اقتصادی - مبارزه با فساد
مبارزه با فساد
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۵
سخنگوی كمیسیون صنایع مجلس مطرح کرد
فیروزی در خصوص ۱۲ هزار میلیارد تومان رانت فولادی در سال ۹۸ گفت: رقم بالای ۲۰۰ هزار میلیارد عددی است که در کمیسیون مطرح است.
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳
با دستور مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان از محل بودجهِ مبارزه با کرونای این شرکت؛ سه دستگاه خودروی سواری خریداری و به افراد خاص اهدا شده است.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳
دالان تاریک ۱۲| پرونده ویژه قاچاق؛
سامانه جامع یکپارچه سازی بر فرآیند به دلیل عدم تکمیل و بارگزاری اطلاعات از سوی برخی از ارگان‌ها نظیر گمرک و به دلیل کارشکنی وزیر اقتصاد، همچنان آروزی محالی است که رسیدن به آن در توانایی دولت پیر تدبیر و امید نخواهد بود.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۱
یک نماینده مجلس در صفحه اینستاگرام خود نوشت: پس از فرار یکی از مدیران بزرگترین شرکت تایرساز کشور، بارز، دو نفر از مدیران ارشد آن نیز به دستور مقام قضایی بازداشت شدند.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵
معاون قضائی دادستان کل کشور گفت: در حوزه تولید بیش از ۲ هزار پرونده مربوط به قرارداد‌های بانکی داریم.
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۰
اعضای کمیته تحقیق و تفحص از عملکرد صنعت خودروسازی انتخاب شدند.
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران پس از انتشار خبر بازداشت مدیر قبلی فرودگاه آبادان، وی را برکنار و فرمانده بسیج شرکت فرودگاه‌ها را به سرپرستی این فرودگاه منصوب کرد.
۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۸
براساس نامه سرپرست سازمان خصوصی‌سازی دادخواست اعتراض قانونی سازمان خصوصی‌سازی پیرامون فسخ قرارداد هفت تپه به دادگاه ارائه شد.
۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۴
به نظر می‌رسد که وظیفه قوه قضاییه مصلحت اندیشی نیست بلکه اجرای عدالت است. شنیده میشود که برخی به نام مصلحت‌های من درآوردی به دنبال مجاب کردن دستگاه قضایی اند که حکم به اخذ مبلغ بالاتر از خریدار دهد و فعلاً خریدار به تصدی بر پالایشگاه ادامه دهد.
۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به لزوم نصب شناسه کالا بر روی تولیدات لوازم خانگی، گفت: با اقدامات انجام شده در منطقه شورآباد یک انبار قاچاق لوازم خانگی به ارزش ۴ هزار میلیارد ریال شناسایی شد.
۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
«زخم خصوصی‌سازی ۷» | بررسی واگذاری‌ها
با وجود اینکه سال‌ها از معرفی هیأت داوری واگذاری و موضوع ماده ۳۰ قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ می‌گذرد، هنوز مشخص نیست که آیا اطلاق نام داوری به این هیأت تاسیسی تنها یک اشتراک لفظی است، یا به واقع نهاد داوری در معنای دقیق حقوقی مورد نظر قانونگذار بوده است.
۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳
نایب رییس اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران گفت: هفته گذشته و با همت ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، بازرسی، برخورد و جمع‌آوری برند‌های خارجی قاچاق پوشاک در بازار آغاز شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار