استان‌ها - ایلام
ایلام
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
با اجرای برنامه‌های متنوع؛
هفته سرا‌های دانشجویی در دانشگاه ایلام با اجرای برنامه مختلف و متنوع از ۷ تا ۱۳ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۰
نیازی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی استان ایلام با بیان اینکه مردم روستا‌های شهرستان سیروان بین کوه و آب گرفتار هستند خواستار رسیدگی مسئولان به مطالبات آن‌ها شد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۲
رئیس دانشگاه ایلام:
رئیس دانشگاه ایلام گفت: دو نشست تخصصی با موضوع بررسی «علل و پیامد‌های سیل اخیر» در استان ایلام با حضور صاحب نظران در نیمه اول اردیبهشت ماه در ایلام برگزار خواهد شد.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام از انجام ۲۰ عمل جراحی رایگان در مناطق سیل‌زده ایلام خبر داد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی به دنبال ارائه خدمات برای پیشگیری از بیماری‌های واگیردار است.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹
احمدیان در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان ایلام با اشاره به برگزاری اردوی جهادی دانشجویان این دانشگاه در مناطق سیل‌زده ماژین گفت: زمان اعزام این اردوی جهادی ۲۸ فروردین است.
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱
نیازی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ایلام با اشاره نقش بسزای دانشجویان گروه‌های جهادی در بالا بردن روحیه سیل زدگان گفت: این گروه‌‌های جهادی با استقرار در ماژین به مردم خدمت رسانی کردند.
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳
با گذشت دو هفته؛
خدمت رسانی گروه‌های جهادی دانشجویی ایلام و ارسال کمک‌های دانشگاهیان به مناطق سیل‌زده با گذشت دو هفته ادامه دارد.
۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۰
گزارش|
این روز‌ها گروه‌ها و تشکل‌های دانشجویی استان ایلام از دانشگاه آزاد، پیام‌نور و فرهنگیان در مناطق سیل‌زده ماژین و سیروان مشغول خدمت‌رسانی به مردم هستند.
۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
روشنی در گفتگو با دانشجو:
رئیس کتابخانه دانشگاه ایلام با بیان اینکه استقبال دانشجویان دانشگاه ایلام به کتاب‌های غیردرسی زیاد است، گفت: بیشتر دانشجویان کتاب‌ها را به صورت pdf مطالعه می‌کنند.
۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
روابط عمومی دانشگاه ایلام:
روابط عمومی دانشگاه ایلام در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که کمک‌های دانشگاهیان دانشگاه ایلام ۱۹ فروردین ماه به مناطق سیل زده این استان ارسال می‌شود.
۱۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵
گروه جهادی دانشجویان ایوان:
گروه جهادی دانشجویی شهید محبت اله شفیعی شهرستان ایوان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که دانشجویان این گروه جهادی برای خدمت رسانی به سیل زدگان به حال آماده باش هستند.
۱۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۶
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ایلام:
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ایلام در بیانیه ای با بیان اینکه مسئولین در مشکلات مردم عیارشان مشخص می شود، اعلام کرد که هر کم کاری دولت فرار از مسئولیت است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار