سایر حوزه‌ها
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۳
معاون سابق امور زیربنایی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همانند آمریکا و چین باید از توافق پاریس خارج شویم گفت: پیوستن به لایحه FATF شرایط اقتصادی کشور را بدتر می‌کند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
نایب‌رئیس مجلس:
نایب‌رئیس مجلس با تاکید بر اینکه همه باید مالیات را به درستی و متناسب با درآمد‌های خود بدهند گفت: در دنیا این پذیرفته شده است که هیچ گروه شغلی نباید فرار مالیاتی داشته باشد و این امر، پزشکان و سایر اقشار جامعه را هم شامل می‌شود.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۲
عبدالملکی مطرح کرد
یک اقتصاددان درباره تاکید رهبر انقلاب بر طهارت اقتصادی به عنوان شرط مشروعیت مسئولان انقلاب اسلامی، گفت: بانک جامع اطلاعات اقتصادی را می‌توان در کمتر از ۶ ماه راه‌اندازی کرد و پس از آن اتفاقات مالی همه افراد از جمله مدیر و غیر مدیر قابل ارزیابی است.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۷
از طریق طریق فرودگاه امام (ره)؛
محموله بار هوایی شامل ۱۱۰۰ رأس دام زنده از طریق فرودگاه بین‌المللی امام (ره) وارد کشور شد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۲
گفتگو با حسام‌الدین حائری‌زاده| قسمت اول
معلم علوم استراتژیک گفت: شرایط جنگ احزاب یعنی جبهه نظامی متحد خارجی، جبهه جنگ اقتصادی خارجی و فتنه منافقین داخلی علیه مومنان و مسلمانان در ایران فعالیت می کند.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۲:۵۵
وزیر اقتصاد:
وزیر اقتصاد و دارایی با بیان اینکه مردم از گرانی خیلی عصبانی و ناراحت هستند، گفت: حق هم با مردم است و دولت هم دارد شبکه نظارتی تهیه و با گران‌فروشی مقابله می‌کند.
۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۶
طبق گزارش سازمان ملل متحدد؛
گزارش سازمان ملل متحد حاکی از این است که شاخص توسعه انسانی در ایران به عنوان نماد بارز سطح توسعه یافتگی، از حدود 57 صدم درصد در سال 1369 با رشد 38.3 درصدی به حدود هشت دهم درصد در سال 1396 رسید.
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی از بررسی اعتراضات جاماندگان بسته‌های حمایتی پس از ۲۲ بهمن خبر داد و با بیان اینکه تا ۲۹ بهمن پاسخ اعتراضات داده می‌شود، شروط جدید برای این افراد را اعلام کرد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۳
وزیر اقتصاد خبر داد؛
وزیر اقتصاد با بیان اینکه دولت برای واردات کالا‌های اساسی ۱۴ میلیارد دلار اختصاص داده است، گفت:دولت علاوه بر اینکه تدابیر دیگری برای تامین این کالا‌ها در نظر گرفته، می‌خواهد بر توزیع آن‌ها نظارت جامع انجام دهد تا گرانفروشی اتفاق نیفتد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱
طی تفاهم نامه میان سازمان بین المللی سیتی وان و مرکز ملی فرش ایران
تفاهم‌نامه‌ای بین سازمان بین المللی سیتی وان (کیفیت، سلامت، حلیت و اصالت) و مرکز ملی فرش ایران به منظور شناسنامه‌دار شدن فرش‌های دستباف ایرانی امضا شد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۵
گزارش دفتر توسعه سازمان ملل از کاهش ۸۵ درصدی شمار فقرا در ایران طی سه دهه گذشته خبر می‌دهد.
۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱
گروه استان‌ها ـ. رئیس سازمان توسعه و تجارت ایران با بیان اینکه آمریکا باید بداند ایران انتخاب بدی برای جنگ اقتصادی بود گفت: در حال حاضر تراز تجاری ایران مثبت شده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار