سایر حوزه ها
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷
در اعتراض به دستگیری مرضیه هاشمی؛
جمعی از دانشجویان و اقشار مختلف مردم در اعتراض به دستگیری غیرقانونی«مرضیه هاشمی» مقابل سفارت سوئیس تجمع کردند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۲
یک کارشناس اقتصادی حامی دولت، از توقف روند انتشار اسامی دریافت‌کنندگان ارز دولتی انتقاد کرد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۲
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی یکشنبه ۳۰ دی ۹۷ به مسائل مهم روز سیاست پرداخته است.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۲
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی شنبه ۲۹ دی ۹۷ به مسائل مهم روز سیاست پرداخته است.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۹
یادداشت/ مهدی محمدی
اگر اجرای SPV به اعمال استاندارد‌های FATF بویژه اجرای CFT در ایران مشروط شده باشد، در واقع دولت یک امتیاز امنیتی کاملا نقد داده و در حالی که معلوم نیست حتی امتیاز اقتصادی نصفه و نیمه‌ای هم به دست آورده باشد.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۶:۲۹
گزارش|
آنچه که در ایران به عنوان «دور زدن تحریم‌ها» می‌شناسیم، (مثل فروش نفت در بورس، انتقال اسکناس دلار به کشور، استفاده از صرافی‌ها برای مبادلات، واردات غذا و دارو، خرید تجهیزات تحریمی و...) در این کنوانسیون‌ها تحت عناوینی مثل «قاچاق و پولشویی» شناخته می‌شود.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۷
سلیمی نمین در نشست پهلوی بدون روتوش:
پژوهشگر و استاد حوزه تاریخ گفت: رضاخان تنها پادشاهی است که بدون جنگ و تنها به دستور خارجی‌ها قسمت‌های از ایران را جدا کرده است.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۲
مرکز اسناد انقلاب اسلامی طی فراخوانی، از نهادها و ارگان‌های مختلف دعوت کرد، داده‌ها، اطلاعات و دستاوردهای چهل ساله خود را جهت ثبت در تاریخ در اختیار این مرکز قرار دهند.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۱
رفیق دوست:
محسن رفیق دوست با بیان خاطره‌ای از دیدار با رهبر انقلاب گفت: با تمام وجود معتقدم اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی با انقلابی بودن میسر می‌شود وگرنه رسیدن به یک اقتصاد مقاوم، شدنی نیست.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۲
روزنامه‌های زنجیره‌ای، ملاطفت و اغماض سردار کمالی با چند سربازی که هنگام تمرین مارش نظامی، اقدام به پایکوبی و رقص کرده بودند، مصادره به مطلوب خود کردند.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۹
یکی از روزنامه‌نگاران در توئیتی با مشاهده اعداد بودجه سال 98 که در کلیت خود هزار و 703 هزار میلیارد تومان است و بودجه عمومی 470 هزار میلیارد و بودجه شرکت‌های دولتی هزار و 270 هزار میلیارد تومان آورده بود: ما همه سرکاریم! زیرا مجلس هر ساله تنها با کمتر از 30 درصد بودجه سرکار دارد.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۰
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با اتحادیه کسب‌و کار‌های مجازی، فناوری‌های نوین ارتباطی را یک فرصت مهم جهت تسهیل خدمات به مردم دانست.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار