آذربایجان غربی
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
استاد دانشگاه ارومیه:
استادیار گروه علوم محیط زیست دانشگاه ارومیه گفت: اولین تولید محتوای دیجیتال مبتنی بر واقعیت مجازی برای معرفی پروژه تثبیت ریزگرد‌ها و ماسه‌های روان در منطقه جبل‌کندی ارومیه در چند روز آینده رونمایی می‌شود.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷
گزارش|
در روزهای اخیر با ورود به فصل زمستان و کاهش دمای هوا، دانشجویان خوابگاه دانشگاه ارومیه نسبت به سرد بودن اتاق‌ها و خاموشی عملکرد نادرست وسایل گرمایشی اعتراض داشتند.
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴
اردیبهشت ۹۸؛
مسابقات بین‌المللی ورزشی دانشجویان پسر، اردیبهشت‌ماه سال آینده به میزبانی دانشگاه ارومیه برگزار می‌شود.
۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه:
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه در نامه‌ای به رئیس مجلس اعلام کرد: با تصویب طرح استانی شدن انتخابات، نمایندگان ملزم به پاسخگویی همانند وضعیت فعلی نیستند.
۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
یوسف‌نژاد در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه گفت: در صورت برگزاری انتخابات مجلس به صورت استانی، استان‌های محروم از داشتن نماینده در مجلس بی‌بهر می‌شوند.
۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸
منیعی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشگاه ارومیه گفت: مردم در نهم دی ماه توانستند حجت را بر همگان و دوست و دشمن تمام کنند و به اثبات رسانند که به هیچکس اجازه نمی‌دهند به ساحت مقدس ولایت توهین کند.
۰۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه در بیانیه‌ای اعلام کرد: حامیان فتنه‌گران با تطهیر چهره سران فتنه دنبال رفع حصر هستند؛ اما مردم و دانشجویان انقلابی هیچگاه این گناه نابخشودنی را فراموش نمی‌کنند.
۰۶ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
گزارش بیست
رئیس مرکز رشد و فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه ارومیه گفت: فناور‌های که در مرکز رشد فعالیت دارند، از نوآوری‌های بالایی برخوردار هستند؛ دولت اگر بتواند خریدار‌های خوبی در این زمینه پیدا کند، کمک خوبی به فناور‌های ما می‌شود.
۰۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵
کوهانی در گفتگو با دانشجو:
دبیر انجمن‌های علمی دانشگاه ارومیه با اشاره به اینکه بروکسی‌های اداری مانع ارتباط بین صنعت و دانشگاه شده‌اند، گفت: انجمن‌های علمی دانشجویی می‌توانند به ارتباط بین صنعت و دانشگاه کمک کنند.
۰۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷
خواجه در گفتگو با دانشجو:
دبیر جشنواره فرهنگی و هنری ققنوس آذربایجان‌غربی گفت: چهارمین جشنواره سراسری هنری ققنوس همزمان با دهه فجر امسال در هفت بخش و ۳۵ موضوع برگزار می‌شود.
۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۸
شریعتی نیاسر در دانشگاه ارومیه:
معاون آموزشی وزارت علوم گفت: حرکت در راستای حذف تدریجی آزمون سراسری آغاز شده و در این راستا از سال آینده فرایند پذیرش دانشجو از طریق سوابق تحصیلی از فرایند برگزاری آزمون سراسری جدا می‌شود.
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۵
با حضور رئیس دانشگاه ارومیه؛
رئیس دانشگاه ارومیه از دبیران و اعضای منتخب انجمن علمی معماری و انجمن علمی مرتع و آبخیزداری این دانشگاه که در جشنواره ملی حرکت حائز رتبه های برتر شده بودند، تجلیل کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار