استان‌ها - خراسان شمالی
خراسان شمالی
۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۳
استاندار خراسان شمالی:
استاندار خراسان شمالی گفت: دشمنان می‌خواهند اتحاد و جمع دانشجویان را بر هم بزند. برای این کار افرادی را به عنوان اسوه معرفی می‌کنند که ضدیت با نظام دارند و جوایز بین المللی را به آن‌ها اهدا می‌کنند
۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۳
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از برگزاری اردوی جهادی در مناطق محروم راز و جرگلان خبر داد و گفت: بیش از هزار نفر از انواع خدمات درمانی و فرهنگی بهره‌مند شدند.
۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۲
به مناسبت روز دانشجو برگزار شد؛
نخستین برنامه کرسی آزاداندیشی سیاسی با موضوع «ایران، مسیر طی شده و امید به آینده» پس از تعطیلی دانشگاه‌ها به دلیل کرونا در سالن آمفی تئاتر دانشگاه بجنورد برگزار شد.
۱۳ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۷
رئیس پارک علم و فناوری خراسان شمالی گفت: پنج محصول دانش بنیان امروز رونمایی می‌شود و هشت محصول دیگر در روز‌های آتی به نمایش گذاشته خواهد شد.
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۲
به مناسبت روز دانشجو؛
مناظره دانشجویی با موضوع «ایران، مسیر طی شده و امید به آینده» در دانشگاه بجنورد برگزار می‌شود.
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۶
گزارش|
زمین و تسهیلات دو مشکل اساسی در خراسان شمالی بود؛ مشکل نخست یعنی زمین در برخی از شهرها از جمله آشخانه و شیروان که با مشکلات جدی تری رو به رو بود، با الحاق زمین به شهر تا حد قابل توجهی مرتفع شد.
۰۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۹
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی مطرح کرد
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: الحاق به محدوده شهر‌های استان برای افق ۲۰ ساله از اولویت‌های این اداره کل است و برای این کار فلوچارتی تهیه کردیم که فرآیند الحاق به صورت هفتگی رصد خواهد شد.
۰۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۶
گزارش|
دانشگاه‌های استان خراسان شمالی با برنامه‌ریزی برای ارتباط با کشورهای همسایه و برگزاری کنفرانس‌های بزرگ در سطح استان در جهت بین‌الملی شدن حرکت می‌کنند.
۰۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۳
گردهمایی پیشگامان رهایی خراسان شمالی با حضور پر شور بسیجیان برگزار شد.
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۳
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: ۹۴ درصد از ظرفیت ذخیره‌سازی سوخت به وسیله صنایع استان تکمیل شده است و امید می‌رود در فصل سرما مشکلی در این باره وجود نداشته باشد.
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۲
مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از پرداخت بیش از ۸۰۰ فقره تسهیلات دانشجویی به دانشجویان در نیمسال گذشته خبر داد.
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۰
دومین همایش پیشگامان رهایی؛
دومین همایش دانشجویی پیشگامان رهایی در سالن فرهیختگان دانشگاه آزاد بجنورد برگزار می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار