اقتصادی - بازرگانی
بازرگانی
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۵
وام مسکن باید با یک پس انداز و طلا‌های همسرتان قاطی شوند تا آش خانه دار شدنتان پخته شود. شما هم باید کمی از ایده آل‌ها فاصله بگیرید و خانه اول را برای دست و پا کردن سرمایه بدانید
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۷
معاون فنی گمرک از صدور مجوز یک نهاد بالادستی برای پذیرش ضمانت نامه بانکی به جای پرداخت نقدی مالیات بر ارزش افزوده در گمرکات خبر داد.
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷
صنعت ساخت و ساز علم و مبحثی گسترده است که تاریخچه بسیار طولانی دارد. در ابتدا ساخت و ساز به صورت کاملا ابتدایی انجام می‌گرفت، اما با گذشت زمان شاهد پیشرفت چشمگیری در این عرصه بوده ایم.
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶
اگر شما یک کارپرداز تاسیسات، مهندس برق و یا حتی ابزار فروش باشید، باید بدانید که یک دریل خوب چه ویژگی‌هایی دارد و اصطلاحا راست کار شما می‌باشد.
۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲
هشتگ مدیا، نام یک استارت اپ در حوزه‌ی تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی است که با بنیان گذاری سینا فرحی و امیر تشکر به تازگی کار خود را شروع کرده است و در این مدت کوتاه توانسته کمپین‌های تبلیغاتی بسیار موفقی را در شبکه‌های اجتماعی اجرا کند.
۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
تا ۱۰ سال پیش استخدام حسابدار برای شرکت‌های کوچک و متوسط چندان باب نبود، اما به مرور زمان با رواج این دانش و مشخص شدن اهمیت آن اقبال به سمت آن بیشتر از همیشه شد.
۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۶
عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی ایران با اشاره به اینکه ضعف نبود رایزن اقتصادی در سوریه به طور کامل احساس می‌شود گفت: هزینه حقوق و استقرار رایزن اقتصادی در سوریه را اتاق بازرگانی متقبل می‌شود.
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
تا حالا فکر کرده­اید که چرا تایر بعضی خودرو‌ها از تایر بعضی دیگر سالم­تر می­مانند در صورتیکه متعلق به یک برند هستند و تمامی مشخصاتشان یکی است؟
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
شاید برای شما هم جذاب باشد که بدانید جت واتر‌ها با چه قدرتی آب را پرتاب می‌کنند؟ یا اینکه آیا پمپی وجود دارد که بتواند آب را با ارتفاع زیاد پمپاژ کند؟
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱
یک گام جلوتر از دیگران باشید
قابل توجه دبیرستان‌ها، مراکزآموزشی، و دانش‌آموزان علاقمند به شرکت در آزمون‌های مرحله‌ای و جامع (مقاطع دهم، یازدهم، دوازدهم و پیش‌دانشگاهی): ثبت‌نام مرحله اول آزمون‌های آزمایشی سنجش تا روز شنبه مورخ ۲۷ مهر ۹۸ تمدید گردید.
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۱
دبیرکل اتاق مشترک ایران و عراق گفت: توافقات اولیه برای بازگشایی مرز سومار در راستای تردد کامیون‌های حامل کالا‌های صادراتی به عراق انجام، اما در مورد جزئیات آن تصمیمات نهایی اتخاذ نشده است.
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۶
رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس با اشاره به اصلاحیه قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور گفت: سامانه متمرکزی طراحی شده که ثبت سفارش واردات دستگاه‌ها جز از طریق این سامانه امکان پذیر نیست.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار