استان‌ها - خراسان رضوی
خراسان رضوی
۰۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۴
در اختتامیه جشنواره ملی دانشگاهی شهید غیرت مطرح شد
رئیس مجلس طی پیامی در مراسم اختتامیه جشنواره ملی دانشگاهی شهید غیرت گفت: شهید الداغی با درک و شناخت از معرفت دینی و در راه دفاع از ارزش های جامعه با غیرت و تعصب به وظیفه خویش عمل کرد.
۰۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۰
در کنگره شهدا دانشجومعلم خراسان رضوی مطرح شد
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی گفت: امروز بسیاری از معادلات بین‌المللی در همه عرصه‌ها را بسیج جهان اسلام، رقم می‌زند و سوریه، لبنان، فلسطین، یمن، عراق و در جغرافیای جهان اسلام این هویت مبارک متولد شده‌اند.
۰۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۹
مدیرکل فرهنگی اجتماعی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها در جمع دختران نخبه دانشجو، درخشش بانوان ایرانی در ایران وجهان؛ مهر بطلانی بر ادعای زن ستیزی جمهوری اسلامی دانست و گفت: کارنامه دولت‌های مدعی حقوق زن نشان می‌دهد که زن ستیزتر از ان‌ها در دنیا وجود ندارد.
۰۲ آذر ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۶
دبیر اجرایی خانه کارگر خراسان رضوی مطرح کرد
دبیر اجرایی خانه کارگر خراسان رضوی گفت: قانون کار سندی است که اگر به درستی اجرا شود همه مشکلات کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران حل می‌شود.
۰۲ آذر ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۴
عضو هيات علمي دانشگاه تربت حيدريه در نشست تبييني «نقش زنان در پيروزي جبهه مقاومت» گفت: كشوري كه مكتب اسلام دارد و الگوي بانوانش حضرت زهرا(س) است؛ زنانی پرورش می دهد که محور تحول در جامعه و جهان خواهند بود.
۰۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۷
دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های مشهد:
دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های مشهد در پی اتفاقات اخیر شورای شهر مبنی بر انتخاب ریاست شورا با تعداد کم آرا بیانیه‌ای صادر کردند.
۰۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۳
رئیس مرکز جهاد کشاورزی بخش جلگه رخ شهرستان تربت‌ حیدریه گفت: میزان برداشت چغندر قند در این بخش به عنوان قطب تولید چغندرقند خراسان رضوی طی سال زراعی جاری بین ۱۵ تا ۲۰ درصد نسبت به پارسال کاهش داشته است.
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۶
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: شاخص کیفیت هوای مشهد با افزایش ریزگرد‌ها در آسمان این کلانشهر در آخرین روز آبان ۱۴۰۲ برای دهمین روز پیاپی در شرایط ناسالم برای تنفس شهروندان قرار گرفت.
۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۷
مدیر جهاد کشاورزی خواف گفت: پیش بینی می‌شود حدود چهار تن زعفران خشک از مزارع شهرستان برداشت شود که این میزان نیز نسبت به مدت زمان سال قبل ۶۰ درصد کاهش نشان می‌دهد.
۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۵
معاون وزیر علوم در جمع نخبگان:
کلانتری با اشاره به جنایات وحشیانه مدعیان مدنیت و حقوق بشر در غزه، از نخبگان خواست به رسالت سنگین خود در مقابله با ظلم و رسواکردن ظالمان عمل کنند
۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۴
مدیرکل فرهنگی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها:
حجت الاسلام کرمی گفت: ایران اسلامی با وجود جنگ تحمیلی، تحریم و کارشکنی‌های متعدد حدود سه دهه است که رشد خود را از هیچ شروع کرده، اما به اذعان نهاد‌های بین المللی شتاب حرکتش در مسیر پیشرفت از سی سال اول همه کشور‌های بزرگ دنیا بالاتر است.
۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۴
مسئول سازمان بسیج دانشجویی:
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور با اشاره به ایدئولوژی محوری دانشجویان شهید که برآمده از متن مردم است، گفت: این ایده مطرح می‌کند که اگر فردی در کشوری دچار مشکل شد، من هم در آن سهیم هستم و برایش حاضرم جان هم بدهم.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار