اقتصادی - بورس، بیمه و بانک
بورس، بیمه و بانک
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۰
معاون نظارت بانک مرکزی:
فرشاد محمدپور با تاکید بر اینکه اصلاح نظام بانکی در دستور کار اصلی این بانک قرار دارد گفت: تاکید شخص رئیس کل بانک مرکزی این است که دارایی‌های مشکل دار موسسه نور به بانک ملی منتقل نشود و حتی یک ریال ناترازی از این موسسه به بانک ملی منتقل نشده است.
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۱
بانک مرکزی صرفاً براساس ثبت سفارش‌های انجام شده مجوز‌های اخذ شده برای واردات کالا و خدمات از دستگاه‌های ذی ربط و به درخواست بانک‌های عامل فرآیند تخصیص تأمین و فروش ارز را مطابق گروه بندی‌های صورت پذیرفته توسط وزارت صنعت معدن و تجارت انجام میدهد.
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۵
مدیر کل نظارت بر کالا‌های اساسی وزارت جهادکشاورزی گفت: با واگذاری تنظیم بازار کالا‌های اساسی به اتاق اصناف، دست دلالان از مسیر توزیع کالای اساسی کوتاه می‌شودو این کالا‌ها به صورت مستقیم به مصرف کننده نهایی می‌رسد.
۱۰ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۹
رییس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد اعلام کرد انتقال موسسه اعتباری نور هیچ گونه ناترازی به بانک ملی ایران تحمیل نمی‌کند و برای اولین بار در کشور الگوی خرید و تعهد که یک الگوی استاندارد جهانی است برای این انتقال به کار گرفته شد.
۱۰ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۶
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱۸ درصد افزایش به ۲۰۴۰ دلار و ۱۴ سنت رسید.
۱۰ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۳
رئیس کل اسبق بانک مرکزی ایران با بیان این که قانون جدید چک جلوی دعواهای حقوقی و مالی را می‌گیرد گفت: این قانون باعث می‌شود که چک به جایگاه و کارکرد اصلی خودش یعنی ابزار پرداخت تبدیل شود.
۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۶
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در راستای برنامه اصلاح نظام بانکی کشور نسبت به انتقال سپرده‌ها، داراییها، تسهیلات، کارکنان و شعب موسسه اعتباری نور به بانک ملی ایران اقدام می‌کند.
۰۸ آذر ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۷
بر اساس اعلام سازمان بورس سود جدید سهام عدالت تا قبل از شب یلدا واریز می شود.
۰۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۳
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز چهارشنبه با افزایش ۲۸ هزار و ۴۹۷ واحد همراه شد.
۰۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۲
در دیدار رئیس‌کل بانک مرکزی با نخست‌وزیر سوریه تاکید شد:
رئیس‌کل بانک مرکزی کشورمان در دیدار با نخست وزیر سوریه در دمشق از توسعه مناسبات پولی و بانکی ایران و سوریه و حذف دلار از مبادلات اقتصادی و تجاری دو کشور در آینده نزدیک خبر داد.
۰۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۵
در معاملات امروز مرکز مبادله طلا و ارز ایران هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۱ هزار و ۹۵۹ تومان و حواله دلار نیز به ۳۸ هزار و ۱۴۵ تومان رسید.
۰۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۰
نایب رییس سابق هیات مدیره سازمان بورس با اشاره به مزایای اجرای تجدید ارزیابی دارایی شرکت‌ها، این اقدام را گامی در جهت پویایی و رشد بازار سرمایه تلقی کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار