استان‌ها - خوزستان
خوزستان
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱
صادقی زاده در گفتگو با دانشجو:
مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان اندیمشک گفت: به همت دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور و آزاد شهرستان اندیمشک، قرارگاه جهادی شفاء راه اندازى شده و در کارگاه این قرارگاه اقدام به تولید ماسک شده است.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
گزارش|
تاکنون ۷ منطقه آزاد تجاری با هدف رشد و توسعه اقتصادی در کشور ایجاد شده و برخلاف برنامه‌ریزی‌هایی که برای سودآوری شده بود، ایجاد این مناطق باعث ضربه به وضعیت معیشتی مردم شده است.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵
در پى افزایش آمار مبتلایان به کرونا؛
بسیج دانشجویى دانشگاه آزاد اهواز شب گذشته، ٨ فروردین ماه در پى افزایش آمار مبتلایان به کرونا، اقدام به تهیه گزارش تصویرى از وضعیت بى خانمان‌ها و کارتن خواب هاى این شهرستان کرد.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
ساکى در گفتگو با دانشجو:
دبیر قرارگاه دانشجویى مبارزه با کرونا بسیج دانشجویى خوزستان گفت: جهادگران این قرارگاه در کارگاهى، علاوه بر تولید و بسته بندی محلول ضدعفونی کننده اقدام به تولید تعداد زیادی دستکش یکبار مصرف کرده اند.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
گزارش |
اعتراضات کارگری شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه سال‌هاست که گوش فلک را پر کرده و این کارگران فقط خواستار رسیدگی به مطالبات و حق و حقوق قانونیشان هستند.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۹
عالیپور در گفتگو با دانشجو:
مسئول دفتر خواهران بسيج دانشجويى شهرستان ايذه گفت: قرارگاه پدافند زیستی بسیج ایذه با همکاری بسیج دانشجویی خواهران اين شهرستان اقدام به راه اندازى کارگاه تولید ماسک براى مبارزه با كرونا ويروس كردند.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸
کوچک‌زاده در گفتگو با دانشجو:
معاون دانشجویی دانشگاه رامین خوزستان گفت: دانشگاه رامین، خوابگاه متاهلی ندارد و این مهمترین مسئله‌ای است که در بحث اسکان دانشجویان با آن مواجه هستیم و امیدواریم زودتر رفع شود.
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۴
کمیلی‌راد در گفتگو با دانشجو:
مسئول جهادی بسیج دانشجویی استان خوزستان گفت: با توجه به اینکه هشدارهایى براى وقوع احتمالى سیلاب در خوزستان داده شده و یکى از سیل بند‌ها شکسته، گروه‌های جهادی دانشجویی استان براى مهار سیلاب در حالت آماده باش هستند.
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان خوزستان گفت: برخی روسای دانشگاه‌ها مخصوصا روسای دانشگاه‌های سراسری از گروه‌های جهادی حمایت مناسبی نمی‌کنند.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
جمشیدپور در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اهواز گفت: جلسه مطالبه‌گری بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اهواز با شهردار این شهرستان، روز گذشته ٢٧ اسفندماه برگزار شد.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
یادداشت دانشجویى |
باید جلوی گل به خودی‌های صدا و سیما گرفته شود؛ مخاطبان صدا و سیما زیاد شده و این هم زنگ خطر است و هم امیدوار کننده که یقینا به عملکرد آن بستگی دارد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۵
یادداشت دانشجویی |
درست آنجایی که بیشتر مردم سعی در انجام مراقبت‌های بهداشتی و روانی بصورت توام دارند برخی با دستمایه قرار دادن آبروی افراد و با بی اخلاقی تمام، سعی در خندیدن و خنداندن دارند که هیچ توجیهی ندارد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار