استان‌ها - زنجان
زنجان
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی زنجان گفت: براساس نظرسنجی‌های عمومی که از طریق صفحه‌های تشکل‌های دانشجویی صورت گرفت، مردم از وضعیت رسیدگی به پاکسازی معابر راضی نبودند.
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۳
امروز، ۳۰ دی؛
دانشجویان زنجانی امروز، ۳۰ دی، در نشستی با حضور مسئولان استان به انتقاد از عملکرد شهرداری و ستاد مدیریت بحران زنجان در جمع آوری و مدیریت برف می‌پردازند.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۶
به دلیل بارش برف شدید در زنجان؛
مدیریت آموزشی دانشگاه زنجان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که به دلیل بارش شدید برف در این استان، امتحانات حضوری در ۲۸ و ۲۹ دی، برگزار نمی‌شود.
۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۰
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان از مسدود بودن محور تکاب به دندی به دلیل کولاک شدید خبر داد.
۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰
در بودجه ۱۴۰۱؛
نماینده مردم زنجان و طارم گفت: برای تکمیل پروژه‌های فاضلاب شهر زنجان ۱۰۰۰ میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده که ۶۰۰ میلیارد آن را سازمان برنامه و بودجه باید تأمین کند.
۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰
در پژوهش های دانشگاه زنجان صورت گرفت
پژوهشگران دانشگاه زنجان پژوهش هایی در زمینه استفاده از پسماند با ارزش حیاتی در پوشش و بسته بندی مواد غذایی انجام دادند.
۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۵
از سوی دانشجویان جهادگر زنجان؛
جمعیت امام حسن (ع) بسیج دانشجویی زنجان فراخوان جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای کمک به مردم سیل‌زده در استان‌های جنوبی کشور را منتشر کرد.
۱۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹
امشب، ۱۳ آبان؛
گفتگوی زنده اینستاگرامی با موضوع «نقش پلتفرم‌های سایبری آمریکا در ترور سردار سلیمانی» امشب، ۱۳ آبان، به همت بسیج دانشجویی زنجان برگزار می‌شود.
۲۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰
خلیلی در گفتگو با دانشجو:
دبیر کمیته دانشجویی سالگرد شهادت سردار سلیمانی گفت: دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های زنجان برنامه‌های متعددی از جمله یادواره برای گرامیداشت سردار سلیمانی برگزار می‌کنند.
۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۶
با حکم وزیر علوم؛
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی جلال بازرگان را به سرپرستی دانشگاه زنجان منصوب کرد.
۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۳
در مراسم روز دانشجو عنوان شد؛
رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان گفت: روز دانشجو فرصتی برای بررسی وضعیت دانشجویان بوده است، بنابراین در این روز باید چالش‌های دانشجویان و نقشی که می‌توانند در جامعه ایفا کنند، بررسی شود.
۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۸
رفیعی در گفتگو با دانشجو:
مسئول هیئت دانشجویی دانشگاه زنجان از برگزاری هیئت در مسجد باقرالعلوم این دانشگاه به مناسبت روز دانشجو و تولد حضرت زینب (س) در سه شنبه، ۱۶ آذر خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار