استان‌ها - البرز
البرز
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۱
عرفان گلزاده به عنوان دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان البرز انتخاب شد.
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۱
رئیس دانشگاه آزاد کرج:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کرج گفت: رویداد ملی عصر امید با محوریت هوش مصنوعی و اینترنت اشیا به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی کرج از ۲۲ تا ۲۵ مهرماه برگزار می‌شود.
۰۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۴
طی مراسمی؛
مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج در مراسمی با حضور مسئولان دانشگاه و بسیج دانشجویی استان معرفی شد.
۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۷
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: اولین گروه سلامت این دانشگاه برای خدمت‌رسانی به زائران کربلا در ایام اربعین حسینی اعزام شدند.
۱۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۷
مسئول جدید بسیج دانشجویی استان البرز در مراسمی با حضور فرمانده سپاه این استان، معارفه شد.
۱۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۷
مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه امام حسن مجتبی (ع) خبر داد؛
مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه استان البرز گفت: اعزام کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب و شمال‌غرب کشور با حرکت اولین کاروان سپاه ناحیه امام سجاد (ع) از امامزاده محمد (ع) حصارک آغاز شد.
۱۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۶
با حضور فرمانده سپاه استان البرز
اجتماع یاوران قرآن در اردوگاه شهید رجایی با حضور فرمانده سپاه استان البرز سردار علیرضا حیدرنیا و قاریان قرآنی استان البرز در اردوگاه شهید رجایی برگزار شد.
۱۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۹
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز نسبت به بروز گرمازدگی هشدار داد و گفت: با توجه به اعلام هواشناسی و افزایش دما در روز‌های آخر هفته، احتمال افزایش گرمازدگی در استان وجود دارد.
۰۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۱
دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که از میان مشمولان آبان امسال سرباز امریه تخصصی جذب می‌کند.
۰۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۳
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز از اجرای فاز اول طرح ملی سلامت خانواده و نظام ارجاع در استان البرز در شهرستان نظرآباد خبر داد.
۳۱ تير ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۶
مسئول گروه جهادی دامپزشکی دانشگاه آزاد کرج از برگزاری اردوی جهادی یک هفته‌ای در روستا‌های بخش چاراویماق در استان آذربایجان شرقی خبر داد.
۲۸ تير ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۱
رئیس پارک علم و فناوری البرز:
رئیس پارک علم و فناوری البرز در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری با صندوق پژوهش و فناوری استان و نخستین شهرک خصوصی غیردولتی و صنعتی استان عنوان کرد: در تلاش هستیم تا پایان سال ۱۴۰۲ حداقل دو صندوق سرمایه خطرپذیر شرکتی در این پارک ایجاد شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار