سیاسی - مجلس
مجلس
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۰
در گفتگو با دانشجو مطرح کرد؛
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار مردم این است که مجلس یازدهم که اولین مجلس گام دوم انقلاب است بتواند منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری را به خوبی مد نظر داشته باشد و در این مسیر گام بردارد.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۷
رئیس مجلس شورای اسلامی در تماس تلفنی با همتای روس خود گفت: تبادل تجربیات و رایزنی بخش‌های پزشکی و درمانی ایران و روسیه برای مقابله با گسترش ویروس کرونا و درمان مبتلایان، ضروری است.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
در گفتگو با دانشجو بیان شد؛
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: مجلس یازدهم باید در زمینه رکود اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار تلاش روزافزونی داشته باشد. همچنین این مجلس باید در بحث کاهش نرخ تورم ، اشتغال جوانان شرایط بهتری را در جامعه رقم بزند.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵
رئیس مجلس شورای اسلامی در جریان بازدید از رزمایش دفاع بیولوژیک نیروی زمینی سپاه در جریان اقدامات این نیرو در راستای مقابله با بیماری کرونا قرار گرفت.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۰
در گفتگو با دانشجو بیان کرد؛
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: مجلس یازدهم باید در اقتصاد ایده و طراحی داشته باشد. این مجلس باید از روز نخست اولویت‌های خود را مشخص کند و دچار روزمرگی نشود.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۶
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت مادر همسر دبیرکل حزب‌الله لبنان را تسلیت گفت.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
در گفتگو با دانشجو بیان شد؛
منتخب مردم کرمان و راور در مجلس یازدهم گفت: به طور حتم باید اصلاح ساختار اقتصادی در ۴ سال فعالیت آینده مجلس کلید بخورد ضمن اینکه اصلاح ساختار اقتصادی باید با در نظر گرفتن اصلاح ساختار بودجه پایه ریزی شود.
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۱
رییس مجلس در تماس تلفنی با استانداران خراسان رضوی، گیلان و اصفهان خواستار ایجاد سپر زیستی در این استان‌ها در برابر شیوع کرونا شد.
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۴
لاریجانی:
رئیس مجلس در گفت و گوی تلفنی با فرزند شهید سلیمانی گفت: جنایت آمریکا هیچ گاه فراموش نخواهد شد و آمریکایی‌ها آثار این خطا و شقاوت خود را را در طول سال‌های آینده خواهند دید.
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۴
رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی شهادت سردار حسین اسداللهی فرمانده سابق لشکر عملیاتی ۲۷ محمدرسول الله (ص) سپاه تهران بر اثر عوارض شیمیایی دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت.
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹
رئیس مجلس شورای اسلامی اولویت‌های "جهش تولید" را به کمیسیون حمایت از تولید ملی و مرکز پژوهش‌ها ابلاغ کرد.
۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۵
رئیس مجلس در تماس با استانداران سیستان و بلوچستان، کردستان، هرمزگان و بوشهر از پی‌گیری و تامین نیاز‌های این استان‌ها در حوزه اقلام بهداشتی و تجهیزات درمانی خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار