زنجان
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۳
قزلباش:
رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان با اشاره به رشد استان زنجان در حوزه بهداشت و درمان گفت: علوم پزشکی زنجان دانشگاه تیپ یک کشوری است.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰
تشکل‌های دانشجویی استان زنجان:
تشکل‌های دانشجویی استان زنجان طی بیانیه‌ای اعلام کردند: با استانی شدن انتخابات، مردم حاشیه استان و شهرستان‌ها و مناطق محروم‌تر استان به دشواری با مسئولان ارتباط برقرار خواهند کرد،
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان:
رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان گفت: دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان همواره نیازمند کمک خیران برای نیل به اهداف وزارتخانه متبوع خود بوده است.
۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۲
رئیس جهاددانشگاهی استان زنجان:
رئیس جهاددانشگاهی استان زنجان گفت: سامانه ردیاب خودرو توسط جهادگران جهاددانشگاهی استان زنجان طراحی و ساخته شد.
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰
سرپرست هسته فناور دانشگاه آزاد زنجان:
سرپرست هسته فناور دانشگاه آزاد زنجان گفت: محققان دانشگاه آزاد زنجان موفق به راه‌اندازی کسب و کاری در زمینه اکتشاف، استخراج و فرآوری سنگ‌های زینتی شده اند.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰
قزلباش:
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز طارم گفت: تعداد دانشجویان این مرکز دانشگاهی ۳۰۰ نفر و سرانه آموزشی آن یک متر مربع است.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۷
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با بیان اینکه شاخص‌های سلامت در زنجان توسعه یافته است، گفت: خوشبختانه مرگ‌ومیر مادران در روستا‌های استان زنجان به صفر رسیده است.
۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
به منظور گسترش روابط آموزشی؛
دانشگاه زنجان به منظور گسترش روابط آموزشی دانشگاهی با دیگر کشورها، اقدام به امضای تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه صنعتی کوشیتسه اسلواکی کرد.
۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲
رئیس دانشگاه آزاد زنجان:
رئیس دانشگاه آزاد زنجان گفت: انصاف و عدالت دو مولفه مهم و اثرگذار در فعالیت‌های رسانه‌ای و مطبوعاتی است؛ بنابراین این دانشگاه تعامل جدی با رسانه‌ها دارد.
۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۲
حجت‌الاسلام احمدی:
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد زنجان گفت: خاستگاه اصلی فتنه ۸۸ اطاعت و تبعیت سران فتنه از هوای نفس در بستر ایجاد بدعت‌ها بود.
۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
از میان ۷۱۹ دانشگاه جهان؛
دانشگاه زنجان از میان ۷۱۹ دانشگاه جهان موفق به کسب رتبه ۵۰ در رتبه‌بندی GreenMetric شد.
۰۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
نجفیان در گفتگو با دانشجو:
رئیس دانشگاه زنجان گفت: در شرایط فعلی به صلاح نیست که وزیر علوم استیضاح شود و امیدواریم نمایندگان مجلس، وضعیت این وزارتخانه را در نظر بگیرند و به فکر ایجاد ثبات و آرامش در آن باشند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار