اقتصادی - مبارزه با فساد
مبارزه با فساد
۱۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۱
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد کشاورزی از کشف تخلف گران‌فروشی در یکی از شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای در تهران خبر داد.
۰۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۵
سخنگوی قوه قضاییه خبر داد:
ستایشی درباره گران‌فروشی بلیت‌های اتوبوس و هواپیما گفت: چهار پرونده در رابطه با ۸۵ سایت و آژانس هواپیمایی در دادستانی تهران تشکیل شده و ۵۷ سایت غیرمجاز شناسایی شده است؛ برخی از این سایت‌ها حسب مورد مسدود شده‌اند.
۰۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۸
یادداشت/
جریان نخبگی آن‌گونه که باید درگیر مسئله مبارزه با فساد نشده است، این اژد‌های هفت سر باید جدی گرفته شود و طراحی این جشنواره برای مبارزه با اژد‌های هفت سر برگزار شده است.
۳۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۳
خاندوزی خبر داد
وزیر امور اقتصادی و دارایی در همایش مبارزه با پولشویی گفت: احکام جدیدی صادر شده است که ۲۶ مورد پرونده قطعی در حوزه تامین مالی تروریسم و ۳۸ پرونده پولشویی صادر شده است.
۰۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۲
دو فروشنده مرغ در فضای مجازی به دلیل گران‌فروشی ۱۰ میلیارد ریال جریمه شدند.
۰۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۱
گزارش|
با نزدیک‌شدن به ایام عزاداری امام حسین (ع)، یک گروه کلاهبرداری با ایجاد رمز‌ارز نامعتبر «کربلا کوین»، تبلیغات وسیعی را در رسانه‌های اجتماعی آغاز کرده و با وعده سود ۳ هزاردرصدی در مدت زمانی کوتاه کاربران را جهت سرمایه‌گذاری فریب داده است.
۰۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۲
طبق اعلام انجمن بلاکچین، «کربلا کوین» یک پروژه کلاهبرداری است که تلاش می‌کند با سوءاستفاده از اعتقادات مذهبی و استفاده از کلیدواژه‌هایی مثل «کمک‌های خیریه»، «ایجاد شغل» و «بازار‌های حلال جهانی» کاربران ایرانی را فریب دهد.
۲۵ تير ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۷
سرپرست دفتر پیشگیری ستاد مبارزه با قاچاق کالا در گفت‌وگو با دانشجو:
سرپرست دفتر پیشگیری از قاچاق، ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به معضل فروش کالا‌های تقلبی در بازار گفت: سامانه جامع گارانتی برای نظارت بر وضعیت خدمات پس از فروش ایجاد شده و می‌تواند موجب اعتباربخشی گارانتی‌های رسمی در مقابل گارانتی‌های تقلبی شود.
۲۱ تير ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۹
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: با شناسایی و بازرسی از ۵۱۷ انبار در یکی از مناطق تهران، تاکنون ۱۶۵۰ میلیارد تومان لوازم‌ خانگی قاچاق کشف شده، همچنین به‌موازات اجرای طرح پایش انبارها، برخی از سایت‌های فروش کالای قاچاق نیز غیرفعال شدند.
۱۷ تير ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۱
شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، ایساکو با همکاری نهاد‌های نظارتی، موفق به شناسایی چند فروشگاه و کارگاه تولید قطعات تقلبی در استان‌های ایلام و کرمانشاه شد.
۳۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۳
در جلسه‌ای با حضور رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، معاون دادستان تهران، مسئولان سازمان تعزیرات حکومتی و نماینده سازمان بازرسی کل کشور، تصمیمات جدیدی برای برخورد قضایی با گرانفروشان بلیت هواپیما اتخاذ شد.
۳۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۴
گزارش| بی‌توجهی عجیب نسبت به اجرای قانون مبارزه قاچاق کالا و ارز
بر اساس ماده ۳ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، رئیس‌جمهور باید حداقل هر دو ماه یکبار جلسات ستاد مبارزه با قاچاق کالا را برگزار کند و در صورت عدم حضور شخص رئیس‌جمهور، نماینده ویژه وی باید در این جلسات شرکت کند؛ این در حالی است که از زمان لازم‌الاجرا شدن اصلاحیه این قانون (اردیبهشت ۱۴۰۱) نماینده ویژه رئیس‌جمهور در ستاد تعیین نشده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار