بازرگانی
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۳
سعیدی‌کیا:
رئیس بنیاد مستضعفان در مراسم تجلیل از منتخبان مسابقه طراحی پلاسکو نو، اظهار کرد: حادثه تلخ پلاسکو روز پنجشنبه رخ داد و من آن زمان در ایرانشهر بودم، اما همان روز کمیته مربوط به حادثه در بنیاد تشکیل شد.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳
کارخانه قالیشویی ادیب، با کسب عنوان بهترین قالیشویی، تنها قالیشویی در ایران است که مفتخر به دریافت دو دوره متوالی لوح گواهی نامه رعایت حقوق مصرف کنندگان در سال‌های ۹۵ و ۹۶ است.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۰
توسط دکتر سجودی؛
تخصص و مهارت لازم، احترام به بیماران و توجه به وقت آنها؛ از جمله ویژگی های بهترین دندانپزشک تهران می باشد.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
از آن زمان که بشر به بلاغت فکری و شعور باطنی رسیده همواره در فکر سلامتی و فرار از بیماری ها و امراض طبیعی که بر جسم او تاثیر مثبت میگذاشت بوده است .
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۶
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۵
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۸
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۵
از گذشته‌ها، برنامه سفر ریختن برابر بود با هماهنگی بین دو یا چند خانواده، تقسیم کار و آماده شدن برای چند روز سفر و خوش گذراندن با فامیل یا دوستان. اما همه افرادی را می‌شناسند که به تنها سفر رفتن علاقه دارند و به هیچ قیمتی به سفرهای گروهی نمی‌روند.
۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰
امروزه با وجود اینترنت و سایت‌های خبری گوناگون، دیگر نیازی نیست روزانه، ساعت‌های زیادی را منتظر باشیم و راس ساعت خاصی و تنها از طریق رادیو یا تلویزیون، از اخبار جدید مطلع شویم.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۱
قبل از ما، چند بار تعدیل نیرو کرده بودند. هر بار هم، نه فقط آن‌هایی که تعدیل می‌شدند، بل‌که تمام کارگاه غصه‌دار می‌شد.
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۴
بسیاری از افرادی که دچار طاسی یا کم پشتی مو می شوند، کاشت مو را به عنوان بهترین گزینه انتخابی برمی گزینند. کلینیک تخصصی پوست و مو رز با ارائه خدماتی شامل: کاشت مو، کاشت ابرو و تزریق چربی نتایجی منحصربفرد را در اختیار مراجعه کنندگان می گذارد. در این مرکز مراحل کاشت مو توسط حاذق ترین متخصصین و بسیار دقیق انجام شده و مطمئن ترین راه درمانی برایشان اجرا می گردد.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۵
دبیر انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه‌سازان مطرح کرد؛
دبیر انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه‌سازان کشور گفت: اصلاح فوری قیمت قطعات خودرو و تامین کسری نقدینگی قطعه‌سازان به مبلغ ۱۲ هزار میلیارد تومان از جمله پیشنهاد‌های این انجمن برای حل مشکلات حاد زنجیره تامین خودروسازان کشور است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار