استان‌ها - ایلام
ایلام
۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۵
مهدی‌زاده در گفتگو با دانشجو:
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ایلام گفت: در دانشگاه ایلام ۴ شرکت دانش‌بنیان وجود دارد که به همت اعضای هیئت علمی راه‌اندازی شده و در آن، فارغ التحصیلان دانشگاه و دانشجویان فعالیت دارند.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ایلام گفت: با توجه به اینکه بودجه اختصاص‌یافته به معاونت پژوهش دانشگاه کفاف تامین نیاز‌های این بخش را نمی‌دهد، بخشی از درآمد‌های این معاونت را از محل منابع خارجی تامین می‌کنیم.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۶
برای سال تحصیلی ۹۹-۱۴۰۰؛
دانشگاه ایلام به منظور حمایت از دانشجویان برتر قرار است برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ بدون آزمون، دانشجوی کارشناسی ارشد جذب کند.
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۱
میراب در گفتگو با دانشجو:
مدیر امور دانشجویی دانشگاه ایلام گفت: در سال ۹۹ به تعمیر و بازسازی خوابگاه‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایلام خواهیم پرداخت.
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۷
برای مهر ۹۹؛
دانشگاه ایلام برای نیمسال اول تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در مقطع کارشناسی ارشد، دانشجو می‌پذیرد.
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰
طی نامه‌ای؛
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در نامه اى خطاب به رئیس این دانشگاه، آمادگى خود را براى کمک به کادر درمانى استان جهت مقابله با کرونا ویروس اعلام کرد.
۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۸
نعمتی در گفتگو با دانشجو:
معاون آموزشی دانشگاه ایلام گفت: قرار است رشته حسابداری مدیریت در مقطع ارشد به لیست رشته‌های تحصیلی این دانشگاه اضافه شود؛ بر این اساس، از مهر ۹۹ در این رشته، پذیرش دانشجو داریم.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
یادداشت دانشجویی|
بد نیست جریان شیرازی و در راس آن سیدصادق شیرازی پاسخ دهد چرا در زمان حمله داعش و تهدید مقدسات شیعه، هماهنگ با لندن و واشنگتن و تل‌آویوسیدحسن نصرالله را می‌زند؟
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی ایلام:
شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی ایلام در نامه‌ای خطاب به اعضای ستاد استانی مبارزه با کرونا نوشت: ضدعفونی معابر شهری از سوی شهرداری ایلام به طرز موثر و اصولی صورت نمی‌گیرد و نیاز است در نحوه اجرای آن، تجدید نظر شود.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳
به منظور مقابله با کرونا؛
دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی ایلام به منظور مقابله با کرونا ویروس، شب گذشته، ۲۴ اسفندماه برخی از معابر شهر ایلام را ضدعفونی کردند.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
بسیج دانشجویی علوم پزشکی ایلام:
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در بیانیه اى خطاب به مسئولان ستاد مقابله با کرونا و دادستان این استان نوشت: چرا پیگیر کنترل مبادى ورودى و خروجى استان براى پیشگیرى از ابتلا با کرونا نیستید؟
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
قابل توجه دانشجویان؛
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام به منظور فعالیت در بخش غربالگری برای مقابله با کرونا ویروس، فراخوان جذب نیروی درمانی داوطلب صادر کرده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار