اقتصادی - بورس، بیمه و بانک
بورس، بیمه و بانک
۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴
صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، بیست و هشتم دی‌ماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۲ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته کاهش ۵۰۰ تومانی دارد.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷
نادعلی‌زاده اعلام کرد
یک مقام مسئول در بانک مرکزی گفت: با اجرایی شدن قانون جدید چک و پس از الزامی شدن ثبت چک در سامانه صیاد، دارندگان چک برگشتی رفع سوء اثر نشده نمی‌توانند در سامانه صیاد، چک جدید ثبت کنند.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۹
قیمت سکه طرح جدید با ۴۱۰ هزار تومان کاهش ۱۰ میلیون و ۲۹۵ هزار تومان و دلار با افت ۱۳۶۰ تومانی ۲۲ هزار و ۸۲۵ تومان به فروش رسید.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸
در صرافی‌های بانکی؛
قیمت دلار آمریکا (اسکناس) ۲۷ دی ۱۳۹۹ در صرافی‌های بانکی به ۲۳ هزار و ۴۰۰ تومان رسید.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴
افت قیمت‌ها و شاخص‌ها در بورس در روز‌های اخیر شرایطی نگران کننده ایجاد کرده است.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰
شاخص بورس در جریان دادوستد‌های امروز بازار سرمایه با ثبت بیش از ۳۰هزار واحد افت، دقایقی پیش ارتفاع ۱.۲ میلیون واحد را هم از دست داد.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸
بانک مرکزی امروز (شنبه، ۲۷ دی ماه) نرخ ۴۷ ارز رسمی و مهم کشور‌ها را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۲ ارز از جمله یورو و پوند با کاهش و نرخ ۱۶ ارز افزایش یافت و نرخ ۹ ارز ثابت ماند.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷
بورس تهران اقدام به مسدود کردن ۹ ایستگاه معاملاتی و ۴۴مورد دسترسی برخط سهامداران به دلیل ارسال سفارش کم حجم با دفعات بالا کرد.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۹
هزینه وام مسکن برای مجردین و متاهلین؛
در هفته‌ای که گذشت هزینه کل خرید اوراق تسه برای اخذ وام مسکن برای مجرد‌ها و متاهلین کاهش قابل توجهی داشت.
۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه فشار ناشی از تحریم ها، به ویژه تشدید انتظارات در افزایش قیمت ارز موثر بوده است، گفت: انتظار می‌رود با فروکش کردن انتظارات، نرخ ارز نیز به سمت تعادل رود.
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۳
بانک مرکزی امروز (پنجشنبه، ۲۵ دی‌ماه) نرخ ۴۷ ارز رسمی و مهم کشور‌ها را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۸ ارز از جمله یورو و پوند با کاهش و نرخ ۱۰ ارز افزایش یافت و نرخ ۹ ارز ثابت ماند.
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۷
درحالی که اخبار ضد و نقیضی از سوی بهارستانی ها درمورد جاماندگان سهام عدالت به گوش می رسید، اخیرا یکی از مسئولان سهام عدالت اعلام کرده است که جزئیات طرح تخصیص سهام عدالت به جاماندگان تصویب شد؛ خبر خوشی که تا اجرای آن راه زیادی در پیش است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار