خوزستان
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰
تا پایان سال جاری تحقق می‌یابد
دهکده گردشگری سلامت تا پایان سال جاری در منطقه آزاد اروند راه‌اندازی می‌شود و قرار است در این مجموعه خدمات درمانگاهی، تخصصی، کلینیکی، پاراکلینیکی و آزمایشگاهی به شهروندان و گردشگران ارائه شود.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹
۲۸ بهمن ماه؛
همایش «بررسی دستاورد‌های چهل ساله انقلاب اسلامی» ۲۸ بهمن با حضور حسن عباسی در دانشکده اقتصاد دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۹
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه رامین پیرامون حادثه تروریستی زاهدان:
بسیج دانشجویی شهید آوینی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان در بیانیه‌ای حادثه تروریستی زاهدان را محکوم دانست و اعلام کرد: اقتدار و امنیت کشور با اقدامات کور تروریستی خدشه دار نخواهد شد.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴
نامه ۸۰۰ نفر از دانشجویان انقلابی استان خوزستان به اعضای تشخیص مصلحت:
۸۰۰ نفر از دانشجویان انقلابی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان خوزستان در خصوص fatf نامه ای را به اعضای تشخیص مصلحت نظام نوشتند.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۲
در ۷ رشته تحصیلی؛
دانشگاه شهید چمران اهواز در سال تحصیلی جدید در هفت رشته، بدون کنکور و با سوابق تحصیلی دانشجو می‌پذیرد.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: در برخی مناطق مشکل آب آشامیدنی وجود دارد و در این مناطق باید آب‌رسانی ادامه یابد تا مانع ایجاد هر گونه بیماری ناشی از آلودگی آب شویم.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۳
با موضوع FATF؛
نشست پرسش و پاسخ مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های مرکز خوزستان با نماینده مردم آبادان در مجلس، حول محور FATF و موضوعات اقتصادی برگزار شد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳
۷ و ۸ اسفندماه؛
دومین کنگره بین‌المللی جندی شاپور ۷ و ۸ اسفندماه با حضور مسئولان و مقامات کشوری و محلی در دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول برگزار می‌شود.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
در راستای تکمیل مهارت‌آموزی دانشجویان:
مرکز ارتقای شایستگی‌های حرفه‌ای دانشجویان با هدف تکمیل مهارت و مهارت‌آموزی متناسب با نیاز بازار کار افتتاح شده و قرار است در آن مسیر ارتقای مهارت شغلی دانشجویان طراحی شود.
۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
۲۳ بهمن‌ماه؛
مراسم «چهل سال صعود» با موضوع بررسی دستاورد‌های انقلاب اسلامی سه شنبه ۲۳ بهمن ماه در سالن اجتماعات دانشکده ریاضی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود.
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
بر اساس تفاهم‌نامه تبادل دانشجو؛
نخستین گروه دانشجویان دانشگاه چارلز پراگ (جمهوری چک) بر اساس تفاهم‌نامه تبادل دانشجو و استاد میان دانشگاه «چارلز پراگ» و دانشگاه شهید چمران اهواز در مرکز آزفای این دانشگاه حضور یافتند.
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲
قائم مقام دانشگاه امیرالمومنین(ع) اهواز:
قائم مقام دانشگاه امیرالمومنین (ع) اهواز گفت: افزایش ۳۰ رشته در دانشگاه به وزارت علوم پیشنهاد شده که تنها با افزایش یک رشته در مقطع کارشناسی موافقت شده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار