آذربایجان غربی
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۶
برای نخستین بار؛
گروه پژوهشی اپتیک پراشی دانشگاه ارومیه به دانش فنی طراحی و ساخت عدسی‌های پراشی مبتنی بر تیغه منطقه ایی فرنل و غربال فوتونی دست یافت.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
با ساخت توربین بادی؛
دانشگاه ارومیه به دانش فنی طراحی و ساخت توربین بادی محور عمودی با روتور V شکل با ویژگی‌ها و مزایای بسیار برتر نسبت به نمونه‌های مشابه به جهت بهره گیری از انرژی‌های تجدیدپذیر دست یافت.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۲
در میان ۱۱۴ تیم؛
در ششمین مسابقه ملی فتح پرچم، تیم مرکز آپای دانشگاه ارومیه در میان ۱۱۴ موفق به کسب رتبه نخست شد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه به مناسبت ۲۲ بهمن:
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه را صادر کرد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
تشکل‌ها و کانون‌های دانشگاه صنعتی ارومیه؛
تشکل‌ها و کانون‌های انقلابی دانشگاه صنعتی ارومیه در بیانیه‌ای با اشاره به ورود فرد ناشناس به خوابگاه دخترانه اعلام کردند: به مسئولان دانشگاه اعلام می‌کنیم که بر سر حقوق دانشجویان با هیچکس تسامح و تساهل نمی‌کنیم.
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۴
جزئیات اتفاقی عجیب در دانشگاه ارومیه؛
شب گذشته در خوابگاه شهید بهشتی این دانشگاه زمانی که سرپرست خوابگاه بعد از فقل کردن درب‌ها و در حال حضور غیاب و سرکشی به اتاق‌ها بود، متوجه حضور فردی در خوابگاه شد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
گزارش| به مناسبت روز فناوری فضایی
۱۴ بهمن به عنوان روز ملی فناوری فضایی نامگذاری شده، روزی که در آن ایران با پرتاب موفقیت آمیز ماهواره امید به کشور‌های دارای توانایی پرتاب ماهواره پیوست.
۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۳
مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه:
مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه گفت: جهت افزایش ایمنی سرویس‌های ایاب و ذهاب دانشجویان طی هماهنگی‌های با سازمان اتوبوسرانی، نسبت به جایگزینی اتوبوس‌های جدید با امکانات گرمایشی و ایمنی اقدام شد.
۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۶
یوسف‌نژاد در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی ارومیه گفت: اولین دوره تربیتی آموزشی شهید دیالمه بهمن ۹۷ به مدت ۹ روز با حضور دانشجویان دانشگاه صنعتی ارومیه به میزبانی مشهد مقدس برگزار می‌شود.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
استاد دانشگاه ارومیه:
استادیار گروه علوم محیط زیست دانشگاه ارومیه گفت: اولین تولید محتوای دیجیتال مبتنی بر واقعیت مجازی برای معرفی پروژه تثبیت ریزگرد‌ها و ماسه‌های روان در منطقه جبل‌کندی ارومیه در چند روز آینده رونمایی می‌شود.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷
گزارش|
در روزهای اخیر با ورود به فصل زمستان و کاهش دمای هوا، دانشجویان خوابگاه دانشگاه ارومیه نسبت به سرد بودن اتاق‌ها و خاموشی عملکرد نادرست وسایل گرمایشی اعتراض داشتند.
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴
اردیبهشت ۹۸؛
مسابقات بین‌المللی ورزشی دانشجویان پسر، اردیبهشت‌ماه سال آینده به میزبانی دانشگاه ارومیه برگزار می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار