اقتصادی - مبارزه با فساد
مبارزه با فساد
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
معاون سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه ذرت‌های آلوده در اختیار سازمان اموال تملیکی است، گفت: با وجود شکایت بخش خصوصی به دیوان عدالت اداری، در بحث ذرت‌های آلوده کوتاه نیامدیم و ذره‌ای از این ذرت‌ها وارد کشور نشده است.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
فرمانده دریابانی استان بوشهر خبر داد
فرمانده دریابانی استان بوشهر از توقیف یک کامیون و یک شناور حامل بیش از ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق طی دو عملیات جداگانه در حوزه بوشهر و گناوه خبر داد.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
مدیرکل تعزیرات استان تهران:
محمدعلی اسفنانی با بیان این‌که قیمت کالا‌ها در حال حاضر غیرواقعی بوده، چون در پی کاهش نرخ دلار کاهش پیدا نکرده‌اند گفت: باید مبنای قیمت‌گذاری اقتصادی تغییر کرده و ارز از مؤلفه‌های اصلی تعیین‌کننده قیمت کالا‌ها حذف شود.
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳
حدود ۲ ماه از توقف یک کشتی چینی در بندر شهید رجایی بندر عباس با محموله بزرگ یک نوع خاک خاص می‌گذرد.
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵
قرار بود ماه گذشته ۱۴۰ هزار تن ذرت آلوده که در ۱۲ انبار بندر امام جا خشک کرده است، خارج شود.
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
معافیت مناطق آزاد از مالیات بر ارزش افزوده زیرذره‌بین
به گفته‌ی کارشناسان بسیاری از معافیت­هایی مالیاتی صرفا مبتنی بر لابی­گری و منفعت عده خاصی است که معافیت مالیات بر ارزش افزوده در مناطق آزاد یکی از مصادیق آن است.
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۶
آبان ماه امسال سومین سالگرد تصویب تحقیق و تفحص از قاچاق کالا است و تاکنون گزارشی در این خصوص منتشر نشده است.
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴
دبیر انجمن صنایع لبنی اختصاص ۱۹۹ میلیون دلار از ۲۶۳ میلیون دلار ارز دولتی برای واردات کره به یک شرکت خاص را موجب تعطیلی سایر کارخانه‌ها دانست و در عین حال اعلام کرد که انجمن دخالتی در این باره نداشته است.
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۷
در حالی ارز دولتی کره از خرداد امسال حذف شده بود که یک شرکت خاص با واردات بیش از ۷۰ درصد کره دولتی کشور در کمتر از ۳ ماه، انحصاری را به نفع خود ایجاد کرده و موجودی کره دولتی سایر کارخانه‌ها رو به اتمام است.
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۱
عدم وجود مقررات کافی برای نظارت بر نظام بانکی باعث شده است تا بخش واقعی اقتصاد به حاشیه رانده شده و ردپای بانک‌ها در عمده پرونده‌های فساد قابل رویت باشد.
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵
جمعی از مالباختگان خرید از شرکت رخش خودرو دیزل در نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه رسیدگی به مشکل ۱۲ ساله خرید از این شرکت را خواستار شدند.
۰۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
رئیس فراکسیون غذا و داروی مجلس گفت: در برخی موارد مردم به دلیل کمبود دارویی مجبور می شوند از مسیرهای قاچاق داروی مورد نیاز را تهیه کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار