اقتصادی - اقتصاد کلان و بودجه
اقتصاد کلان و بودجه
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷
جست‌وجوی ریشه‌های تفاوت در عملکرد اقتصادها، دغدغه همیشگی اقتصاددانان به‌ویژه صاحب‌نظران دانش اقتصاد توسعه بوده است.
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴
مرحله دوم کمک معیشتی دولت برای ۲۰ میلیون نفر ساعت ۲۴ دیشب با واریز به حساب سرپرستان خانوار انجام شد و مجموع دریافت کنندگان این رقم حمایتی به ۴۰ میلیون نفر رسید.
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۱
بر اثر اقدامات خرابکارانه آشوبگران در روز‌های اخیر که پس از اعلام افزایش قیمت بنزین به وقوع پیوست، حدود ۸۰ فروشگاه زنجیره‌ای تخریب و به آتش کشیده شد.
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴
از ابتدای مهرماه با اتمام فصل جابه‌جایی نرخ‌های پیشنهادی اجاره بها نسبت به شهریورماه حدود ۲۰ درصد کاهش یافته، اما عمده مالکان در زمان انعقاد قرارداد و با توجه به تمایل مستاجران برای تمدید، نرخ اجاره را حدود ۵۰ درصد نسبت به سال قبل افزایش داده‌اند.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
ستاد شناسایی مشمولین طرح حمایت معیشتی اعلام کرد: کمک حمایت معیشتی دولت به حدود ۶۰ میلیون نفر پرداخت می‌شود. پرداخت به این تعداد که بالغ بر ۷۰ درصد جمعیت کشور را در بر می‌گیرد تا پایان روز شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸ ادامه خواهد داشت.
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۳
گروه اول ۲۰ میلیون نفر بودند که مبالغ به حساب سرپرستان واریز شد. نوبت بعدی فردا شب و نوبت سوم واریزی شنبه شب است که به حساب سرپرستان واریز می‌شود.
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸
سخنگوی دولت با بیان اینکه اصلاح قیمت بنزین برای توزیع عادلانه یارانه‌ها انجام شد، گفت:این اقدام پیوست‌هایی داشت تا اینکه قیمت در روستا‌ها افزایش نیابد.
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳
نخستین مرحله واریز یارانه حمایتی ساعت ۲۴ شب گذشته به حساب یارانه نقدی برخی مشمولان واریز شد.
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۵
ربیعی:
سخنگوی دولت با بیان اینکه براساس گزارش‌ها حدود ۵۲ تا ۵۳ درصد مردم خودرو ندارند، گفت: با همین میزان رشد مصرف بنزین علی‌رغم افتتاح پالایشگاه ستاره خلیج فارس سال ۱۴۰۰ وارد کننده بنزین می‌شدیم.
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۱
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیرامون مشمولان طرح حمایت معیشتی اطلاعیه‌ای صادر کرد.
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶
ربیعی تشریح کرد
سخنگوی دولت اعلام کرد، یارانه حمایتی جدید در دولت‌های بعد هم پرداخت خواهد شد.
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان این که در حوزه هدفمندی یارانه‌ها و خرید تضمینی گندم، عملکرد سال جاری بسیار خوب بوده است، اظهار امیدواری کرد که این روند در سال آینده همچنان استمرار داشته باشد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار