بورس، بیمه و بانک
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۲
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، از تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه تشکیل، خرید ساختمان ها، جذب نیرو و پرداخت وام توسط بانک شهر در نشست امروز کمیسیون متبوعش خبر داد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳
رئیس کل بیمه مرکزی گفت: با جلوگیری از تقلبات بیمه‌ای شرکت‌ها ضمن پرداخت خسارت ،می توانند تا ۵۰ درصد سود شرکت خود را افزایش دهند
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات بیست و هفتمین روز از دی ماه با اُفت بیش از ۵۵۶ واحدی به پله ۱۶۵ هزار و ۵۷۴ واحدی صعود کرد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳
حدود ٥٨٤ هزار فقره چک به ارزشی بالغ بر ٦٨ هزار میلیارد ریال در آذرماه ۹۷ در کل کشور برگشت خورد که نسبت به ماه قبل از نظر تعداد و مبلغ به ترتیب ۳۲.۸ درصد و ۲۶.۸ درصد کاهش نشان می‌دهد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
براساس بخشنامه ابلاغی بانک مرکزی از فردا اول بهمن ماه سود روز شمار در شبکه بانکی حذف و به صورت ماه شمار محاسبه خواهد شد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۱
نظام بانکی کشور در دام معوقات (سوخت) و دارایی‌های سمی گرفتار شده و کارکرد عادی خود را در تامین مالی بخش مولد اقتصاد از دست داده است، که مساله‌ای به طور مطلق داخلی است و ارتباطی به تحریم‌های خارجی ندارد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۸
نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال۹۸ گفت: بر اساس مصوبه این کمیسیون، به منظور توان تسهیلات‌دهی بانک‌های دولتی؛ مانده بدهی بانک‌ها به بانک مرکزی در پایان سال ۹۷ به حساب بدهی دولت به بانک مرکزی منتقل می شود.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
رئیس کل بیمه مرکزی گفت: راننده‌محور شدن بیمه شخص ثالث به مفهوم صدور بیمه‌نامه برای هر راننده نبوده و این بیمه برای وسیله نقلیه صادر خواهد شد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات بیست و نهمین روز از دی ماه با صعود بیش از ۵۳۶ واحدی به پله ۱۶۶ هزار و ۱۳۱ واحدی رسید.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
مدیرعامل بورس انرژی با بیان اینکه حمایت و تداوم عرضه نفت خام در بورس انرژی می‌تواند به اطمینان خریداران منجر شود، از تدوین نقشه‌راه عرضه محصولات نفتی توسط شورای عالی هماهنگی اقتصادی خبر داد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲
رییس کل بانک مرکزی:
رییس کل بانک‌مرکزی گفت: در شرایط تحریم و فشار اقتصادی، طرح مشکلات و اظهارات از سوی مسئولین باید در چارچوب استراتژی باشد.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹
سامانه‌ی صدور حواله‌ الکترونیک از آبان ماه سال جاری برای دستگاه‌های اجرایی راه‌اندازی شد، این سامانه جایگزین صدور چک شده و از این پس انتقال وجه دستگاه اجرایی به صورت مکانیزه و بدون نیاز به شعبه بانک جابه‌جا می‌شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار