اقتصادی - بورس، بیمه و بانک
بورس، بیمه و بانک
۲۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۹
فرزین اعلام کرد؛
رئیس‌کل بانک مرکزی از آمادگی این بانک برای عرضه ارز دینار اربعین بدون ارایه کد سماح خبر داد و گفت: تصمیم‌گیری در خصوص این موضوع به ستاد اربعین بستگی دارد.
۲۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۷
عملکرد تسهیلات پرداختی بانک‌ها و هدف از دریافت تسهیلات طی سه ماهه ابتدای سال ۱۴۰۳؛
تسهیلات پرداختی بانک‌ها طی سه ماهه ابتدای سال ۱۴۰۳ مبلغ ۱۲، ۱۵۳.۶ هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مبلغ ۲، ۶۸۴.۳ هزار میلیارد ریال (معادل ۲۸.۳ درصد) افزایش داشته است.
۲۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۸
گزارش فصل بهار بانک مرکزی نشان می‌دهد
بانک مرکزی اخیرا اسامی دستگاه‌ها و میزان وامی که از شبکه بانکی دریافت کرده اند را منتشر کرده است. بر این اساس حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان به شرکت‌ها و سازمان‌ها وام اعطا شده است.
۲۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۸
از اول فروردین ماه تا ۲۲ تیرماه ۱۴۰۳، ۱۹ میلیارد و ۹۷۵ میلیون دلار ارز برای واردات کالا‌های اساسی، دارو، کالا‌های تجاری و بازرگانی، واردات در مقابل صادرات و خدمات تامین شده است.
۲۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۹
معاون امور بین‌الملل بانک مرکزی
محسن کریمی گفت: پیمان پولی بانکی که بین بانک‌های ایران و کشور روسیه منعقد شده، یک رویکرد برای دلارزدایی و کاهش آسیب پذیری در مقابل تحریم‌های کشور آمریکا به شمار می‌رود.
۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۰
در راستای شفافیت شبکه بانکی، جدیدترین لیست ابربدهکاران بانکی توسط بانک مرکزی منتشر شده است.
۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۶
رئیس سازمان خصوصی‌سازی خواستار تسریع در فرآیند پذیرش سه پالایشگاه و دو شرکت مشمول واگذاری در فرابورس شد.
۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۷
بورس کالای ایران نحوه عرضه محصولات در هفته منتهی به ۲۷ تیرماه را ابلاغ کرد.
۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۷
با معامله ۵۴۴ کیلوگرم شمش طلا در حراج سی و ششم مرکز مبادله ایران، رکورد معاملات شمش در این مرکز شکسته شد.
۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۰
معاون امور بین‌الملل بانک مرکزی با تشریح جزئیات پیمان پولی ایران و روسیه گفت: این اقدام تحریم‌ناپذیر است و فرآیند آن از طریق پول‌های ملی انجام می‌شود.
۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۳
در مجموع ۱۵ حراج برگزار شده جمعا ۲۷۸ هزار و ۶۸۹ قطعه انواع سکه طلا به متقاضیان حراج تخصیص داده شده است. سهم ربع سکه از این حجم تخصیص ۱۵۸ هزار و ۸۲۸ قطعه، نیم سکه ۴۳ هزار و ۱۹۲ قطعه و تمام سکه ۷۶ هزار و ۶۶۹ قطعه است.
۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۴
به‌نظر می‌رسد بخشی از رکود سه‌ماهه‌ای که در بازار سرمایه ایجاد شده، به‌دلیل افزایش سهم خالص سایر اقلام دارایی‌ها در آخرین گزارش از وضعیت کل‌های پولی است که اخیراً توسط بانک مرکزی منتشر شده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار