استان‌ها - خراسان جنوبی
خراسان جنوبی
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
در جلسه‌ای با حضور شهردار بیرجند؛
نشست مشترک اعضای بسیج دانشجویی خراسان جنوبی و شهرداری بیرجند تشکیل شد و دانشجویان مطالبات خود را از مدیریت شهری مطرح کردند.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
با هدف توسعه مراودات علمی؛
رئیس دانشگاه بیرجند در دیدار با سرکنسول جمهوری اسلامی افغانستان در مشهد در خصوص مراودات بین علمی بین دو کشور بحث و تبادل نظر کرد.
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
با همکاری کانون هلال احمر؛
دانشگاه بیرجند با همکاری کانون هلال احمر این دانشگاه برای کمک به هموطنان آسیب‌دیده در سیل سیل اخیر اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی در سطح دانشگاه کردند.
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
پس از تلاش چهارساعته هلال احمر خوسف؛
رییس هلال احمر خوسف از پیدا شدن پنج دانشجوی زمین شناسی در منطقه آبگرم لوت خبر داد.
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۴
صمدی فرد در گفتگو با دانشجو:
مسئول جهادسازندگی بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: برای مقابله با سیل احتمالی در خراسان جنوبی، تجهیزات خاصی مانند پمپ یا کفکش نداریم.
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
در راستای کمک به آسیب‌دیدگان سیل؛
پویش کمک به سیل‌زدگان با تشکیل کمیته جمع‌آوری کمک‌های دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در این دانشگاه تشکیل شد.
۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
صلاحی در گفتگو با دانشجو:
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی خراسان جنوبی از آمادگی گروه‌های جهادگر این استان برای اعزام به مناطق سیل زده به ویژه خوزستان خبر داد.
۱۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷
معاون آموزشی دانشگاه بیرجند:
معاون آموزشی دانشگاه بیرجند گفت: دانشجویان ساکن مناطق سیل‌زده می‌توانند از ۲۴ فروردین در کلاس‌های خود حضور یابند و پس از بازگشت به دانشگاه باید برای موجه سازی غیبت خود اقدام کنند.
۱۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷
خامسان در گفتگو با دانشجو:
رئیس دانشگاه بیرجند گفت: در سفر مقامات وزارت علوم در سال ۹۷ به دانشگاه بیرجند قول همکاری برای توسعه خوابگاه‌ها و صنعتی کردن سلف مرکزی دانشگاه به ما داده شد.
۱۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۷
خاطرات دانشجویی رئیس دانشگاه بیرجند؛
رئیس دانشگاه بیرجند گفت: غذای دانشگاه آن زمان هم تعریفی نداشت، مثلا وقتی غذا ماکارونی بود، ما با ظرفی از رشته‌های ماکارونی به هم چسبیده مواجه بودیم.
۱۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۹
پرونده ویژه | روایت دانشجویی| اردوی جهادی
یک روز گذشت و ما نه آب برای شستشو داشتیم و نه پخت و پز، تنها مقداری آب برای خوردن بود؛ تازه متوجه سختی زندگی در این روستا‌ها شدیم.
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
دانشجو بررسی می‌کند
گروه جهادی شهید وزوایی که بخشی از فعالیت خود را به آموزش دانش‌آموزان خراسان جنوبی، به ویژه کنکوری‌ها اختصاص داده بود، با کارشکنی مسئولان آموزش و پرورش این شهرستان به نفع موسسات کنکوری مواجه شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار