سایر حوزه ها
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۶:۲۹
گزارش|
آنچه که در ایران به عنوان «دور زدن تحریم‌ها» می‌شناسیم، (مثل فروش نفت در بورس، انتقال اسکناس دلار به کشور، استفاده از صرافی‌ها برای مبادلات، واردات غذا و دارو، خرید تجهیزات تحریمی و...) در این کنوانسیون‌ها تحت عناوینی مثل «قاچاق و پولشویی» شناخته می‌شود.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۷
سلیمی نمین در نشست پهلوی بدون روتوش:
پژوهشگر و استاد حوزه تاریخ گفت: رضاخان تنها پادشاهی است که بدون جنگ و تنها به دستور خارجی‌ها قسمت‌های از ایران را جدا کرده است.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۲
مرکز اسناد انقلاب اسلامی طی فراخوانی، از نهادها و ارگان‌های مختلف دعوت کرد، داده‌ها، اطلاعات و دستاوردهای چهل ساله خود را جهت ثبت در تاریخ در اختیار این مرکز قرار دهند.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۱
رفیق دوست:
محسن رفیق دوست با بیان خاطره‌ای از دیدار با رهبر انقلاب گفت: با تمام وجود معتقدم اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی با انقلابی بودن میسر می‌شود وگرنه رسیدن به یک اقتصاد مقاوم، شدنی نیست.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۲
روزنامه‌های زنجیره‌ای، ملاطفت و اغماض سردار کمالی با چند سربازی که هنگام تمرین مارش نظامی، اقدام به پایکوبی و رقص کرده بودند، مصادره به مطلوب خود کردند.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۹
یکی از روزنامه‌نگاران در توئیتی با مشاهده اعداد بودجه سال 98 که در کلیت خود هزار و 703 هزار میلیارد تومان است و بودجه عمومی 470 هزار میلیارد و بودجه شرکت‌های دولتی هزار و 270 هزار میلیارد تومان آورده بود: ما همه سرکاریم! زیرا مجلس هر ساله تنها با کمتر از 30 درصد بودجه سرکار دارد.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۰
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با اتحادیه کسب‌و کار‌های مجازی، فناوری‌های نوین ارتباطی را یک فرصت مهم جهت تسهیل خدمات به مردم دانست.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۷
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی چهارشنبه ۱۹ دی ۹۷ به مسائل مهم روز سیاست پرداخته است.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۱
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی یکشنبه ۱۶ دی ۹۷ به مسائل مهم روز سیاست پرداخته است.
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۸
معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: مدیریت فرماندهان و شهدای نیروی هوایی ارتش نمونه عملی مدیریت جهادی و انقلابی است.
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
کدخدایی در نشست خبری:
سخنگوی شورای نگهبان گفت: لایحه CFT پس از اصلاحات صورت گرفته توسط مجلس در شورای نگهبان مورد بررسی قرار گرفت که تنها دو ایراد از ایراداتی که شورا به آن گرفته بود برطرف شده و مابقی ایرادات هنوز به قوت خود باقی است.
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۴
کدخدایی در پاسخ به خبرگزاری دانشجو:
سخنگوی شورای نگهبان گفت: با توجه به اینکه شورای نگهبان در چند سال گذشته ایراداتی نسبت به شفاف نبودن بودجه داشته است ابراز امیدواری کرد که نمایندگان مجلس بتوانند بودجه شفافی برای سال ۹۸ تدوین کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار