سایر حوزه‌ها
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵
عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از ممنوع‌الخروجی عبدالله پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی‌سازی با حکم دادستانی خبر داد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
مسئله خصوصی‌سازی‌ها در کل کشور بحث برانگیز شده است؛ اقدامات «پورحسینی» که این روزها مسئولیت سازمان خصوصی‌سازی کشور را برعهده دارد محل انتقاد جدی بسیاری از کارشناسان قرار گرفته است.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: این سازمان به تدریج در حال دریافت سود سهام عدالت مربوط به سال مالی ۹۶ از شرکت‌های سرمایه پذیر است و به مرور این سود را میان گروه‌های مختلف مشمولان توزیع می‌کند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
اروپایی‌ها پذیرفته اند که زعفران عرضه شده در بورس کالای ایران از استاندارد بالایی برخوردار است و قیمت‌های بورس نیز مبنای نرخ مورد قبول اروپایی‌ها شده است.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۸
یک کارشناس اقتصادی حامی دولت، از توقف روند انتشار اسامی دریافت‌کنندگان ارز دولتی انتقاد کرد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ مجلس عنوان کرد: در این رابطه کارگروهی تشکیل شده تا درآمدها بررسی شود ولی تلفیق با رقمی کمتر از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان موافقت نخواهد کرد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
مدیرکل شرکت ملی پست ایران با اشاره به اینکه در برخی از استان ها تعداد ساختمان های بدون پلاک ثبتی به ۱۰۰ درصد می رسد، گفت: بیشتر از ۵۰ درصد ساختمان های کشور پلاک ندارند و این مشکلی در استاندارد سازی نشانی در پروژه GNAF است.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
مدیرعامل منطقه آزاد و ویژه اقتصادی چاربهار گفت: چابهار بهترین و کم هزینه ترین نقطه اتصال در این چهار راه جهانی است.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳
مرکز پژوهش‌های مجلس با اشاره به ایرادات تبصره‌ای از لایحه بودجه ۹۸ اعلام کرد: این لایحه با اعطای اختیار به استانداران در شناسایی و حذف یارانه دهک‌های بالا عملا به موازی کاری درون مجموعه دولت دامن زده است.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
کارشناس آب‌های سطحی دفتر مطالعات پایه شرکت مدیریت منابع آب : میزان بارش های­ هفته گذشته، ​ ۱۰ میلی متر حجم بارش ها­ را در کشور افزایش داده است.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
سازمان خصوصی‌سازی از ابتدای امسال تا کنون ۳۸ هزار و ۸۲۶ میلیارد ریال سهم و اموال دولتی را واگذار کرده است
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
پرونده‌های قضائی بدون وکیل و سرگردان در محکمه ها، جیب مردمی که توان پرداخت حق الوکاله ندارد و خیل جمعیت بیکار فارغ‌التحصیلان رشته حقوق، به مثابه سه ضلع مثلثِ «انحصار در وکالت» هستند. مثلثی، زائیده انحصارطلبی صاحبانش که قدرت و ثروت را همواره در دست آن‌ها نگه‌داشته است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار