استان‌ها - البرز
البرز
۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۴
مدیر منابع آب شهرستان اشتهارد گفت: تأمین آب سه شهرک صنعتی اشتهارد از منابع زیرزمینی، فشار مضاعفی به سفره‌های زیرزمینی وارد می‌کند.
۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۱
مدیر منابع آب شهرستان اشتهارد گفت: از سال ۱۳۹۹ تاکنون، ۱۰۱ حلقه چاه مجهز به کنتور هوشمند و ۴۹۰ چاه غیر مجاز در اشتهارد مسدود شده است.
۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۵
رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج، دولت شهید رئیسی را عامل تحول در صنعت حمل و نقل ریلی و درون شهری درکرج عنوان کرد که نتیجه آن افتتاح قطار شهری این شهر بود.
۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۵
معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان البرز گفت: زمین برای ساخت ۸۰ هزار واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در البرز جانمایی شد
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۸
معاون حقوقی رییس جمهور صبح امروز در قالب هیئتی با حضور در استان البرز ضمن حضور در شورای اداری استان، از مهمترین پروژه‌های استان بازدید خواهد کرد.
۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۸
مدیرکل بهزیستی استان البرز از پرداخت ۲۳۵ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی کم بهره با نرخ سود ۴ درصد به مددجویان بهزیستی این استان خبر داد.
۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۲
مدیر منابع آب کرج مطرح کرد
مدیر منابع آب شهرستان کرج با اشاره به کاهش بارندگی‌ها در سال‌های اخیر گفت: در سال گذشته مخزن سد کرج ۶۱ درصد پر بود و اکنون به ۵۴ رسیده است.
۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۰
وزیر کشور گفت: کلانشهر کرج اولین شهر کشور است که از مزایای اتوبوس‌های برقی بهره مند می‌شود.
۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۲
استاندار البرز گفت: سیستم آموزش و پرورش استان البرز با کمبود جدی نیروی انسانی از معلم و کادر اداری تا سرایدار مواجه است و باید وزارتخانه متبوع در این رابطه عنایت ویژه داشته باشد.
۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۳
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان البرز اعلام کرد: تراز ذخیره آبی سد کرج در فروردین ماه جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته پنج درصد منفی شده است.
۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۰
رییس کل دادگستری استان البرز گفت: دو نفر از مدیران شهرداری کرج پس از دریافت رشوه به تعداد ۱۵ سکه نیم بهار آزادی بازداشت شدند.
۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۸
مدیر بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق آبی شرکت آب منطقه‌ای استان البرز اعلام کرد: بخشی از آب رودخانه کردان شهرستان ساوجبلاغ به تالاب صالحیه در غرب البرز انتقال یافت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار