اقتصادی - مبارزه با فساد
مبارزه با فساد
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۰
مدیر کل دفتر بازرسی سازمان امور مالیاتی:
مدیر کل دفتر بازرسی سازمان امور مالیاتی، تجمیع اطلاعات را کلیدی‌‎ترین اقدام برای مقابله با فرار مالیاتی عنوان کرد و گفت: این امر سال‌هاست که به دلیل مقاومت ذی نفعان به طور کامل محقق نشده است.
۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۰
پرهام در گفت‌وگو با دانشجو مطرح کرد
مدیرکل پیشگیری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن رد شایعات مطرح شده پیرامون عدم جرم‌انگاری فروش ارز در بازار آزاد گفت: باوجوداینکه مطابق با بخش‌نامه‌ها خرید ارز با کارت ملی در صرافی‌ها و مؤسسات منتخب ممکن بوده، اما فروش ارز در بازار آزاد غیرقانونی و برای افراد جرایمی نیز در نظر گرفته شده است.
۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۹
قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی مطرح کرد
قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی در نامه‌ای به رئیس‌جمهور خواستار برخورد قانونی با عرضه لوازم خانگی «ال‌جی» و «سامسونگ» در بازار کشور شد.
۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۵
قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی به همراه ۱۱۰ تشکل مردمی و دانشجویی نسبت به اظهارات گستاخانه رئیس جمهور کره جنوبی واکنش نشان دادند.
۱۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۳
دبیر قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی در گفتگو با دانشجو مطرح کرد؛
دبیر قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی پیرامون عدم تکمیل سامانه‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: بدنه اجرایی بامانع تراشی و سنگ‌اندازی به دنبال عدم اجرای قانون مبارزه با قاچاق بوده و باید با ترک فعل این افراد برخورد شود.
۰۶ دی ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۵
ماجرای تولید تلفن‌های همراه نام‌های تجاری مطرح، بدون اخذ تأییدیه از شرکت‌های مادر در حالی زیر سایه سکوت مسئولان وزارت صمت رخ می‌دهد که مسئولان دولت همواره خود را ملزم به اجرای قانون می‌دانند!
۰۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۵
از سوی مرکز اطلاعات مالی وزارت اقتصاد انجام شد
پرونده ۶۶ نفر فعال غیر مجاز ارزی با گردش مالی بالای ۸۰ هزار میلیارد تومان به مراجع قضایی ارسال شد.
۰۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۴
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
ارائه برآورد میزان حجم قاچاق به‌عنوان یکی از وظایف ستاد مبارزه با قاچاق کالا ارز در حالی محقق نشده است که سخنگوی این ستاد از ارسال گزارش کاملی به دفتر ریاست‌جمهوری خبر داده است.
۲۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
یک نماینده مجلس در خصوص وجود ضعف مفرط در مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کشور گفت: ممکن است دلیل این کم‌کاری‌ها وجود رانت، مافیا و فعالیت کارچاق‌کن‌ها باشد.
۲۱ آذر ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۰
دانشجو بررسی کرد؛
افزایش سرمایه‌گذاری و پشتیبانی از تولید و توسعه صادرات از مهم‌ترین اهداف مناطق ویژه اقتصادی محسوب می‌شود که محقق نشده است.
۲۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۹
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ خبر داد
در یک ما گذشته ۸۸ نفر از اعضای اتاق‌های قیمت‌گذاری دلار و طلای فردایی، اصناف غیرمجاز و دلالان ارزی دستگیر شدند.
۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۱
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
مدیرکل دفتر صنایع منسوجات و پوشاک وزارت صمت با بیان اینکه می‌بایست سطح مقابله با کالای قاچاق کشور را افزایش داد، گفت: عدم برخورد با قاچاقچیان، متخلفین را نسبت به قاچاق جری کرده است تا جایی که این افراد در فضای مجازی با پخش کلیپ‌هایی، محموله ها‌ی پوشاک قاچاق خود را معرفی می‌کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار