سیاسی - مجلس
مجلس
۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۸
در گفتگو با دانشجو
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد : بر اساس اسنادی که وجود دارد اسرائیل به دنبال کوچاندن باقی مانده مردم فلسطین با اولویت کرانه‌باختری و غزه به کشور‌های دیگر است.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۷
ذوالنوری:
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: امروز اراده‌ای برای تحریم رژیم صهیونیستی و تحریم مبادلات تجاری و اقتصادی با رژیم صهیونیستی به وجود آمده و هر روز هم بیشتر می‌شود.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۲
قالیباف:
رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: نظرات نمایندگان و نخبگان جامعه در مورد لایحه عفاف و حجاب ارائه و اعمال شد و به هیچ‌وجه بررسی این لایحه پشت در‌های بسته نبوده است.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۷
رییس مرکز پژوهش‌های مجلس:
نگاهداری گفت: رژیم غاصب صهیونیستی جنایات خود را به حدی رسانده که هیچ شکی باقی نمی‌گذارد که اگر طرف فلسطینیان بایستیم، طرف جبهه حق ایستاده‌ایم.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۲
در جلسه مشترک دولت و مجلس؛
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: باید به منابع توجه کنیم و نباید برای تأمین منابع، دست در جیب مردم کنیم که مجلس و دولت به این موضوع توجه دارند.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۳
نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایرادات شورای نگهبان به طرح حمایت از گزارشگران فساد را رفع کردند.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۷
رئیس کل دیوان محاسبات کشور از تشکیل مجمع ناظران مردمی این نهاد نظارتی خبر داد و گفت: برنامه ما هم افزایی و گره گشایی از مشکلات دستگاه‌های اجرایی است.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۱
رئیس‌جمهور با حضور در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی و پس از ارایه گزارشی از محور‌ها و برنامه‌های دولت در سال آینده لایحه بودجه را تقدیم مجلس شورای اسلامی کرد.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۱
رئیس مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد که دولت و مجلس با کمک یک دیگر لایحه بودجه ۱۴۰۳ را که گام اول و ۲۰ درصد از تحقق عملی برنامه هفتم است، منطبق با برنامه هفتم و تحقق آن تحول بررسی کنند.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۰
نشست مشترک نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اعضای هیأت دولت در مجلس شورای اسلامی آغاز شد.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۵
مالک شریعتی، نماینده تهران و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: متهم اصلی در حوزه آلودگی هوا حوزه نیروگاهی ما نیست ابتدا خودرو و صنعت خودروسازی ما و همچنین سیاست واردات خودرویی ماست.
۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۴
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور رئیس جمهور در جلسه امروز مجلس برای تقدیم لایحه بودجه ۱۴۰۳ گفت: امروز جلسه همفکری و تبادل نظر مجلس و دولت به مناسبت هفته مجلس تشکیل می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار