استان‌ها - چهارمحال و بختیاری
چهارمحال و بختیاری
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸
خلجی در گفتگو با دانشجو:
مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی چهارمحال و بختیاری از برگزاری دوره آموزش روایت گری دفاع مقدس ویژه دانشجویان خواهر و برادر دانشگاه‌های سراسر استان به مدت دو روز در دانشگاه شهرکرد خبر داد.
۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۶
بدون هیچ سمی برای سلول‌های زنده؛
داروی مؤثر در درمان سرطان معده توسط عضو هیأت علمی گروه شیمی دانشگاه آزاد شهرکرد ساخته شد.
۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
طی نامه‌های جداگانه؛
بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد طی نامه‌های جداگانه از انجمن اسلامی و مجمع اسلامی دانشجویان آزاداندیش دانشگاه برای شرکت در مناظره و حضور در کرسی‌های آزاد اندیشی دعوت کرد.
۰۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷
به مناسبت شهادت امام رضا(ع)؛
همزمان با شهادت امام رضا(ع)، جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد استان چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد برای حضور در مراسم پیاده‌روی طریق رضوی، راهی نیشابور شدند.
۰۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵
از ۱۸ تا ۲۴ آبان‌ماه؛
کانون قرآن و عترت نور دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، مسابقه کتابخوانی «احکام پزشکی» را به صورت آزمون کتبی از ۱۸ تا ۲۴ آبان‌ماه برگزار می‌کند.
۰۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول سازندگی و اردو‌های جهادی بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری از برگزاری جشنواره دانشجویی جهادگران استان خبرداد.
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
بر اساس رتبه‌بندی جهانی تایمز؛
دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه شهرکرد در رتبه‌بندی موضوعی فنی و مهندسی دانشگاه‌های جهان برای اولین بار در رتبه‌بندی بین‌المللی تایمز در رتبه ۴۰۰ تا ۵۰۰ دانشگاه‌های جهان قرار گرفت.
۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مدیر تربیت بدنی دانشگاه شهرکرد گفت: دانشگاه داری سه سالن ورزشی و دو مجموعه روباز و بزرگترین استخر بین المللی در منطقه را دارد.
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
چراغی در گفتگو با دانشجو:
مدیر تربیت بدنی دانشگاه شهرکرد از افتتاح زمین چمن مصنوعی در این دانشگاه خبر داد.
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷
با کسب ۹ مدال؛
مدال طلای قهرمانی پیشکسوتان کشتی جهان به مرتضی حیدری گوجانی دانشجوی دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد رسید.
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
دانشجویان چهارمحال و بختیاری در بیانیه‌ای:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری در بیانیه‌ای پیرامون حوادث اخیر در روستای چنار محمودی، خواستار ورود رئیسی به اعتراضات مردم لردگان شد.
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۹
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی چهارمحال بختیاری با صدور بیانیه‌ای از ریاست محترم قوه قضائیه خواستار ورود به موضوع انتشار ویروس HIV در روستای چنارمحمودی شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار