اقتصادی - صنعت، معدن و تجارت
صنعت، معدن و تجارت
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۴
معاون وزیر صمت خبر داد
معاون طرح و برنامه وزارت صمت گفت: تاکنون ۸۰ شرکت تأییدیه هیات پذیرش و مجوز سازمان بورس را برای تامین مالی در بازار سرمایه از طریق عرضه سهام و یا انتشار اوراق بدهی دریافت کردند.
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۲
رئیس انجمن صنایع خوراک دام و طیور ایران گفت: نهاده جو دامی موجود در کشور عراق مربوط به دو سه سال پیش است، کیفیت خوبی ندارد و برای تغذیه دام کشور مناسب نیست.
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳
از امروز تا سه شنبه انجام می‌شود
ثبت‌نام مرحله‌ای دیگر از پیش‌فروش حداکثر یکساله گروه صنعتی ایران‌خودرو آغاز شده و سه روز اجرا خواهد شد. این بار این خودروساز هفت محصول دناپلاس، سورن پلاس، راناپلاس، پژو ۲۰۶ تیپ ۲، پژو ۲۰۷ با سقف شیشه‌ای، پژو پارس با موتور TU ۵ و پژو پارس بنزینی با موعد تحویل آبان تا دی سال آینده را عرضه کرده است.
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
یادداشت|
رئیس خانه تجارت و اقتصاد ایران و ترکیه گفت: با صدور کارت بازرگانی از سوی سازمان توسعه تجارت ایران هم منابع مالی هدر نمی‌رود و هم از طرفی مقام پاسخگو مشخص می‌شود و دلال بازی در حوزه کارت‌های اجاره‌ای پایان می‌گیرد.
۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۷
دبیر شورای عالی صنایع دریایی با اشاره به هدف‌گذاری جایگزینی شناور‌های فرسوده با شناور‌های فلزی ساخت داخل کم مصرف گفت: ۷ هزار دستگاه موتور ۴ زمانه جایگزین موتور‌های ۲ زمانه شناور می‌شود.
۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۷
سردار محمد:
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء گفت: اعلام می‌کنیم امروز ظرفیت ساخت هر نوع شناور شامل شناور‌های نظامی، کانتینربر، فله‌بر، صیادی و ... را در داخل داریم.
۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰
نمایندگان اتاق تهران از بخش اقتصاد سلامت طی نشست مجازی با دبیر ستاد ملی مدیریت کرونا به واکاوی آخرین برنامه‌ها و تصمیمات کشور مربوط به خرید واکسن کرونا و اتفاقات رخ‌داده در زمینه تولید این واکسن در داخل کشور پرداختند.
۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
عضو هیات مدیره انجمن متخصصان صنایع نساجی ایران:
عضو هیات مدیره انجمن متخصصان صنایع نساجی ایران گفت: مشکل صنعت نساجی واردات سالیانه حدود ۱۰۰ هزار تنی پنبه و صرف هزینه بیش از یکصد میلیون دلاری نیست، مشکل آنجاست که نتوانستم از امکانات موجود به‌خوبی استفاده کرده و درآمدزایی داشته باشیم.
۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۹
در راستای حمایت از ساخت داخل و تحقق جهش تولید؛
رییس انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازان خودرو کشور گفت: شورای پول و اعتبار با پرداخت پنج هزار میلیارد تومان تسهیلات به خودروسازان موافقت کرد، مشروط بر اینکه ۸۰ درصد آن معادل چهار هزار میلیارد تومان به عنوان بازپرداخت بخشی از بدهی‌هایشان در اختیار قطعه‌سازان قرار گیرد.
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴
خرید و فروش در بازار خودرو در حالی دوباره قفل شده که مشتریان منتظر کاهش حباب قیمت‌ها در این بازار هستند و البته عقب‌نشینی شورای رقابت برای گران کردن خودرو نیز بر این بازار تاثیرگذار خواهد بود.
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۱
مدیر پروژه محصول ۲۰۷ پانوراما با اشاره به این‌که این خودرو از آزمون‌های ایمنی مورد نیاز عبور کرده، گفت: بر اساس نتایج مثبت حاصل از تست‌ها و ارزیابی‌های به‌عمل آمده، پژو ۲۰۷ پانوراما موفق به کسب گواهینامه‌های استاندارد اروپایی ECE شده است.
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱
یک تولیدکننده فولاد با انتقاد از قطع شدن برق واحد‌های تولیدی گفت: بیش از هزار نفر از نیروی انسانی ما به دلیل تعطیلی کارخانه بیکار شدند و هیچ کس پاسخگو نیست.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار