اقتصادی - بازرگانی
بازرگانی
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷
میان یک کوه انبوه از انواع مدل‌های مختلف ساعت چطور می‌توانیم مناسب‌ترین نوع آن را انتخاب کنیم؟ جای نگرانی نیست ما برای آگاهی شما از معیار‌های انتخاب ساعت؛ این مقاله را آماده کرده‌ایم.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷
در راستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور با همکاری پارک فناوری پردیس اعضاء شبکه نوآوری در سراسر کشور می توانند از روز شنبه 24 فروردین تا پایان روز شنبه 14 اردیبهشت ماه نسبت به ثبت نام و بهره مندی از خدمات بیمه تکمیلی سال 99-98 اقدام نمایند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۳
باتری خودرو جزو قطعاتی است که هر چند سال یکبار نیاز به تعویض دارد. اما از کجا بفهمیم باتری خودروی ما ضعیف و یا خراب شده است؟
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱
محافظت از بدنه و رنگ خودرو در مقابل عوامل خارجی نظیر خط و خش، آفتاب سوختگی، رطوبت، زنگ زدگی، ضربات سطحی و موارد دیگری نظیر ریختن اسید و باران اسیدی یک چالش جدید در میان دوستداران خودرو در دنیا می‌باشد، و روز به روز در حال افزایش است.
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳
رئیس سازمان دامپزشکی کشور، از ورود بیش از ۶۳ هزار رأس دام زنده از طریق بندر چابهار خبر داد.
۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
برای خرید اسمارت از سایت دیوار آماده باشید
کوچک، ولی شیک؛ این ایده اولیه برند سواچ و مرسدس بنز برای تولید خودرویی متفاوت بود که سرانجام در دهه هشتاد میلادی به طراحی خودروی اسمارت منتهی شد.
۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۴
افزایش صادرات چشمگیر ایران به عراق به خوبی نشان داده که سیاست تقویت مناسبات با همسایگان به جای نگاه ملتمسانه به غرب به‌راحتی می‌تواند تحریم‌های آمریکا بر ضد کشورمان را زیر پا بگذارد.
۱۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
فیلم/ پرویز حسابی،‌ عضو اتاق بازرگانی؛
حسابی گفت: به مهدی جهانگیری و محمد رضا انصاری گفتند ایندفعه نباید در انتخابات اتاق شرکت کنید.
۱۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲
در سال حمایت از کالای ایرانی صورت گرفت؛
بررسی ها نشان می‌دهد در ۱۱ماهه اول سال ۹۷ بیش از ۱۰ تن دفترچه مشق با دلار ۴۲۰۰ تومانی وارد کشور شده است.
۱۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹
در ایام تعطیلات نوروز، بازار بزرگ ایران (ایران مال) به عنوان قطب جدید گردشگری در تهران بزرگ، در مقایسه با سایر نقاط دیدنی پایتخت رکورد بازدیدکننده‌های بهاری را شکست.
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳
اگر می خواهید سفر ارزان داشته باشید خرید بلیط اتوبوس از فلایتیو می تواند شما را در رسیدن به مقصدتان همراهی کند. پس فرصت را از دست ندهید و بلیط خود را همین امروز با قیمت مناسب بخرید.
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
سال ۹۷ مطمئنا سال خوبی برای خریداران نبود! با هر نوسان ارز در بازار، فروشندگان قیمت‌های فروش را تغییر می‌دادند که همین سردرگمی زیادی برای خریداران به همراه داشته است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار