استان‌ها - خراسان رضوی
خراسان رضوی
۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۳
مرادی خبر داد:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی از برگزاری ۸ رویداد استارتاپی در سطح واحد‌های دانشگاهی این استان خبر داد.
۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۴
براساس اطلاعیه دانشگاه؛
کلاس‌های درسی مقاطع تحصیلات تکمیلی و برخی کلاس‌های کارشناسی در دانشگاه حکیم سبزواری از نیمسال دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به صورت حضوری برگزار می‌شود.
۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
دبیر جشنواره ملی شعر مولود کعبه دانشگاه آزاد خراسان رضوی از تمدید مهلت ثبت نام و ارسال آثار به جشنواره ملی «شعر مولود کعبه» دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی تا ۱۴ بهمن امسال خبر داد.
۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۹
رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی در دیدار با هیات عالی رتبه وزارت علوم عراق تأکید کرد
رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی با بیان اینکه این آستان مقدس در حوزه علمی از ظرفیت بی نظیر دانشگاه علوم اسلامی رضوی و دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) برخوردار است، بر حمایت از دانشجویان نخبه کشور‌های اسلامی تاکید کرد.
۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۴
معاون وزیر علوم عراق در دانشگاه بین المللی امام رضا (ع):
معاون وزیر علوم عراق از آمادگی و استقبال وزارت علوم عراق و دانشگاه‌های این کشور در جهت گسترش همکاری‌های علمی و پژوهشی با دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) خبر داد.
۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۵
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تغییرات جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت در راستای توجه به صنایع جدید است.
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۷
مدیر امور منابع آب مشهد:
مدیر امور منابع آب مشهد گفت: بازگشایی و رفع تصرف بیش از ۴۸ هکتار از اراضی بستر مسیل‌ها و رودخانه‌ها طی ۹ ماه اول سال ١٤٠٠ در محدوده تحت پوشش امور منابع آب مشهد انجام شد.
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰
با حکم وزیر علوم؛
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی عباس خاشعی سیوکی را به سرپرستی دانشگاه تربت حیدریه منصوب کرد.
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰
با حضور سروری مجد برگزار شد
نشست سراسری مسئولان جشنواره امامت و مهدویت دانشگاه آزاد با حضور رئیس مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد و روسای استان‌های برگزار کننده این جشنواره برگزار شد.
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۸
گزارش |
فرونشست زمین در دشت‌های خراسان رضوی، مانند سایر نقاط ایران، گزارش شده و این مساله بیش از آنکه به دلیل خشکسالی باشد، به دلیل سوءمدیریت در کنترل و بهره برداری از منابع آبی کشور است.
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۴
ملکی تبار خبر داد
رئیس مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد از کسب رتبه دوم دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی براساس شاخص‌های عملکردی در سطح کشور خبر داد.
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۷
سرپرست گردشگری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد از برنامه ریزی و رایزنی با کشور عراق در راستای گسترش همکاری‌ها در حوزه گردشگری سلامت خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار