استان‌ها - یزد
یزد
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰
معاون دانشجویی دانشگاه یزد:
معاون دانشجویی دانشگاه یزد گفت: هفته سرا‌های دانشجویی از ۷ تا ۱۳ اردیبهشت‌ماه با شعار «سرا‌های دانشجویی عرصه نوآوری، مهارت محوری و رونق تولیدات دانشجویی» در این دانشگاه برگزار می‌شود.
۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۱
هشتمین کنگره بین المللی و جشنواره دانشجویی طب تولید مثل و سومین کنگره بین المللی ژنتیک یزد دقایقی پیش با حضور اندیشمندان ایرانی و خارجی در بیمارستان شهید صدوقی (ره) یزد آغاز به کار کرد.
۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰
مرادزاده در گفتگو با دانشجو:
مسئول گروه جهادی ابن سبیل دانشگاه آزاد یزد با بیان اینکه این گروه جهادی ۵ روز در پلدختر به مردم خدمت رسانی کرده است، گفت: کمک به مردم سیل‌زده باید در ماه‌های آینده تداوم داشته باشد.
۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۰
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی یزد خبر داد
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان یزد با اشاره به تداوم حضور گروه‌های جهادی دانشجویی یزد در مناطق سیل‌زده لرستان، افزود: در کنار اردو‌های جهادی دانشجویان، تلاش برای تهیه اقلام موردنیاز سیل‌زدگان نیز ادامه دارد.
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰
دانش میر در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد یزد با بیان اینکه مسئولان از پشت میز بلند شوند، چکمه پا کنند و برای کمک به سیل زدگان وسط کار بیایند، گفت: نماینده مجلس هنوز بین مردم نیامده که ببیند درد مردم چیست.
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
پس از جمع‌آوری کمک‌های مردمی؛
گروه‌‌های جهادی دانشگاه آزاد یزد در شهرستان پلدختر حضور یافته و به خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان پرداختند.
۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۸
سرپرست دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه یزد:
سرپرست دانشجویان غیر ایرانی گفت: در سال تحصیلی ۹۹-۹۸، تعداد ۴ هزار و ۹۴ درخواست در سیستم دریافت آنلاین ثبت شده که پس از بررسی، پرونده ۲ هزار و ۲۳۸ نفر از آنان مورد پذیرش قرار گرفت.
۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
عابدی در گفتگو با دانشجو:
مسئول گروه جهادی بسیج دانشجویی استان یزد با بیان اینکه ۲۵ نفر از دانشجویان این استان برای امدادرسانی به مناطق سیل زده پلدختر اعزام می‌شوند، گفت: عمده فعالیت این گروه جهادی در زمینه خدماتی و درمانی است.
۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷
با حضور ۴۴ تیم؛
مرحله‌ اول هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در بخش استانی ۱۹ فروردین‌ماه با حضور ۴۴ تیم آغاز خواهد شد.
۱۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹
یزد‎ به روایت دانشگاهیان |
یزدی‌ها با لمس محرومیت سبزی زمین، سه ظرف مسی کاشته شده از سبزه بر سفره‌هاشان می‌نهادند که با انتخاب ظرف مسی به عنوان جایگاهی فاخر برای طبیعت، قدر کاشته‌ها را در می‌یابند.
۱۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
به همت انجمن فیزیولوژی گیاهی ایران؛
ششمین کنفرانس ملی فیزیولوژی گیاهی ایران اول مرداد ۹۸ به همت انجمن فیزیولوژی گیاهی ایران و گروه زیست شناسی دانشگاه یزد برگزار خواهد شد.
۱۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۹
با اولویت دانشگاهیان؛
دانشگاه میبد تا ۱۴ فروردین به مهمانان نوروزی با اولویت دانشگاهیان سراسر کشور اسکان می‌دهد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار