اقتصاد کلان و بودجه
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۶
رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراها در مجلس شورای اسلامی با رد پرداخت حقوق مازاد به کارکنان نهاد ریاست جمهوری، می گوید چنین پرداختی هایی تبعیض محسوب می شود.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱
مرکز پژوهش های مجلس با اشاره به برخی ابهامات درباره منابع نفت و گاز و هدفمندی یارانه‌ها مانند نبود قواعد شفاف درباره سهم شركت‌های ملی نفت و گاز از مشتقات نفتی اعلام کرد: سهم فروش داخلی مواد هیدروكربوری در قوانین بودجه شفاف نیست.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۹
مرکز پژوهش‌های مجلس اعلام کرد
مرکز پژوهش‌های مجلس با اشاره به اینکه بودجه شرکت‌های دولتی در پیوست ۳ لایحه بودجه ۹۸ شفاف نیست و امکان بررسی این بخش از لایحه با این اطلاعات وجود ندارد، اعلام کرد ..
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۱
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال۹۸ مجلس می گوید بسیاری از اعضای هیات مدیره شرکت های دولتی در چند مجموعه عضو هستند.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
عضو هیات رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ می گوید این کمیسیون مانع تکرار ردیف ها و تبصره هایی که فاقد عملکرد در سنوات گذشته بوده، می شود.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴
رئیس کل گمرک ایران از مبارزه با هرگونه قاچاق کالا از طریق مبادی رسمی خبر داد و گفت: معافیت‌های گمرکی به سمت تولیدکنندگانی هدایت می‌شود که امکان تولید محصولات و مواد اولیه وارداتی را در داخل کشور ندارند.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷
رئیس سازمان برنامه و بودجه:
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: دولت برنامه رفع فقر مطلق را با تکیه بر سیستم نهاد‌های حمایتی اجرا کرد، اما موفق به گسترش چتر حمایتی نشده است.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱
عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه معاونت اقتصادی زیرنظر وزارتخانه امورخارجه با هدف تقویت روابط اقتصادی ایران با کشورهای دیگر ایجاد شد، گفت: تاکنون اقدامات معاونت اقتصادی وزارتخانه امورخارجه نمود چشمگیری نداشته است.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸ اعلام کرد: در سال ۹۸ همه حقوق‌ها ۲۰ درصد افزایش پیدا خواهد کرد، اما نرخ مالیات این حقوق‌ها به صورت پلکانی با توجه به میزان دریافتی‌ها افزایش پیدا می‌کند که این موضوع فردا به تصویب نهایی خواهد رسید.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
معاون مالی و اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی از واریز بسته ۲۰۰هزار تومانی حمایتی افراد تحت پوشش تأمین اجتماعی که کمتر از ۳میلیون تومان دریافتی دارند خبر داد.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۸
ثبت سفارش و واردات مواد اولیه، قطعات و ملزومات ضروری خطوط تولید تا سقف سیصد میلیون دلار به صورت بدون انتقال ارز تا پایان سال ١٣٩٨ مجاز اعلام شد.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
تحریم‌های ایالات متحده آمریکا علیه ترکیه باعث شد تا این کشور برای مصون سازی اقتصاد خود به انعقاد پیمان‌های پولی دو جانبه روی آورد. در شرایطی که آمریکا از دلار به عنوان مهمترین سلاح جنگ ارزی علیه نظام اسلامی استفاده می کند، ما میتوانیم با پیمانهای پولی از تأثیر تحریم های یکجانبه بکاهیم.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار