استان‌ها - آذربایجان غربی
آذربایجان غربی
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷
نصرالله زاده در گفتگو با دانشجو:
عضو هیئت امنای مسجد دانشگاه ارومیه گفت: نماز جماعت در دانشگاه به صورت تشریفاتی انجام می‌شود به طوری که در هفته چند روز نماز خانه‌های دانشگاه تعطیل بود که با پیگیری هیئت امنای مسجد دانشگاه این مشکل کم‌تر شد.
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
کیومرزی در گفتگو با دانشجو:
مسئول نهاد رهبری دانشگاه ارومیه از برگزاری اردوی آموزشی_ فرهنگی دانشجویی در مشهد مقدس خبر داد.
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۹
همزمان با دهه وقف؛
ارزش سرمایه‌های موقوفه خیرین دانشگاه صنعتی ارومیه در سال‌های اخیر به بیش از ۷۰ میلیارد ریال رسیده است.
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷
برای اولین بار در کشور؛
دستگاه سنجنده تبخیر و تعرق واقعی محصولات در ایستگاه هواشناسی دانشگاه ارومیه راه‌اندازی شد.
۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲
منتصری در گفتگو با دانشجو:
دبیر علمی اولین کنگره بین‌المللی آبیاری و زهکشی ایران گفت: اولین کنگره بین‌‌المللی و چهارمین کنگره ملی آبیاری و زهکشی ایران ۲۲ و ۲۳ آبان در دانشگاه ارومیه برگزار می‌شود.
۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹
روز گذشته؛
رئیس مرکز رشد جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: در یکی از شرکت‌های خصوصی مستقر در مرکز رشد جهاد دانشگاهی انفجاری رخ داد که در این حادثه ۵ نفر دچار مجروحیت شدند.
۰۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶
مشاور رئیس دانشگاه آزاد مطرح کرد
مشاور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تغییر سیاست‌ها و رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی باعث افزایش جذب بی سابقه دانشجو در سال تحصیلی جدید شده است.
۰۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۱
طی نامه‌ای عنوان شد
١٩ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد در نامه‌ای به وزارت خارجه، خواستار به کارگیری تدابیر عزتمندانه و هوشمند برای آزادی هرچه سریع‌تر مسعود سلیمانی شدند.
۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
نظریانی در گفتگو با دانشجو:
معاون دانشجویی دانشگاه ارومیه گفت: خوابگاه‌های خود گردان ما کمترین کرایه را دریافت می‌کند و اگر تعداد نفرات در خوابگاه افزایش یابد از هزینه آن کم می‌شود.
۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳
مدیر امور بین‌الملل علوم پزشکی ارومیه:
مدیر امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی ارومیه گفت: این دانشگاه برای دومین سال متوالی، اقدام به جذب و ثبت نام دانشجو از کشور‌های خارجی کرد.
۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
شریف در گفتگو با دانشجو:
مدیر تربیت بدنی دانشگاه ارومیه از برگزاری جشنواره پاییز درون دانشگاهی به مناسبت هفته تربیت بدنی در دانشگاه ارومیه خبر داد.
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
با ثبت اختراع؛
محققان یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، موفق به ثبت اختراع بین‌المللی در زمینه ساخت دستگاه چندمنظوره پلاسما شده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار