استان‌ها - زنجان
زنجان
۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
به همت پژوهشگران زنجانی؛
شرکت دانش‌بنیان تح نور میهن، مستقر در دانشگاه علوم پایه زنجان محصول جدیدی با نام «سطح سنج سه بعدی نانومتری نوری» طراحی و تولید کرده است.
۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰
در اطلاعیه‌ای؛
در اطلاعیه‌ای که از سوی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زنجان در خصوص شیوه‌نامه برگزاری امتحانات پایان ترم این دانشگاه منتشر شد، تغییر مدت زمان پاسخگویی به سوالات در اختیار اساتید قرار گرفت.
۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
براساس اطلاعیه دانشگاه؛
مدیریت آموزشی دانشگاه زنجان در اطلاعیه‌ای زمان ثبت نام غیرحضوری از پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد در مرحله تکمیل ظرفیت را در روز‌های ۱۸ تا ۲۲ دی اعلام کرد.
۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰
گزارش |
تولید به کارخانه روغن نباتی جهان همچنان بازنگشته است و از طرف دیگر قائم مقام شرکت بازرگانی دولتی ایران حاضر نیست وضعیت بدهی این شرکت را به صورت شفاف توضیح دهد.
۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۸
براساس فهرست دانشگاه استنفورد؛
عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور ابهر با ۸۵ مقاله علمی و ۲۲ اختراع کاربردی در فهرست ۲ درصد دانشمندان برتر دنیا قرار گرفت.
۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
در اطلاعیه‌ای؛
دانشگاه آزاد زنجان در اطلاعیه‌ای فهرست رشته‌های تحصیلی براساس سوابق تحصیلی برای نیم سال دوم ۱۴۰۰-۱۳۹۹ را منتشر کرد.
۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن زنجان گفت: پس از پیگیری‌های بسیار دانشجویان، جلسه‌ای با حضور استاندار و معاونان وی برگزار شد و در آن مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان مطالبات خود را مطرح کردند.
۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
رضایی خبر داد
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان زنجان گفت: گروه جهادی شهدای اربعه دانشگاه آزاد زنجان و حوزه بسیج دانشجویی این دانشگاه به عنوان برترین گروه جهادی و برترین حوزه بسیج در استان زنجان در سال ۹۸ معرفی شدند.
۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
پس از پیگیری چندباره دانشجویان؛
مسئول بسیج دانشجویی پردیس الزهرا(س) دانشگاه فرهنگیان زنجان گفت: باوجود پیگیری‌های شورای هماهنگی خواهران بسیج دانشجویی استان زنجان، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری حاضر نشد در جمع دانشجویان حضور یابد.
۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
مسئول خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: شورای هماهنگی خواهران بسیج دانشجویی استان با هدف پیگیری مسائل بر زمین مانده زنان و پاسخ به تبلیغات سوء علیه بانوان آغاز به کار کرد.
۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۲
پس از پیگیری دانشجویان؛
دانشجویان بسیجی استان زنجان از استاندار این استان برای حضور در جمع دانشجویان به مناسبت روز دانشجو دعوت کرده بودند، اما او وعده حضور در جمع دانشجویان را به پس از عادی شدن شرایط کرونایی حواله کرد!
۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳
با پیگیری دانشجویان؛
پس از پیگیری و مطالبه دانشجویان و مردم شهرستان ماهنشان، روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده این شهرستان از شن‌ریزی و تسطیح جاده روستا‌های قرقان علیا و سفلی خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار