خراسان رضوی
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰
ایزدی در مشهد:
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران با بیان اینکه آمریکا در برجام ثابت کرد برای گرفتن امتیاز‌های بیشتر از ایران طمع دارد، گفت: متاسفانه حتی بعد از این عهدشکنی آمریکا، هنوز یک عده از مسئولان درس عبرت نگرفتند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
تفقدی:
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: با توجه به تعداد قابل توجهی از مراکز تحقیقات فعال در حوزه‌های بالینی و علوم پایه، دو پژوهشکده علوم پایه و علوم بالینی در علوم پزشکی مشهد تاسیس می‌شود.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
قربان‌زاده خبر داد
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) گفت: دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) در بهمن ماه ۹۷، در برخی رشته‌ها به تعداد محدود دانشجو می‌پذیرد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۱
فعالان دانشجویی مشهد مطرح کردند
تغییر نام‌هایی که در یک سال اخیر از سوی مدیریت شهری مشهد صورت گرفته، باعث نگرانی‌هایی از سوی برخی فعالان دانشجویی شد؛ چراکه به نظر می‌رسد این تغییر نام‌ها با هویت مذهبی این شهر همسو نباشد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۴
دختران فعال دانشجویی مشهد مطرح کردند
دختران فعال دانشجویی مشهد دستگیری مرضیه هاشمی را نشانه پوچ بودن شعار آزادی در غرب دانستند و از حامیان حقوق زنان خواستند تا در برابر این موضوع بی‌اعتنا نباشند.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳
در اجلاس موسسه‌های آموزش عالی حوزوی مطرح شد
دومین اجلاس روسا و معاونین آموزشی و پژوهشی دانشگاه‌ها و موسسه‌های آموزش عالی حوزوی در دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار شد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷
حبشی در جمع زوج‌های دانشجو:
مشاور مسائل ازدواج و خانواده گفت: آمار درصد کمتر طلاق در ازدواج‎های دانشجویی، مربوط به سن مناسب ازدواج در این دوره است.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
دانشجو گزارش می‌دهد
دانشجویان انقلابی مشهد دیروز در حاشیه تشییع شهدا در مسیر منتهی به حرم مطهر، با تهیه طومار اعتراضی، نسبت به تغییر هویت فرهنگی مشهد واکنش نشان دادند.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
رئیس ستاد ازدواج دانشجویی:
رئیس ستاد ازدواج دانشجویی کشور گفت: با توجه به استقبال دانشجویان، ظرفیت پذیرش ازدواج دانشجویی تا ۲۰ هزار زوج افزایش یافت.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱
سروری مجد خبر داد
رئیس دانشگاه آزاد خراسان رضوی با بیان اینکه دبیرخانه دائمی وحدت حوزه و دانشگاه در دانشگاه آزاد مشهد ایجاد می‌شود؛ گفت: این دبیرخانه آثار و ثمرات ارزشمندی دارد.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
وحدت بین دانشجویان عراقی و ایرانی؛
دانشجویان عراقی و ایرانی دانشگاه فردوسی مشهد شب گذشته در خوابگاه فجر ۲ این دانشگاه دست جمعی نظاره‌گر بازی ایران و عراق بودند.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷
پیغامی در مشهد:
معاون پژوهشی دانشگاه امام صادق(ع) گفت: سرعت پیشرفت هیچ یک از کشور‌ها اعم از آلمان، لهستان، شیلی، ترکیه، مالزی و نظایر این کشور‌ها به اندازه ایران نبوده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار