سیاسی - مجلس
مجلس
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۵
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از ورود این کمیسیون به شفاف شدن فرایند صدور مجوز داروخانه‌ها خبر داد.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۳
مرکز پژوهش های مجلس طی گزارشی به بررسی شفافیت عملکرد نمایندگان و مجلس شورای اسلامی پرداخت.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۴
دستور کار جلسات علنی مجلس:
رسیدگی به سوالات دو نماینده مجلس شورای اسلامی از وزیر صنعت، معدن و تجارت در دستور کار هفته جاری مجلس قرار دارد.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۰
موسوی در گفتگو با دانشجو:
دبیر و سخنگوی هیات تحقیق و تفحص مجلس از صنعت خودرو گفت: خودروسازان قیمت خودرو را افزایش می‌دهند، اما بدهی قطعه سازان را پرداخت نمی‌کنند.
۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۹
رحمانی در گفتگو با دانشجو عنوان کرد؛
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: احتمال دارد که یارانه سه دهک بالای جامعه که حدود 25 الی 30 میلیون نفر می‌شوند، در بودجه سال آینده حذف شود.
۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۵
کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در هفته آینده دعوت از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و بررسی طرح اصلاح نظام آموزش پزشکی را در دستور کار دارد.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳
خضریان خبر داد
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: مجلس به فوریت لایحه دولت برای حذف ارز ترجیحی ۴۲۰۰ تومانی رای نداد و از طریق سرا قوا تخصیص اعتبار تا پایان سال برای دولت گرفته شد، اما در لایحه بودجه ۱۴۰۱ این ارز حذف شده است.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۴
عضو کمیسیون تلفیق بودجه از رأی مثبت اعضای این کمیسیون به واردات خودرو خبر داد.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۲
بدری در گفتگو با دانشجو مطرح کرد؛
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات وزارت راه و شهرسازی در زمینه اجرای قانون جهش تولید مسکن، قابل قبول، رو به جلو و امیدوار کننده بوده است.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۸
در تشریح مصوبات کمیسیون تلفیق
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: تاکنون مصوبه‌ای به غیر آنچه در لایحه دولت درباره یارانه معیشتی و نقدی آمده، نداشته‌ایم و به محض تصمیم‌گیری اعلام می‌کنیم.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۶
نایب رئیس مجلس گفت: رقم همسان سازی در بودجه سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ اعمال شده ولی منابع موجود برای همسان سازی و رسیدگی به امور بازنشستگان انصافاً کافی نیست.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ گفت: وزارتخانه‌های صمت و کار موافقت اولیه را با صدور مجوز از طریق درگاه ملی اعلام کرده‌اند؛ اما گروهی از مسئولان در وزارتخانه‌های مزبور ضمن مخالفت، سنگ‌اندازی می‌کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار