صنعت، معدن و تجارت
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: من به یکی از خودروسازان گفتم لزومی ندارد که شما برای پراید، ۱۰ میلیون ضرر بدهید؛ تولید نکن برو سراغ محصولات دیگر که ضرر نکنی!
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
ثبت نام ششمین دوره امتحان فراگیر وزارت صنعت، معدن و تجارت در رشته‌های کارشناسی امور فنی صنایع و کارشناس امور معادن آغاز شد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
با حکم هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا، سید جواد سلیمانی مدیرعامل این شرکت شد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹
مدیر عامل بازاريابي و فروش ايران خودرو اعلام کرد: تعهدات این شرکت در خصوص پیش فروش فروش قطعی محصولات پابرجاست و افزایش قیمت اعمال نخواهد شد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰
معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت: خودرو‌ساز‌ها باید با توجه به مطالبات مردم، تولید روزانه خودرو را به نحوی برنامه‌ریزی کنند که ۸۰ درصد تعهدات مربوط به متقاضیان را پوشش دهد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
رییس اتاق بازرگانی ایران گفت:نرخ ارز در بودجه تعیین نمی‌شود و دولت نرخ ارز را فدای تراز شدن بودجه می‌کند و هرگونه که بخواهد در نظر می‌گیرد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
در این جلسه به صورت حضوری چهار واحد صنعتی که مشکلات اداری در استان دارند نیز حضور پیدا کرده و مشکلات خود را به صورت مستقیم با مسئولین در میان گذاشته و پیگیری نمودند .
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
چهل وسومین نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران آغاز شد
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶
دبیر میز میوه و تره بار سازمان توسعه تجارت ایران گفت : در ۹ ماهه امسال، ­ صادرات محصولات میوه و تره بار کشور با رشد ۵۴ درصدی همراه بوده است.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۳
معاون وزیر صنعت اعلام کرد
معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در سفر یک روزه به استان کرمان از خودکفایی در تولید 9 محصول جدید در صنایع فولاد خبرداد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۹
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در خصوص آن دسته از تعهدات خودروسازان به مشتریان که در شرایط کنونی امکان تحویل آن‌ها نیست، گفت: خودروسازان مکلف هستند از کلیه سبد خودرو‌های قابل تحویل نسبت به انجام تعهدات خود در قبال مشتریان اقدام کنند.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹
نائب رییس کمیسیون صنایع مجلس گفت: زمانی که از افزایش قیمت خودرو جلوگیری می‌شود خودروسازان با کاهش تولید، بازار را دچار التهاب کرده و مسئولان و مردم را به پذیرش اهداف خود وادار می کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار