سیاسی - سایر حوزه ها
سایر حوزه ها
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷
کمیته اطلاع‌ر‌سانی و مدیریت فضای روانی ستاد ملی مقابله با کرونا ضرورت همیاری با نهاد‌های متخصص و رسمی به منظور کاهش زنجیره انتقال بیماری کووید ۱۹ و اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را یادآور شد، و در این راستا اطلاعیه‌ای منتشر کرد.
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
مسئول گروه جهادی راه کربلا گفت: فعالیت‌های جهادی جهادگران در مبارزه با کرونا هر شب در برنامه تلویزیونی «همه‌باهم» روی روی آنتن زنده شبکه افق می‌رود.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۶
لیست مشاغل مجاز و غیر مجاز برای فعالیت پس از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی را منتشر کرد.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۳
از آنجا که بلاء کرونا جهانی است بهتر است تضرع هم جهانی شود و حتی ابتکار هفته جهانی دعا و طلب امداد و نصرت الهی و توجه دل‌ها به امام زمان عجل الله فرجه هم می‌تواند مورد توجه همگانی قرار گیرد.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۶
در پی پیام تشکر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از ارسال کمک‌های دارویی چین، رسانه‌های چینی و تلویزیون ملی این کشور از راه اندازی کمپین «دل به دل راه دارد» در راستای گسترش همکاری‌های دو کشور خبر دادند.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۷
در ششمین جلسه کارگروه مدیریت تبعات اقتصادی کرونا طرح جامع سیاست‌های کلان در رابطه با تبعات اقتصادی این ویروس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۱
شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: نماز جمعه هشتم فروردین ماه ۱۳۹۹ در مراکز استان‌ها اقامه نخواهد شد.
۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
ساعت رسمی کشور ساعت ۲۴ امشب، اول فروردین یک ساعت به جلو کشیده می‌شود.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۳:۵۷
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی سه شنبه ۲۷ اسفند ۹۸ به مسائل مهم روز سیاست پرداخته است.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۶
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی دوشنبه ۲۶ اسفند ۹۸ به مسائل مهم روز سیاست پرداخته است.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷
راب مک‌ایر سفیر انگلیس با انتشار تصویری از فروشگاه‌های تهران، از رفتار ایرانی‌ها برای هجوم نیاوردن به قفسه‌ دستمال توالت تعجب کرد!
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵
خبرهای رسیده حاکی از آن است که سیستم‌ استرداد بلیط قطار چند روزی است از دسترس خارج شده و مردم جهت لغو سفر و استرداد مبلغ بلیط، به صورت حضوری به ایستگاه راه‌آهن تهران آمده‌اند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار