استان‌ها - زنجان
زنجان
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۹
معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان:
معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان گفت: در دانشگاه‌ها می‌توان طرح مساله داشت و برای آن‌ها راهکار پیدا کرد. دانشجو قشری است که از همان ابتدا به‌دنبال بیان مشکلات بود، ولی معتقدیم دانشجویان نباید استقلال فکری خود را فراموش کنند.
۰۷ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۵
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: ۷۰ پرونده زمین خواری به مساحت ۵۱۶ هزار و ۴۸۲ متر مربع در استان شناسایی شده است.
۰۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۳
رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان گفت: بودجه پارک علم و فناوری استان امسال با افزایش ۲ برابری به ۱۳۳ میلیارد ریال رسیده است که البته باز کفاف فعالیت‌ها و طرح‌های پارک را نمی‌دهد.
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۸
دانشجویان بسیجی دانشگاه زنجان به مناسبت روز پرستار با حضور در بیمارستان از زحمات کادر درمان و پرستاران تشکر کردند.
۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۲
مدیرکل راه و شهرسازی زنجان مطرح کرد
۱۴ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن ملی در شهر زنجان با میانگین پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد در حال اجراست.
۲۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۴
۱۰۱ واحد صنعتی در استان زنجان با نزدیک به ۴۹ میلیارد تومان اعتبار گاز رسانی شده است.
۱۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۳
قاضی زاده هاشمی در زنجان:
قاضی زاده هاشمی در راهپیمایی ۱۳ آبان زنجان گفت: یک نه بزرگ به آمریکا بگویند کار آمریکا تمام است. اسرائیل منابع نفتی و انرژی خود را از برخی از کشور‌های مسلمان می‌گیرد که متأسفانه این کشور‌ها به روابط اقتصادی خود با اسرائیل را ادامه می‌دهند.
۰۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۳
رئیس اداره محیط زیست شهرستان ابهر گفت: یکی از اولویت‌های مهم کاری اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خرم‌دره، جلوگیری از تخریب بی‌ضابطه و غیرقابل جبران طبیعت به واسطه فعالیت معادن در سطح شهرستان است.
۰۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۸
ناصرابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی در جمع اعضای هسته بین‌الملل بسیج دانشجویی استان زنجان حضور پیدا کرد.
۰۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۳
رییس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی راه و شهرسازی استان زنجان گفت: از خرداد ماه سال گذشته تاکنون بیش از پنج هزار و ۶۴۷ زنجانی تسهیلات ودیعه مسکن دریافت کردند.
۲۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۲
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان مطرح کرد
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با تشریح دلایل تأخیر در احداث محور شهیدان کریمی، گفت: با توجه به برخی مسایل، تغییراتی در این مسیر اعمال شد.
۲۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۹
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب زنجان:
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: تاکنون برای آبرسانی به واحد‌های مسکونی اقدام ملی مسکن در استان زنجان هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده و برای تکمیل آن نیز ۶ میلیارد ریال دیگر مورد نیاز است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار