استان‌ها - اردبیل
اردبیل
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴
ایقانی:
مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی اردبیل گفت: جهادگران دانشجوی اردبیلی با استاندار دیدار و مطالبات خود را در زمینه تأمین مواد اولیه تولید مواد ضدعفونی کننده و مساعدت مالی مطرح کردند.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹
ایقانی در گفتگو با دانشجو:
مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی اردبیل گفت: پس از تولید ماسک به اندازه نیاز شهر، از ظرفیت گروه‌های جهادی برای تولید لباس ویژه کادر درمانی مراکز درگیر با کرونا بهره می‌بریم.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱
معاون دانشجویی دانشگاه محقق:
معاون دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: در صورت حمایت صندوق رفاه و خیران دانشجویی، ساخت خوابگاه دانشجویی پسرانه دانشگاه با ظرفیت ۳۶۵ نفر در یک سال آینده به پایان می‌رسد.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷
ایقانی در گفتگو با دانشجو:
مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی اردبیل گفت: دانشجویان جهادگر اردبیلی در ایام تعطیلات سال نو همچنان به ضدعفونی کردن معابر و مناطق مختلف شهری ادامه می‌دهند.
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
گزارش|
بدقولی‌ مسئولان و نمایندگان مجلس در پیگیری وضعیت واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان به بخش خصوصی آشکار است، اما دانشجویان دست از پیگیری این مسئله بر نمی‌دارند.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹
گزارش ویدئویی |
جهادگران دانشجو در استان اردبیل همراه با دستگاه‌های اجرایی و نهاد‌های مختلف برای مقابله با کرونا، امکانات خود را به کار گرفتند.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۷
با حکم زمانی؛
رئیس دانشگاه پیام نور در حکمی محمد فداییان را به سمت سرپرست جدید دانشگاه پیام نور اردبیل منصوب کرد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۲
گزارش |
گروه‌های جهادی دانشجویی برای مقابله با شیوع کرونا در کشور در حوزه‌های مختلف اطلاع رسانی، تولید تجهیزات بهداشتی و کمک به مناطق محروم اقدامات زیادی انجام دادند.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶
مظفری در گفتگو با دانشجو:
مسئول فرهنگ سازی بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: تصویر دیوارنگاره جدید میدان ولیعصر(عج) در بیلبوردهای شهری اردبیل نصب شد.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۱
براساس آخرین اخبار؛
تست کرونای رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل مثبت اعلام شد و در کل این استان ۱۵۴ نفر به دلیل ابتلای قطعی به کرونا بستری هستند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۲
به همت ستاد مقابله با کرونا اردبیل صورت گرفت
مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی اردبیل گفت: جهادگران دانشجو در ادامه فعالیت‌های خود در مقابله با کرونا، از پرستاران و کادر درمان در مرکز ترومای اردبیل تقدیر کردند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰
به همت محققان اردبیلی؛
تونل ضدعفونی کننده، به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، توسط فناوران پارک علم و فناوری استان اردبیل طراحی و ساخته شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار