بورس، بیمه و بانک
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۶
فرابورس ایران با انتشار متن کامل مقررات جدید بازار پایه فرابورس از جایگزینی ۳ تابلو قرمز، زرد و نارنجی با تابلو معاملات بازار پایه "الف"، "ب" و "ج" تا ۷۰ روز دیگر خبر داد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۵
مرکز آمار ایران
نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به بهمن ماه ۲۳.۵ درصد و تورم قیمتی گروه خوراکی ها، آشامیدنی‌ها و دخانیات ۶۴.۳ درصد نسبت به بهمن سال گذشته رشد داشته است.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
یک مقام مسئول عنوان کرد؛
یک مقام از تعیین اعضای کارگروه پذیرش متقاضیان تأمین مالی جمعی برای کسب و کار‌های نوپا در فرابورس خبر داد و گفت:بایدمقررات مورد نیاز از سوی سازمان بورس تصویب و به عنوان قالب ساختاری فعالیت‌ها در دستور کار این کارگروه قرار بگیرد.
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
شاخص کل بورس با ۸۱۸۸ واحد افت در بهمن امسال به رقم ۱۵۷۳۸۷ واحد رسید که ۵ درصد کاهش را نشان می‌دهد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۹
قیمت طلا در بازار‌های جهانی با خوش‌بینی ایجاد شده در مورد مذاکرات تجاری آمریکا و چین، به ۱۳۲۹.۷۰ دلار در هر اونس رسید.
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
اولین قدم برای ورود به بورس و شروع سرمایه‌گذاری در بازار بورس، دریافت کد بورسی است. کد بورسی شناسه هر سرمایه‌گذار در بورس است و هر شخص برای خریدوفروش سهام نیاز به کد بورس دارد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۱
مدیرعامل بورس انرژی:
مدیرعامل بورس انرژی گفت: صندوق پروژه‌ها در پروژه‌های زیرساختی و کلان مختلفی از قبیل: طرح‌های نفتی و گازی بلندمدت قابل استفاده است و باید در بلندمدت در جذب منابع مالی تمامی حوزه‌های انرژی کشور به این صندوق‌ها اتکاء شود.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
بانک مرکزی اعلام کرد
روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد: علاوه بر عرضه ۱۰میلیارد دلار از سوی بانک مرکزی، پتروشیمی‌ها، فولادی‌ها و شرکت ملی گاز در سامانه نیما، صادرکنندگان غیرنفتی بخش خصوصی فروش ارز ناشی از صادرات خود را در نیما افزایش داده‌اند.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
بازار اول فرابورس ایران ۵ اسفند شاهد عرضه عمده ۳.۰۴ درصد سهام غیرمدیریتی شرکت بیمه سامان است و بانک دی در ۲۵ اسفند ۹۰ درصد از سهام شرکت تولید نیروی برق دماوند را در بازار دوم در معرض فروش می‌گذارد.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴
امروز در بازار‌های جهانی با پیش‌بینی توقف نرخ بهره در آمریکا طلا ۲.۶ دلار افزایش یافت و هر اونس به قیمت ۱۳۰۸.۵ دلار به فروش رفت.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
یک مقام آگاه با اشاره به توافق بانک‌ها و بانک مرکزی برای اولویت قرار دادن تامین سرمایه در گردش واحد‌های تولیدی، گفت: مقرر شد بانک مرکزی با هدف کمک به توان اعتباردهی بانک‌ها برای تامین سرمایه در گردش بانک‌ها، خط اعتباری ۲۰ هزار میلیارد تومانی به بانک‌ها بدهد.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
در جلسه دیشب شورای پول واعتبار، بنا به پیشنهاد بانک مرکزی و در جهت پیشگیری از سو استفاده از تخصیص و تامین ارز بابت واردات کالا به کشور، راه اندازی سامانه رفع تعهد ارزی وارد کنندگان توسط بانک مرکزی به تصویب رسید.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار