خراسان شمالی
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲
گزارش
انتشار سند توسعه خراسان شمالی با انبوهی از ضعف‌ها همراه است و بی توجهی به دانشگاه‌ها و عدم عملیاتی بودن دو مشکل اصلی آن است.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
گزارش بیست
مراسم گرامیداشت روز پرستار و ولادت حضرت زینب (س) شب گذشته در حالیبه میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بجنورد در یکی از هتل‌های شهر برگزار شد که رقص و آهنگ جزو چاشنی اصلی این مراسم بود.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۳
در مراسم گرامیداشت روز پرستار در بجنورد مطرح شد
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: اینک ۱۹۴ دانشکده پرستاری، سالانه ۱۱ هزار دانشجوی پرستاری در تمام مقاطع و حدود ۲ هزار عضو هیئت علمی داریم، این موارد با پیش از انقلاب قابل قیاس نیست.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
امانی:
رئیس مرکز رشد فناوری‌های دانشگاه علوم پزشکی بجنورد از پذیرش دانشجو در رشته نانوفناوری پزشکی در این دانشگاه خبر داد.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹
منادی:
معاون پارلمانی دانشگاه آزاد گفت: بعد از ۳۵ سال حدود ۶ میلیون نفر از دانشگاه آزاد فارغ‌التحصیل شدند که اگر ۱۰ درصد آنها برای ادامه تحصیل به خارج سفر می‌کردند، ۶۰۰ هزار نفر مجبور به مهاجرت می‌شدند.
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۸
گزارش| به بهانه روز پرستار
به مناسبت روز پرستار به سراغ برخی از دانشجویان این رشته رفتیم و پای درد و دل آن‌ها نشستیم؛ آن‌ها شرایط سخت کاری و حقوق پایین را دو مشکل اصلی خود عنوان می‌کنند.
۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
گزارش بیست
خانه‌های مطالعه مدتی است که در سطح شهر بجنورد رواج داشته و از طرفی نیز با استقبال مناسبی مواجه شده است، اما خبر‌ها حاکی از آن است، برخی از این مراکز که تحت نظارت هیچ مجموعه‌ای نیستند.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵
گزارش توئیتری دانشجویان|به بهانه کشف حجاب
۱۷ دی روز دستور رضاشاه برای برداشتن حجاب از سر زنان این کشور بود. اتفاقی که بانوان کشور با آن به شدت مقابله کردند. حال این روز تبدیل به یک نقطه سیاه در تاریخ دوران پهلوی شده است.
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱
یادداشت دانشجویی|
با نگاهی به گفته‌های تئوریسین‌های اصلاح‌طلبان، می‌توان فهمید آنان اهداف دیگری جز عبور از روحانی را در سر دارند و به صراحت فرضیه عدم شرکت در انتخابات را بیان می‌کنند.
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۶
رئیس دانشگاه کوثر بجنورد:
رئیس دانشگاه کوثر بجنورد گفت: شاخص‌های آموزش عالی در خراسان شمالی پایین است و به دلیل نوپا بودن دانشگاه کوثر، در شاخص‌های کلی دچار عقب ماندگی هستیم.
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
در راستای آموزش طب سنتی؛
تفاهم‌نامه همکاری مابین معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی و انجمن علمی طب سنتی شعبه خراسان رضوی به منظور آموزش پزشکان عمومی منعقد شد.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
گزارش| به مناسبت چهل سالگی انقلاب
وضعیت استان خراسان شمالی در حوزه دانشگاهی و پیشرفت علمی در طول چهل سالگی انقلاب اسلامی حاکی از این است که این استان پیشرفت‌های قابل توجهی در حوزه دانشگاه و فناوری علم داشته است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار