بازرگانی
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳
با وجود اینکه خودرو‌های جک S۵ به عنوان پیش قراول وارد بازار خرید و فروش خودروی ایران شدند، اما بسیاری از کارشناسان حرفه‌ای ایراداتی به این خودرو‌ها وارد می‌کنند که بعضاً درست از آب در می‌آیند.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۹
کمپانی جک بعد از حواشی مربوط به عرضه نسخه معمولی جک S۵ و تولید دوباره آن در حالت اتوماتیک برنامه طولانی خود را برای تولید جک S۷ آغاز کرد. جک S۷ قرار بود تا از هر خودروی دیگری در بازار بهتر، سریع‌تر و صد البته زیباتر باشد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۵
کمپانی جک یکی از تولیدکنندگان موفق صنعت خودروسازی چین می‌باشد و سهم بزرگی از بازار صادرات خودرو این کشور را در دست دارد. فعالیت این کمپانی درزمینه خودرو‌های سدان و شاسی‎بلند‌های کراس‎اور چند سالی است که رویه مثبتی در پیش‌گرفته است و رضایت مشتریان را در انواع بازار‌ها به‌دست آورده است.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۱
جیلی یکی از آن خودرو‌هایی است که در بازار خریدوفروش دچار حاشیه‌های بسیار شد. همانند تمام محصولات چینی حضور برند‌های رقیب خارجی و کمبود قطعات یدکی و استهلاک بالای مدل‌های اولیه باعث شدند تا جیلی شروع مناسبی در بازار ما نداشته باشد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۰
در حال حاضر خودروسازی جک توانسته است با به دست آوردن جایگاه خوبی در بین ۱۰ خودروسازی برتر چین به یکی از صادرکنندگان پرکار این روز‌های این کشور تبدیل شود. جک درمجموع نیز جزو ۳ صادرکننده بزرگ خودرو در چین است و توانسته در خودرو‌های سنگین تجاری رتبه اول صادرات را کسب کند.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴
مهاجرت بین‌المللی افراد با مهارت و سطح تحصیلات بالا از قبیل: پزشکان و مهندسان از کشور‌های با درآمد پایین به کشور‌های مرفه، امری است که از آن با «فرار مغزها» یاد می‌شود. درواقع فرار مغز‌ها معرف جریان سرمایه انسانی است که در آن انتقال مهارت‌ها صورت می‌گیرد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
داستان مرسدس بنز E۲۸۰ در ایران از سال ۲۰۰۳ و با ورود تعداد معدودی از این خودرو آغاز شد. ظاهر جذاب به همراه موتور قدرتمند و امکانات رفاهی عالی خیلی زود این خودرو را به یکی از محبوب‌ترین خودرو‌های سری E. در سراسر ایران تبدیل کرد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷
قالیشویی و شستشوی فرش امری است که هر ساله برای ایرانیان انجام می‌شود. انتخاب قالیشویی خوب و مجاز از اهمیت بالایی برخوردار است.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
در مواجهه با خطرات آتش سوزی‌های احتمالی در ساختمان‌ها با هر نوع کاربری حفاظت سازه ساختمان در برابر حریق یکی از اصلی‌ترین موارد ایمنی ساکنان و ساختمان محسوب می‌شود.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۲
رئیس کل گمرک:
رئیس کل گمرک گفت: گمرک از توسعه مبادلات مرزنشینان حمایت می‌کند و معتقدیم بهترین راه برای تسهیل تجارت در مرز‌ها دروازه مشترک مرزی است.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
سرمایه‌گذار افسانه‌ای، وارن بافت (Warren Buffett) در تعریف سرمایه‌گذاری می‌گوید: «سرمایه‌گذاری، فرآیند برنامه‌ریزی برای پول است تا در آینده پول بیشتری نصیب شما بشود.»
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۴
شاید باورتان نشود، می توان درآمد های بالایی از شغل هایی که خیلی ها تمایلی به انجام آن ندارند، کسب کرد. حتی درآمدی بالاتر از برخی پست های مدیریتی!
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار