استان‌ها - ایلام
ایلام
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
سرما و یخبندان مدارس ۶ شهرستان و سه بخش استان ایلام را در نوبت صبح تعطیل کرد.
۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۷
استاندار ایلام:
استاندار ایلام براورد اولیه‌ خسارت سیل را ۱۱۷ میلیارد تومان اعلام کرد.
۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۴
گزارش|
بارش سیلابی باران شامگاه جمعه ۲۴ دی ماه باعث شد تمامی پل‌های ایلام به زیر آب برود و به تعداد زیادی از منازل مسکونی، اماکن تجاری، احشام مردم و زیرساخت‌های بخش مورموری خسارت وارد شود.
۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۰
ولی پور در گفتگو با دانشجو:
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمرگفت: تاکنون ۶ تیم امداد و نجات به ایلام و شهرستان مورموری اعزام شده‌اند و خوشبختانه در ساعات اخیر شدت آب فروکش کرده است.
۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۳
بارش بی سابقه ۹۵ میلیمتر باران آن هم تنها در چند ساعت در بخش کلات مورموری شهرستان آبدانان در استان ایلام به طغیان رودخانه فصلی این بخش منجر شد .
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۲
دیدار علی‌محمدی، سرپرست دانشگاه ایلام و مازن حسن جاسم الحسنی، رئیس دانشگاه واسط، با بهرام‌نیا استاندار ایلام، در سالن شهید رجایی استانداری برگزار شد.
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۲
در راستای گسترش همکاری‌های علمی صورت گرفت
در چارچوب گسترش همکاری‌های جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عراق و تمایل طرفین به تعمیم آن در بخش‌های آموزشی، پژوهشی و فناوری، فرهنگی و دانشجویی، تفاهم‌نامه علمی دوجانبه دانشگاه ایلام و واسط عراق به امضا رسید.
۱۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹
به مناسبت روز «بصیرت و میثاق امت با ولایت» برگزار شد
به مناسبت روز «بصیرت و میثاق امت با ولایت» ویژه برنامه‌ای توسط بسیج دانشجویی‌ دانشگاه علوم پزشکی ایلام تحت عنوان «اعتراض یا فتنه» برگزار شد.
۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۱
مراسم بزرگداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در گلزار شهدای گمنام شهر ایلام و با حضور دانشجویان، اساتید، مسئولان و کارکنان مراکز علمی کاربردی ایلام برگزار شد.
۲۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۵
دانشگاه ایلام آخرین فرصت دفاع از پایان‌نامه دانشجویان تحصیلات تکمیلی در نیمسال اول را روز شنبه ۳۰ بهمن اعلام کرد.
۲۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰
به همت کمیته سبز دانشگاه پیام نور استان ایلام، این دانشگاه در رده‌بندی دانشگاه‌های سبز جهان قرار گرفت.
۲۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵
سرپرست دانشگاه ایلام گفت: این دانشگاه با تمام توان و استفاده از تمام ظرفیت‌های انسانی و آزمایشگاهی، با استانداری و سازمان‌های مربوطه در حوزه آب و خاک همکاری خواهد کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار