اقتصادی - بازرگانی
بازرگانی
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۲
کرم های ضد آفتاب نه تنها از ما در برابر اشعه های فرابنفش مستقیم محافظت می کنند، بلکه به پوست ما نیز تغذیه می رسانند.
۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۸
رویداد ارزیابی ملی تحول دیجیتال، مهمترین رویداد حرفه‌ای تحول دیجیتال در کشور محسوب می‌شود که با هدف ممیزی، ارائه بازخورد و درنهایت معرفی سازمان‌های پیشرو در تحول دیجیتال طراحی شده است.
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۵
برای توسعه کسب و کارتان و اینکه در فضای رقابتی آنلاین به درآمد رسیده و شناخته شوید وجود یک وب سایت به عنوان ویترین کسب و کار شما بسیار ضروری است زیرا امروزه دیگر حضور در بازار سنتی کافی نیست.
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸
آیا به دنبال آن هستید که دیگر دغدغه یافتن بار نداشته باشید؟ آیا خسته شده اید از این که همیشه به دنبال یافتن بار باشید برای حمل آن؟ رانندگان بسیاری در کشور با این مشکل مواجه هستند که چگونه و از کجا می توانند بار مورد نظر خود را بیابند؟
۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۹
فایر سرور با تکیه بر نیروی انسانی متخصص در زمینه شبکه، لینوکس و میزبانی وب در سال 1393 پا به عرصه ارائه خدمات هاستینگ گذاشت.
۱۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۴
دوچرخه شهری همانطور که از نامش بر می آید برای ترددهایِ کوتاهِ داخل شهری با سرعت نسبتاً کم ساخته می شود.
۱۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۶
مدیرعامل سازمان اموال تملیکی:
سید عبدالمجید اجتهادی با انتقاد به واردات انبوه لوازم خانگی از طریق رویه ته‌لنجی و ملوانی، گفت: یک سوم کالا‌های موجود در انبار‌ها قاچاق است و مابقی متروکه گمرکی هستند.
۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۰
به نظرتان بهترین مکان برای آنکه یک مهمانی تولد عالی داشته باشید کجاست؟ خب قطعاً می‌توانید با سفر به شمال و مثلاً اجاره ویلا نوشهر شبی به یادماندنی و مهمانی بسیار خاطر‌انگیز را تجربه کنید.
۰۶ دی ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۶
دل را از دود و دم شهر و روال تکراری دغدغه‌های روزمره جدا کرده و راهی یکی از بهترین و دیدنی‌ترین شهرهای کویری می‌شویم.
۰۵ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۸
تهران یکی از شهرهای ایران است که دیدنی‌های جالب‌ توجه زیادی دارد. بازدید کردن از مراکز تفریحی و دیدنی تهران برای تمامی افراد بسیار جذاب است.
۰۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۳
اغلب یکی از چالش های جذابِ کشاورزان و باغداران عزیز، انتخاب نهال گردویی پربار و زودبازده می باشد. همچنین انتخاب نهال گردوی مناسب پرورش منطقه ی جغرافیایی شما، مسئله ی مهمی می باشد که حین خرید نهال گردو می بایست به آن توجه داشته باشید.
۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۹
همان طور که در جریان هستید، بخش‌های جذاب و تفریحی زیادی در پایتخت کشورمان یعنی تهران وجود دارد. در برخی از این بخش‌ها می‌توان خریدهای مختلفی را هم به ارمغان آورد و در کل روز خوبی را در کنار دوستان یا خانواده داشت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار