سیاسی - مجلس
مجلس
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۶
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: باید نگاه و توجه ویژه‌ای به شاخص‌ها و عواملی که باعث پیروزی و تداوم انقلاب است، داشته باشیم.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۱
دیوان محاسبات کشور:
معاونت فنی و حسابرسی امور عمومی و اجتماعی دیوان محاسبات کشور با صدور نامه‌ای خطاب به وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد که محاسبه و پرداخت مزایای رتبه بندی معلمان طرح مهرآفرین از ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ قابل اجرا است.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۷
از سوی قالیباف؛
رئیس مجلس شورای اسلامی، طی نامه‌ای به رئیس جمهور، قانون الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به سازمان همکاری شانگ‌های را ابلاغ کرد.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۴
دبیر شورای نگهبان با تاکید بر اینکه ایام دهه فجر فرصت تعمیق وحدت بین همه کسانی است که آرزوی سربلندی ایران عزیز را دارند، تصریح کرد: از این فرصت ارزشمند باید بهره برد، زیرا وحدت دلسوزان انقلاب اسلامی باعث تحقق سریع‌تر اهداف انقلاب می‌شود.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۶
روابط عمومی مجلس اعلام کرد: حتی در مصوبه کمیسیون اجتماعی، در خصوص زنان متاهل به جای دادستان با اعطای اختیار به دادگاه خانواده که دارای تجربه لازم در این خصوص هستند سعی در تسهیل قانون گذرنامه فعلی شده است تا همسر نتواند با دلایل غیر موجه جلوی خروج بانوان از کشور را بگیرد.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۵
در مراسم بزرگداشت دهه فجر
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مردم اساس این انقلاب هستند گفت: انقلاب اسلامی بدون حضور مردم هیچ معنایی ندارد و اسلامی نیست و استقلال آزادی و عدالت اهدافی است که ما به دنبال آن هستیم.
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۳
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مطرح کرد:
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: براساس گزارش بانک مرکزی در ۳ ماهه دوم امسال حدود ۸.۵ هزار میلیارد تومان گردش مالی در حوزه رمزارز در کشور انجام شد که نشان می‌دهد در صورت تأخیر در پرداختن به این بازار، شاهد تکرار تجربیات تلخ اقتصادی نظیر موسسات مالی و اعتباری خواهیم بود.
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳
در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی نماینده سوال کننده از وزیر صمت، از توضیحات فاطمی‌امین به صورت مشروط قانع شد.
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۸
دکتر دستغیب در جلسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس:
دکتر سید احمد رضا دستغیب رئیس کل دیوان محاسبات کشور با تاکید بر اینکه یکی از موضوعات مهم و مورد توجه در این دیوان شفافیت در حوزه منابع و دارایی هاست، گفت: در این دوره همه تلاش خود را به کار خواهیم بست تا بر بودجه شرکت‌ها اعم از دولتی و یا مالکیت عمومی، نظارت دقیق و فنی داشته باشیم.
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۷
در صحن مجلس؛
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: الزامی شدن ترمز ضد قفل و کیسه هوا از جمله اقداماتی است که در این سال‌ها انجام شده است.
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۷
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از پاسخ‌های وزیر نفت مبنی بر ساماندهی توزیع گاز مایع برای خانوار و خودرو‌ها به صورت مشروط قانع شد.
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۳
در صحن مجلس؛
وزیر نفت تاکید کرد: با همکاری مردم و همه دستگاه‌ها توانستیم دوره سخت و طولانی سرمای ماندگار و کم سابقه را مدیریت کرده و در حال عبور از آن هستیم.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار