اقتصادی - سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵
گزارش|
با توجه به اينكه در حال حاضر مردم با مشکلات اقتصادی روبرو هستند، پزشکان باید کمی با آنها همراهی و همدردی كنند پزشكان زمانی درآمدهای میلیاردی و چند میلیونی داشتند، امروز بنا به شرایط اقتصادی، تعرفه خود را کاهش دهند.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
جهان صنعت:
جهان صنعت نوشت: تلاش دولت برای فرار از انجام مسوولیت‌های اجتماعی خود در قبال کارگران شامل نمود‌های متعدد است.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
روزنامه جوان بررسی کرد
روزنامه جوان نوشت: پول ملی از ریال به تومان تبدیل خواهد شد و ظرف شش ماه نیز مقررات قانونی مربوط به چگونگی عملیات حسابداری، مالی، مالیاتی، محاسباتی، آماری، تهیه و تنظیم صورت‌های مالی، داده‌های تاریخی، ثبت اطلاعات، اصلاح دفاتر و حساب‌ها و گرد کردن اعداد، در دستگاه‌های اجرایی تصویب خواهد شد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹
یکی از اتحادیه‌های صنفی در اطلاعیه‌ای نسبت به بکارگیری مشمولان غایب و فراری توسط واحد‌های صنفی زیرمجموعه خود هشدار داد و اعلام کرد: در صورت احراز بکارگیری مشمولان غایب و فراری، واحد صنفی متخلف به مراجعه قضایی معرفی خواهد شد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷
دسته‌های چند صد میلیونی ملخ‌های پرنده با پرواز از شبه جزیره عربستان به جنوب ایران به ویژه به استان هرمزگان آمده اند؛ مسئولان سازمان حفظ نباتات در تلاش‌اند تا از ورود آن‌ها به اراضی و باغات کشاورزان خودداری کنند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۱
بی تردید، زبان انگلیسی این فرصت را فراهم می‌کند تا جهان پیرامون خود را بهتر بشناسیم و نسبت به موقعیت‌ها و فرصت‌هایی که شاید پیش‌تر وجود نداشته و یا به درستی دیده نشده، درک بهتری پیدا کنیم و مسیر موفقیت را برای خود هموار سازیم.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹
بر اساس گزارش مرکز آمار سهم اشتغال ناقص در کشور در سال ۹۷ افزایش یافته است.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۱
به گفته عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، طی سال ۹۷، یک میلیون نفر به جمعیت حاشیه نشینان کشور اضافه شده و حالا این رقم به ۱۲ میلیون نفر - ۱۵ درصد جمعیت کشور- رسیده است.
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴
رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان:
رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان گفت: بازاریان و کسبه در طرح همبستگی ملی حضور فعال داشته باشند و هر کسبه یک کالای اساسی سیل‌زدگان را تامین کند.
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۶
محموله کمک‌های اهدایی کشور جمهوری آذربایجان به سیل زدگان کشورمان از گمرک آستارا ترخیص شد.
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
معاون مرکز آمار:
معاون طرح‌های آماری و آمار‌های ثبتی مرکز آمار گفت: از حدود ۳میلیون و ۲۰۰هزار نفر بیکار کشور، حدود یک‌میلیون و ۷۰۰هزار نفر جوان و کارجویان ۱۵ تا ۲۹ ساله هستند، یعنی ۵۳درصد بیکاران را جوانان تشکیل می‌دهند.
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۹
وزیر نیرو از پیش بینی طغیان رودخانه‌های شرقی بر اثر بارش‌های سیل آسا در بخش‌های جنوبی و شمال شرقی خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار