استان‌ها - خوزستان
خوزستان
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۰
آخرین وضعیت مناطق سیل‌زده | کمیلی‌راد:
مسئول جهادی بسیج دانشجویی استان خوزستان گفت: اکثر کمپ‌های اسکان اضطراری که در مناطق حاشیه‌ای سد کرخه و رودخانه دز و شهر اهواز برپا کرده بودیم، اکنون تخلیه و تعطیل شده‌اند.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱
روایت دانشجویی|
یکی از اهالی روستا‌های مسیر خسرج شهر حمیدیه با تراکتور ما را به خانه خود برد تا گاوش که اسهال گرفته بود را ببینیم، حیاط خانه‌ا‌ش پر از سگ بود و از آمدن ما هم خوشحال به نظر نمی‌رسیدند و شدیداً پارس می‌کردند.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۹
گزارش |
بعد از وقوع سیل در خوزستان و بحرانی‌تر شدن اوضاع این استان، گروه‌های جهادی دانشجویی و مردم برای کمک به مردم گرفتار در سیل این استان دست به کار شدند.
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴
شادمان‌فر در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های خوزستان گفت: برای بازسازی تالاب هورالعظیم و ذخیره سازی آب شیرین در کشور اقدام به تشکیل کمیته وضعیت آب کردیم و جهادگران در حال بازدید از حوضچه‌های هور هستند.
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
حجت الاسلام براتی:
رئیس قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد خوزستان گفت: گروه دامپزشکی قرارگاه جهادی واحد خوزستان از ۲۸ فروردین کار واکسیناسیون دام‌های منطقه سیل زده شعیبیه را آغاز کرده است.
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
در گفتگو با دانشجو عنوان شد
دبیر شورای دبیران انجمن‌های علمی دانشکده صنعت نفت آبادان گفت: مسئولان به خواسته دانشجویان و دبیران انجمن‌های علمی دانشکده در خصوص افزایش طول ترم تحصیلی جاری توجهی ندارند و قصد دارند این ترم را ۱۴ هفته‌ای برگزار کنند.
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
به مناسبت اعیاد شعبانیه؛
در شب‌های جشن و سرور میلاد اهل بیت عصمت و طهارت (ع) مراسم و ویژه برنامه‌هایی جهت ایجاد نشاط و سرگرمی بخشی از مردم سیل زده استان خوزستان در زیارتگاه شهدای هویزه برگزار می‌شود.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۴
کمیلی‌راد در گفتگو با دانشجو:
مسئول جهادی بسیج دانشجویی استان خوزستان گفت: از فعالیت جهادگران در مناطق سیل‌زده استان به مرور کاسته می‌شود و روی بازگرداندن سیل‌زدگان به منازلشان و پاکسازی روستا‌ها و انجام فعالیت‌های عمرانی تمرکز خواهیم کرد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸
از صبح امروز؛
یک منبع آگاه از بروز گرد و خاک شدید و بارش باران در خوزستان خبر داد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲
طهرانچی در جمع اعضای قرارگاه جهادی خوزستان:
جلسه قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان با حضور محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و مسئولان قرارگاه‌های فرعی تشکیل شد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۸
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
تیم‌های درمانی و عمرانی گروه جهادی بسیج دانشجویی علوم پزشکی اهواز از ابتدای وقوع سیل در خوزستان فعالیت خود را در مناطق سیل زده استان آغاز کردند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
روز گذشته؛
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی روز گذشته با سفر به خوزستان از مناطق سیل‌زده این استان بازدید کرد و با دستور طهرانچی، ۴ دستگاه آمبولانس این دانشگاه به مناطق سیل زده استان اعزام شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار