استان‌ها - خراسان رضوی
خراسان رضوی
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۰
سه شرکت مستقر در پارک علم و فناوری خراسان رضوی، هم‌تراز با شرکت‌های معتبر اروپایی و آمریکایی در میان ۲۱ شرکت حاضر در پاویون جمهوری اسلامی ایران، در نمایشگاه بین‌المللی برق و انرژی بغداد حضور پیدا کردند.
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰
مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی در اطلاعیه هشدار نارنجی اعلام کرد: نقشه‌های پیش‌یابی بیانگر تقویت سامانه بارش‌زا در حال گسترش به سمت نواحی شرقی کشور از جمله خراسان رضوی همراه با آبگرفتگی و ایجاد رواناب است.
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۴
بسیج دانشجویی دانشگاه حکیم سبزواری:
بسیج دانشجویی دانشگاه حکیم سبزواری در نامه‌ای به رئیس این دانشگاه خواستار تأمین سوخت جایگزین برای گرم نگهداشتن خوابگاه‌ها و محل برگزاری امتحانات شد.
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰
معاون وزیر علوم:
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم گفت: تلاش‌های بسیاری صورت گرفته تا از مجموع بودجه آموزش عالی کشور، سه درصد به صورت کامل به حوزه‌های فرهنگی اختصاص پیدا کند.
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۵
عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۲.۶ درصد از بودجه نظام آموزش عالی کشور، پیش از آن‌که به عرصه‌های فرهنگی برسد، در بخش حقوق و دستمزد هزینه می‌شود.
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۰
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم:
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: ایجاد بسترهای مشارکتی برای دانشجویان، تکریم جوانان و تسهیل برنامه تشکل‌ها، سه مؤلفه‌ای است که باید موردتوجه فعالیت‌های فرهنگی در محیط دانشگاهی باشد.
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۷
علم‌الهدی در دانشگاه فردوسی مشهد:
نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی گفت: دانشگاه نیز همچون حوزه‌های علمیه، محل تضارب آراء است و در صورتی‌ که قرار باشد موضوعی در آن به یک امر و دستور تکلیف شده تبدیل شود، بلافاصله نرخ رشد آن متوقف می‌شود.
۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۳
زمینه‌های همکاری این دو نهاد علمی فرهنگی در نشستی مشترک بین مسولان دانشگاه علوم اسلامی رضوی و جامعه المصطفی خراسان بررسی شد.
۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۰
تولیت آستان قدس رضوی در دیدار با سردار رادان:
مأموریت فرماندهی انتظامی آرامش بخشی به زندگی عمومی در جامعه است تا مردم در پرتو امنیت بتوانند به زندگی شخصی و اجتماعی خود برسند و جامعه در مسیر پیشرفت حرکت کند.
۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۹
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد از افزایش ۱۴۰ درصدی حضور دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی در سومین دوره کرسی‌های آزاداندیشی این دانشگاه خبر داد.
۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی:
رئیس پارک علم و فناوری خراسان گفت: معادن و کشاورزی ۲ بخش مزیت دار اصلی خراسان رضوی است اما در حوزه صنایع معدنی، شرکت دانش بنیانی وجود ندارد و تعداد آنها در حوزه کشاورزی هم تنها ۱۵ مورد است.
۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ضمن حضور در دانشگاه علوم اسلامی رضوی، پیرامون زمینه‌های همکاری مشترک با مسولان این نهاد علمی فرهنگی گفتگو کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار