اقتصادی - سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۲
دانشجو گزارش می‌دهد:
آزمون معوق سال ۱۴۰۰ در تاریخ پنج‌شنبه ۳۰ تیرماه سال ۱۴۰۱ برگزار شد و از چهارمین ماه سال تا به حال که وارد زمستان می‌شویم، نهاد‌های مربوطه فرصت‌های مختلفی برای برگزاری آزمون سال ۱۴۰۱ داشته‌اند که تاکنون از آن‌ها استفاده ننموده‌اند.
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۱
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۹۶ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.
۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۷
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از کاهش نرخ بیکاری در ۱۹ استان خبر داد و گفت:براساس گزارش جدید مرکز آمار از وضعیت بازار کار نسبت به پاییز سال گذشته، شاهد کاهش نرخ بیکاری کل بوده‌ایم.
۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۱
معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی خبر داد؛
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از کاهش نرخ بیکاری در ۱۹ استان کشور نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد.
۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶
قیمت دلار در تابلوی صرافی‌ها امروز پنج شنبه ۶ بهمن ۱۴۰۱ برابر۴۱۵۰۰ تومان درج شده است.
۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۶
دبیر کمیته هدفمندی یارانه‌ها:
علی شهیدی دبیر کمیته هدفمندی یارانه‌ها گفت: دولت با توجه به میزان پذیرش و استقبال مردم گام‌های بعدی را در مورد اجرای طرح کالابرگ بر می‌دارد.
۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۵
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در یک روند کاهشی امروز با افت ۳۴ هزار و ۹۱ واحدی همراه شد.
۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۹
امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۸ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۲۲ میلیون و ۵۰۰هزار تومان است.
۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۶
قیمت دلار در تابلوی صرافی‌ها امروز چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ برابر ۴۲ هزار و ۲۰۰ تومان درج شده است.
۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۲
سازمان هواشناسی پیش‌بینی کرد
سازمان هواشناسی از تداوم فعالیت سامانه بارشی در جنوب کشور خبر داد و اعلام‌ کرد: آلودگی هوا تا روز شنبه در اغلب کلانشهر‌ها از جمله تهران، کرج، اصفهان و مشهد ادامه دارد.
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۱
تفاهمنامه ایجاد ۱۰ هزار شغل جدید برای معلولان و زنان سرپرست خانوار بین بنیاد برکت و سازمان بهزیستی امضا شد.
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۲
مدیر بهره برداری و بهداشت سازمان مدیریت میادین شهرداری گفت: در ۴۸ ساعت گذشته بازار تقاضای ۲۰ درصد رشد داشته و خرید مردم سبب می‌شود تا هم به سبد خانوار‌ها و هم به تولیدکنندگان کمک شود.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار