اقتصادی - بازرگانی
بازرگانی
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۸
طی یک سال اجرای موافقت‌نامه موقت تشکیل منطقه تجارت آزاد ایران و اوراسیا صادرات ایران در اقلام ترجیحی به اوراسیا ۸۲ درصد رشد کرد.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۵
ستاد توسعه روابط اقتصادی ایران با عراق و سوریه:
حسن دانایی فر دبیر ستاد توسعه روابط اقتصادی ایران با عراق و سوریه، سرمایه گذاری مشترک را کلید ورود محصولات ایرانی به بازار‌های عراق و سوریه دانست و افزود: تولید مشترک در بازار عراق میتواند مسیر صادرات به دیگر کشور‌های عربی حاشیه خلیج فارس باشد.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۱
رییس اداره دوم خاورمیانه و شمال آفریقای وزارت امور خارجه:
حسن شاه حسینی رییس اداره دوم خاورمیانه و شمال آفریقای وزارت امور خارجه با بیان اینکه سوریه ظرفیت زیادی برای حضور تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران ایرانی دارد، افزود:، اما لازمه آن تضمین سرمایه‌گذاری و فراهم کردن شرایط حمل و نقل منظم به این کشور است.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰
دبیر اتاق بازرگانی مشترک ایران و سوریه:
اصغر میرزایی دبیر اتاق بازرگانی مشترک ایران و سوریه با بیان اینکه هر زمان که ظرفیت واردات سوریه افزایش پیدا کند، ایران می‌تواند سهم بیشتری در کسب بازار‌های تجاری این کشور داشته باشد، گفت: البته برای تحقق این هدف باید برنامه‌ریزی صحیحی برای آن داشته باشیم.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۴
عضو اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق:
سیدحمید حسینی عضو اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق همکاری‌های پارلمانی را نقطه مغفول رابطه ایران با عراق عنوان کرد و افزود: ایران می‌تواند به مانند دیگر کشور‌های منطقه، از ظرفیت طلب خود برای توسعه فعالیت شرکت‌های فنی مهندسی در عراق استفاده کند؛ اما این اقدامات هرگز صورت نگرفته است.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
صاحبان کسب و کارهای آنلاین برای افزایش بازدید، خدمات بهینه سازی سایت و رفع خطاهای احتمالی و ... به خدمات پشتیبانی سایت نیاز دارند تا در رقابت عقب نمانند. پشتیبانی سایت از گروه پشتیبان وب در قالب پکیج های گوناگون و با توجه به نیاز مشتری ارائه می شود.
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸
این روز‌ها همه‌ی ما کلماتی مانند رپورتاژ آگهی، بک لینک و امثال هم را در مکان‌های مختلف می‌شنویم، اما شاید آن طور که باید با این موضوعات آشنایی نداشته باشیم.
۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰
هولوگرام‌ها مانند تصاویری هستند که هرگز پیر نمی‌شوند. آن‌ها مانند عکس‌های سه بعدی هستند که در داخل شیشه، فلز یا پلاستیک محبوس شده اند.
۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱
چرخ گوشت از مهمترین لوازمی است که در منازل، مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این محصول می توان در مدت زمان بسیار کمی، حجم زیادی از گوشت را چرخ کرده و در اختیار داشت.
۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
اگر ساکن تهران هستید و به دنبال خونه می‌گردید، احتمالا با گران‌ترین خرید زندگی‌تان مواجه هستید.
۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
با تایید بانک مرکزی از امروز اجرا شد
با دستور بانک مرکزی از امروز صادرکنندگان و استفاده‌کنندگان چک‌های بانکی می‌توانند بدون مراجعه به بانک، فرآیندهای ثبت، تائید و انتقال چک را در سامانه صیاد انجام دهند.
۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
خوشبختانه در حال حاضر آموزش یک امر انحصاری و برای قشر خاصی از جامعه محسوب نمی‌شود. با وجود آموزش‌های آنلاین یا بسته‌های آموزشی آماده در هر زمان و هر مکان می‌توانیم بیاموزیم. پس دیگر جایی برای بهانه تراشیدن باقی نمی‌ماند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار