سیاسی - مجلس
مجلس
۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰
سلیمی در گفتگو با دانشجو:
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: علت افت فشار گاز به دلیل تکمیل نشدن فاز‌های پارس جنوبی است که با توتال بسته شده بود و این شرکت فرانسوی با بدعهدی خود دست کشور را در پوست گردو گذاشته است و باعث شد کشور با کمبود برق مواجهه شود.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴
نماینده شاهین‌شهر در مجلس، از طرح سوال خود از محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸
رئیس مجلس در یادداشتی با انتشار تصویری از رزمایش موشکی سپاه نوشت: به طهرانی‌مقدم‌ها و حاجی‌زاده‌ها و همه کسانی که با ‎تولید قدرت، بازدارندگی ایران را افزایش می‌دهند، افتخار می‌کنیم.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۴
حیدری در گفتگو با دانشجو:
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: شاید با آمدن بایدن جامعه آمریکا متحد شود، اما ترامپ، چون قدرت در زیر زبانش مزه کرده است دست بردار نخواهد بود و قطعا جریان ترامپ موی دماغ هیئت حاکمه آمریکا باقی خواهد ماند و ساختار ایلات متحده را دچار مشکل خواهد کرد.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۸
طرحی در دستورکار نمایندگان مجلس قرار گرفته است که در صورت تصویب نهایی آن سن بازنشستگی برای کلیه کارکنان دولتی کاهش می‌یابد.
۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۰
رئیس و اعضای کمیسیون انرژی مجلس امروز از نیروگاه اتمی بوشهر بازدید کرده و ضمن بررسی آخرین وضعیت تولید برق اتمی در واحد یکم نیروگاه، اقدامات انجام شده و پیشرفت پروژه واحد‌های ۲ و ۳ این نیروگاه را مورد ارزیابی قرار دادند.
۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
گزارش|
نمایندگان مجلس با کلیات طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شورا‌های اسلامی کشور موافقت کردند.
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۸
دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل در دیدار با سفیر جمهوری آذربایجان با بیان اینکه شرکت‌های ایرانی می‌توانند در زمینه بازسازی قره‌­باغ مشارکت کنند، گفت: حضور رژیم صهیونیستی در خاک آذربایجان در تعارض با صلح و امنیت منطقه است.
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶
نایب رئیس کمیسیون امنیت‌ ملی خبر داد
نماینده اصفهان در مجلس درباره سوال خود از وزیر ارتباطات درخصوص تلگرام، گفت: در مقطعی سرور‌های تلگرام در داخل کشور مستقر بوده و در این زمینه تخلفاتی رخ داده است.
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵
برای پاسخگویی به سوال نمایندگان؛
وزیر امور خارجه برای پاسخگویی به سوال دو نماینده مجلس هفته آینده در صحن علنی بهارستان حاضر خواهد شد.
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰
گزارش|
پس از گذشت هفته‌ها بررسی طرح اصلاح انتخابات در صحن علنی بالاخره روز یکشنبه جزئیات این طرح به تایید نمایندگان رسید تا طرح اصلاح انتخابات ریاست جمهوری برای تایید نهایی راهی شورای نگهبان ‌شود.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۵
طرح اصلاح قانون سنجش و پذیرش دانشجو در نشست علنی امروز پارلمان اعلام وصول شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار