استان‌ها - تهران
تهران
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران:
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در بیانیه‌ای از مجامع بین المللی خواست نسبت به توقف حمله دشمنانه رژیم آل سعود به کشور اسلامی و مظلوم یمن اقدامات لازم را به عمل آورند.
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵
در آستانه روز استکبارستیزی؛
دانشجویان و اعضای تشکل‌های انقلابی دانشگاه‌های سراسر کشور به مناسبت ۱۳ آبان و روز اسکتبارستیزی، بیانیه‌های جداگانه‌ای منتشر کردند.
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۰
گزارش |
جنبش دانشجویی دانشگاه‌های کشور به مناسبت ۱۳ آبان و روز استکبارستیزی برنامه‌های متنوعی را ترتیب دادند.
۰۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۰
دانشجو گزارش می‌دهد
کارمندان شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس می‌گویند ۴۵ روز است که به تبدیل وضعیت قراردادی‌شان به پیمانکاری، که در نهایت منجر به بیکاری شماری از آن‌ها شده، معترضند.
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۵
طی تفاهنامه‌ای؛
در پی اعزام هیات عالی دانشگاه آزاد به دانشگاه صنعتی کلن و دانشگاه دولتی کلن آلمان، قرارداد تحصیلات آکادمیک بین این دو دانشگاه منعقد شد.
۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹
با شروع سال تحصیلی جدید؛
زندگی دانشجویی خالی از مشکل نیست؛ اما شاید بسیاری از دانشجویان ندانند که برای حل مشکلاتشان باید به کجا مراجعه کنند یا چگونه با مسئولان تماس بگیرند؛ خبرگزاری دانشجو، میزبان پیشنهادات شما برای حل مشکلات است.
۱۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹
قابل توجه داوطلبان دکتری؛
داوطلبان کنکور در مقطع دکتری می‌بایست در تاریخ اعلام شده از دانشگاهی که در آن پذیرفته شده‌اند، در دو مرحله حضوری و غیر حضوری نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
فارابی در نشست خصوصی‌سازی:
عضو شورای مرکزی مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه تهران گفت: وقتی خصوصی‌سازی جواب می‌دهد که صنایع به یک بخش خصوصی قدرتمند واگذار شود؛ اما صنایع مهم کشور به کسانی داده شده که توانایی اداره آن را ندارند.
۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۲
در سی‌وششمین نشست پایان دوره دفتر تحکیم وحدت؛
خسرو پناه در ابتدا با اشاره به فعالیتهای چشمگیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان گفت: دفتر تحکیم وحدت همیشه به عناصر اسلام توجه ویژه داشته است، امسال هم به اسلامی شدن دانشگاه‌ها توجه ویژه داشته است.
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹
طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه؛
طی حکمی از سوی آقاجانی ریاست دانشگاه،محمود خدادوست به سمت معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی منصوب شد.
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
۲۳ اردیبهشت؛
اختتامیه جشنواره کتاب خوانی دانشجویان علم و صنعت ۲۳ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
یزدی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت گفت: گروه‌های جهادی و مردمی که به پلدختر اعزام شدند، به دلیل نبود مدیریت بحران سردرگم هستند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار