مبارزه با فساد
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰
وزیر اقتصاد با تاکید بر رفع کاستی‌ها و ایرادات احتمالی سامانه جامع مالیاتی کشور، گفت: کارآمدترین راه مبارزه با فساد به ویژه فرار مالیاتی الکترونیکی کردن فرایند‌های دریافت مالیات است.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۳
تشکل‌های پوشاک در نامه به وزیر کشور:
در نامه تشکل‌های صنعتی و صنفی پوشاک به وزیر کشور آمده است که طرح برخورد با برند‌های محرز پوشاک قاچاق در سطح عرضه، طی مصوبه شورای تامین استان تهران به بهانه برهم خوردن امنیت متوقف شده است.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
ماموران گمرک یک دستگاه خودروی میتسوبیشی قاچاق را ­کشف و ضبط کردند.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد گمرک، گفت: هر فردی که مدارک و مستنداتی در زمینه تخلفات گمرکی دارد اطلاعات مستندات و مدارک خود را به دفتر من در مجلس شورای اسلامی ارسال کند تا اقدامات لازم صورت بگیرد.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۶
مدیر کل نظارت بر سامانه‌های الکترونیکی و هوشمند ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: میزان قاچاق دام در هشت ماهه امسال با رشد ۴ و نیم برابری به میزان ۹۲۶ هزار و ۴۷۷ راس دام رسیده است.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۳
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه برخی واگذاری‌ها جز ضرر و زیان دولت و بنگاه‌های اقتصادی ثمره‌ای نداشت، گفت: در واگذاری‌ها باید به حفظ بیت‌المال و کاربری بنگاه اقتصادی و اهلیت خریدار توجه شود.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: در مبارزه با قاچاق کالا و ارز آقازاده و غیرآقازاده نمی‌شناسیم، تعهدی با مردم بسته و سوگند یاد کرده‌ایم که با این موارد برخورد کنیم.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: اگر باز هم مانند سال های گذشته، منابع خود اعم از نفت و پتروشیمی را از مبادی غیررسمی و قاچاق عرضه کرده و کالا وارد کشور کنیم، فساد را گسترش خواهیم داد و و باز هم امثال خاوریها و بابک زنجانیها از دل این رویکرد بیرون خواهند آمد.
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۷
گمرک جمهوری اسلامی ایران از کشف ۲۴۷ مورد قاچاق انسان در ۹ ماه امسال­ خبر داد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱
ماموران گمرک پرویز خان با رصد یک محموله تجاری، موفق به کشف ۴۴ تن گوجه فرنگی قاچاق شدند.
۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
رئیس هیأت مدیره دیده بان شفافیت و عدالت طی نامه ای به وزیر امور اقتصادی و دارایی خواستار خلع ید فوری از مالکیت مجتمع آلومینیوم المهدی و هرمزال ، عزل پوری حسینی رئیس فعلی سازمان خصوصی سازی و حمایت از اعلام جرم دیده بان علیه وی شد.
۰۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
تشریح "قاچاق در اقتصاد ایران" در برنامه پیشران
سرپرست مرکز توسعه تجارت الکترونیک کشور گفت: فاوت وضعیت فعلی ما با وضعیت قبلی این است که در حالتی که اسناد جعل می‌شد، امکان شناسایی ما خیلی ضعیف بود و توان مقابله ما خیلی محدود بود
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار