استان‌ها - آذربایجان غربی
آذربایجان غربی
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸
باقری در گفتگو با دانشجو:
مسئول جهادسازندگی بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گفت: در ایام نوروز گروه‌های جهادی در مناطق محروم و زلزله زده استان در حوزه‌های عمرانی و بهداشت و درمان و راه‌های پیشگیری از ویروس کرونا خدمت‌رسانی می‌کنند.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹
برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹؛
فراخوان پذیرش بدون آزمون دانشجو در مقاطع ارشد و دکتری دانشگاه ارومیه در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ تا پایان فروردین تمدید شد.
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲
کیومرزی گفتگو با دانشجو:
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه ارومیه گفت: نیاز‌های ضروری دانشجویان نیازمند این دانشگاه از صندوق قرض الحسنه که هزینه‌های آن از سوی خیرین پرداخت می‌شود، تامین می‌شود.
۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
نظریانی خبر داد
معاون دانشجویی دانشگاه ارومیه گفت: به همت بنیاد ۱۵ خرداد، عملیات ساخت خوابگاه در پردیس نازلو این دانشگاه آغاز شد که بناست ساختمان این خوابگاه در دو طبقه تا مهرماه ۹۹ ساخته شود.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷
در چالدران؛
محمد جواد نیک‌روش، مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور و رحیم عباس زاده، مسئول بسیج دانشجویی استان از فعالیت گروه جهادی مجاهدان خاکی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در چالدران بازدید کردند.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
آخرین وضعیت از مناطق زلزله‌زده؛
شیوع ویروس کرونا در کشور موجب شد تا توجه کمتری به مناطق زلزله‌زده خوی شود و مشکلات مردم این مناطق همچنان بر قوت خود باقی بماند.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۸
برای پیشگیری ویروس کرونا ؛
به همت گروه جهادی «مدافعان سلامت» بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سلماس و ضدعفونی گسترده معابر انجام شد.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸
به همت بسیج دانشجویی؛
به همت گروه جهادی شهید آوینی بسیج دانشجویی شهرستان بوکان بیش از ۱۸۰۰ عدد ماسک و دستکش در مناطق حاشیه شهر به صورت رایگان توزیع خواهد شد.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
در اطلاعیه‌ای؛
به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی کلاس‌های حضوری دانشگاه ارومیه اقدام به راه‌اندازی سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی و برگزاری کلاس‌ها به صورت مجازی کرد.
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰
قلی زاده در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خوی گفت: باوجود ارسال کمک‌های مردمی، با کمبود شدید ماسک و دستکش مواجه هستیم و تا کنون هرچه درخواست دادیم، نتیجه‌ای نداده است.
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۷
به منظور اهدا به مناطق محروم؛
به همت گروه جهادی بسیج دانشجویی شهرستان بوکان ۱۸۰۰ ماسک تولید و به مردم در مناطق محروم اهدا می‌شود.
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گفت: با توجه به کمبود ماسک در کشور گروه جهادی شهرستان بوکان در حال تولید ماسک هستند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار