استان‌ها - زنجان
زنجان
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰
استاندار زنجان مطرح کرد
استاندار زنجان گفت: در لایحه بودجه ۱۴۰۲ اعتبار تملک دارایی‌های استان از ۹۰۰ میلیارد تومان به هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان رسیده که در صورت تصویب نهایی در مجلس، شاهد افزایش ۵۵ درصدی بودجه عمرانی استان خواهیم بود.
۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۰
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی زنجان:
قرارگاه بین‌الملل و شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان زنجان در بیانیه‌ای اعلام کرد که تروریستی نامیدن سپاه از سوی میراث داران جنایت‌های بزرگ تاریخ از عجایب مدرنیته است
۳۰ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۰
طاهری در جمع دانشجویان مطرح کرد
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در جمع دانشجویان زنجانی گفت: پیشنهاد عرضه خودرو در بورس کالا از طرف کمیسیون صنایع مطرح شد، اما شرطی داشت که آن را حذف کردند و ما با این شیوه عرضه خودرو در بورس مخالفیم.
۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۸
علیرضا جراحی به عنوان دبیر جدید قرارگاه شهید احمدی روشن استان زنجان معرفی شد.
۲۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۷
مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان زنجان از تصویب هزار میلیارد ریال برای مرمت پروژه میراث جهانی گنبد سلطانیه خبر داد.
۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۷
معاون استاندار زنجان:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان با بیان اینکه برای ارتقای ایمنی مسیر زنجان - دندی نیازمند یک هزار میلیارد تومان هستیم، گفت: در تلاش هستیم منابع تامین اعتبار موردنیاز را از محل مولدسازی یا تهاتر با نفت یا زمین تامین کنیم.
۱۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۹
فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان:
فرمانده سپاه انصار المهدی استان زنجان در مراسم گرامیداشت سالروز شهادت سردار سلیمانی، گفت: حضور حاج قاسم‌سلیمانی و مدافعین حرم در نبرد سوریه با داعش باعث شد تا جان ده‌ها میلیون نفر در کشور‌های اسلامی نجات یابد.
۱۱ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۱
معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه‌ و شهرسازی زنجان گفت: دادستان زنجان خرید و فروش امتیاز مسکن ملی را غیرقانونی اعلام کرده و خواستار توجه بیشتر به این موضوع شده است.
۰۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۳
مدیرکل بنیاد مسکن زنجان:
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: تا به امروز حدود ۶۸۵۷ واحد مسکونی روستایی در استان مقاوم‌سازی شده (معادل ۳۷ درصد) و متاسفانه ۶۳ درصد هنوز مقاوم‌سازی نشده است.
۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۵
فرماندار زنجان:
فرماندار زنجان گفت: از محل اعتبارات اولین سفر استانی رئیس جمهور به استان چهار هزار میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل و بهره‌برداری از ۴۸ پروژه اختصاص یافت.
۲۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی زنجان:
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی زنجان در دیدار رئیس قوه قضاییه با مردم این استان گفت: عدم شفافیت سبب شده که نتوان میزان تأثیرگذاری قوانین مختلف را ارزیابی کرد.
۲۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۵
رئیس بخش تحقیقات حفاظت خاک و آبخیزداری مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان زنجان گفت: ۲۳ درصد از سطح استان زنجان بیابان قطعی است و ۱۳ درصد اراضی کشاورزی نیز در معرض تبدیل به بیابان است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار