استان‌ها - آذربایجان غربی
آذربایجان غربی
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۶
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: نبود امنیت در روند امداد رسانی خلال ایجاد کرده و مردم به دلیل ترس دزدیده شدن اموالشان به چادرهای تاسیس شده نمی‌آیند.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۴
رییس کل دادگستری آذربایجان غربی از ارسال ۱۰ تُن البسه گرم، پنج هزار تخته پتو و سه تن مواد غذایی برای زلزله زدگان خوی خبر داد و گفت: این محموله از کالاهای موجود در انبارهای اموال تملیکی برای استفاده مردم این منطقه فرستاده شده است.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۳
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: رییس جمهور در جلسه یکشنبه آینده، هیات دولت میزبان طرح، برنامه و مصوبات جهت بهبود وضعیت زلزله‌زدگان منطقه خوی و فیرورق است.
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۳
معاون رئیس جمهور در پایان جلسه ویژه بررسی وضعیت خوی؛
معاون اول رییس جمهور با اشاره به بررسی مشکلات زلزله زده خوی در حوزه‌های مختلف گفت: مردم مطمئن باشند که دولت همه تلاش خود را برای آرامش مردم و بازگشت زلزله زدگان به زندگی عادی به کار خواهد گرفت.
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۷
معاون اول رییس جمهور با سفر به شهرستان خوی از مناطق زلزله زده این شهرستان بازدید کرد و در جریان مشکلات زلزله زدگان قرار گرفت.
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۶
سرپرست جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی:
سرپرست جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی از کمک رسانی خیرین به زلزله زدگان خوی خبر داد.
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۶
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی از حضور و فعالیت ۱۰۱ تیم ارزیابی و کارشناسی فنی بنیاد در مناطق زلزله‌زده روستاهای شهرستان خوی با هدف تسریع در ارزیابی خسارت‌ها خبر داد.
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۰
مسئول جهادی بسیج دانشجویی آذربایجان غربی:
مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی آذربایجان غربی گفت: بیش از ۸۰ درصد مردمی که در شهرستان مانده اند، سازماندهی شده اند و باوجود همت گروه‌های مردمی، سپاه و هلال احمر استان، توزیع وسایل گرمایشی بین مردم با مشکلاتی مواجه است.
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۰
با ارائه گزارش پزشکی قانونی:
سازمان پزشکی قانونی اعلام کرد: امروز دوشنبه ۱۰ بهمن با تکمیل مراحل شناسایی قربانیان حادثه زلزله خوی، جسد سه قربانی این حادثه به خانواده‌های آنان تحویل شد.
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از پیشنهاد اختصاص ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار به صورت تنخواه در اختیار استانداری آذربایجان غربی خبر داد.
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۷
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بامداد دوشنبه از مصدومان زلزله اخیر خوی بستری در مراکز درمانی و بیمارستانی شهر ارومیه عیادت کرد.
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۸
استاندار آذربایجان‌ غربی گفت: تا کنون ۵ هزار دستگاه چادر در مناطق مختلف وقوع زلزله در بین زلزله‌زدگان توزیع شده و در کنار تامین برخی از نیازمندی‌های از جمله پتو و زیر انداز، بیش از ۴ هزار بسته غذایی ۷۲ ساعته توزیع شده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار