استان‌ها - چهارمحال و بختیاری
چهارمحال و بختیاری
۰۷ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۸
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شهرکرد گفت: در ادامه برنامه‌های هفته بسیج و برگزاری اردو‌های راهیان نور دانش آموزی با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، ۲۵۰ نفر از دانش آموزان دختر شهرستان شهرکرد عازم سرزمین نور شدند.
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۷
محمدمهدی کیانی هرچگانی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد، در نشست فعالان فرهنگی و اجتماعی استان چهارمحال‌وبختیاری که  با حضور ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، مطالبی را بیان کرد.
۱۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۶
مدیر کل راه و شهرسازی استان چهارمحال و بختیاری و روابط عمومی دانشگاه شهرکرد در خصوص حواشی پیش آمده در روز ۱۱ آبان ۱۴۰۲ بین نیرو‌های یگان حفاظت راه و شهرسازی و دانشگاه شهرکرد اطلاعیه و توضیحاتی را ارائه کردند.
۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۸
دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان چهارمحال و بختیاری در پی واقعه جانگداز شهادت بیش از ۱۰۰۰ نفر از غیر نظامیان در فلسطین، فضای دانشگاه را سیاه‌پوش کردند.
۲۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۱
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: هم‌اکنون یک دستگاه رادیوتراپی فوق‌پیشرفته به ارزش چهار هزار میلیارد ریال وارد استان شده است که وضعیت بهداشت و درمان را متحول می‌کند.
۱۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۹
بر اساس پژوهشی که توسط دانشمندان دانشگاه استنفورد بر روی داده‌های اسکوپوس انجام شده است، ۱۲ عضو هیئت علمی دانشگاه شهرکرد با تاثیر دوره یک ساله و دوره بلندمدت در فهرست دانشمندان ۲ درصد برتر سال ۲۰۲۳ معرفی شدند.
۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۶
شهردار شهرکرد:
شهردار شهرکرد گفت: در بودجه اصلاحی بودجه شهرداری به ۹۳۲ میلیارد تومان رسیده که میزان درصد وصولی بودجه تاکنون نسبت به بودجه مصوب ۳۴ درصد و نسبت به بودجه اصلاحی ۳۲ درصد بوده است.
۰۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۲
آخر هفته با استان‌ها|
در هفته‌ای که گذشت اخبار مهمی در خصوص مسائل استانی در سایت خبرگزاری دانشجو منتشر شد که تعدادی از این اخبار را مرور می‌کنیم.
۱۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۶
تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد با هدف ایجاد زمینه همکاری در راستای توسعه، ارتقا دانش و تامین فناوری‌های مورد نیاز استان منعقد شد.
۰۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۹
رئیس دانشگاه فرهنگیان چهارمحال‌ و بختیاری با اشاره به افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو معلمان برای سال تحصیلی جدید، گفت: ظرفیت اسکان پردیس بحرالعلوم تکمیل است و ظرفیت دیگری ندارد و لذا در حوزه اسکان پسران با کمبود خوابگاه مواجه هستیم.
۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۲
شهردار شهرکرد:
شهردار شهرکرد گفت: همزمان با هفته دولت ۱۷ پروژه با ۹۸ میلیارد تومان اعتبار در حوزه عمرانی، ورزشی، خدماتی، اداری، آموزشی، فضای سبز و… افتتاح می‌شود.
۲۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۷
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با هفته دولت ۱۵ پروژه در حوزه آب و فاضلاب در استان افتتاح می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار