اقتصادی - بورس، بیمه و بانک
بورس، بیمه و بانک
۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۹
وزیر اقتصاد اعلام کرد؛
وزیر اقتصاد گفت: طبق مصوبه شورای‌عالی اصل ۴۴، شرکت‌های دولتی که سهام آنها در وثیقه بانک‌هاست، یک ماه مهلت دارند تا آن را با وثایق دیگری جابه‌جا کنند و سهام مربوطه برای واگذاری، آزاد شود.
۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۷
سید علی روحانی:
معاون اقتصادی مرکز پژوهش‌های مجلس تشدید ناترازی بانک‌ها، افزایش هزینه تامین کسری بودجه دولت و کاهش حاشیه سود بنگاه‌ها را آثار مخرب افزایش نرخ سود بانکی در مقطع فعلی دانست و گفت: راه مهار تورم از کنترل ترازنامه بانک‌ها می‌گذرد.
۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۷
بخش خصوصی طی دو نامه به وزارت صمت، بانک مرکزی، مرکز ملی فضای مجازی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، خواستار رفع انحصار و رانت در شبکه پرداخت شد.
۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۰
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با کاهش ۱۵ هزار ۶۸۴ واحد همراه شد.
۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۴
خاندوزی مطرح کرد
وزیر اقتصاد گفت: یکی از ماموریت‌های اصلی حذف همه مجوز‌های کاغذی و حرکت به سمت مجوز‌های برخط است تا ظرف زمان مشخص و کوتاه مجوز‌های لازم برای انجام فعالیت‌های اقتصادی صادر شود و شاهد گشایش در فعالیت‌های اقتصادی باشیم.
۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۱
ضرابخانه ۲۷| پرونده اصلاح نظام بانکداری؛
مدیر اداره ارزیابی سلامت نظام بانکی از برنامه‌های بانک مرکزی برای نظارت پیشینی بر خلق پول بانک‌ها خبر داده است. در صورتی که این مهم به صورت واقعی به وقوع بپیوندد، دیگر شاهد تبعیض در اعطای تسهیلات و همچنین خلق پول بی‌ضابطه بانکی نخواهیم بود که تاثیر مثبتی بر کنترل نقدینگی و تورم خواهد داشت.
۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۱
مشاور وزیر اقتصاد عنوان کرد؛
مشاور وزیر اقتصاد گفت: هرگونه تصدی‌گری دولت در اقتصاد منجر به بروز اخلال در بازار‌ها و نیز ایجاد رانت می‌شود.
۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۰
وزیر اقتصاد گفت:برای وام‌های خرد قرض الحسنه ۱۰ میلیون تومانی و کمتر از آن، کارمزد ۴ درصد را به صفر خواهیم رساند تا برای اولین بار مردم بدون کارمزد وام بگیرند.
۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۵
دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی در خصوص جدیدترین آمار خسارت وارده به بانک‌ها در اغتشاشات اخیر گفت: تا کنون شیشه ۳۲۳ بانک دچار شکستگی شیشه شده و از ۱۱ شعبه بانک سرقت شده است.
۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۶
گزارش عملکرد واگذاری اموال مازاد پنج بانک دولتی در نیمه دوم سال ۱۴۰۰ و شش‌ماهه ابتدای سال جاری، طی جلسات جداگانه‌ای به وزیر اقتصاد ارائه شد.
۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۹
بانک مرکزی در چارچوب مدیریت نقدینگی مورد نیاز بازار بین‌بانکی ریالی، عملیات بازار باز را به صورت هفتگی و موردی اجرا می‌کند.
۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۳
سهام دولت در دو شرکت بورسی در روز هفتم مهر امسال از طریق بورس اوراق بهادار واگذار می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار