استان‌ها - خراسان جنوبی
خراسان جنوبی
۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰
براساس اطلاعیه دانشگاه؛
مدیریت آموزشی دانشگاه بیرجند در اطلاعیه‌ای اصلاحیه تقویم آموزشی نیمسال دوم تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ را اعلام کرد و براساس آن کلاس‌های درسی از ۱۱ بهمن آغاز می‌شود.
۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱
نیمسال دوم تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در دانشگاه صنعتی بیرجند از ۱۸ بهمن آغاز می‌شود و شروع کلاس‌های درسی در این دانشگاه از ۲۵ بهمن برنامه‌ریزی شده است.
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷
مدیریت آموزشی دانشگاه بیرجند در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ثبت‌نام غیرحضوری از دانشجویان نوورود در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه تا ۲۶ دی ادامه دارد.
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸
۲۸ دی؛
پیکر یک شهید گمنام ۲۸ دی، همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) در دانشگاه بزرگمهر قائنات تشییع و خاکسپاری می‌شود.
۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۹
در اطلاعیه‌ای؛
دانشگاه علوم پزشکی بیرجند شیوه‌نامه برگزاری امتحانات پایان نیم‌سال در این دانشگاه را منتشر کرد که براساس آن محدودیت زمانی برای پاسخ به سوالات امتحانات بنا به نظر استاد ایجاد می‌شود.
۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰
ظهر امروز؛
تفاهم‌نامه همکاری بین بسیج دانشجویی خراسان جنوبی و موسسه فرهنگی سراج با هدف ارتقای تعامل و ارتباط بین این دو موسسه و ایجاد جبهه مردمی انقلاب در فضای مجازی منعقد شد.
۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
امشب، ۱۳ دی؛
سلسله جلسات گفتگویی با محوریت ابعاد مختلف سردار سلیمانی به همت بسیج دانشجویی دانشگاه‌های فرهنگیان استان‌های خراسان برگزار می‌شود و جلسه «مرد میدان» امشب، ۱۳ دی، برنامه ریزی شده است.
۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
نیک فرجام در گفتگو با دانشجو مطرح کرد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بیرجند گفت: با کمک گروه‌های خیر و مردم نهاد توانستیم ۳۰۰ خانواده که با شیوع کرونا درآمد خود را از دست داده‌اند، شناسایی کنیم.
۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
امشب؛
اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و حماسه ۹ دی، امشب در بستر فضای مجازی از سوی بسیج دانشجویی فردوس برگزار می‌شود.
۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰
به مناسبت دهه فاطمیه (س)؛
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی فراخوان جمع آوری کمک‌های نقدی برای پخت و توزیع غذای گرم بین خانواده‌های کم برخوردار به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) را منتشر کرد.
۰۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
فردا، دوم دی؛
نشست مجازی آنلاین با موضوع بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ فردا، دوم دی، از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بیرجند برگزار می‌شود.
۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
امروز، ۲۹ آذر؛
همایش مجازی با موضوع نقش حوزویان و دانشجویان در تشکیل دولت جوان و انقلابی با حضور سیدمحمود نبویان امروز، ۲۹ آذر از سوی بسیج دانشجویی فردوس برگزار می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار