استان‌ها - یزد
یزد
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴
در نامه‌ای به روحانی مطرح شد
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد در نامه‌ای به روحانی، رئیس هیات امنای دانشگاه فرهنگیان، خواستار حل مشکلات دانشجو معلمان از سوی روحانی شد.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
آذری جهرمی در دانشگاه یزد اعلام کرد
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: به‌صورت سالانه، ۸۰۰ میلیارد تومان برای تبلیغات در صداوسیما هزینه می‌شد که این هزینه را در وزارت ارتباطات حذف کردیم.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
۶ دفتر تشکل دانشجویی دانشگاه‌های یزد:
۶ تشکل دانشجویی دانشگاه‌های یزد در بیانیه‌ای از قوه قضاییه خواستند به مبارزه قدرتمند خود با مفسدان دانه درشت ادامه داده و به جد پیگیر فساد‌های اعلام شده توسط روحانی باشد.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹
گزارش |
امروز نیز مانند دو سال گذشته روحانی به یزد آمد؛ اما این بار هیچ شباهتی به اردیبهشت سال ۹۶ نداشت.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه یزد:
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد با انتشار توئیتی از دادستان خواست تا به موضوع ستاد استقبال از کاروان تدبیر و امید ورود کند.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
در بدو ورود روحانی به استان یزد؛
در بدو ورود روحانی به استان یزد، دانشجویان یزدی یک سبد گلابی گندیده به واعظی، رییس دفتر رئیس جمهور اهدا کردند.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳
جهت شرکت در جلسه پرسش و پاسخ؛
آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز، ۱۹ آبان جهت شرکت در جلسه پرسش و پاسخ در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد حضور می‌یابد.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۰
گزارش |
به گفته دبیر قرارگاه احمدی روشن استان یزد، مردم برای ارائه مطالبات خود به استقبال رئیس جمهور خواهند رفت؛ اما حرف دانشجویان یزدی این است که روحانی با چه رویی قصد سفر به این استان را دارد؟
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
۱۶ دفتر تشکل دانشجویی استان یزد:
۱۶ دفتر تشکل دانشجویی استان یزد در بیانیه‌ای نوشت: رشد فزاینده‌ بیکاری در یزد به اوج خود رسیده و صنعتی و معدنی‌ترین استان کشور رتبه دوم بیکاری را به خود اختصاص داده و این در حالی است مردم منتظر پاسخ روحانی هستند.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی یزد:
شورای تبیین مواضع دانشجویی استان یزد در بیانیه‌ای نوشت: با امکانات و اختیارات دولت، تمامی مشکلات قابل حل بود؛ اما دولت تمام وقت خود را در مذاکره با دولت‌های غربی و به خیال رفع تحریم‌ها گذراند.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳
بعد از نماز جمعه؛
جمعی از تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های یزد در آستانه ورود رئیس جمهور به این استان در نماز جمعه این هفته اقدام به تجمع مطالبه گرایانه و اعتراضی کردند.
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵
محمد مهدی پژاوند در گفتگو با دانشجو:
فرمانده حوزه امام رضا (ع) دانشگاه آزاد یزد گفت: با توجه به ایجاد جو سیاسی و تحریک دانشجویان که اخیرا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد رخ داده است، درصدد تزریق هویت دانشجو به دانشگاه هستیم.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار