استان‌ها - چهارمحال و بختیاری
چهارمحال و بختیاری
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
با همکاری بنیاد نخبگان چهارمحال و بختیاری؛
۱۳ گروه جهادی متشکل از ۲۰ نفر از اساتید و دانشجویان دکترای دامپزشکی دانشکده دامپزشکی دانشگاه شهرکرد با همکاری بنیاد نخبگان چهارمحال و بختیاری با هدف رشد دامپروری، به مناطق محروم شهرستان کوهرنگ اعزام شدند.
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
با هدف گسترش فعالیت‌های آموزشی؛
تفاهم‌نامه همکاری علمی، بین دانشگاه شهرکرد و دانشگاه علمی کاربردی چهارمحال و بختیاری با هدف گسترش همکاری در فعالیت های، آموزشی، پژوهش منعقد شد.
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴
رئیس دانشگاه شهرکرد:
رئیس دانشگاه شهرکرد گفت: کمک‌های دانشگاه شهرکرد برای مناطق سیل‌زده جمع‌آوری و با هماهنگی ستاد بحران استان برای جلوگیری از هرگونه موازی‌کاری به مناطق ارسال شد.
۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
کریمی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی چهارومحال بختیاری گفت: حدود ۴۰ دانشجوی دانشگاه‌های چهارمحال و بختیاری به صورت خود جوش برای کمک رسانی به مردم سیل زده به لرستان رفته‌اند.
۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
نیکخواه خبر داد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از اختصاص بخشی از حقوق دانشگاهیان برای کمک به خانواده‌های آسیب‌دیده سیل در استان‌های خوزستان، لرستان و گلستان خبر داد.
۱۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹
نادری در گفتگو با دانشجو:
دبیر قرارگاه «شیخ پیاده» چهار محال و بختیاری گفت: این قرارگاه با حضور دانشجویان و طلاب این استان تشکیل شده و در حوزه‌های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی استان فعالیت می‌کند.
۱۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۶
چهارمحال‌وبختیاری به روایت دانشگاهیان|
زنان و کودکان چهارمحال‌وبختیاری اولین شنبه سال نو را بیرون می‌روند برای چیدن علف‌های گیاهی و خوراکی؛ اما در حقیقت قصد این است که از این طریق، نحسی و غم را از خود و خانواده دور کنند.
۱۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۲
خاطرات دانشجویی سرپرست دانشگاه شهرکرد؛
سرپرست دانشگاه شهرکرد درباره خاطرات دوران دانشجویی‌اش گفت: دانشجویان سال‌های بالایی عادت داشتند دانشجویان ورودی جدید را از نحوه آموزش اساتید می‌ترساندند و این اتفاق هم برای من افتاد.
۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
رئیس مرکز پژوهش و فناوری دانشگاه شهرکرد گفت: مرکز فناوری نانوی دانشگاه شهرکرد تنها مرکز تخصصی در چهارمحال بختیاری است و در دو گروه پژوهشی نانو مواد، کامپوزیت و نانو فناوری محاسباتی فعالیت می‌کند.
۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۰
چهارمحال‌وبختیاری به روایت دانشگاهیان|
عضو هیئت علمی دانشگاه شهرکرد گفت: سفر به چهارمحال و بختیاری لذت­‌های خاص خودش را دارد، از بین جاذبه‌­های گردشگری مختلف، گردشگری عشایری را پیشنهاد می‌­دهم؛ مثلا دیدن کوچ‌­رو‌ها از قدیم تاکنون.
۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
در آستانه چهارشنبه سوری؛
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از والدین خواست با نظارت و همراهی فرزندان خود در روز‌های پایانی سال، ضمن ایجاد فضای شاد و مفرح، از بروز هرگونه حادثه جدی جلوگیری کنند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
در مسابقات کاراته آزاد؛
دانشجوی کارشناسی رشته مهندسی عمران دانشگاه شهرکرد، مقام سوم کاتا مسابقات کاراته آزاد قهرمانی اوراسیا ۲۰۱۹ را کسب کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار