اقتصادی - بورس، بیمه و بانک
بورس، بیمه و بانک
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰
رئیس کل بیمه مرکزی مطرح کرد
رئیس کل بیمه مرکزی گفت: به دنبال اعتراضات صورت گرفته برای اصلاح قیمت بنزین و آسیب‌هایی که به همراه داشت، دستور ارزیابی خسارات را صادر کرده‌ایم که به زودی پرداخت می‌شود.
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴
در حالی که گفته می‌شود بخش عمده‌ای از کارت‌خوان‌های ایرانی خارج از کشور مسدود شده و تراکنش‌ها از این دستگاه‌ها معدود است، در برخی شهر‌های خارجی، کارت‌خوان‌های ایرانی به وفور یافت شده و فعال است.
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۷
معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری از واریز حقوق آبان ماه بازنشستگان و موظفین این صندوق تا ساعت ۲۴ امشب (دوشنبه ۲۷ آبان ماه ۹۸) خبر داد.
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶
رئیس کل بانک مرکزی نوشت: اطمینان دارم شکل‌گیری انتظارات این چند روزه تاثیر چندانی بر بازار ارز نخواهد داشت و همان روند گذشته و منطقی در بازار ادامه پیدا خواهد کرد.
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴
قیمت هر دلار آمریکا (اسکناس)، در جریان معاملات امروز یکشنبه ۲۶ آبان ۹۸ در صرافی‌های بانکی به ۱۱۸۰۰ تومان برای خرید و ۱۱۹۰۰ تومان برای فروش رسید.
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
بانک مرکزی اعلام کرد
بانک مرکزی در بخشنامه‌ای اعلام کرد که بانک‌ها می‌توانند مشخصات هویتی را با اصل مدارک تطبیق داده و پس از احراز هویت و استعلام برخط از سازمان ثبت احوال، کدرهگیری را در پرونده‌ها نگهداری کنند.
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
ضرابخانه ۴| پرونده ویژه بانک‌داری
مدتی است که از لازم الاجرا شدن قانون جدید چک می‌گذرد، در این برهه زمانی که سیاست‌های رونق تولید دنبال می‌شود، پایین آمدن ریسک مبادله چک‌های مدت‌دار، می‌تواند ثبات تجارت را تا حد زیادی ایجاد نماید.
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه با 208 واحد کاهش رو به رو شد.
۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۰
همتی:
رئیس کل بانک مرکزی نوشت: محاسبات اداره بررسی‌های اقتصادی بانک مرکزی نشان می‌دهد که تاثیر افزایش امروز قیمت بنزین در تورم در حدود ۴ واحد درصد در سال خواهد بود.
۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
بانک مرکزی اعلام کرد
با شروع مرحله اطلاع‌رسانی و اقدام مشتریان بانکی برای اخذ رمز پویا، بانک مرکزی نسبت به پیامک‌های جعلی به مردم هشدار داد.
۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
شاخص بورس از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۱۵۲ روز معاملاتی، ۷۱ درصد رشد کرده است.
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۳
مدیر اعتبارات بانک ملی کشور گفت: نظام بانکی از طرح‌هایی که توجیه اقتصادی داشته باشد استقبال و حمایت می‌کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار