استان‌ها - خراسان شمالی
خراسان شمالی
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۳
قربانی خبر داد
مدیر دانشجویی دانشگاه اسفراین گفت: در سال ۹۸ سرای دانشجویی دخترانه امید آینده با ظرفیت ۱۶۲ نفر به مجموعه سرا‌های مجتمع اضافه شد و بدین ترتیب تمام دختران متقاضی خوابگاه پوشش داده شدند.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۰
روایت دانشجویی |
عمامه‌ام خاکی شده بودم. گرفتم دستم. حسرت نخوردم. گفتم یک روز عمامه‌ها در جبهه و جنگ خاکی می‌شدند و امروز فهمیدم که کل ایران جبهه است.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴
گزارش توئیتری دانشجویان|
در شرایطی که نهاد‌ها و اقشار مختلف مردم خراسان شمالی برای مقابله با کرونا در وسط میدان هستند، خبر خاصی از نمایندگان این استان به گوش نمی‌خورد که این امر واکنش دانشجویان را به دنبال داشت.
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۳
ثنائیان خبر داد
دانشجوی جهادی دانشگاه آزاد بجنورد گفت: به همت دانشجویان بجنوردی لوازم اولیه تولید ماسک به درب منازل متقاضی دوخت ماسک تحویل داده می‌شود تا بانوان در خانه خود ماسک تولید کنند و در این طرح روزانه ۲ هزار ماسک تولید می‌شود.
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵
روایت دانشجویی |
پیش از اسفند بود که به چند روستا رفتیم و خانواده‌هایی را شناسایی کردیم. بنا بود نیمه دوم عید نوروز را به آن جا برویم و خدمات آموزشی و عمرانی را ارائه دهیم. اما تمام برنامه‌هایمان تغییر کرد.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۷
روایت دانشجویی |
نه من آنقدر بسیجی و مخلص بودم و نه آن ها. در جمع بسیجی‌ها به ما چند نفر می‌گفتند «اخراجی‌ها»؛ البته کاملا شوخی بود و خودمان نیز خوشمان می‌آمد.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱
مشکات در گفتگو با دانشجو:
مدیر روابط عمومی دانشگاه بجنورد گفت: در حال حاضر خوابگاه پردیس برادران ۲ با ظرفیت ۲۴۴ نفر و خوابگاه دخترانه ۱۵ خرداد با ظرفیت ۲۰۴ نفر در حال ساخت هستند.
۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
دبیر کانون خیریه باران دانشگاه بجنورد با اشاره به مهم‌ترین اقدامات این مجموعه در سال ۹۸ گفت: کانون خیریه در طرحی به نام «تایپ» به دانشجویان نیازمند سفارش تایپ می‌داد تا از این طریق درآمدی داشته باشند.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
جمیلی خبر داد
مدیر امور پژوهشی مجتمع آموزش عالی اسفراین گفت: پیگیری اخذ تسهیلات جهت تجهیز آزمایشگاه مرکزی مجتمع در حوزه سنتز نانو مواد، تجهیز ۲ آزمایشگاه تخصصی در زمینه بایو مواد و تولید نانو کاتالیست ها جزء اهداف دانشگاه در سال ۹۹ است.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
در گفتگوی زنده اینستاگرامی مطرح شد:
دبیر قرارگاه مبارزه با کرونا در استان خراسان شمالی گفت: سوال من اینجاست چرا استان هایی که از منابع سرشار اتانول بهره مند هستند مانع رسیدن این مواد به سایر مراکز می شوند در حالی که این یک مسئله و بحران کشوری است.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه‌های بجنورد؛
مسئول امور جهادی بسیج دانشجویی خراسان شمالی از توزیع ۲۰۰ بسته مواد غذایی مورد نیاز یک ماه بین خانواده‌های محروم شهرستان‌های بجنورد، اسفراین و شیروان خبر داد.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
رحمانی خبر داد
عضو هیئت دانشجویی دانشگاه پیام نور بجنورد گفت: حدود ۳۰ نفر از اعضای هیئت فاطمه الزهرا(س) دانشگاه پیام نور به صورت خودجوش هر شب یکی از مناطق حاشیه شهر بجنورد را ضدعفونی می‌کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار