اقتصادی - بازرگانی
بازرگانی
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۰
رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به تشکیل کمیته مشترک ایران و ژاپن گفت: به زودی این کمیته به اتاق مشترک بازرگانی ایران و ژاپن ارتقا خواهد یافت.
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۹
سازمان بنادر اعلام کرد؛
سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: در ۱۰ماهه نخست سال جاری بیش از ۱۹ میلیون تن انواع کالا‌های اساسی در بنادر کشور تخلیه شده است.
۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۷
تفاهمنامه همکاری در زمینه توسعه تجارت میان ایران و پاکستان با هدف افزایش سطح تبادلات تجاری به امضای رئیس سازمان توسعه تجارت ایران و مدیرعامل سازمان توسعه تجارت پاکستان رسید.
۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۹
امروزه همگام با رشد روزافزون شکل‌گیری استارتاپ‌ها، واژه شتاب دهنده کسب‌وکار زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد.
۰۵ دی ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۴
درای داک مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران برای دومین بار در تاریخ کشتی سازی کشور میزبان یک سوپرتانکر با ظرفیت بالای دو میلیون بشکه جهت انجام تعمیرات اساسی شد.
۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۱
نائب رئیس اتاق بازرگانی البرز خبر داد؛
مالمیر با اعلام آمادگی برای گسترش سطح روابط میان فعالان اقتصادی این استان با جمهوری افغانستان گفت: زمینه مراودات تجاری میان طرفین را در قالب تهاتر و یا مبادلات ارزی و ریالی فراهم خواهیم کرد.
۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۵
سخنگوی وزارت صمت گفت: واردات همه کالا‌های مرتبط با نظام تعرفه ترجیحی با پاکستان که در سال ۱۳۹۷ ممنوع شده بود، رفع ممنوعیت و کارکرد اصلی تجارت ترجیحی با پاکستان احیا شد.
۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۹
رئیس سازمان توسعه تجارت اعلام کرد؛
علیرضا پیمان پاک گفت: با اجرای موافقتنامه تجارت ترجیحی با پاکستان ما یک افزایش چند ۱۰۰ درصدی در صادرات خواهیم داشت.
۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۰
معاون ارتقای کسب و کار‌های بین المللی سازمان توسعه تجارت از ورود ایران به بازار ارائه خدمات دانش‌بنیان ونزوئلا خبر داد و گفت: در کمیسیون مشترک دو کشور موانع توسعه و ارائه خدمات فنی و مهندسی مورد بررسی قرار گرفت.
۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۹
در جلسه مشترک میان دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لوتوس آستراخان روسیه و نائب رییس دومای روسیه به راه‌اندازی مناطق آزاد مشترک با روسیه در انزلی، چابهار و لوتوس آستاراخان تأکید شد.
۰۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۴
نائب رییس شورای ملی زعفران گفت: کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در خصوص پرونده عرضه ۴۶ تن زعفران تعاونی روستایی، هنوز به نتیجه‌ای نرسیده است.
۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۷
رئیس هیأت مدیره سازمان اتکا:
رئیس هیأت مدیره سازمان اتکا گفت: مدیریت کالا‌های اساسی می‌تواند به امنیت غذایی جامعه کمک کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار