استان‌ها - اردبیل
اردبیل
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۸
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور دانشجویی استان اردبیل از اعزام یک هزار و ۵۰۰ دانشجوی دانشگاه‌های این استان به اردوهای راهیان نور و راهیان پیشرفت خبر داد.
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۰
نماینده مردم اردبیل در جمع دانشجویان:
نماینده مردم اردبیل در جمع دانشجویان اردبیلی گفت: قیمت تمام شده مسکن پاشنه آشیل مسکن‌سازی توسط دولت در آینده خواهد بود که مجلس و کمیسیون عمران بار‌ها این مسئله مهم را گوشزد کرده و راهکار‌های عملی نیز ارائه داده است.
۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۰
گزارش/
مجوز فعالیت ۲۰ معدن در عنبران صادر شده که اکنون در ۱۰ معدن اکتشاف صورت می‌گیرد، اما وسعت تخریب‌ها و آسیب‌های فعالیت این ۱۰ معدن به قدری بوده که این مساله در تریبون نماز جمعه اردبیل مطرح شده است.
۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۴
استاندار اردبیل ضمن صدور دستور تشکیل کمیته کارشناسی و بررسی مجوزهای معادن این منطقه، گفت: لازم است نتیجه این بررسی‌ها و رفع مشکلات موجود به اطلاع عموم برسد.
۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: وجود شعبه تخصصی رسیدگی به جرائم زیست محیطی در استان موجب سرعت گرفتن رسیدگی به پرونده‌های تخلف زیست محیطی شده است.
۲۳ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۸
امام جمعه اردبیل:
آیت الله سید حسن عاملی گفت: دولت ۶۸ هزار نفر از کادر درمانی را که دارای سهمیه ایثارگری بودند تبدیل وضعیت کرد، اما بقیه که نیرو‌های طرحی و پایان طرحی بدون سهمیه ایثارگری بودند محروم ماندند که درخواست داریم نسبت به ساماندهی وضعیت آن‌ها اهتمام جدی داشته باشد.
۱۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۵
واکنش آیت الله عاملی به حرکت شنیع نشریه فرانسوی در هتک حرمت مرجعیت دینی:
آیت الله عاملی با اشاره به حرکت شنیع نشریه فرانسوی شارلی ابدو در هتک حرمت مرجعیت دینی ایران در رابطه با مذموم بودن عمل استهزاء و بی حرمتی به بزرگان گفت: در روایت است که خداوند گاهی از باب عقوبت، عقل انسان را لحظاتی سلب می‌کند و او در کمال بی عقلی افتضاحی بزرگ درست می‌کند.
۱۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۵
در نیمه دوم دی ماه؛
دوره آموزشی شمس (شاگردان مکتب سلیمانی) در دانشگاه‌های استان اردبیل به همت اردبیل در نیمه دوم دی ماه برگزار می‌شود.
۱۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۰
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از آغاز عملیات ساخت ۲ هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن توسط بنیاد مسکن اردبیل خبر دارد.
۰۶ دی ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۰
گزارش |
بیشتر از یک سال است که دولت موظف به تعیین یک منطقه آزاد در استان اردبیل شده، اما به نظر می‌رسد دخالت نمایندگان مجلس این استان یکی از موانع اصلی دولت برای انجام این وظیفه خاص است.
۳۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۱
وزیر علوم در نشست با دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی:
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: سامانه نظام ایده‌ها و نیازها در وزارت علوم ایجاد شده است تا صنایع و دستگاه‌ها نیازها و چالش‌های خود را در این سامانه ثبت کنند و دانشجویان نیز پایان‌نامه‌های خود را به سمت حل این مسائل پیش ببرند.
۳۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۱
زلفی‌گل در اردبیل:
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: بهترین محل برای سرمایه‌گذاری علم و فناوری و نوآوری، دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری هستند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار