استان‌ها - آذربایجان غربی
آذربایجان غربی
۰۶ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۱
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی با اشاره به مفهوم بسیج گفت: امروز وقتی صحبت از این کلمه طیبه می‌شود، به تبع آن مفاهیم اخلاص، ایثار، پرکاری، خلاقیت، هوشمندی، بصیرت، جهاد و مقاومت نیز در ذهن متبادر می‌شود.
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۹
امام جمعه ارومیه:
امام جمعه ارومیه گفت: بسیج در بسیاری از عرصه‌های امنیتی، فرهنگی و اجتماعی نقش آفرین است. در این نهاد مقدس مقابل فتنه‌ها ایستاد و کشور را در مقابل تهدیدات دشمنان بیمه کرد.
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۱
مراسم گرامیداشت میلاد حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار توسط بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ارومیه ویژه دانشجویان علوم پزشکی و پیراپزشکی برگزار شد.
۱۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۵
نماینده مردم ارومیه در مجلس:
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: از مطالبه‌ی بسیج دانشجویی و سایر تشکل‌های انقلابی برای حضور استاندار در دانشگاه ارومیه حمایت می‌کنم، نشست پرسش و پاسخ با دانشجویان چه در دانشگاه و چه در استانداری امری مبارک است و باید از این جلسات استقبال کرد.
۱۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۸
مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان‌ غربی:
مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان‌ غربی گفت: با پیگیری‌های به عمل آمده الحاق ۱۵۸ هکتار از اراضی نقده به محدوده شهر در جلسه شورای‌ عالی شهرسازی و معماری ایران تصویب شد.
۱۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۹
استاندار آذربایجان غربی:
استاندار آذربایجان غربی گفت: احتمال بازگشایی یک مرز جدید بین ایران و ترکیه وجود دارد و با تصویب نهایی دولت و توافق بین ۲ کشور، این مرز نیز با زیرساخت‌های مناسب در اختیار توسعه مراودات اقتصادی ایران و ترکیه قرار خواهد گرفت.
۰۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۴
مشکلات ۹ واحد تولید در جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری استان آذربایجان غربی مورد رسیدگی قرار گرفت.
۲۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۱
با حضور دانشجویان؛
نشست هم اندیشی شبکه همراهان مردمی وزرات راه و شهر سازی آذربایجان غربی برگزار شد.
۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۶
نخستین جلسه از سلسله نشست‌های پرسش و پاسخ دانشجویی تحول و مطالبه‌گری با حضور سرپرست دانشگاه آزاد آذربایجان غربی و با دعوت از مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان در سالن اجلاس شهید باکری واحد ارومیه برگزار شد.
۲۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۸
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بوکان گفت: آتش سوزی در ۱۳۰ هکتار از مراتع بوکان خسارت برجای گذاشت، خسارت وارده و هزینه‌های ترمیم و احیای این مراتع بیش از ۲ میلیارد ریال برآورد شده است.
۱۸ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۸
رویداد بزرگ علمی و بین المللی هفته علم جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عراق که با شرکت ۲۵ دانشگاه از کشور عراق برگزار شد، پنج سند همکاری علمی - بین المللی ما بین دانشگاه ارومیه و دانشگاه‌های عراق به امضاء رسید.
۱۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۸
در بیانیه‌ای مطرح شد
معاونت سیاست‌ورزی پردیس علامه طباطبایی ارومیه در خصوص عملیات طوفان الاقصی نیروهای فلسطین بیانیه صادر کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار