یزد با همکاری گروه جهادی فاطمه الزهرا(س) و شرکت دانش بنیان زیست فناوران فردانگر با ظرفیت تولید روزانه ۲۰۰۰ محلول ضدعفونی آغاز به کار کرد.
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵
دهقان در گفتگو با دانشجو:
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد گفت: خبر ابتلای ۳۰ تن از اعضای کادر درمان بیمارستان‌های استان یزد به کرونا صحت دارد.
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
به دلیل شیوع کرونا؛
دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی و سپاه الغدیر به منظور پیشگیری از شیوع و گسترش ویروس کرونا در استان یزد تفاهم نامه همکاری به منظور پای کارآمدن تمامی نیرو‌های نظارتی امضا کردند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار