استان‌ها - البرز
البرز
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۳
رئیس دانشگاه آزاد البرز:
رئیس دانشگاه آزاد البرز گفت: دروس عملی به صورت مجازی امکان ارائه ندارد و منتظریم وضعیت بیماری کرونا بهتر شود تا در تابستان این دروس را ارائه دهیم و کارورزی‌ها انجام شود.
۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳
روز گذشته در حین عملیات جهادی غربالگری ورودی شهر کرج، مصطفی پیران، دانشجوی جهادگر دانشگاه آزاد کرج در اثر تصادف با موتورسیکلت، جان خود را تقدیم سلامت کرد.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۳
یادداشت دانشجویی |
استمرار مواجهه به بیماری کرونا مستلزم صبر، تلاش و مجاهدت است و برای کمک به مهار این بیماری باید به ضرورت‌های کاهش زنجیره انتقال آن توجه ویژه شود.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰
عسکری در بازدید از کارگاه تولید ماسک بسیج دانشجویی:
منتخب مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی گفت: درصورتی که شیوع کرونا با روند فعلی ادامه پیدا کند، به زودی در زمینه تامین نیروی انسانی در مراکز درمانی با مشکل مواجه می‌شویم و نیاز است که برای سازماندهی نیرو‌های داوطلب برنامه ریزی داشته باشیم.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
گزارش |
شرکت خدمات مهندسی خط و ابنیه فنی راه آهن تراورس در فرایندی غیرشفاف به یک گروه اقتصادی واگذار شد و این روزها گرفتار مشکلات مالی زیادی است؛ مشکلاتی که رئیس قوه قضاییه قول پیگیری آن را داده است.
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۲
به صورت ویدئو کنفرانس:
نشست مشترک مسئولان دانشگاه علوم پزشکی البرز با پزشکان و مسئولان چهارمین بیمارستان بزرگ چین به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
پس از وعده مسئولان برای پرداخت حقوق؛
کارگران شرکت خط و ابنیه فنی راه آهن تراورس از تعویق سه ماهه پرداخت حقوق خود گلایه دارند و می‌گویند که تکلیف عیدی آنان نیز هنوز مشخص نشده است.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴
براساس اطلاعیه مرکز فوریت‌های پزشکی البرز؛
مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس استان البرز خبر مسمویت ۷۰ نفر با مشروبات الکلی تقلبی را در این استان تأیید کرد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵
صفری در گفتگو با دانشجو:
مسئول گروه جهادی منتظران صالح البرز گفت: به درخواست دانشگاه علوم پزشکی البرز، جهادگران ما موفق به تولید ۴۰۰۰ محافظ صورت برای کادر درمانی بیمارستان‌های این استان شدند.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان حکیم فردوسی البرز در نامه‌ای به دبیر شورای نگهبان، خواستار حذف خرید طرح خدمات آموزشی شد‌.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
به همت جهادگران پژوهشگر؛
جهادگران دانشگاهی مستقر در پارک علم و فناوری البرز، در اقدامی نوآورانه موفق به طراحی و تولید البسه ایزوله ویژه کادر درمانی بیمارستان‌ها شدند.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵
برای استفاده کادر درمانی؛
گروه جهادی منتظران صالح دانشگاه علوم پزشکی البرز برای مقابله با کرونا ۳۰۰۰ محافظ صورت تولید کردند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار