سیاسی - مجلس
مجلس
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۰
در گفتگو با «دانشجو» مطرح شد؛
نماینده مردم سپیدان گفت: دولت متاسفانه مجلس را به طور کلی در طرح مدیریت مصرف سوخت نادیده گرفت و در فضایی بسته تصمیم خود را اجرایی کرد که این امر موجب به چالش کشیده شدن کشور شد.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴
علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت فریبرز انصاری، نماینده دوره پنجم مجلس شورای اسلامی را به خانواده محترم ایشان تسلیت گفت.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶
عضو ناظر مجلس در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب گفت: صحت انتخابات تعیین احزاب ملی و استانی عضو کمیسیون ماده ۱۰ تایید شد.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴
رنجبرزاده از برگزاری نشستی غیرعلنی برای بررسی حوادث اخیر و توزیع یارانه خبر داد.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضع معیشتی کارگران، خواستار افزایش حقوق ۴۰ درصدی کارگران در سال آینده شد.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ​ابراز حمایت و همراهی وزیر امور خارجه آمریکا و مقامات چند کشور اروپایی با عده‌ای آشوبگر در برخی شهر‌های ایران، طنز تلخی است.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می‌گوید اگرچه پیشنهادات مناسبی برای مستقل شدن بودجه از درآمد‌های نفتی مطرح شده، اما دولت تاکنون برنامه مدونی برای اجرایی کردن این تصمیمات ارائه نکرده است.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دولت با توجه به گرانی بنزین باید بازار را کنترل و شبانه‌روزی در این زمینه تلاش کند.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۰
در گفتگو با «دانشجو» مطرح شد؛
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: سوال اینجاست که چرا طرح مدیریت مصرف سوخت را در این زمان و اینقدر ناشیانه اجرایی کردند. مجلس با روش و زمان اجرایی شدن طرح مخالف است.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۲
عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: دولت باید از طریق سازمان تعزیرات حکومتی و وزارت صمت مانع از افزایش قیمت کالا‌ها به بهانه گرانی بنزین شود.
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع نظارت بر بازار و عدم افزایش قیمت کالا‌ها را در سطح سران قوا پیگیری خواهم کرد.
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس از بررسی مسائل مربوط به ناامنی و اغتشاشات اخیر در جلسه امروز خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار