اقتصادی - مبارزه با فساد
مبارزه با فساد
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۷
لطیفی خبر داد
سخنگوی گمرک گفت: طی هفته گذشته قرص‌های مواد مخدر که در جعبه‌های شیرینی به مقصد آلمان جاساز شده بود و دو تخته روفرشی آغشته به هروئین به مقاصد بنگلادش و هند، توسط گمرک کشف و ضبط شد.
۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰
دانشجو گزارش می‌دهد؛
نماینده سابق مجلس در واکنش به حقوق غیرشفاف نمایندگان در بودجه ۱۴۰۱ گفت: مجلس زمانی می‌تواند از نهاد‌های دیگر شفافیت را مطالبه کند که خودش شفاف عمل کند. آغاز این استثناء از مجلس، استثنا‌های دیگر را هم رقم خواهد زد و این برای مجلسی با صفت انقلابی شایسته نیست.
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۶
قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی و ۱۲۰ تشکل دانشجویی و مردم نهاد در نامه‌ای به رئیس مجلس خواستار نظارت بر مجموعه‌های درآمدی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور شدند.
۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰
بررسی آمار‌های رسمی از قیمت برخی کالا‌ها در آذرماه سال ۹۶ و آذرماه سال‌جاری نشان می‌دهد تورم برخی از کالا‌های اساسی که ارز ۴۲۰۰ تومانی به آن‌ها تعلق می‌گیرد، چندان تفاوتی با سایر کالا‌های منتخب ندارد.
۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۳
دانشجو گزارش می‌دهد؛
رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس گفت: اگر سیاست ارز ۴۲۰۰ تومانی ادامه پیدا کند، ۴۰۰ هزار میلیارد تومان از درآمد‌های دولت در سال آینده حذف خواهد شد.
۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۱
دانشجو گزارش می‌دهد؛
رئیس هیئت مدیره انجمن خوراک دام، طیور و آبزیان گفت: ایران که جزئی از ۱۰ کشور اول دنیا در تولید مرغ و تخم مرغ مطرح بود، امروز باید برای واردات مرغ و تخم مرغ ارز تخصیص دهد و ضمن اینکه بهره وری در این صنعت نیز به ۱۹ سال گذشته برگشت که از پیامد‌های تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی است.
۱۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۵
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
سرپرست مرکز مطالعات سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: ماده ۲۹ قانون برنامه ششم توسعه تکلیف کرده تا فهرست بلندی از شرکت‌های دولتی، باید حقوق کارکناشان در یک سامانه‌ای که در سازمان اداری و استخدامی ایجاد می‌شود، ثبت کنند، ولی بسیاری از شرکت‌ها اطلاعات خود را ثبت نکردند.
۱۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۵
در طرح عملیاتی رعد ناجا صورت گرفت
معاون امور مقابله و هماهنگی حقوقی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: بیش از ۶ هزار میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در طرح عملیاتی رعد ناجا در ۹ استان مرزی و جنوبی در مدت یک هفته کشف شد.
۱۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۵
۲۴ نماینده مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه‌ای ۵ بندی در خصوص پرونده کرسنت به ریاست قوه قضائیه، تأکید کردند: قوه قضائیه اجازه ندهد خدای نکرده بر پیشانی دستگاه عدلیه ایران در این زمان حساس، مهر مماشات در برابر فاسدان و دغل بازان حک شود.
۱۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۶
پس از کشف ۳۵ هزار تن نهاده دامی احتکار شده، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان اموال تملیکی از تعیین تکلیف و صدور مجوز فروش این کالا خبر داد.
۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳
سخنگوی گمرک گفت: کارکنان امانات پستی از قوطی‌های ویتامین ارسالی به انگلیس، یکهزار و ۹۲۰ قرص مخدر متادون کشف کردند.
۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۵
سالاری مطرح كرد
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران درخصوص ضرورت انسداد مبادی قاچاق فرآورده‌های نفتی گفت: عدم پایش و نظارت مستمر دستگاه‌های متولی راه ورود فرآورده‌های یارانه‌ای را به بازار قاچاق تشدید می‌کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار