استان‌ها - بوشهر
بوشهر
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۷
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: تقلب جنایت‌بار‌ترین کار ممکن در یک نظام آموزشی است، چرا که فساد در نظام آموزش عالی پایه فساد‌های دیگر در جامعه است.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۲
دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه خلیج فارس بوشهر موفق به پرورش بلدرچین‌های اورگانیک شده‌اند و این جوجه‌ها را ۲۵ روزه به بازار عرضه می‌کنند.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱
رئیس دانشگاه خلیج فارس در گفتگو با دانشجو:
رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: با توجه به اینکه صنعت کشورمان به مفهوم واقعی شکل نگرفته، متاسفانه سهم پژوهش در اقتصاد ملی به حد شایسته‌ای که باید باشد، نرسیده است.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۷
در مقطع دکتری؛
دانشگاه خلیج فارس بوشهر در راستای اجرای آیین‌نامه پذیرش بدون آزمون استعداد‌های درخشان مقطع دکتری، اقدام به جذب دانشجو برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ کرده است.
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰
رحیمیان در گفتگو با دانشجو:
مسئول جهادى بسیج دانشجویى استان بوشهر گفت: سیلاب در بوشهر به ٢ روستا خسارت وارد کرده و منازل مسکونى تخریب شده اند و اکنون گروه هاى جهادى دانشجویى شهرستان کنگان، مشغول خدمت رسانى به سیل زدگان هستند.
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۱
تشکل‌های دانشجویی بوشهر خطاب به استاندار:
تشکل های دانشجویی و جهادی بوشهر در نامه اى خطاب به استاندار و رئیس ستاد مبارزه با کرونا در استان خواستار نظارت قاطع و كنترل جدى مبادی ورودی بوشهر براى كنترل شيوع ویروس کرونا در استان شدند.
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱
با اندازه‌گیری میکروپلاستیک‌ها در رسوبات صورت گرفت
دانشجوی دانشگاه خلیج فارس با اندازه‌گیری میکروپلاستیک‌ها در رسوبات نشان داد که میزان آلودگی‌های مناطق شهری و صنعتی بوشهر بیش از سایر مناطق استان است.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
مصلح در گفتگو با دانشجو:
رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: حداکثری برای یادگیری وجود ندارد، چرا که یادگیری معطوف به آموزش کلاسیک نیست، اما در مقابل با مدرک‌گرایی صرف، مخالفم.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۶
رییس علوم پزشکى بوشهر:
رییس دانشگاه علوم پزشکى بوشهر گفت: تا امروز، ۲۸ اسفندماه، ۴۶ نفر به طور قطعى در بوشهر به کرونا ویروس مبتلا هستند.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۷
یزدان پناه در گفتگو با دانشجو:
مسئول گروه جهادی افسران ولایت استان بوشهر گفت: به همت این گروه جهادى روزانه ۵۰۰ ماسک به منظور پیشگیرى از ابتلا به کرونا ویروس تولید و به سازمان تامین اجتماعی بوشهر برای مصارف بیمارستانی و درمانی تحویل داده می‌شود.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰
به همت تیمى دانش بنیان؛
ماسک ضدویروس کرونا به عنوان سومین محصول دانش بنیان با همکارى دانشگاه خلیج فارس بوشهر تولید شد.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
رئيس علوم پزشكى بوشهر:
رئيس دانشگاه علوم پزشكى بوشهر گفت: از ابتداى شيوع كرونا در بوشهر تا امروز، ۲۷ اسفندماه، ۴۲ نفر به اين ويروس مبتلا شدند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار