استان‌ها - خراسان شمالی
خراسان شمالی
۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶
تقی‌پور در گفتگو با دانشجو
مسئول جمعیت دانشجویی امام حسن(ع) استان خراسان شمالی گفت: اعضای جمعیت دانشجویی امام حسن(ع) برای برگزاری کلاس‌های آموزشی و فرهنگی به منطقه احمدآباد شهرستان بجنورد اعزام شدند.
۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
مرتضوی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد گفت: با فرا رسیدن سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی و چهلمین روز شهادت دکتر فخری زاده، گروه جهادی شهید فیروز حمیدی زاده اقدام به پخت و پخش ۱۰۰۰ پرس غذای گروم کرد.
۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
حسینی در گفتگو با دانشجو:
رئیس دانشگاه کوثر بجنورد از برگزاری همایش ملی ادبیات مقاومت به میزبانی این دانشگاه خبر داد و گفت: این همایش از فردا، ۱۷ دی ماه به صورت وبینار برگزار می‌شود.
۰۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
فعال دانشجویی خطاب به رئیسی:
فعال دانشجویی خطاب به رئیس دستگاه قضا گفت: مروز عده‌ای سعی دارند با تحریف واقعیت ها، تحریم‌ها را عامل اصلی بی تدبیری خود عنوان کنند و کسی جلویشان را نمی‌گیرد. در روز روشن آدرس غلط می‌دهند و مردم را بازیچه خود می‌کنند.
۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
عضو جمعیت دانشجویی امام حسن (ع) خراسان شمالی گفت: به منظور کمک به خانواده‌های آسیب دیده از کرونا مجموعه جهادی امام حسن(ع) بنا دارد بسته‌های مواد غذایی بین این خانواده‌ها توزیع کند.
۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹
با حضور ۱۲۵ غرفه؛
رئیس پارک علم و فناوری خراسان شمالی از آغاز نمایشگاه مجازی دستاورد‌های پژوهشی خراسان شمالی به مناسبت هفته پژوهش خبر داد و گفت: تا این لحظه ۱۲۵ غرفه در نمایشگاه حاضر هستند.
۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰
معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی:
معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی گفت: کشاورزی در این استان نیازمند عبور از مرحله سنتی به مدرن است که در این راستا باید دانشگاه بجنورد به عنوان محور علمی و اصلی این چرخه وارد میدان شود.
۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
در گفتگو با دانشجو؛
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از طرح انحلال دانشگاه فرهنگیان گفت: به نظر می‌رسد هدف وزیر علوم از بیان طرح انحلال دانشگاه فرهنگیان پر کردن صندلی‌های خالی سایر دانشگاه‌هاست.
۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۱
نماینده اسفراین در مجلس از توقف طرح آمایش دانشگاه‌های کشور در جلسه کمیسیون آموزش که با حضور نمایندگان مجلس و معاونین وزیر علوم برگزار شد، خبر داد.
۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰
شورای صنفی دانشگاه فرهنگیان بجنورد:
شورای صنفی دانشگاه فرهنگیان بجنورد با ارسال نامه‌ای به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به اهمیت دانشگاه فرهنگیان اشاره داشت و انحلال این مجموعه را خلاف مصلحت آینده کشور دانست.
۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۱
روابط عمومی ایمیدرو در واکنش به گزارشی در خصوص واگذاری معدن آلبلاغ به قرارگاه خاتم نوشت: با جذب پیمانکار حفاظتی در محدوده معدن آلبلاغ اقدامات لازم توسط ایمیدرو صورت می‌گیرد.
۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
طی نامه‌ای؛
بسیج دانشجویی دانشگاه اسفراین طی نامه‌ای با اشاره به ظرفیت‌های دانشگاه اسفراین از رئیس جمهور کشور خواست تا مانع آمایش این دانشگاه شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار