استان‌ها - خراسان جنوبی
خراسان جنوبی
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۹
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی:
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی گفت: دهه فجر مظهر شکوه و عظمت ملت ایران و یادآور دلاوری‌ها و از خودگذشتگی‌های همه ملت و رهبری امام راحل است.
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۱
براساس اطلاعیه دانشگاه:
تقویم آموزشی نیم‌سال دوم ۱۴۰۲-۱۴۰۱ دانشگاه بیرجند اعلام شد و براساس آن کلاس‌های درسی این نیم‌سال از ۱۶ بهمن آغاز می‌شود.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶
دبیرخانه نخستین رویداد تانا تا ثریا استان خراسان جنوبی پس از بررسی ۳۲۰ طرح ارسالی به این دبیرخانه، و برگزاری سه نشست تخصصی داوری و بررسی‌های فراوان، ۲۱ طرح اصلی و ۷ طرح ذخیره؛ در مجموع .۲۸ طرح ر ا برای مرحله نهایی اعلام کرد.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۸
گزارش |
سرمای کم‌سابقه منفی ۲۴ درجه زمستان ۱۴۰۱ هم نتوانست شیرینی گازرسانی به دورترین روستا‌های خراسان جنوبی را در اولین سال اتصال تمامی روستا‌های استان به شبکه گاز شهری را کم کند.
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰
استاندار خراسان جنوبی خبر داد
استاندار خراسان جنوبی از موافقت هلدینگ هواپیمایی با پیشنهاد سرمایه‌گذاری در زمینه گردشگری مزرعه و کشاورزی در این استان خبر داد.
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۹
۱۰ اسفند؛
نخستین همایش ملی زبان‌ها و گویش‌های مناطق مرزی ایران با حضور استادان و پژوهشگران گویش‌شناسی کشور دهم اسفندماه سال ۱۴۰۱ در دانشگاه بیرجند برگزار می‌شود.
۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۰
سخنگوی ستاد مدیریت مصرف انرژی خراسان جنوبی گفت: از آنجایی که برخی از بخش‌های اقتصادی استان از جمله زیرساخت‌های کشاورزی دچار خسارت‌های سرمازدگی شده‌اند، جبران این خسارت‌ها از طریق ستاد مدیریت بحران پیگیری می‌شود.
۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۰
سخنگوی ستاد مدیریت مصرف انرژی خراسان جنوبی:
عباس‌زاده در حاشیه جلسه مشترک ستاد مدیریت بحران و ستاد مدیریت مصرف انرژی استان خراسان جنوبی گفت: کنکور، طبق برنامه از قبل تعیین شده، برگزار می‌شود.
۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی در خصوص برگزاری کنکور سراسری گفت: مدیران تمام تلاش خود را برای برگزاری کنکور در محیطی آرام و گرم و حتی بهتر از سال قبل برای فرزندان مان داشته باشند تا داوطلبان با آرامش آزمون بدهند.
۲۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۵
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر هیچ نقطه‌ای از استان با قطعی گاز مواجه نیست و فشار شبکه گاز برای مدیریت شرایط به طور لحظه‌ای پایش می‌شود.
۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
با حمایت خیرین دانشگاهی؛
عملیات اجرایی دو بلوک خوابگاه متأهلی و ساختمان فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه بیرجند، با حضور خیرین نیک اندیش و حامیان دانشگاه و جمعی از مسئولان دانشگاهی آغاز شد.
۱۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۵
معاون استاندار خراسان جنوبی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی از روند طولانی و بروکراسی اداری در صدور مجوز شرکت‌های دانش‌بنیان انتقاد کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار