اقتصاد کلان و بودجه
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۹
نماینده مردم مسجدسلیمان
ظاهری گفت: قوه قضائیه و دستگاه‌های نظارتی باید با دلالان و قاچاقچیان برخورد شدیدتری داشته باشند و نباید کار به گونه‌ای باشد که به جای برخورد با دلالان با خرده‌فروشان و تولیدکنندگان برخورد شود.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۷
سخنگوی فراکسیون اشتغال مجلس بیان داشت که مدیریت فعلی بنیاد مستضعفان در رفع محرومیت و اشتغال پایدار روستایی اقدام جهادی داشته است
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۲
معاون توسعه ساختمان و انرژی بنیاد مستضعفان گفت: پروژه ترمینال سلام ثابت کرد در شرایط تحریم فنی‌ترین پروژه‌های کشور را می‌توان با حداقل منابع و با اتکا به توان و تخصص داخلی به انجام رساند و این ناشی از همکاری نزدیک بنیاد مستضعفان و وزارت راه و شهرسازی است انشا الله این پروژه ملی با همکاری همه در بهار امسال قابل بهره برداری خواهد بود.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
رییس سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق گفت: پیش‌بینی می‌شود که از سال آینده بتوانیم همان طور که برق فسیلی را صادر می‌کنیم، برق تجدیدپذیر را در سبد صادراتی کشور داشته باشیم.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵
رئیس کل بانک مرکزی در یادداشت ایستاگرامی:
رئیس کل بانک مرکزی گفت: مصوبه آزادی ورود کالا از طریق مرزنشینان و ملوانان موجب افزایش تقاضای ارز در سلیمانیه، دوبی، هرات و بازار ایران شد و به افزایش نرخ ارز انجامید، از هیئت وزیران با فوریت تجدیدنظر در این مصوبه را خواهم خواست.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴
مرکز آمار ایران اعلام کرد: نرخ تورم در ۱۲ ماه منتهی به بهمن ماه امسال به ۲۳.۹ درصد رسید که نسبت به همین میزان در دی ماه گذشته ۲.۹ درصد افزایش را نشان می‌دهد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
رئیس صندوق بین‌المللی پول با بیان اینکه مسائل سیاسی اقتصاد جهان را به خطر انداخته است، گفت: کشور‌های پیشرفته در پیشانی این خطر هستند.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران در حکمی معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک را منصوب کرد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۷
کارگروه اقدام مالی FATF اجرای مؤثر تحریم‌های مالی هدفمند و شناسایی مسیر‌های ایران برای دور زدن تحریم را ذیل رسالت مقابله با اشاعه تسلیحات کشتار جمعی خود تعریف می‌کند و با جدیت تمام در پی اجرای آن است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸
در حال حاضر تولید به علت هزینه‌های زیادی که از سازمان‌های مختلف مانند تأمین اجتماعی و سازوکار حق بیمه قرارداد به آن تحمیل می‌شود مشکلات زیادی دارد. در این شرایط با جلوگیری از فرار مالیاتی پزشکان می‌توان بدهی دولت به این سازمان را تسویه و از فشار بیش‌تر بر تولید جلوگیری کرد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
یک کارشناس در نامه به رئیس جمهور:
آقای روحانی، فرمودید که مقداری گرانی گوشت در کشور اتفاق افتاده، آیا افزایش نرخ گوشت از ۶۰ الی ۷۰ هزار تومان در کمتر از یکماه به ۱۲۰ هزار تومان از نظر جنابعالی مقداری گرانی است یا اینکه نرخ گوشت حدوداً دو برابر شده و تقریباً ۱۰۰ درصد تورم رُخ داده است؟
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
مدیرعامل سازمان اموال تملیکی خبر داد
مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: هنوز تصمیم قطعی برای خودرو‌هایی که ثبت سفارش جعلی دارند، گرفته نشده، اما یکی از گزینه‌ها فروش آن‌ها به صورت قطعات در بازار است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار