اقتصادی - صنعت، معدن و تجارت
صنعت، معدن و تجارت
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۲
گزارش |
بانک‌ها که قرار بود عامل تسهیل فضای تولید باشند و نقش موثری را در حمایت از صنایع ایفا کنند، حالا به رقابت با تولیدکنندگان پرداخته و تسهیلات را به شرکت‌های زیرمجموعه خود می‌پردازند و پیشران‌ها اقتصادی را فراموش کرده‌اند.
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۱
گروه خودروسازی سایپا به مناسبت دهه فجر ۴ مدل خودرو را در قالب طرح فروش پیش فروش یک ساله به فروش می‌رساند.
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۸
اجرای پیش‌فروش ایران خودرو از پنجشنبه این هفته ۱۳ بهمن با عرضه چهار محصول آغاز می‌شود.
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۴
مجری پروژه کالابرگ الکترونیکی از افزایش تعداد استان‌های مشمول طرح خبر داد و گفت: استفاده از اعتبار کالابرگ الکترونیکی کاملا اختیاری است.
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۰
وزیر صمت گفت: اعتبارات پیش‌بینی شده برای واردات خودرو در سال آینده بیشتر از امسال است.
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۲
سازمان امور مالیاتی در بخشنامه‌ای ماخذ محاسبه مالیات و عوارض شماره گذاری، عوارض سالانه و مالیات نقل و انتقال انواع خودرو‌های سبک و سنگین و موتورسیکلت‌های تولید داخل یا وارداتی را ابلاغ کرد.
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۶
بانک مرکزی از امروز (نهم بهمن) شرایط واردات طلا به کشور را تسهیل کرد.
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۴
قیمت انواع محصولات پژو در بازار منتشر شد.
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۸
پس از دستور رئیس جمهوری به دستگاه‌های مسئول در مرز آستارا و دستگاه دیپلماسی جهت بررسی مشکل صف کامیون‌ها در این مرز، رئیس کل گمرک ایران صبح امروز از گمرک آستارا بازدید کرد.
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۰
دبیر انجمن صنعت موتورسیکلت ایران:
دبیر انجمن صنعت موتورسیکلت ایران گفت: تولید موتور (Engine) ملی موتورسیکلت، اگرچه دشوار نبوده و فناوری پیچیده‌ای نیز ندارد، اما باید توجیه اقتصادی داشته باشد.
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۱
رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی، با اشاره به سرمایه‌گذاری ۱.۱ میلیارد دلاری صندوق در سواحل مکران گفت: در صورت ایجاد نظام یکپارچه و تحقق فاکتور‌های اقتصاد دریا محور و دیپلماسی اقتصادی، شاهد توسعه سواحل مکران خواهیم بود.
۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۱
معاون برنامه‌ریزی جامع تولید سایپا گفت: سایپا در اواخر سال گذشته بر اساس اهداف تعیین شده مبنی بر افزایش تولید در سال ١٤٠١، استراتژی خود را بر همین اساس تعیین و تمامی تامین کنندگان و قطعه سازان را مکلف به اجرای آن کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار