خراسان شمالی
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
شاکری در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بجنورد گفت: دانشجویان خواهر علوم پزشکی بجنورد از ۲۰ تا ۲۵ و دانشجویان پسر از ۲۳ تا ۲۸ اسفند ماه به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰
گزارش بیست
بیانیه رهبر انقلاب که به بیانیه «گام دوم انقلاب» مشهور است، باعث شده تا قشر نخبه دانشگاهی به این موضوع ورود کرده و آن را تحلیل کنند.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
دهنوخلجی خبر داد
جانشین بسیج دانشجویی دانشگاه بجنورد گفت: به همت بسیج دانشجویی دانشگاه بجنورد، دانشجویان این دانشگاه از ۲۰ اسفند به راهیان نور اعزام می‌شوند.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
ریحانی خبر داد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بجنورد از اعزام دانشجویان این دانشگاه به اردوی راهیان نور از ۱۶ اسفند خبر داد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۸
از ۱۱ تا ۱۵ اسفند؛
رئیس دانشگاه کوثر بجنورد گفت: نمایشگاه منطقه‌ای توانمندی‌های دانشجویان دختر در زمینه لباس، مد و صنایع دستی با همکاری وزارت علوم و معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری در دانشگاه کوثر برگزار می‌شود.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۹
صادقی در گفتگو با دانشجو:
جانشین حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بجنورد گفت: به منظور گرامیداشت و حفظ یاد و خاطره شهدا، اولین سالگرد شهدای گمنام دانشگاه پیام نور بجنورد ۲ اسفند برگزار می‌شود.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۳
شاهین‌فر خبر داد
رئیس جهاد دانشگاهی خراسان شمالی گفت: ثبت‌نام مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در استان از ۱۷ بهمن ماه سال ۹۷ آغاز شده و دانشجویان تا پایان بهمن ماه برای ثبت‌نام مهلت دارند.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۱
خواهر شهید ابراهیم هادی:
خواهر شهید ابراهیم هادی در جمع دانشجویان بجنوردی گفت: شهید ابراهیم هادی فعالیت‌های خود را قبل انقلاب اسلامی شروع کرد و تا پیروزی انقلاب ادامه داد؛ او تفکر خود را برای انقلاب ساخته بود.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۹
به همت بسیج دانشجویی؛
ثبت‌نام اردوی راهیان نور دانشگاه آزاد بجنورد به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه، از روز گذشته آغاز شد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۰
امام جمعه بجنورد در جمع دانشجویان:
امام جمعه بجنورد گفت: مسئولین مواظب باشند که ترکمنچای دیگری تکرار نشود. مجمع تشخیص مصلحت نظام باید تصمیم آینده‌سازی بگیرد که آیندگان درباره آنان به درستی یاد کنند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۱
در مخالفت با تصویب لوایح استعماری؛
جمعی از دانشجویان و طلاب شهرستان بجنورد در مخالفت با تصویب لوایح استعماری fatf در مجمع تشخیص مصلحت نظام، در مسجد دانشگاه آزاد اسلامی این شهر تحصن کردند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
دانشجویان‎بجنوردی‎خطاب‌به‎مجمع‎تشخیص:
ظهر امروز و پس از برگزاری نماز جمعه، جمع کثیری از دانشجویان، طلاب و اقشار مردم بجنورد در خصوص لوایح استعماری fatf تجمع کردند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار