استان‌ها - خراسان شمالی
خراسان شمالی
۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۲
سرپرست جهاد دانشگاهی خراسان شمالی گفت: این استان مرحله منطقه‌ای مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران را میزبانی می‌کند.
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۴
به همت بسیج دانشجویی؛
کرسی آزاد اندیشی «سازش یا مقاومت؟» به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شیروان برگزار می‌شود.
۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸
دانشجو گزارش می‌دهد
دانشجویان دانشگاه بجنورد در مطالبه‌ای خواستار شفاف سازی بودجه تخصیص داده شده به دانشگاه شدند که این امر پاسخ‌های مسئولان را به دنبال داشت.
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۰
روایت دانشجویی | اربعین ۹۸
وقتی پوستر ثبت نام اربعین را در برد دانشگاه دیدم بدون فکر و تصمیم قبلی به محل ثبت نام رفتم. نمی دانم چرا خودم را از همان لحظه در کربلا می دیدم. نه به هزینه اش فکر کرده بودم و نه به اجازه خانواده.
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰
یادداشت دانشجویی |
دوستی داشتم که در بحث طراحی هواپیما‌های جنگنده و ترابری سنگین خبره بود. طوری هزینه طراحی‌ها برایش بالا در می‌آمد که واقعا بعضی وقت‌ها به من می‌گفت: از پس هزینه‌های زنگی شخصی‌اش بر نمی‌آید.
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲
یادداشت دانشجویی |
اقتصاد ایران از چند بیماری مزمن رنج می‌برد که اگر آن را درمان کند اقتصاد رشد و پیشرفت خواهد کرد که آن‌ها را بررسی می‌کنیم.
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵
حسینی خبر داد
رئیس هیات ورزش‌های دانشگاهی خراسان شمالی گفت: دومین دوره المپیاد ورزشی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی خراسان شمالی از از ۲۸ آبان تا ۷ آذر برگزار می‌شود.
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۲
موسوی در گفتگو با دانشجو:
عضو انجمن علمی نانو دانشگاه اسفراین گفت: نمایشگاه بین‌المللی نانو تهران از ۱۸ تا ۲۱ مهرماه میزبان دوازدهمین جشنواره فناوری‌نانو بود. در این نمایشگاه آخرین دستاورد‌ها و تحولات عرصه فناوری‌نانو در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفت.
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵
دانشجو گزارش می‌دهد
به دانشگاه بجنورد رفتیم. جایی که بنا بود دانشجویان فرهنگیان و بجنورد به صورت متحد راهی شوند. مراسم بدرقه‌ای نیز برگزار می‌شود. در ابتدا دانشجویان بر سر مزار شهدا می‌روند.
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۰
روایت دانشجویی | اربعین ۹۸
قصد داشتیم برویم حرم. مردی جلویمان را گرفت. یکی از بچه‌ها اندکی عربی بلد بود. حرف مرد عراقی این بود که به میهمانی من بیایید. قبول کردیم؛ اما گفتیم الان به سمت حرم می‌رویم. برای شام می‌آییم.
۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰
نجفی در گفتگو با دانشجو:
عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان شمالی گفت: طی صحبتی که با امام جمعه و نماینده، ولی فقیه در خراسان شمالی داشتیم وعده پیگیری ساخت المان در دانشگاه بجنورد را داده‌اند.
۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶
امام جمعه بجنورد:
امام جمعه بجنورد در جمع دانشجویان زائر خراسان شمالی، اربعین را تنه سیاسی به کشور‌های حوزه خلیج فارس توصیف کرد و گفت: قدرت یعنی از ۲۰ میلیون زائر پذیرایی شود و نه این که با آن همه پول نفت نتوانید ۳ میلیون نفر را مدیریت کنید.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار