چهارمحال و بختیاری
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
پرونده ویژه| چهل سالگی انقلاب
برنامه‌ریزی کارگروه علم و فناوری ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در چهارمحال و بختیاری با عضویت دانشگاهها، مراکز آموزش عالی، انجام و دانشگاه شهرکرد به عنوان مادر استان مسئول این کارگروه شد.
۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶
بدون آزمون؛
دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در ۲۴ رشته کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و ۲۰ رشته کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه بدون آزمون دانشجو می پذیرید.
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
۲ تا ۷  بهمن؛
نمایشگاه دستاورد‌های چهل ساله انقلاب اسلامی در فرهنگسرای ارشاد شهرکرد با حضور استاندار چهار محال و بختیاری، رئیس دانشگاه شهرکرد و جمعی دیگر از مسئولان استان افتتاح شد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴
برای اولین بار در جهان؛
پژوهشگران پژوهشکده فناوری جنین دام دانشگاه شهرکرد با استفاده از نمونه خون مادیان آبستن و استخراج DNA آزاد جنینی موجود در خون مادر، برای اولین بار در جهان موفق به تشخیص جنسیت کره در هفته‌های اول آبستنی شدند.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۷
رئیس دانشگاه آزاد بروجن:
رئیس دانشگاه آزاد بروجن گفت:ساختمان‌های غیرقابل استفاده این واحد دانشگاهی برای کسب درآمد، تغییر کاربری خواهند شد.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
حجت‌الاسلام کلانتری:
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه آزاد با توجه به تعداد حدود یک میلیون و ۴۰۰ هزار دانشجو، به لحاظ فرهنگی یکی از مراکز بزرگ فرهنگی کشور به شمار می‌رود.
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
رئیس کمیسیون دانشگاه شهرکرد:
رئیس کمیسیون دانشگاه شهرکرد با اشاره به وضعیت بودجه کشور و دانشگاه‌ها گفت: باید از طریق کوچک‌سازی و کاستن از هزینه‌ها، وابستگی بودجه‌ای دانشگاه‌ها به بودجه دولت کاسته شود.
۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
کریمی در گفتگو با دانشجو مطرح کرد
رئیس دانشگاه شهرکرد گفت: بودجه‌ای پیشنهادی برای سال ۹۸  دانشگاه شهرکرد حدود ۱۷ درصد افزایش داشته؛ اما هنوز نهایی نشده و در صحن مجلس در حال بررسی است.
۰۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد:
بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد در نامه‌ای اعلام کرد: تونل گلاب ۱ و ۲ در کنار زاینده رود از لحاظ کارشناسی منجر به خشکی شهر‌های مجاور از جمله سامان و بن می‌شود.
۳۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱
پرونده ویژه|مراکز رشددانشگاهی
معاون پژوهشی دانشگاه شهرکرد گفت: مرکز رشد و فناوری دانشگاه شهرکرد در راستای ایجاد زمینه‌های کارآفرینی و حمایت از نوآوری و خلاقیت نیرو‌های محقق جوان، کمک به رونق اقتصادی محلی مبتنی بر فناوری تاسیس شده است.
۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
غفاری در شهرکرد:
معاون فرهنگی وزارت علوم در اختتامیه جشنواره هفته پژوهش چهارمحال و بختیاری گفت: امروز رسالت اصلی دانشگاه‌ها در قبال جامعه، ارتقای کیفیت زندگی‌است.
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
به منظور بررسی مشکلات؛
اولین نشست اعضای بسیج دانشجویی گچساران با امام جمعه این شهر به منظور ترویج ارتباط دانشجویان با ائمه جمعه و بررسی مشکلات برگزار شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار