اقتصادی - اقتصاد کلان و بودجه
اقتصاد کلان و بودجه
۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۰
وزیر اقتصاد با بیان اینکه از تله رشد اقتصادی پایین و سرمایه گذاری صفر خارج شدیم، گفت: لازم است روی عنصر جدیدی تحت عنوان کیفیت رشد اقتصادی تمرکز کنیم.
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۲
بنا به پیشنهاد معاون اول رئیس‌جمهور و با حکم وزیر علوم تحقیقات و فناوری، سید مهدی پاک ذات در سمت ریاست مرکز پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری ابقا شد.
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۸
مرکز آمار:
نتایج کشتار طیور کشتارگاه‌های رسمی کشور در مرداد سال جاری توسط مرکز آمار منتشر شد. طبق آمار منتشر شده، مقدار عرضه گوشت طیور به طور کل نسبت به ماه مشابه سال گذشته افزایش داشته است و می‌توان این موضوع را سیگنالی برای کاهش قیمت محصولات پروتئینی دانست.
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۶
مرکز آمار ایران گزارش داد:
به گزارش مرکز آمار ایران، نرخ تورم در شهریور ماه امسال با کاهش ۰.۶ درصدی به ۴۶.۱ درصد رسید. نرخ تورم نقطه به نقطه نیز در شهریور امسال با کاهش ۰.۳ درصدی ۳۹.۵ درصد اعلام شد. تورم ماهانه شهریور هم با کاهش ۰.۴ درصدی به ۲ درصد رسید.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۴
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: افزایش سرمایه بانک ایران و مصر هم به زودی رخ می‌دهد.
۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۵
در فصل شروع به کار دولت سیزدهم رشد اقتصادی کشور ۱ درصد و متوسط رشد اقتصادی در دولت گذشته ۱.۵ درصد بود؛ اما در دولت سیزدهم تاکنون رشد اقتصادی کشور به طور متوسط ۴.۷ درصد بوده است.
۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۹
بر اساس جزئیات بخشنامه بودجه ۱۴۰۳؛
سازمان برنامه و بودجه بخشنامه بودجه سال ۱۴۰۳ کل کشور را منتشر کرد که بر اساس آن افزایش حقوق کامندان دولت در سال آینده علی‌الحساب به طور متوسط ۲۰ درصد پیش‌بینی شده و همچنین پیشنهاد هرگونه طرح تملک دارایی‌های سرمایه‌ای جدید و افزایش هدف کمی طرح‌های موجود ممنوع است.
۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۲
توسط سازمان برنامه و بودجه؛
سازمان برنامه و بودجه کشور، بخشنامه بودجه ۱۴۰۳ کل کشور و پیوست‌های آن را منتشر کرد.
۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۳
وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد؛
وزیر راه و شهرسازی ظرفیت اسمی بندر امیرآباد را در حال حاضر ۷.۵ میلیون تن اعلام کرد و گفت: افزایش این ظرفیت به ۱۰ میلیون تن تا پایان دولت سیزدهم در برنامه قرار گرفته است.
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۶
مدیرعامل شرکت توسعه دانش‌بنیان سینا:
یاسر خانی کشمرزی گفت: پل دوم سرمایه گذاری حمل و نقل و لجستیک است. از این جهت که کشور ما در شاهراه ارتباطی قرار دارد و این موضوع یک مزیت استراتژیک برای دسترسی و حمل و نقل لجستیک محسوب می‌شود.
۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۵
گزارش|
با گذشت نیمی از دوره فعالیت دولت سیزدهم، در این گزارش وزارت اقتصاد و امور دارایی زیر ذره‌بین قرار گرفته است.
۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۷
وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: آزاد شدن منابع ارزی بلوکه شده ایران دستاوردی بزرگ از دیپلماسی اقتصادی دولت سیزدهم است، اما دولتمردان سابق که آرایش انتخاباتی گرفته‌اند بدون توجه به حیطه تخصصی خود سعی می‌کنند با غرض‌ورزی سیاسی این دستاورد را به هر شکل ممکن زیر سوال ببرند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار