سیاسی - مجلس
مجلس
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۵
رئیس مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای به رئیس جمهور قانون اصلاح بند (ک) تبصره (۱) قانون بودجه سال ۱۴۰۲ کل کشور که مربوط به اختصاص قیر به پروژه‌های عمرانی است را ابلاغ کرد.
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۸
در گفتگو با دانشجو
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها مجلس شورای اسلامی از رویه بانک مرکزی در ابلاغ نکردن آیین نامه اعطای وام مسکن روستایی انتقاد کرد و این امر را عامل در جهت مهاجرت جوانان از روستا‌ها معرفی کرد.
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰
اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی این هفته نشست مشترکی با نایب رئیس مجلس عراق و هیات همراه دارد.
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۲
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: آنچه که در انتخابات مجلس دوازدهم مهم است و کاندیدا‌ها باید مدنظر قرار دهند اهتمام به ارزش‌های دینی، انجام رقابت سالم، رعایت سلامت انتخابات و از همه مهمتر تحقق مشارکت حداکثری است.
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۸
رسیدگی به گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره طرح تأسیس حفاظت و اطلاعات قوه‌قضاییه در دستورکار نمایندگان در جلسات این هفته مجلس قرار دارد.
۱۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۴
یک نماینده مجلس:
نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: تصمیمات حاکمیتی قابل توجه برای اجرای مترو ورامین گرفته شده است.
۱۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۲
با حضور قالیباف؛
نخستین کنفرانس ملی حکمرانی دانش مبنا؛ حکمرانی سرزمینی با حضور رییس مجلس شورای اسلامی در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
۱۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۷
رییس‌کل دیوان محاسبات گفت: در حال حاضر دولت اهتمام ویژه‌ای به تکمیل پروژه‌های نیمه تمام دارد، البته باید در این مسیر از ظرفیت مشارکتی مردمی نیز استفاده کرد.
۱۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰
بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه از ۵ مهر امسال کلید خورده است. در این مدت، غیبت بیش از اندازه نمایندگان منجر به تذکر روزانه از سوی هیئت رئیسه شد و بنظر می‌رسد حتی انتشار اسامی نمایندگان غائب تاثیری بر بی‌انضباطی آنان نداشته است.
۱۰ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۰
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با کارهای جهادی که انجام شده هر چه به جلوتر برویم وضعیت اقتصاد و معیشتی مردم بهتر خواهد شد، گفت: علی‌رغم همه مشکلات معیشتی مردم ما مردم فهیمی هستند.
۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۷
رییس اداره اخبار مجلس از رفع ابهامات لایحه حجاب و ارسال آن به شورای نگهبان خبر داد.
۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۳
قالیباف:
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: در مجلس نیازمند فهم مشترک هستیم. در حال انجام کار جمعی هستیم و باید اولویت‌ها را نیز تقسیم‌بندی کنیم.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار