اقتصادی - بورس، بیمه و بانک
بورس، بیمه و بانک
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴
رییس کل بانک مرکزی گفت: نظام بانکی حداکثر همراهی و کمک را به فعالان گردشگری که بر اثر شیوع کرونا آسیب دیده‌اند، خواهد کرد.
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
گزارش|
با ضرورت ماندن در خانه و افزایش خریدهای اینترنتی استفاده از خدمات الکترونیکی بانکی بیش از پیش اهمیت پیدا کرده و یکی از مهمترین عوامل ماندن یا نماندن مردم در خانه ها و پیش نیاز اصلی اجرای طرح جدید ستاد ملی مقابله با کرونا موسوم به فاصله گذاری اجتماعی هوشمند شده است.
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
بانک مرکزی اعلام کرد
بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز (شنبه ۱۶ فروردین ۹۹) اعلام کرد که بر اساس آن، نرخ ۱۳ ارز افزایش و قیمت ۲۳ واحد پولی دیگر کاهش یافت. نرخ دلار و ۱۰ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
برخی بانک‌ها در روز‌های شیوع کرونا با انجام اقداماتی مانند برداشت بدون رضایت از حساب مشتریان به بهانه‌های مختلف، آن‌ها را مجبور می‌کنند که در شعب حضور یابند.
۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۹
همتی خبر داد
رئیس کل بانک مرکزی از آمادگی بانک مرکزی برای اجرای گسترده عملیات بازار باز به منظور کمک به دولت و غلبه بر مشکلات اقتصادی خبر داد.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۱
در پایان معاملات امروز؛
شاخص بورس اوراق بهادار تهران با رشد ۲ هزار و ۱۲ واحدی در کانال ۵۴۷ هزارو ۶۶۱ واحد ایستاد.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۰
رئیس کانون صرافان اعلام کرد
سلطانی‌زاده از ارایه طرحی به بانک مرکزی برای انجام فروش ارز در فضای مجازی توسط صرافی‌های مجاز و تحت نظارت دستگاه‌های نظارتی خبر داد و گفت: مسئولیت دریافت و تحویل ارز تا درب منازل را به عهده می‌گیریم.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۹
همتی تاکید کرد
رئیس کل بانک مرکزی در جمع مدیران عامل بانک‌ها و موسسات اعتباری بر مشارکت فعال بانک‌ها در طرح ارائه تسهیلات به کسب و کار‌های آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا تاکید کرد.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۷
درگفتگو با دانشجو مطرح شد
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: بانک‌ها بیش از آنکه برای تولید ذی نفع باشند به دنبال سود آوری و بنگاه داری خود هستند، در واقع نظام بانکی ایران در راستای حمایت از تولید و پیشرفت اقتصادی کشور حرکت نمی‌کند.
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳
رئیس‌کل بانک مرکزی نوشت: تلاش برای دسترسی به تأمین مالی سریع از صندوق بین المللی پول به عنوان حق قانونی و قطعی ایران و پیگیری آزادسازی منابع ارزی بانک مرکزی ایران که به ناحق و با اعمال فشار دولت آمریکا مسدود شده، ادامه دارد.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۰
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از تمدید دو ماهه قرارداد کارگزاری‌های صندوق خبر داد و گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، قرارداد کلیه کارگزارانی که تا ۲۹ اسفند گذشته فعال بوده‌اند، تا ۳۱ اردیبهشت تمدید می‌شود.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵
رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد؛
همتی در اینستاگرامش از اعطای تسهیلات دوساله بانکی به بخش‌های اقتصادی آسیب‌دیده از کرونا خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار