استان‌ها - تهران
تهران
۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۸
آخر هفته با استان‌ها|
در واکنش به اقدام اروپا در تحریم سپاه پاسداران تعدادی زیادی از دفاتر تشکل‌های دانشجویی در سراسر کشور نسبت به این اقدام واکنش نشان دادند.
۳۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰
آخر هفته با استان‌ها|
در هفته‌ای که گذشت شاهد تعطیلی دانشگا‌ه‌های برخی استان‌ها به دلیل برودت هوا و کاهش فشار انتقال گاز در برخی استان‌های کشور بخصوص استان‌های شمالی و شرقی بودیم که دولت سعی در کنترل بحران داشت.
۲۵ دی ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۶
فاز دوم بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی انصار الغدیر شهر بومهن که ۱۲ سال نیمه کاره رها شده بود، با دستور رئیس جمهور در مدت ۶ ماه تکمیل و امروز یکشبنه ۲۵ دیماه با حضور وزیر بهداشت و معاون اجرایی رئیس جمهور به بهره‌برداری رسید.
۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۹
استانداری تهران اعلام کرد: ادارات استان تهران با یک سوم ظرفیت دایر است، مدارس غیر حضوری شد و تصمیم گیری درباره امتحانات دانشگاه‌ها با رئیس دانشگاه خواهد بود.
۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۲
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران گفت: هنوز تصمیمی در رابطه با وضعیت تعطیلی یا عدم تعطیلی ادارات و مراکز آموزشی استان تهران در روز یکشبه گرفته نشده است.
۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۷
بعد از ظهر شنبه صادر شد؛
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار سطح نارنجی کشاورزی خبر داد و گفت: از همه کشاورزان می‌خواهیم تمهیدات لازم را در خصوص مقابله با خسارات احتمالی ناشی بیاندیشند.
۱۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷
آخر هفته با استان‌ها |
در هفته ای که گذشت مطالبات استانی همچنان ادامه داشت و به مسائلی مانند مشکلات کشاورزان شیراز، آبگرفتگی شهر اهواز و نیاز خراسان شمالی به انتقال آب از خلیج فارس یا خزر و مشکلات مسکن ملی سهند پرداخته شد.
۰۹ دی ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۰
آخر هفته با استان‌ها |
هفته گذشته همراه با پیچیدن عطر شهادت در آسمان کشور و به ویژه دانشگاه‌ها بود و دانشجویانِ پیرو راه شهیدان حالا پیگیر شفافیت در تصمیمات دولت برای مسکن ملی شدند.
۰۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۱
براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، بارش باران و برف از امروز تا چهارشنبه ادامه خواهد داشت و کاهش دمای شبانه پیش‌بینی می‌شود.
۰۲ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۶
آخرهفته با استان‌ها|
طی هفته‌ای که از آن عبور کردیم  صدای رسای مطالبه گری دغدغه مندان در حوزهای زیست محیطی استان‌های مختلف به خوبی به گوش می‌رسید. غالب مطالبات از جنس موضوعات مهم و نگران کننده در سطح هر استان بوده است.
۲۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۵
آخر هفته با استان‌ها|
پس از هفته پر جنب و جوشی که در دانشگاه‌های کشور به مناسبت روز دانشجو رقم خورد در این هفته شاهد مطالبات مردمی از سوی فعالین مطالبه‌گر و دانشجویان بودیم.
۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۰
آخر هفته با استان‌ها |
فضای دانشگاه‌ها در هفته‌های گذشته اگرچه تحت تأثیر جریانات سیاسی و اغتشاشات اخیر در کشور بوده، اما دانشجویان و مطالبه گران برای حل مشکلات واقعی مردم همچنان مشغول فعالیت و تلاش هستند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار