البرز
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲
در مسابقات اسکی ارمنستان؛
دانشجوی سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در مسابقات بین‌المللی اسکی ۲۰۱۹ در کشور ارمنستان، موفق به کسب چهار عنوان قهرمانی شد.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶
یزدان مهر در پردیس کشاورزی کرج:
رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: درآمد اختصاصی این صندوق نسبت به سال ۹۳ مقدار ۱۲۲ درصد افزایش داشته است و اکنون ۴۰۰ میلیارد تومان درآمد اختصاصی آن است.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸
صدیقی در پردیس کشاورزی کرج:
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: ارتقای کیفیت خدمات دانشجویی و سطح آشپزخانه‌ها در سال آینده با مشارکت دانشگاه‌ها و صندوق رفاه دانشجویان شتاب بیشتری می‌یابد.
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
امید:
رئیس دانشگاه علمی-کاربردی گفت: تلاش ما این است که بتوانیم نقش خود را در استان البرز برای تأمین نیروی مهارتی به صورت هرچه بهتر ایفا کنیم.
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
در غرفه بسیج دانشجویی استان البرز؛
مردم ولایتمدار استان البرز در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور در غرفه بسیج دانسجویی طومار مقاومت امضا کردند.
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۴
جامعه طلاب، اساتید و فضلای انقلابی استان البرز:
جامعه طلاب، اساتید و فضلای انقلابی استان البرز در بیانیه‌ای اعلام کردند: تمامی مسئولان و مجموعه‌های انقلابی موضع خود را نسبت به هجمه‌های به عمل آمده علیه امام جمعه انقلابی کرج اعلام کنند.
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۱
۶ تشکل‌ دانشجویی دانشگاه‌های البرز:
۶ تشکل‌ دانشجویی دانشگاه‌های البرز در واکنش به موضع نسنجیده پزشکیان نسبت به مطالبه به حق مردم استان البرز در رابطه با لغو سخنرانی رئیس مجلس بیانیه‌ای صادر کردند.
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۴
همزمان با دهه فاطمیه؛
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا(س) را ظهر دوشنبه و با حضور اقشار مختلف مردم در نمازخانه دانشگاه برگزار می‌کند.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
در پی آبگرفتگی دانشگاه خوارزمی؛
مدیر روابط عمومی دانشگاه خوارزمی گفت: در جلسه‌ای با مدیران شهرداری کرج مقرر شد شهرداری مسئولیت پاکسازی سطح دانشگاه و همچنین پیشگیری از وقوع دوباره چنین حوادثی را به عهده گیرد.
۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
بسیج دانشجویی ۱۱ دانشگاه البرز:
بسیج دانشجویی ۱۱ دانشگاه البرز در نامه‌ای در مخالفت با سخنرانی لاریجانی در راهپیمایی ۲۲ بهمن کرج نوشتند: امروز کشور درگیر خسارت‌های محض برجام است و نقش لاریجانی در حمایت و تصویب آن بر کسی پوشیده نیست!
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
گزارش بیست
مسئول اردو‌های جهادی بسیج دانشجویی البرز گفت: ظرفیت استان البرز برای پوشش اردو‌های جهادی به دلیل وسعت کم استان، کم است و مسئولان به سختی مجوز می‌دهند.
۰۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
با حضور اساتید مجرب کشوری؛
معاون تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج گفت: دوره تربیتی عمار، امروز با حضور ۱۰۰ دانشجوی بسیجی، در کرج و مشهد برگزار می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار