اقتصادی - صنعت، معدن و تجارت
صنعت، معدن و تجارت
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۰
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اجرای طرح تامین مالی زنجیره ای، گفت: این طرح به صورت نمونه و پایلوت با هم‌افزایی بانک مرکزی و هماهنگی بانک‌های عامل با هفت بانک کشور اجرا شده است و با این روش، حداقل ۳۰ درصد بهره‌وری منابع موجود ارتقاء خواهد یافت.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۶
معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در نامه‌ای به مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صمت مجوز ترخیص ۹۰ درصدی کالا‌های اساسی مشمول ارز نیمایی را ابلاغ کرد.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰
دانشجو گزارش می‌دهد؛
قائم مقام اسبق سازمان تربیت بدنی گفت: باید استاندار آذربایجان شرقی به کمک دولت، با شرکت‌هایی که در این استان وجود دارند و سودآوری خوبی دارند، تفاهمی داشته باشند تا مالیات هایشان را تا پایان فصل برای بقای تیم تراکتور هزینه کنند و تدابیر لازم را بیندیشند.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۶
رئیس سازمان دامپزشکی کشور از آغاز دوباره صادرات خاویار پرورشی ایران به اتحادیه اروپا خبر داد.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۵
بر اساس آمار در سال ۹۰ حجم قرارداد‌های مربوط به صادرات خدمات فنی و مهندسی ایران ۴ میلیارد و ۱۱۸ میلیون دلار بوده که این رقم مربوط به صادرات به ۱۲ کشور است که در آن ۲۳ شرکت با ۲۸ پروژه وجود داشته است. اما با سیر نزولی در سال ۹۱ با افت ۱.۸ میلیارد دلاری میزان صادرات به ۲ میلیارد و ۳۲۲ میلیون دلار رسیده است.
۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۱
آخرین گزارش‌ها از بازار حاکی از آن است که قیمت طلا و ارز با افزایش قابل توجهی روبرو بوده اند.
۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۸
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: سال آینده بیش از نیاز داخل خودرو تولید می‌کنیم که سبب می‌شود قرعه کشی نداشته باشیم.
۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۵
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
نایب رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه گفت: افزایش پست‌های گمرکی غرب دریای خزر که از مسیر ترانزیت کریدور شمال به جنوب از آذربایجان می‌گذرد خواسته اصلی تجار است، چرا که به دلیل برودت هوا کامیون‌ها در صف‌های طولانی منتظر عبور می‌مانند.
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۰
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در این سفر خواسته‌های صنعتگران را شنیدیم و مطالبات آن‌ها را در دستورکار قرار خواهیم داد و از آن‌ها قطعا حمایت خواهیم کرد.
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۲
ایران در سال ۲۰۲۱ معادل ۸۵۵ هزار تن سیب زمینی به بازار جهانی صادر کرد که از این منظر در جمع ۵ کشور بزرگ صادرکننده این محصول کشاورزی در جهان قرار گرفته است.
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۶
امروز در بازار؛
آخرین گزارش‌ها از بازار حاکی از آن است که قیمت طلا و ارز با افزایش قابل توجهی روبرو بوده اند.
۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۵
معاون وزیر صمت:
رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: برنامه حداقلی را تعریف کرده ایم که بر اساس آن تا ۴ سال آینده صادرات ما به روسیه به ۷.۵ میلیارد دلار برسد یعنی ۱۵ برابر افزایش پیدا کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار