سیاسی - سایر حوزه ها
سایر حوزه ها
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۶
مدیر حوزه‌های علمیه کشور خبر داد:
مدیر حوزه‌های علمیه کشور از تهیه ۱۵ سند و ۱۰۰ طرح بزرگ تحولی و راهبردی برنامه پنجساله برای تعالی و توسعه حوزه‌های علمیه خبر داد.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۸
خیاطیان اعلام کرد
رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: اصلاح جدی نظام بانکی و بازآرایی ساختار تسهیلات‌دهی بانک‌ها تقریبا فصل مشترک اغلب نسخه‌ها برای علاج مشکلات ساختاری اقتصاد کشورمان است.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۳
وزیر کشور با بیان اینکه دولت عزم جدی برای حمایت از هم وطنان سیل زده دارد؛ گفت: با ارزیابی خسارت‌های رخ داده برای هموطنان سیل زده، حمایت‌های لازم صورت خواهد گرفت.
۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۹
از شبکه افق پخش شد:
بثینه شعبان گفت: ایران خودش جزئی از این منطقه است و حضورش در سوریه طبیعی است و این دخالت آمریکاست که غیر منطقی است.
۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۳
یادداشت|
با افزایش نرخ ارز و قیمت بنزین کسری بودجه دولت در کوتاه مدت تامین می‌شود، بخشی از محل این افزایش قیمت به صورت یارانه نقدی به مردم برمی گردد، اما این موضوع خود باعث رشد نقدینگی سرگردان و در نتیجه کاهش قدرت خرید شده و بازار نیز متاثر از افزایش قیمت سوخت دچار شوک تورمی یا همان گرانی کالا‌ها می‌شود.
۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۱
بعد از پویش کاربران ایرانی که در اعتراض به حذف نام و تصاویر سردار سلیمانی به اینستاگرام در گوگل پلی امتیاز «یک» دادند، امتیاز اینستاگرام به 1.3 افت کرد.
۰۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۲
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه‌ای آورده است: حضور مردم در اجتـماعـات سـراســری بـزرگـداشـت حمـاســه مـانـدگار ۹ دی، تـجلـی بخـش شـکـوه بصـیرت و وحـدت ملی در مقـطع حسـاس کنـونی شد.
۲۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۹
نماینده ولی ‎فقیه در گلستان، مولوی نعمت ‎الله مشعوف از اساتید حوزه علمیه اهل سنت گالیکش را به امامت جمعه اهل سنت آزادشهر منصوب کرد.
۲۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۸
پژوهش یکی از ارکان مهم هر جامعه‌ای است. در نظام دانشگاهی مبتنی بر رویکرد آموزشی و پژوهشی، این مهم، از اهمیت بالایی برخوردار است.
۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۷
همزمان با حضور سرزده رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در مراسم امروز دانشگاه تهران با حضور اقشار مختلف مردم دانشجویان شعار «فقر و فساد و تبعیض/ امام جمعه به پاخیز» سر دادند.
۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۵
خطیب این هفته نماز جمعه تهران با اشاره به روند مذاکرات وین خطاب به تیم مذاکره‌کننده و نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در این مذاکرات عنوان کرد: بدانید که این ملت به چیزی غیر از لغو همه تحریم‌ها تن نخواهد داد.
۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۷
دادخواست ۲۲| پروندۀ ویژه اعتراضات؛
اعتراض ۲۸ آبان مردم اصفهان اتفاقی نو در عرصه‌ی اعتراضات مردمی بود، دولت، حاکمیت، مسئولین و شورای تأمین استانی که معمولا پیش از این حق اعتراض را به رسمیت نمی‌شناختند در پسا آبان ۹۸ از انکار این حق به پذیرفتن آن رسیدند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار