استان‌ها - چهارمحال و بختیاری
چهارمحال و بختیاری
۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۷
استاندار چهارمحال و بختیاری:
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: اعضای شوراهای اسلامی و رسانه‌ها از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان و شهرستان‌ها در خصوص مسولیت کاری مطالبه‌گری کنند.
۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵
رییس دانشگاه شهرکرد:
رییس دانشگاه شهرکرد گفت:در تلاش هستیم تا با ارتقا وضعیت کمی و کیفی دانشکده هنر و علوم انسانی ، به تدریج این دانشکده، تبدیل به مجتمع آموزش عالی شود.
۲۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰
اورژانس چهارمحال و بختیاری اعلام کرد
اورژانس چهارمحال و بختیاری در خصوص وضعیت دانشجویان دانشکده فارسان اطلاعیه جدیدی صادر و اعلام کرد که حال عمومی دانشجویان خوب است و تمامی آنان مرخص شده‌اند.
۲۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۷
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران:
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به رویکرد استکبارستیزی انقلاب اسلامی ایران گفت: جمهوری اسلامی از ابتدای تشکیل مقابل استکبار جهانی به‌ویژه آمریکا ایستادگی کرد.
۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۲
مراسم تشییع پیکر شهدای گمنام در استان چهارمحال و بختیاری با حضور جمع کثیری از دانشجویان و دانشگاهیان در دانشگاه شهرکرد برگزار شد.
۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۸
استاندار چهارمحال و بختیاری در گفتگو زنده با مردم استان گفت: در توسعه‌ زیرساخت‌ها، تأمین آب پایدار، ایجاد اشتغال، جذب بودجه و... کارهای بزرگی انجام شده و استان به کارگاه فعال تبدیل شده است.
۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۲
یک استاد دانشگاه مطرح کرد
عضو هیات علمی دانشگاه شهرکرد گفت: اجرای تونل بهشت‌آباد به سه زیست‌بوم هلن، سبزکوه و تنگ صیاد در چهارمحال و بختیاری آسیب می‌زند؛ بنابراین اجرای این طرح هیچ توجیهی ندارد.
۲۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۷
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری در پی محکومیت شهادت تعدادی از هموطنان در شهر‌های ایذه و اصفهان ضمت عرض تسلیت خواستار شناسایی و برخورد با عاملان این جنایت شدند.
۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۳
فرماندار بن گفت: اگر چه هنوز تسهیلات مصوب در هیات دولت برای جبران خسارت سیل روستای بارده ابلاغ نشده؛ اما با همکاری مردم تعداد ۷۵ واحد مسکونی تاکنون آواربرداری شده است.
۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۵
با رأی اعضای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی؛
پوریا حشمتی برای مدت یک سال دیگر به عنوان دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری انتخاب شد.
۱۴ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۲
گزارش|
قاچاقچیان چوب گاهی هم به جنگل آسیب می‌زنند و هم باعث مجروح شدن جنگلبانان می‌شوند که در یک ماه اخیر یک مورد آسیب دیدگی جنگلبانی در استان چهار محال و بختیاری گزارش شده است.
۰۸ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۶
سازمان اطلاعات سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع)، با صدور اطلاعیه‌ای از دستگیری یک تیم خرابکاری مرتبط با آشوب‌های اخیر در استان چهار محال و بختیاری خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار