استان‌ها - زنجان
زنجان
۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹
گزارش |
روزهای تعطیلات همیشگی نوروز به پایان می‌رسد و باید کلاس های دانشگاهی دوباره برگزار شود، اما مجازی. اما دانشگاه ها چقدر برای شروع آموزش مجازی آمادگی دارند؟
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷
یادداشت دانشجویی |
انتظار می‌رود مراکز تربیت معلم یا همان دانشگاه فرهنگیان بیشترین ارزشگذاری را در بین مراکز آموزشی کشور داشته باشند، ولی افسوس که همواره دولت‌ها و مراکز قانون گذاری نگاهی مصرفی به این دانشگاه داشته اند.
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۷
یادداشت دانشجویی |
وقتی قرار باشد فاجعه‌ای جهانی رخ دهد، ایرانی، چینی و ایتالیایی نمی‌شناسد و تنها راه حل آن درک هم سرنوشت بودن و کنترل همگانی است.
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۹
جهانشاه خانی در گفتگو با دانشجو:
مسئول طرح تولید ماسک جمعیت امام حسن (ع) بسیج دانشجویی زنجان گفت: تاکنون ۵۰۰۰ ماسک بهداشتی در کارگاه خیاطی ما تولید شده و قصد داریم تا چند روز آینده این رقم را به ۱۳ هزار ماسک برسانیم.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰
با توجه به شیوع بیماری کرونا؛
نهاید نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد زنجان با توجه به شیوع بیماری کرونا اقدام به برگزاری مسابقه ویژه کتابخوانی با عنوان پویش در خانه با کتاب می‌مانیم کرده است.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
بر اساس پایش دانشجویان بسیجی؛
قرارگاه شهید احمدی روشن زنجان با رصد داروخانه‌های شهر زنجان اعلام کرد که تنها یک داروخانه در این شهر ماسک ساده را در اختیار مردم قرار می‌دهد.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷
در بیانیه‌ای؛
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی زنجان در بیانیه‌ای خطاب به نمایندگان مجلس اعلام کرد که چرا نسبت به کرونا بی اعتنا هستید؟ گویا با اتمام انتخابات عملا مسئولیت خود را تمام شده دیده‌اید!
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
معاون عملیات جهادی بسیج دانشجویی زنجان گفت: ۴۰ نفر از بانوان جهادگر بسیجی برای شناسایی بیماران مستعد ابتلا به کرونا در مراکز بهداشت حضور یافتند.
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۲
گزارش |
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان وضعیت کرونا در این استان را عادی بیان می‌کند؛ با این حال پرستاران و کادر درمانی استان از نبود تجهیزات حفاظتی گلایه‌مندند.
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۱
یادداشت دانشجویی |
ماده ۲۵ قانون ششم توسعه برای افزایش سطح کیفیت خدمات علمی و آموزشی وضع شده، اما نحوه اجرای آن در تضاد آشکار با سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است.
۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷
بازرگان در گفتگو با دانشجو:
مسئول مجمع گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان زنجان گفت: در فاز اول پویش مدافعان سلامت قرار است ۲۰۰۰ بسته بهداشتی برای توزیع بین نیازمندان استان آماده کنیم.
۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
۱۲ گروه جهادی زنجان خطاب به روسای دانشگاه‌ها:
۱۲ گروه جهای دانشجویی زنجان خطاب به روسای دانشگاه‌های این استان در نامه‌ای سرگشاده خواستند که پس انداز حاصله از تعطیلی اخیر دانشگاه‌ها را به مبارزه با کرونا اختصاص دهند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار