چهارمحال و بختیاری
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴
برای اولین بار در جهان؛
پژوهشگران پژوهشکده فناوری جنین دام دانشگاه شهرکرد با استفاده از نمونه خون مادیان آبستن و استخراج DNA آزاد جنینی موجود در خون مادر، برای اولین بار در جهان موفق به تشخیص جنسیت کره در هفته‌های اول آبستنی شدند.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۷
رئیس دانشگاه آزاد بروجن:
رئیس دانشگاه آزاد بروجن گفت:ساختمان‌های غیرقابل استفاده این واحد دانشگاهی برای کسب درآمد، تغییر کاربری خواهند شد.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
حجت‌الاسلام کلانتری:
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه آزاد با توجه به تعداد حدود یک میلیون و ۴۰۰ هزار دانشجو، به لحاظ فرهنگی یکی از مراکز بزرگ فرهنگی کشور به شمار می‌رود.
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
رئیس کمیسیون دانشگاه شهرکرد:
رئیس کمیسیون دانشگاه شهرکرد با اشاره به وضعیت بودجه کشور و دانشگاه‌ها گفت: باید از طریق کوچک‌سازی و کاستن از هزینه‌ها، وابستگی بودجه‌ای دانشگاه‌ها به بودجه دولت کاسته شود.
۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
کریمی در گفتگو با دانشجو مطرح کرد
رئیس دانشگاه شهرکرد گفت: بودجه‌ای پیشنهادی برای سال ۹۸  دانشگاه شهرکرد حدود ۱۷ درصد افزایش داشته؛ اما هنوز نهایی نشده و در صحن مجلس در حال بررسی است.
۰۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد:
بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد در نامه‌ای اعلام کرد: تونل گلاب ۱ و ۲ در کنار زاینده رود از لحاظ کارشناسی منجر به خشکی شهر‌های مجاور از جمله سامان و بن می‌شود.
۳۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱
پرونده ویژه|مراکز رشددانشگاهی
معاون پژوهشی دانشگاه شهرکرد گفت: مرکز رشد و فناوری دانشگاه شهرکرد در راستای ایجاد زمینه‌های کارآفرینی و حمایت از نوآوری و خلاقیت نیرو‌های محقق جوان، کمک به رونق اقتصادی محلی مبتنی بر فناوری تاسیس شده است.
۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
غفاری در شهرکرد:
معاون فرهنگی وزارت علوم در اختتامیه جشنواره هفته پژوهش چهارمحال و بختیاری گفت: امروز رسالت اصلی دانشگاه‌ها در قبال جامعه، ارتقای کیفیت زندگی‌است.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
به منظور بررسی مشکلات؛
اولین نشست اعضای بسیج دانشجویی گچساران با امام جمعه این شهر به منظور ترویج ارتباط دانشجویان با ائمه جمعه و بررسی مشکلات برگزار شد.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۸
فتاحی در گفتگو با دانشجو:
دبیرسابق واحدخواهران جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهرکرد گفت: جنبش دانشجویی به دلیل نیروی جوان و پرنشاط، داشتن روحیه حق پذیری و مطالبه گری در محیط علمی دانشگاه از مهمترین جریان‌ها و جنبش‌های اجتماعی است.
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۱
رئیس باشگاه پژوهشگران دانشگاه آزاد شهرکرد:
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد شهرکرد گفت: در رویداد استارت‌آپ ویکند ۸۵ ایده ثبت شده و قرار است از بین ۸۵ ایده کارآفرین ۱۰ ایده با رأی شرکت‌کنندگان در مراسم انتخاب شوند.
۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰
در دانشگاه آزاد شهرکرد؛
۱۱۵ برگزیده سومین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در اختتامیه این جشنواره در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد معرفی و تجلیل شدند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار