ایلام
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
نیازی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ایلام با اشاره به اعزام دانشجویان این دانشگاه به اردوی راهیان نور گفت: دانشجویان این دانشگاه روز‌های ۱۸ و ۱۹ اسفندماه به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
گزارش|
تعطیلی دفاتر تشکل‌های دانشجویی با نارضایتی دانشجویان همراه است؛ چرا که با تعطیل شدن این دفاتر، مطالبه‌گری که مهمترین وظیفه دانشجویان است، کمرنگ و به فراموشی سپرده می‌شود.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳
با هدف تقویت کارآفرینی دانشجویان؛
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ایلام گفت: بازارچه تولیدات دانشجویی با هدف تقویت کارآفرینی دانشجویان از ۱۱ تا ۱۷ به مدت ۷ روز در دانشگاه ایلام برپا می‌شود.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۶
مدت ۷ تا ۸ ماه؛
گفته می‌شود که چند وقتی است دفتر بسیج دانشجویی در دانشگاه فرهنگیان ایلام تعطیل شده است؛ اما مسئولان موضوع را تکذیب می‌کنند!
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
هفته اول اسفندماه؛
مسئول دبیرخانه سومین جشنواره فرهنگی و هنری سیب از برپایی نمایشگاه آثار برگزیده این جشنواره در پردیس دانشگاهی علوم پزشکی ایلام خبر داد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰
در رابطه با زیارت اربعین؛
در اولین اجلاسیه استانی «عتبات عالیات، ظرفیت‌ها و فرصت‌ها»، زمینه‌های بهره برداری از ظرفیت‌ها و حل مشکلات و معضلات مربوط زیارت اربعین در دانشگاه ایلام مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب؛
مسئول فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایلام با اشاره به برگزاری اردوی جهادی در مناطق محروم استان گفت: اردوی جهادی با هدف خدمات درمانی و بهداشتی در مناطق صعب‌العبور برگزار شد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
با حضور دانشگاهیان؛
در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مراسم ویژه آغاز دهه فجر و عطرافشانی مزار شهدای گمنام دانشگاه با حضور دانشگاهیان استان برگزار شد.
۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
پرونده ویژه|چهل سالگی انقلاب
بانگنجاب؛ محلی که بزرگترین دانشگاه استان ایلام در آن قرار دارد، چند سال پیش تنها دانشگاه این استان بود؛ اما اکنون با گذشت ۴۰ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران رشد چشمگیری داشته است.
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳
رئیس دانشگاه ایلام:
رئیس دانشگاه ایلام در بازدید معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از دانشگاه ایلام گفت: دانشگاه ایلام به یک مرکز اشتغال محور برای دانشجویان و اساتید تبدیل شده است.
۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۸
امروز؛
در سفر یک روزه معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به ایلام چند طرح علمی و دانش‌بنیان دانشگاه ایلام از جمله مرکز نوآوری این دانشگاه افتتاح می‌شود.
۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸
با حضور ستاری؛
پژوهشکده گیاهان دارویی و معطر دانشگاه ایلام با حضور معاون رئیس جمهور افتتاح شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار