استان‌ها - خوزستان
خوزستان
۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۹
دانشجویان دانشگاه‌های سوره و هنر شهر تهران تحت عنوان «قافله فتح خون» به سفر راهیان نور اعزام شدند.
۲۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۱
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش‌سوزی ۲ انبار شرکت فولاد خوزستان بعد از ۹ ساعت تلاش مأموران آتش‌نشانی ساعت هشت صبح امروز مهار شد.
۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۰
جانشین سازمان بسیج مستضعفین:
جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: از ۲۰ اسفند سال ۷۵ که رهبر انقلاب در راهیان نور حضور پیدا کردند استقبال مردم از آن روز افزون شد و ما امسال به آمار ۱۲ میلیون زائر یادمان رسیده‎ایم.
۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۸
وزیر راه و شهرسازی:
وزیر راه و شهرسازی گفت: دولت ما خاستگاه خود را راهیان نور می‌داند و بر آمده از فکه و شلمچه و طلائیه است.
۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۷
اسماعیلی در دیدار با کارگران هفت تپه:
‌رئیس دفتر رییس جمهور با تاکید بر اینکه کارگران هفت تپه بدانند که دولت سیزدهم اجازه نمی‌دهد هفت تپه تعطیل شود گفت: هفت تپه پا برجاست و توسعه می‌یابد‌.
۱۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۶
گنجی در مراسم افتتاح خوابگاه در دانشگاه صنعتی بهبهان:
رئیس صندوق رفاه دانشجویان از دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان بازدید کرد و در جریان روند امکانات رفاهی دانشجویان این دانشگاه قرار گرفت.
۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۳
دبیر اجرایی قرارگاه ملی راهیان نور شهید علم الهدی:
دبیر اجرایی قرارگاه ملی راهیان نور شهید علم الهدی گفت: سبک روایتگری و گفتمانی راویان در یادمان هویزه به صورت جهاد تبیین و پیشرفت است، یعنی علاوه بر روایت دفاع مقدس از دستاورد‌های انقلاب اسلامی و رشادت‌های مختلف در عرصه سازندگی و علمی که افتخار آفرین بوده روایتگری می‌شود.
۰۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۸
زارع‌پور:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه‌ای با حضور استاندار خوزستان وضعیت ارتباطات و پیشرفت پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کار‌ها در این استان را بررسی کرد.
۰۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۵
دوره‌ی آموزشی تشکیلاتی«عمار» به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز و دانشگاه علوم فنون دریایی خرمشهر روزهای سوم و چهارم اسفند ماه با حضور ۱۵۰ نفر از دانشجویان به میزبانی دانشگاه علوم فنون دریایی خرمشهر برگزار خواهد شد.
۰۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۴
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
معاون اردویی و راهیان نور سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: تاکنون نزدیک به ۳۵ هزار نفر از دانشجویان در سامانه ره‌نور ثبت کردند و پیش بینی می‌شود این ظرفیت بعد از انتخابات به ۱۰۰ تا ۱۱۰ هزار نفر برسد.
۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۹
سردار باقرزاده در مراسم استقبال از ۳۴ شهید گمنام؛
مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیرو‌های مسلح در حاشیه مراسم استقبال از شهدای گمنام گفت: امروز دفاع از کشور، اسلام، انقلاب، نظام و ملت مستلزم حضور پرشور، آگاهانه و با بصیرت در صحنه انتخابات است.
۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۵
با استقبال پرشور کاروان‌های راهیان نور؛
با استقبال پرشور کاروان‌های راهیان نور، پیکر پاک و مطهر ۳۴ شهید تازه تفحص شده دوران هشت سال دفاع مقدس از مرز بین‌المللی شلمچه به خاک وطن بازگشت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار