اقتصادی - بورس، بیمه و بانک
بورس، بیمه و بانک
۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۰
پروژه تجمیع کارت‌های بانکی در کارت ملی هوشمند در آینده‌ای نزدیک در کل شبکه شتاب و نظام پرداخت کشور اجرا خواهد شد.
۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۰
یک اقتصاددان در گفت‌وگو با دانشجو:
یک اقتصاددان گفت: لازم است بانک مرکزی هر چه زودتر با کمک کارشناسان امر اعتراض حقوقی ایران را نسبت به کاهش ارزش ارزهای بلوکه کشورمان در کره جنوبی پیگیری کند.
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۹
رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد؛
رئیس‌کل بانک مرکزی ایران در دیدار با نخست‌وزیر قطر با اشاره به ظرفیت‌های بی‌شمار اقتصادی و زمینه‌های متنوع همکاری‌های تجاری بین ایران و قطر، بر ضرورت افزایش همکاری‌های بین دو کشور تاکید کرد.
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۷
در ۶ ماه ابتدایی سال جاری بیش از ۵۱هزار میلیارد تومان سود از سوی سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از طریق اطلاعات سامانه سجام به حساب ۴۲میلیون سهامدار واریز شد.
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۸
در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران، هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۱هزار و ۱۹۴ تومان و حواله دلار نیز به ۳۷هزار و ۴۴۹ تومان رسید.
۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۳
به منظور افزایش همکاری‌های پولی و بانکی؛
در چارچوب دیپلماسی منطقه‌ای دولت و همچنین به منظور تقویت و توسعه همکاری‌های پولی و بانکی و استفاده از ظرفیت‌های مشترک اقتصادی با همسایگان، دکتر محمدرضا فرزین رئیس‌کل بانک مرکزی وارد دوحه پایتخت قطر شد.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۴
رئیس‎ کل بانک مرکزی گفت:‌ بانک‎‌ها به زودی در قالب فعالیت تخصصی اعم از تجاری، توسعه‌‎ای، قرض‎‌الحسنه، بانک جامع و انواع دیگر بانک‌‎های تخصصی دسته‎‌بندی خواهند شد و اساسنامه آنها نیز در این چارچوب تغییر می‌کند.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۳
رئیس کل بانک مرکزی طی یادداشتی ضمن تحلیل آمار‌های رشد اقتصادی بهار امسال و متغییر‌های کلان اقتصادی تأکید کرد: به آینده امیدواریم و انشاالله تا پایان سال بتوانیم در جهت تحقق اهداف سال که مهار تورم و رشد تولید است، گام برداریم.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۱
پس از تاکید چندباره رئیس جمهور اتفاق افتاد:
رئیس کل بانک مرکزی در جلسه مشترک مدیران عامل بانک‌ها و موسسات اعتباری و معاون مسکن و ساختمان وزارت راه وشهرسازی که عصر امروز برگزار شد به قائم مقام بانک مرکزی دستور داد ظرف سه روز آینده جلسه کارگروه تخصصی رفع موانع تامین مالی طرح ملی نهضت ملی مسکن را با حضور مقامات ذیربط تشکل دهد.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۸
مهلت بخشودگی جرایم مالیاتی حداکثر تا پایان مهر ماه ١۴٠٢ تمدید شد.
۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۶
شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز با اصلاح مواجه شده است.
۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۱
گزارش|
توجه به تامین منابع مالی شرکت‌های دانش بنیان، نوظهور و استارت‌آپ‌ها یک مولفه اصلی برای رشد و توسعه این شرکت‌ها محسوب می‌شود. توجهی که باوجود بانک‌هایی که حاضرند سرمایه‌گذاری ریسکی داشته باشند که اصطلاحا به آن‌ها بانک ونچر گفته می‌شود، به بهترین شکل اتفاق می‌افتد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار