اردبیل
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۸
همراه با ۲۶ شهید گلگون کفن؛
داوود میرزایی، مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی مغان دانشگاه محقق اردبیلی از جمله رزمندگان سپاه امام حسین(ع) بود که در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان به مقام شهادت رسید.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
مسئول بسیج دانشجویی اردبیل خبر داد
مسئول بسیج دانشجویی استان از برگزاری اردوهای راهیان نور از نیمه دوم اسفند خبر داد و گفت: فناوری راهیان نور بهترین وسیله برای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان است.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۴
در راستای ارتباط صنعت و دانشگاه؛
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی ارتباط این دانشگاه با شرکت داروسازی فارمد پارسیان را گامی مهم در ارتباط صنعت و دانشگاه دانست.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲
برای سومین بار؛
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی گفت: عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی برای سومین بار در زمره یک درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمی جهان قرار گرفت.
۱۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
پرونده ویژه|چهل سالگی انقلاب
نبود مراکز آموزشی عالی در شرق استان آذربایجان و شهر‌های حوالی اردبیل یکی از معضلات اجتماعی این منطقه بود که اکنون با پوشش سراسری دانشگاه ها، تربیت دانشجو در مراکز بومی اردبیل صورت می‌گیرد.
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰
حجت‌الاسلام صالحی:
معاون نهاد رهبری در دانشگاه‌ها در جمع روسای دانشگاه‌های اردبیل گفت: از مهمترین دستاورد نظام مقدس جمهوری اسلامی که معمولا توجه کمتری به شده است، نوع نگاه به فرهنگ و علم است.
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
همزمان با دهه فجر؛
بیمارستان ۱۰۸ تختخوابی امام رضا(ع) دانشگاه آزاد اردبیل با حضور جمشید انصاری، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور و جمعی از مسئولان استانی امروز به بهره‌برداری رسید.
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴
مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل:
مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل گفت: امسال حدود ۱۲۰۰ نفر از دانشجویان به اردوی راهیان نور دانشجویی اعزام می‌شوند و از مناطق عملیاتی دوکوهه، فتح‌المبین، هویزه، طلاییه، فکه، اروندکنار بازدید خواهند کرد.
۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳
بسیج دانشجویی پارس‌آباد:
بسیج دانشجویی دانشگاه‌های پارس‌آباد مغان در نامه‌ای به دادستان این شهرستان خواستار ورود به نحوه انتخاب شهردار و زوایای پنهان مسئله به عنوان مدعی‌العموم شدند.
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۵
کشمیری:
قائم مقام معاون پژوهشی وزارت علوم گفت: ادبیات پارک علم و فناوری توسعه، علم و ثروت است و دانشگاه و پارک در کنار هم باید به سمت حل دغدغه‌های جامعه حرکت کنند.
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
فقیهی خبر داد
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کشور از آغاز اعزام ۱۵ هزار نفر از دانشگاهیان کشور به عتبات عالیات در قالب ۳۰۰ کاروان خبر داد.
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
با هدف ارتباط علمی دانشگاه با دستگاه‌های دولتی؛
ضرورت گسترش و تقويت همكاری‌های مطالعات، تحقيقاتی و آموزشی دوجانبه در ديدار رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی و جهاد كشاورزی اردبيل مورد تأكيد قرار گرفت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار