زنجان
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: علوم پزشکی زنجان از بین ۶۶ دانشگاه علوم پزشکی در کشور، جزو چهار دانشگاه برتر در اجرای سامانه سیب یا همان تشکیل پرونده الکترونیکی سلامت است.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
با هدف ترویج و هم‌افزایی فرهنگ عاشورایی؛
اختتامیه چهارمین سوگواره ملی میعادگاه عاشورایی دانشجویان، فردا در سالن اجتماعات حسینیه اعظم زنجان برگزار می‌شود.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶
یادداشت دانشجویی|
وضعیت آزمایشگاهی دانشگاه پیام‌نور مرکز زنجان به قدری نابسامان است که بخش بزرگی از بدنه دانشجویی نسبت به این وضعیت معترض هستند.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۱
در مهدیه دانشگاه آزاد اعتمادیه؛
دانشجویان و مردم انقلابی استان زنجان عصر امروز در مخالفت با لوایح استعماری FATF و پالرمو در مهدیه دانشگاه آزاد اعتمادیه تجمع کردند.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱
۱۲۰۰ دانشجوی دانشگاه‌های زنجان در نامه‌ای:
۱۲۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه‌های استان زنجان در نامه‌ای خطاب به اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام اعلام کردند: با رد قاطع لوایح استعماری، نام مجمع را به‌عنوان حافظ منافع و استقلال کشور در تاریخ ثبت کنید.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
عبدی در گفتگو با دانشجو:
فعال دانشجویی استان زنجان با اشاره به تجمع امروز دانشجویان و مردم انقلابی استان زنجان در مخالفت با لوایح استعماری FATF و پالرمو گفت: با تصویب این لوایح، ایران تعهد می‌دهد که در هر زمینه‌ای با کشور‌های اروپایی مشورت کند و از این طریق استقلال خود را از دست خواهد داد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰
در اردیبهشت ماه ۹۸؛
اولین دوره المپیاد ورزشی بین دانشجویان و کارکنان دانشگاه‌های استان زنجان به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با همکاری هیئت ورزش‌های دانشگاهی استان زنجان برگزار خواهد شد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۴
در اعتراض به تصویب لوایح استعماری؛
دانشجویان دانشگاه‌های استان زنجان فردا در اعتراض به تصویب لوایح استعماری fatf در دانشگاه آزاد واحد اعتمادیه تجمع می‌کنند.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹
با محوریت دپارتمان بتن و سازه؛
اولین دوره مسابقات سازه‌های کاغذی در دانشگاه آزاد زنجان با گرایش پل کاغذی و دکل کاغذی، پنجم اسفندماه ۹۷ برگزار می‌شود.
۱۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰
یادداشت دانشجویی|
شاید این سوال مهم در چهل سالگی انقلاب از ذهن‌ها گذر کند که چرا مشکلات اقتصادی و بیکاری پدیدار شده و معیشت مردم به گره افتاده است؟
۱۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
با حضور رائفی‌پور؛
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان گفت: نشست «شفافیت چهل سالگی انقلاب»، دوشنبه ۶ اسفندماه با حضور علی اکبر رائفی‌پور، در دانشگاه زنجان برگزار می‌شود.
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
پرونده ویژه| چهل سالگی انقلاب
رئیس دانشگاه زنجان گفت: تا سال ۶۷ فقط یک آموزشکده در استان زنجان وجود داشت و پس از پیروزی انقلاب این آموزشکده به دانشگاه زنجان تبدیل شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار