اقتصادی - اقتصاد کلان و بودجه
اقتصاد کلان و بودجه
۲۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۴
همزمان با برگزاری اجلاس بریکس در روسیه صورت گرفت؛
همزمان با آخرین سیاست گذاریها برای برگزاری شانزدهمین رویداد صنعت مالی ایران، از نخستین رقابت بین المللی فن آوری های نوین مالی کشور با عنوان فینتک کاپ تهران رونمایی شد.
۲۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۰
مدیر گروه پژوهشی مدیریت انرژی پژوهشگاه نیرو:
مدیر گروه پژوهشی مدیریت انرژی در پژوهشگاه نیرو با اشاره به این که برای داشتن سیستم پایدار انرژی و گذراندن ناترازی‌ها، مسئولیت تنها بر عهده وزارت نیرو و صنعت برق نیست، تاکید کرد: در بخش خانگی، علاوه بر راندمان و توان مصرفی وسایل برقی، زمان و نحوه استفاده از این تجهیزات نیز بسیار مهم و تعیین‌کننده است.
۲۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۲
وزیر راه و شهرسازی از بهره‌گیری از مسیر‌های دریایی به بنادر عراق برای انتقال زائران اربعین ۱۴۰۳ خبر داد.
۲۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۵
رئیس کل بانک مرکزی:
محمدرضا فرزین گفت: سال گذشته کد سماح برای دریافت ارز ضروری بود و مشکلاتی را برای زائران به وجود آورد. امسال بانک مرکزی آماده هست تا بدون ارائه کد سماح، ارز مسافرتی ارائه دهد.
۲۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۳
طبق اعلام درگاه ملی مجوز‌ها
طبق اعلام درگاه ملی مجوزها، مجوز‌های صادر شده به صورت خودکار از لحاظ قانونی معتبر هستند.
۲۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۸
عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی در گفت‌وگو با دانشجو
عباس آرگون گفت: اعطای اختیار به مودیان مالیاتی مشمول تبصره ماده ۱۰۰ برای تعیین نحوه هزینه کرد مالیات پرداختی شان برقرار کردن رابطه منظم بین مالیاتی پرداختی و سرویس دریافتی است که در آینده نه چندان دور تاثیرات موثبت آن را خواهیم دید.
۲۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۱
وزارت اقتصاد اعلام کرد: از ابتدای امسال تاکنون در مجموع ۶۷،۸۴۶ میلیارد تومان، توسط دولت از طریق انتشار اوراق نقدی تامین مالی شده است.
۲۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۴
خاندوزی خبر داد
وزیر اقتصاد با بیان اینکه زمانی دولت را تحویل می‌دهیم که سازمان اموال تملیکی هیچگاه به قبل از ۱۴۰۰ باز نخواهد گشت، گفت: ۹۴ همت کالا در این مدت تعیین تکلیف شده که این رقم در دولت قبل ۱۲ همت بوده است.
۲۳ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۱
مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: احصای کالا‌های اموال تملیکی در قالب برنامه سیات (سامانه یکپارچه اموال تملیکی) برای شناسه دار کردن کالا‌ها در انبار‌ها از لحظه کشف تا اجرای حکم کلید خورد.
۲۳ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۰
یک نماینده مجلس در گفت‌وگو با دانشجو
حامد یزدیان درباره اعطای اختیار به مودیان برای تعیین نحوه و محل هزینه کرد درآمد‌های مالیاتی به بیان توضیحاتی پرداخت و گفت: با طرح جدید سازمان امور مالیاتی مودیان می‌توانند تعیین کنند مالیاتشان در چه اموری هزینه شود.
۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۷
رئیس‌کل سازمان امور مالیاتی کشور:
رئیس‌کل سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد: با مصوبه هیئت وزیران و تصویب آیین‌نامه مربوط، از سال جاری امکان انتخاب محل خرج کرد مالیات‌های پرداختی توسط پرداخت‌کنندگان مالیات فراهم شده است.
۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۳
معاونت سیاستگذار پولی بانک مرکزی خبر داد: نرخ رشد دوازده‌ماهه نقدینگی از ۳۰.۹ درصد در پایان اردیبهشت­ماه ۱۴۰۲ طی یک روند نزولی به ۲۵.۶ درصد در پایان اردیبهشت­ ماه ۱۴۰۳ رسید. نرخ رشد دوازده‌ماهه پایه پولی نیز طی روندی نزولی از ۴۲.۹ درصد در پایان سال ۱۴۰۱ به ۲۱.۱ درصد در پایان اردیبهشت­ ماه ۱۴۰۳ رسید.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار