اقتصادی - بازرگانی
بازرگانی
۲۵ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۷
سردار دهقان:
دبیر توسعه سواحل مکران با حضور در جمع مردم شهرستان‌های میناب، سیریک و جاسک گفت: پایش مشکلات در شهر‌های ساحلی توسعه سواحل مکران از اهداف ما است.
۲۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۰
بیست و ششمین حراج خرده فروشی برخط سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، روز یکشنبه ٢۶ شهریورماه برگزار می‌شود.
۲۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۳
گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از راه‌اندازی خط مستقیم کانتینری از بندر شهید بهشتی چابهار به بندر ناواشیوای هند (بمبئی) خبر داد.
۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۴
رئیس کل گمرک خبر داد؛
رئیس کل گمرک از تعامل ویژه برای تسریع ترخیص فراورده‌های دارویی، تجهیزات و ملزومات پزشکی و شیرخشک به صورت ویژه با سازمان غذا و دارو خبر داد.
۰۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۰۶
در گفت‌وگو با دانشجو مطرح شد
کارشناس اقتصادی گفت: در برنامه ششم توسعه متاسفانه مناطق آزاد یک عقبگرد جدی داشتند که انتقال دبیرخانه ذیل وزارت اقتصاد بود که متاسفانه ضرر‌های جدی در حوزه مدیریتی به مناطق آزاد وارد کرد.
۳۰ تير ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۵
عسگریان خبر داد؛
معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در مرحله جدید اجرای طرح ملّی کالابرگ الکترونیک، شرط بهره‌مندی از افزایش اعتبار براساس میزان تورم کالا‌های اساسی، خرید حداقل ۲۰۰ هزار تومان از اعتبار یارانه است.
۳۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۴
رئیس اتاق اصناف تهران:
رئیس اتاق اصناف تهران اعلام کرد: مالیات حقوق حاکمیتی است و باید به صورت عادلانه پرداخت شود و به همین دلیل جامعه صنفی هرگز اعتراضی به این موضوع نداشته است، اما در دو سال گذشته سامانه‌ها با تغییر ضرایب مشکلاتی را ایجاد کرده‌اند.
۳۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۶
مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه در ۳ ماهه ابتدایی امسال جابه جایی کالا توسط حمل و نقل دریایی ۲۰ درصد رشد کرد، گفت: ضرورت دارد تعرفه‌های حمل و نقل دریایی در سال جاری اصلاح شود.
۲۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۹
کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: آماده ایم ضمن اعزام نماینده مستقر در کاراکاس جهت تسهیل امور مربوط به فعالان اقتصادی و تجاری که کالای خود را با کشتی­‌های این ناوگان به مقصد ونزوئلا اعزام یا از این کشور وارد می­‌کنند، مبادی و مقاصد کشتی­‌های حامل بار صادراتی و وارداتی میان ایران و ونزوئلا و آمریکای لاتین را افزایش دهیم.
۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۶
در نشست علمی و تخصصی مطرح شد:
یک کارشناس اقتصادی گفت: عدم حمایت کافی و موثر، متناسب نبودن ابزار و اهداف، استفاده رانتی از مناطق آزاد، نداشتن استقلال مالی و اداری، تزلزل مدیریتی در مناطق آزاد و سنگ اندازی رقبای خارجی از مهمترین چالش‌های مناطق آزاد تجاری و صنعتی در کشور است.
۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۹
نمایشگاهی در مورد منطقه آزاد اقتصادی ارس ایران (FEZ) در جنوب ارمنستان در حال برگزاری است.
۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۶
سخنگوی کمیسیون توسعه تجارت خانه صمت گفت: پار سال بیش از ۵۸ میلیارد و ۸۴۳میلیون دلار کالا بین ایران و ۱۵کشور همسایه تبادل شد که این میزان ۵۲درصد از تجارت غیر نفتی کشور را به خود اختصاص داده و نسبت به سال ۱۴۰۰با رشد ۱۴.۴درصدی همراه بوده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار