سیاسی - مجلس
مجلس
۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۹
نماینده شاهین‌شهر در مجلس درباره تاخیر در پرداخت معوقات بیمه درمانی فرهنگیان گفت که آموزش و پرورش هر چه زودتر این معوقات که باعث نارضایتی این قشر شده است را پرداخت کند.
۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۳
بابایی کارنامی:
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ضمن بیان انتقاد از عملکرد بانک‌ها در عمل به قانون مجلس در اعطای تسهیلات مسکن گفت: بانک مرکزی و بانک‌های تابعه باید در سیاست‌های اتخاذشده، تجدیدنظر کنند.
۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۳۱
در گفت و گو با دانشجو عنوان شد
عضو کمیسیون حقوق و قضایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد : مجلس در حال بررسی موضوع انتخابات " شورا‌های شهرو روستا "است و دو راه حل پیش رو داریم ؛ تمدید دوره فعلی یا اصلاح قانون.
۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۴
منتخب مردم اسدآباد در مجلس دوازدهم از بازدید امروز عصر منتخبین مجلس دوازدهم از پارک ملی هوا فضای سپاه خبر داد.
۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۰
عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم شورای اسلامی جزئیات جلسه افتتاحیه مجلس دوازدهم را تشریح کرد.
۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۵
شریعتی:
سخنگوی هیات اجرایی فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس دوازدهم گفت: فردا اولین مجمع عمومی فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس دوازدهم برگزار می‌شود.
۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۴
رییس پژوهشکده شورای نگهبان در دل نوشته‌ای برای حسین امیر عبداللهیان گفت: برای او که مرد عرصه دیپلماسی و میدان بود
۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۰
در پیامی خطاب به قالیباف مطرح شد؛
رئیس اتحادیه مجالس کشور‌های عضو سازمان همکاری اسلامی در پیامی خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی شهادت آیت الله رئیسی و هیات همراه ایشان در جریان سانحه سقوط بالگرد را تسلیت گفت.
۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۷
قالیباف در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: مردم ایران در مراسمات باشکوه تشییع، همصدا با رهبر معظم انقلاب شهادت دادند که ما چیزی جز خیر و نیکی از شهید رئیسی و یارانش به یاد نداریم.
۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۵
جلسات پایانی مجلس یازدهم این هفته برگزار شد که جزئیات این نشست‌ها و مصوبات نمایندگان را در این گزارش می‌خوانیم.
۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۰۰
در گفت و گو با دانشجو
رئیس کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با توجه به شهادت رئیس جمهور و ضرورت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در موعدی زودتر از موعد قانونی، مجلس شورای اسلامی در حال بررسی طرحی برای تعیین تکلیف انتخابات شورا‌ها است.
۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۸
در صحن مجلس؛
رئیس مجلس گفت: شهید رئیسی در این چند سال متواضعانه برای هماهنگی و همدلی بین دولت و مجلس بیشترین همت را داشت تا فقط و فقط حل مشکلات مردم را پیگیری کنیم.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار