استان‌ها - بوشهر
بوشهر
۰۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۵
گزارش|
بسیاری از مدارسی که در دهه شصت ساخته شدند، حالا فرسوده شدند و نیاز به بازسازی دارند. آموزش و پرورش در برخی موارد برای نوسازی مدارس با ارگان‌ها و نهاد‌های دیگر توافق نامه‌هایی امضا می‌کند. اما نتیجه‌ی همه‌ی آن‌ها تحویل مدرسه‌ی نوساز نیست.
۰۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۶
صبح امروز جمعی از کارگران پالایشگاه‌های مجتمع گاز پارس جنوبی، در اعتراض به عدم وصول مطالبات‌شان و بدعهدی مسئولین وزارت نفت و مجتمع گاز، تجمع کردند.
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۹
مسئول برگزاری رویداد توانا:
مسئول برگزاری رویداد توانا با اشاره به برگزاری این رویداد در دو روز گفت: رویداد توانا با هدف چابک سازی گروه‌های جهادی در حوزه‌های خدمت رسانی عمرانی، فرهنگی، بهداشت و سلامت، آموزش و رسانه برگزار شد.
۲۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۸
امام جمعه بوشهر در جمع دانشجویان:
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در دیدار با دانشجویان بسیجی گفت: بسیج دانشجویی یعنی متن انقلاب و توجه به بسیج دانشجویی یک توجه راهبردی است و عدم توجه به آن یعنی در مدیریت اشکال هست.
۲۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۱
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر خبر داد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: از محل مصوبات سفر دوم رئیس جمهور به این استان ۵۳۵ میلیارد تومان اعتبار به پروژه‌های آب و فاضلاب اختصاص یافت.
۲۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۷
رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: با پیگیری انجام شده مشکل کالای ته لنجی در استان بوشهر برطرف می‌شود تا ضمن رونق تجاری و معیشتی از تردد خودروهای تندرو که سبب بروز مشکلات شده جلوگیری شود.
۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۶
وزیر کشور:
وزیر کشور با بیان اینکه دولت دنبال اقتصاد دریا محور است گفت: دولت بر تقویت اقتصاد ملوانان و لنج‌داران استان‌های ساحلی تمرکز دارد.
۱۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۳
نماینده مردم بوشهر در مجلس:
عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر گفت: رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در تماسی اعلام کرد مجوز سفر لنج‌های تجاری استان بوشهر صادر شده است.
۲۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۳
اطلاعیه مجتمع گاز پارس جنوبی:
مجتمع گاز پارس جنوبی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: حال عمومی کارگران مصدوم شده حادثه پالایشگاه دوم پارس جنوبی مساعد است.
۱۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۸
شب گذشته و در ادامه عملیات تعمیرات اساسی پالایشگاه دوم مجتمع گاز پارس جنوبی در یکی از واحدهای این مجموعه، وقوع حادثه منجر به فوت یک نفر و مصدومیت دو نفر از کارگران عملیات تعمیرات اساسی این مجموعه شد‌.
۲۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۴
مدیرعامل شرکت آبفا استان بوشهر مطرح کرد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: ۴۰۰ هزار مترمکعب آب شرب در شبانه‌روز در استان بوشهر تولید می‌شود که ۱۰۰ هزار مترمکعب آب از محل آب‌شیرین‌کن‌ها و مابقی از خطوط آبرسانی کوثر، کازرون و منابع زیرزمینی استان بوشهر است.
۰۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۰
استاندار بوشهر خبر داد:
استاندار بوشهر اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۱۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی از محل تسهیلات تبصره ۱۶ به هفت هزار و ۹۰۰ نفر پرداخت شده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار