استان‌ها - خوزستان
خوزستان
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۳
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان در خصوص نحوه بازگشایی حضوری کلاس‌های درس دانشگاه‌ها توضیحاتی ارائه داد.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۸
در ابلاغی از سوی سرپرست دانشگاه شهید چمران اهواز، غلام‌حسین مکتبی، عضو هیئت‌ علمی دانشکده علوم تربیتی و روان‌شناسی به مدت دو سال به سمت معاون دانشجویی این دانشگاه منصوب شد.
۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰
معاون آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز:
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: نمی‌توان قول بازگشایی داد؛ مگر این‌که دولت قصد داشته باشد که بودجه‌ای ویژه به دانشگاه‌ها تزریق کند تا بتوانیم زیرساخت‌ها را تقویت کنیم.
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵
در راستای رفع مشکلات بودجه‌ای؛
دانشگاه صنعتی خاتم‌الانبیا بهبهان در راستای رفع مشکلات بودجه‌ای و افزایش درآمدزایی از طریق ارتباط موثر و مستمر با صنایع استان گام برمی‌دارد.
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۵
مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: اینترنت اشیا از حوزه‌های راهبردی و بستر فناوری‌های آینده است که در کنار حوزه‌هایی چون هوش مصنوعی در کانون توجه دولت‌ها و بازار قرار دارد.
۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۵
در حکمی از سوی زلفی‌گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر محمدعلی آخوندعلی به سمت سرپرست دانشگاه شهید چمران اهواز، منصوب شد.
۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۶
معاون فرهنگی وزارت علوم، با اشاره به وضعیت بد بودجه فرهنگی دانشگاه‌ها، گفت: فعالیت‌های انجمن‌های علمی دانشجویی، کانون‌ها و تشکل‌ها باید معطوف به حل مشکلات کشور شود.
۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۸
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های خوزستان:
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های خوزستان از شهدای مظلوم هویزه به‌ عنوان بدریون شهیدان دفاع مقدس نام برد و گفت: شهدای هویزه از پیشگامان شهدای هشت سال جنگ تحمیلی به شمار می‌روند.
۱۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۱
کلانتری در اهواز:
معاون فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه شهدا تجلی فرهنگ مقاومت، ایستادگی و ایثارند، گفت: از این رو یاد آنان در خاطر ملت ایران نقش بسته است.
۱۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۰
حجت‌الاسلام شفیعی:
مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خوزستان از شهدای مظلوم هویزه به عنوان بدریون شهیدان دفاع مقدس نام برد و گفت: شهدای هویزه از پیشگامان شهدای هشت سال جنگ تحمیلی به شمار می‌روند.
۱۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۰
در دانشگاه شهید چمران اهواز؛
عضو هیئت‌ امنای بنیاد هدایت گفت: الگوی پیشرفت جامعه اسلامی مبتنی بر نظام مردم‌سالاری است و باید نقش مردم در پذیرش مسئولیت‌های اجتماعی پررنگ شود تا گره‌ای از مشکلات جامعه باز شود.
۱۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۸
معاون فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی اهواز:
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در خصوص آتش سوزی خوابگاه دانشجویی پسرانه گفت: آتش سوزی مهار شد و آسیب جدی نداشت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار