استان‌ها - خراسان رضوی
خراسان رضوی
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۲
صدیقی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی نیشابور گفت: دانشجویان جهادگر نیشابور ۳۹ هزار ماسک بهداشتی تولید کرده و آن‌ها را در اختیار جانبازان، رزمندگان و مردم این شهرستان قرار دادند.
۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶
اطلاعیه آموزش دانشگاه فردوسی:
معاونت آموزشی دانشگاه فردوسی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که برگزاری کلاس‌های این دانشگاه به صورت مجازی از ۱۶ فروردین ادامه پیدا می‌کند.
۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۸
با حضور رئیس ستاد صنایع سپاه امام رضا (ع)؛
رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی به همراه رئیس ستاد پایش صنایع سپاه امام رضا (ع) از واحد‌هایی تولیدی فعال در حوزه‌های ضدعفونی و گندزدایی و پزشکی در مبارزه با کرونا بازدید کردند.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۰
حسینی محراب در گفتگو با دانشجو
دبیر شورای صنفی دانشگاه فردوسی با اشاره به ضعف سیستم مجازی این دانشگاه گفت: دانشگاه فردوسی در ارائه دروس مجازی از ۵۰ دانشگاه دولتی کشور عقب مانده است.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴
رحیم نژاد در گفتگو با دانشجو:
مسئول اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: اردوی جهادی قرارگاه جهادی شهید چمران دانشگاه از ۷ تا ۱۲ فروردین ماه در مناطق حاشیه شهر استان برگزار می‌شود.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۶
طاهری در گفتگو با دانشجو:
معاون دانشجویی دانشگاه فردوسی از احداث خوابگاهی با کمک بنیاد خیریه دانشجویی با ظرفیت ۵۰۰ دانشجو خبر داد.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۲
دانشگاه فردوسی مشهد در راستای مقابله با ویروس کرونا، کارگروه‌های تشخیص بیماری، تولید و بهینه‌سازی مواد ضدعفونی کننده، تحلیل علمی آمار و اطلاعات مرتبط با بیماری و آینده پژوهی را ایجاد کرده است.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۸
۱۳ دفتر بسیج دانشجویی کشور:
۱۳ دفتر بسیج دانشجویی کشور در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور با تاکید بر اینکه جان مردم در گرو اتخاذ تصمیمات قاطع و سریع است، نوشت: چاره کار فقط قرنطینه حداکثری و منع رفت و آمد شهری است.
۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۸
حقدوست در گفتگو با دانشجو:
مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی خراسان رضوی گفت: با شیوع ویروس کرونا در استان، گروه‌های جهادی مشغول به خدمت رسانی هستند و در ایام نوروز هم در حوزه‌های مختلف برای مقابله یا این ویروس به فعالیت خود ادامه خواهند داد.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۱
در گفتگوی زنده اینستاگرامی مطرح شد
مسئول جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به فعالیت‌های گروه‌های جهادی گفت: کارگاه تولید شیلد محافظ صورت برای تامین نیاز‌های بیمارستان‌های دولتی مشهد را راه اندازی کردیم؛ در این راستا ۵ هزار شیلد مورد نیاز است و اکنون به تولید روزانه ۳ هزار شیلد رسیده ایم.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵
از سوی گروه طراحی لباس؛
عضو هیئت علمی گروه طراحی لباس دانشگاه آزاد مشهد از طرحی و تولید ماسک پارچه آنتی باکتریال از سوی این گروه در دانشگاه آزاد مشهد خبر داد.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
سبزوار خبر داد
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای خراسان رضوی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و کمبود ماسک در کشور، این دانشگاه با استفاده از ظرفیت‌های موجود در تولید ماسک و لباس‌های بیمارستانی به استان کمک می‌کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار