استان‌ها - خوزستان
خوزستان
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۶
به همت بسیج دانشجویی استان خوزستان؛
مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی بسیج دانشجویی خوزستان بزرگترین رویداد نقش آفرینی تخصصی اساتید، دانشجویان، علاقه‌مندان و گروه‌های جهادی فعال در عرصه‌های کشاورزی، دامپروری و تامین امنیت غذایی را در این استان برگزار می‌کند.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۱
رئیس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول:
مهدی بدیعی در آیینی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان رئیس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول معرفی و از زحمات محمدرضا عصاری رییس پیشین قدردانی شد.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۹
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به بهره برداری از ۱۴ طرح در بخش آب شهری و روستایی خوزستان از دهه فجر گفت: بهره برداری از این طرح ها موجب دسترسی ۱۲۱ هزار نفر از جمعیت این استان به آب شرب با کیفیت و پایدار می‌شود.
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۱
زلفی‌گل:
وزیر علوم گفت: برگزاری اردو‌های راهیان نور زمینه‌ آشنایی دانشجویان با رشادت‌های شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس و پیشرفت‌های کشور پس از انقلاب اسلامی را فراهم می‌کند.
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۸
گزارش|
استان خوزستان و شهر اهواز به عنوان کلانشهر این استان در زمان مخصوصا سال‌های اخیر با مشکلات بسیاری مواجه بوده که تبعیضی است که نسبت به این استان نفت خیز و ثرومند روا شده است.
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰
وزیر علوم، تحقیفات و فناوری با تأکید بر نقش دانشگاه شهید چمران بر ارتباط با صنایع گفت: در دانشگاه‌های خوزستان هر سرمایه‌گذاری شود به نفع منافع ملی است.
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۲
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ضمن بازدید از طرح ها و پروژه های عمرانی نیمه کاره دانشگاه شهید چمران اهواز بر شتاب بخشی روند اجرای این طرح ها به عنوان سرمایه ملی تاکید کرد.
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۷
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سفری یک روزه به خوزستان در مراسم تکریم و معارفه روسای دانشگاه شهید چمران اهواز شرکت می‌کند.
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۹
با دستور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری؛
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در نامه‌ای «بهنام مرید شوشتری» را از ریاست هیات مدیره پتروشیمی مسجد سلیمان عزل کرد.
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۲
آیین تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان خوزستان با حضور مسئولان استانی در تالار اجتماعات دانشکده‌ ادبیات و علوم انسانی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.
۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۲
طبق اسناد به دست آمده آبگیری سد چمشیر از سوی این شرکت بلامانع دانسته شده است.
۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۵
علی رغم مخالفت‌های مکرر مسئولین سازمان حفاظت محیط زیست و دیگر مسئولین کشوری سد چمشیر آبگیری شد!
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار