اردبیل
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۵
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از تأسیس پردیس بین‌الملل این دانشگاه در جمهوری آذربایجان خبر داد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶
مجیدی در گفتگو با دانشجو:
مسئول اردو‌های جهادی بسیج دانشجویی اردبیل از برگزاری اردو‌های یک روزه در حاشیه شهر اردبیل خبر داد و گفت: این اردوها با هدف خانواده و تربیت فرزند در این مناطق برگزار می‌شود.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۱
رئیس پارک علم و فناوری اردبیل:
رییس پارک علم و فناوری استان اردبیل از ایجاد اولین مرکز رشد واحد‌های فناور با حضور مسئولان وزارت علوم تحقیقات و فناوری به زودی در شهرستان گرمی خبر داد.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
در همایش فراز و فرودهای توسعه مطرح شد
عضو هیات علمی دانشگاه تبریز با بیان اینکه توسعه در دنیا مدل واحدی ندارد، گفت: هر کشوری در دنیا به توسعه رسیده است، حرکت درونی و از داخل جامعه بوده که به توسعه منجر شده است.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی:
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: بیکاری یک معضل در استان اردبیل است که همه مسئولان جامعه دانشگاهی باید برای اشتغال‌زایی تلاش و برنامه‌ریزی کنند.
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹
مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی اردبیل:
مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی استان اردبیل از تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره‌های «فعالیت‌های برتر علمی دانشجویان بسیجی»، «ققنوس» و «افسران جنگ نرم» خبر داد.
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به حادثه خیزبودن جاده های مواصلاتی اردبیل به سرچم و فیروزآباد اشاره کرد و گفت: دو پایگاه اورژانس جاده‌ای در این مناطق در دست احداث است.
۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
دبیرکل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی:
دبیرکل انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی طی نامه‌ای سرگشاده به نمایندگان این استان در مجلس، استانی شدن انتخابات، مانع حضور اقلیت‌های اجتماعی در مجلس و افزایش شکاف‌های اجتماعی می‌شود.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰
با حکم وزیر علوم؛
وزیر علوم تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، رئیس پارک علم و فناوری اردبیل را منصوب کرد.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۹
با هدف توسعه توانمندی‌های دانشجویان؛
تفاهم ‌نامه همکاری آموزشی بین مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه محقق اردبیلی و سازمان فنی و حرفه‌ای استان اردبیل امضا شد.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۲
۲۰۰ عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اردبیل:
۲۰۰ نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد استان با صدور بیانیه‌ای ضمن اعلام تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب بر حفظ وحدت همگانی و عمل به الگوی اقتصاد مقاومتی تاکید کردند.
۱۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۳
در گفتگو با استاد دانشگاه مطرح شد
عضو گروه جامعه‌شناسی دانشگاه پیام‌نور اردبیل گفت: ساکنان روستا‌ها به امید دست یافتن به امکانات شهری و جایگاه اجتماعی بالاتر به شهر‌ها مهاجرت می‌کنند؛ غافل از اینکه با موضوع اشتغال مواجه می‌شوند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار