استان‌ها - یزد
یزد
۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
نماینده ولی فقیه در استان یزد: مدیران به گزارش کارشناسان بسنده نکرده و آمار‌ها را تحلیل و بازنگری کنند.
۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۵
وزیر نیرو گفت: پیش بینی شده میزان آب شیرین کن‌ها را تا ۶ برابر افزایش دهیم که تا پایان فعالیت دولت این آب شیرین کن‌ها به تدریج افتتاح خواهد شد.
۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰
با حضور رئیسی انجام شد
با حضور رئیس جمهور عملیات اجرایی خط دوم انتقال آب از خلیج فارس به استان‌های مرکزی افتتاح شد.
۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۳
آیت‌الله رئیسی صبح امروز پنجشنبه به همراه هیئتی بلند پایه با استقبال نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان، استاندار و جمعی از مسئولان وارد یزد شد.
۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۱
١٢ دفتر تشکل دانشجویی استان یزد در نامه‌ای به رئیس جمهور، خواستار حضور او در دانشگاه استان یزد شدند.
۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۳
مدیرکل راه و شهرسازی یزد گفت: همزمان با سفر رئیس جمهور به این استان ساخت ۲۳۶۰۰ واحد مسکن ویلایی یک طبقه حیاط دار و به صورت سه خوابه در اراضی ۲۴۰ و ۲۵۰ مترمربعی آغاز می‌شود.
۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۶
استاندار یزد با بیان اینکه رئیس جمهور در دور دوم سفر‌های استانی خود در ۲۲ و ۲۳ دی ماه در صدر هیاتی بلند پایه به استان یزد سفر خواهد کرد، گفت: طرح انتقال آب از خلیج فارس به استان، ابر طرح عمرانی و تمدنی یزد به شمار می‌آید.
۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۶
نماینده ولی فقیه در استان یزد در منزل تعدادی از خانواده‌های شهدا حضور یافت.
۱۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۹
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب یزد:
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی یزد با تاکید بر اینکه مردم نسبت به دولت امیدوار باشند تا اقدامات موثر دولت بیشتر دیده شود، گفت: صدای مردم در سفر رئیس جمهور شنیده شود.
۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۰
مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: آمریکا پس از شکست توطئه اغتشاش و فتنه در ایران، بازگشت به میز مذاکره را خواستار شده است.
۱۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۸
مشاور مقام معظم رهبری:
مشاور مقام معظم رهبری با بیان اینکه تبیین ارزش‌های انقلاب اسلامی تنها راه پیروزی در برابر فتنه‌های شوم استکبار جهانی گفت: مردم بدانند جدایی ملت از دولت فتنه دشمنان علیه امنیت و توسعه پایدار ایران اسلامی است.
۱۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۰
معاون استاندار یزد:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: ما روی دانشجویان عزیز برای پیشرفت و آبادانی استان در ابعاد مختلف حساب ویژه باز کردیم و به آنها امید بستیم.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار