اقتصادی - مبارزه با فساد
مبارزه با فساد
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
سخنگوی گمرک اعلام کرد:
سخنگوی گمرک ایران گفت: درسال ۹۸ حدود ۵۴ هزار میلیارد ریال کالای قاچاق در گمرکات کشور کشف و یا تعیین ارزش و رسیدگی شده است.
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
۱۶۵ هزار عدد دستکش طبی به همت نیرو‌های واحد ایکس ری در گمرک مرزی دوغارون کشف و ضبط شد.
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۰
مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران با اعلام کشف ۲۷میلیون جفت دستکش در شهر ری توسط سازمان اطلاعات سپاه، گفت: در پشت صحنه این احتکار دو شرکت واردکننده دارو بودند که هم اکنون دوتن از عوامل این دو شرکت در بازداشت هستند.
۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق مطرح کرد
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق گفت: شیوه‌نامه کارگروه سوخت در پی رصد بیشتر دستگاه‌ها و شناخت صادرکنندگان واقعی از سوءاستفاده کنندگانی است که در این شرایط، با قاچاق به کشور ضربه وارد می‌کنند.
۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱
مدیرکل تعزیرات حکومتی خبر داد
مدیرکل تعزیرات حکومتی گفت: در روز‌های اخیر در مجموع ۳ و نیم میلیون ماسک احتکار شده در انبار‌های تهران کشف شد.
۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد
سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: با اجرای طرح رهگیری سیگارت، ریسک عرضه سیگار قاچاق افزایش و رصد‌پذیر کردن کلیه فرآیند‌های تولید تا عرضه فراهم می‌شود.
۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۸
برای ریشه کن سازی فساد در کشور راهی جز پیاده کردن مکتب حاج قاسم سلیمانی نداریم چرا که او توانست در برابر فساد بزرگ تروریسم منطقه ایستادگی کند و آن‌ها را شکست دهد
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷
مدیرکل گمرک شهید رجایی از اعلام جرم این گمرک علیه ۱۳۳ اظهارنامه واردات ظروف شیشه‌ای با اتهام جعل اسناد خبر داد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸
معاون سازمان اموال تملیکی:
معاون سازمان اموال تملیکی با اشاره به امحای ۴۰۰ تن کالای قاچاق و مصرف گذشته گفت: بخشی از کالا‌های سرمایه‌ای قاچاق مهندسی معکوس می‌شود و منهدم نخواهد شد.
۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
رئیس اتحادیه فروشندگان و تولید‌کنندگان لوازم خانگی با اشاره به گردش مالی ۳.۳ میلیارد دلاری لوازم خانگی در سال ۹۷ گفت: از این رقم ۲.۲ میلیارد دلار قاچاق است.
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶
سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد
سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با تاکید بر استمرار طرح مبارزه با برند‌های محرز پوشاک قاچاق گفت: براساس برآورد ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز میزان پوشاک قاچاق از ۲.۶ میلیارد به ۱.۸ میلیارد دلار کاهش یافته است.
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۹
دژپسند:
وزیر اقتصاد با بیان اینکه میزان اخذ مالیات در ۲۰ سال گذشته نظیر نداشته است، گفت: با پایش تراکنش‌های بانکی، فراریان مالیاتی را به تور انداختیم.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار