صنعت، معدن و تجارت
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳
معاون برنامه‌ریزی بنیاد مستضعفان خبر داد؛
معاون توسعه اقتصادی و برنامه‌ریزی بنیاد مستضعفان با بیان اینکه بنیاد سال گذشته ۶۶۱ میلیون یورو صادرات داشت، از رشد ۷۵ درصدی عملکرد در این حوزه خبر داد و گفت: تعداد مقاصد صادراتی خود را به ۵۶ کشور افزایش دادیم.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
شهبازی:
مسئول بسیج مهندسین صنعتی کشور گفت: ظرفیت های تجاری و صنعتی بسیاری در کشور وجود دارد. جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت فرصت مناسبی برای معرفی این ظرفیت ها به سرمایه گذاران و تجار داخلی و خارجی است.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶
وابسته تجاری ایران در روسیه:
وابسته تجاری ایران در روسیه گفت: صادرات ایران به روسیه طی سال گذشته با رسیدن به رقم ۵۳۳ میلیون دلار رشد ۳۶ درصدی را تجربه کرده است.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵
سخنگوی وزارت بازرگانی آمریکا اعلام کرد که طرح اعمال تعرفه بر واردات خودرو و قطعات یدکی به آمریکا را به رئیس‌جمهور این کشور تقدیم کرده است.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱
بررسی‌ها نشان می‌دهد به ازای هر ۱.۲۱ خانواده ایرانی یک خودرو وجود دارد و این یعنی خودرو دیگر یک محصول مصرفی نیست. کاهش تولید و سوداگری عوامل اصلی افزایش این محصول سرمایه‌ای هستند.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰
با اعلام وزارت صنعت
ضوابط واردات لاستیک سنگین از کشور‌های ثالث بدون ارائه گواهی مبدا تولید اعلام شد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
از سوی گمرک؛
شرایط صادرات کالاهای تولید شده در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از سوی گمرک ایران، اعلام شد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
این روز‌ها در حالی شاهد افزایش قیمت روزانه خودرو‌ها هستیم که خودروسازان هیچ فروش فوری‌ای برای محصولات‌شان ندارند و اعلام قیمت‌های جدید تنها منجر به تشدید گرانی در بازار می‌شود. در عین حال فروش کارتکسی نیز باعث رشد قیمت‌ها شده است.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴
یک منبع آگاه اعلام کرد: روش جدید توزیع گوشت تنظیم بازاری امروز ابلاغ می‌شود.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
درحالی که دبیرستاد تنظیم بازار کشور اعلام کرده بود فروش مرغ بالاتر از نرخ ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان تخلف است، قیمت این کالا در مراکز خرده فروشی سطح شهر به کیلویی ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده است.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
فدرال رزرو نیویورک اعلام کرد: رقم بی سابقه ۷ میلیون نفر در آمریکا، ۳ ماه قسط‌های وام خودرویشان عقب افتاده که این رقم بیش از دوره‌ای است که بحران مالی در جهان رخ داده بود و چراغ قرمزی برای اقتصاد آمریکاست.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
صادرکنندگانی که ارز بیشتری وارد کشور کنند تسهیلات ارزی فوق‌العاده دریافت خواهند کرد و در عین حال متخلفان به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار