مبارزه با فساد
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳
اندیشکده شفافیت برای ایران اعلام کرد
گروه حقوقی اندیشکده شفافیت برای ایران، با انتشار گزارشی ضمن حمایت از تصویب طرح حمایت و تشویق مطلعین مفاسد اداری و اقتصادی در راستای ایجاد بستر حقوقی لازم برای گزارشگری تخلف در کشور، به بررسی نقاط قوت و ضعف این طرح مجلس پرداخت.
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۹
توکلی در نامه‌ای به دادستان تهران مطرح کرد
رئیس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت با ارسال نامه‌ای به دادستان تهران خواستار پی گیری و مجازات مسببان اصلی مشکلات ارزی و تاراج دهندگان اموال مردم در موسسات غیرمجاز مالی و اعتباری شد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۹
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران خبرداد
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران از عرضه حدود ۳۵ تن گوشت قرمز به صورت اینترنتی در تهران خبر داد و گفت:با ورود دادستانی به پرونده قاچاق دام زنده قیمت‌ها به زودی شکسته می‌شود.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
«پلیس سواره نظام سلطنتی کانادا» شامگاه سه شنبه به وقت تهران اعلام کرد که یک گروه ۱۷ نفره که هفت تن از آن‌ها ایرانی هستند را به اتهام دست داشتن در پولشویی دستگیر کرده است.
۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
ایروانی:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: عده‌ای می خواهند لوایح سی‌اف‌تی و پالرمو باز نشود، مرتباً برای تصویب فشار می‌آورند و مصاحبه می‌کنند. وقتی ابعاد آن به صورت کارشناسی و مبتنی بر اطلاعات واقعی روشن شود می‌توان به جمع‌بندی رسید.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
یک مدیر بازنشسته که پیشتر شهردار مشهد و در دهه ۸۰ نیز مدیر عامل شرکت آب منطقه ای تهران بود جایگزین عباس سروش معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا شد تا به نوعی گام اساسی برای اصلاح ساختار بخش آب وزارت نیرو برداشته شود.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۳
یکی از موضوعاتی که به وحید مظلومین معروف به سلطان سکه کمک شایانی کرد که نسبت به اخلال عمده در بازار‌های سکه و ارز اقدام نماید، تفکیک نشدن حساب‌های بانکی شخصی و تجاری در کشورمان است.
۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
اخیرا بحث پرونده جدید قاچاق ظروف شیشه‌ای درحالی مطرح شد که در مکاتبه یکی از مدیران گمرکی مشخص شده تاکنون اعلام جرمی "از سوی گمرک" در این خصوص صورت نگرفته است.
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱
رفاه عمومی و رضایت از حکومت زمانی ایجاد می شود که ثروت عمومی تولید شود و این ممکن نیست مگر با تولید و تولید نیز ممکن نیست مگر با سرمایه گذاری و سرمایه گذاری نیز ممکن نیست مگر با احساس امنیت اقتصادی
۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۳
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس و عضو هیأت امناء مؤسسه دیده بان شفافیت و عدالت با ارسال نامه‌ای به وزیر اقتصاد و دارایی از قاچاق 1700 کانتینر ظروف شیشه ای از طریق کارت های اجاره ای بین سالهای 93 تا 95 خبر داد.
۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۶
ماموران گمرک موفق به کشف قرص مخدر در داخل جداره کارت پستال شدند .
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰
وزیر اقتصاد با تاکید بر رفع کاستی‌ها و ایرادات احتمالی سامانه جامع مالیاتی کشور، گفت: کارآمدترین راه مبارزه با فساد به ویژه فرار مالیاتی الکترونیکی کردن فرایند‌های دریافت مالیات است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار