اقتصادی - اقتصاد کلان و بودجه
اقتصاد کلان و بودجه
۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۷
رئیس سازمان برنامه و بودجه از پرداخت 2 هزار و 150 میلیارد تومان از ظرفیت قانون بودجه 97 برای پرداخت هزینه‌های آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها، ورزش و بهداشت و درمان خبر داد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
بانک مرکزی امروز نرخ ۴۷ ارز بین بانکی را اعلام کرد که بر این اساس نرخ ۱۵ ارز از جمله پوند و یورو کاهش یافته است.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۳
دبیرکل شورای عتف خبر داد
دبیرکل شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری گفت: عدد مشخصی حدود ۳۵ میلیارد تومان از سوی این شورا در سال جاری به طرح‌های کلان ملی اختصاص می‌یابد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳
معاون نوبخت خبر داد؛
رییس امور هماهنگی و تلفیق بودجه سازمان برنامه و بودجه گفت: در مجموع بالغ بر ۶۳۰ میلیارد تومان به منظور انجام کار‌های ضروری استان‌های سیل‌زده و جبران خسارت بخش کشاوری و مسکونی اختصاص‌ یافت.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰
یک مقام مسئول خبر داد
یک مقام مسئول در نظام بانکی از پرداخت ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به سیل‌زدگان خبر داد و گفت: سهم هر متقاضی معرفی شده کمیته امداد ۵ میلیون تومان خواهد بود.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰
با پیشنهاد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، طرح اصلاح نظام پولی کشور در قالب حذف چهار صفر از واحد پولی کنونی و تعریف واحد پولی جدید و بازنگری در اقطاع اسکناس و مسکوک در دستور کار دولت قرار گرفته است.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱
دولت باید به‌جای اصرار ورزیدن بر راهکار شکست خورده مدیریت بازار به‌واسطه تشکیل وزارت بازرگانی، ضمن واردات کالا‌های اساسی با نرخ نیمایی، مابه‌التفاوت ارز دولتی و نیمایی را مستقیماً به حساب سرپرستان خانوار واریز نماید.
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
نود و هشتمین یارانه نقدی امشب در حالی به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود که مجموع دریافتی افراد طی ۹ سال گذشته به ۴ میلیون و ۴۵۹ هزار تومان رسیده است.
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۷
رکورد قیمتی سبد نفتی اوپک در سال ۲۰۱۹ شکسته شد و به ۷۰.۴۱ دلار در هر بشکه رسید.
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۶
شرکت سپرده گذاری مرکزی ایران در اجلاس سالیانه فدراسیون شرکت‌های سپرده گذاری مرکزی جهان WFC به طور رسمی عضو هیات رییسه این فدراسیون شد.
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷
دومین قسمت برنامه تلویزیونی «پایش» در سال ۹۸، امشب از شبکه اول سیما پخش خواهد شد.
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳
بر اساس برنامه‌ریزی سازمان هدفمندی یارانه‌ها، اولین یارانه نقدی امسال ۲۶ فروردین ماه پرداخت خواهد شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار