اقتصادی - سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۱
مدیر پیش‌بینی سازمان هواشناسی با بیان اینکه فردا در ۱۵ استان کمینه دما صفر و زیر صفر درجه خواهد بود، گفت: در ۳ روز آینده آسمان در مناطق زلزله‌زده صاف است.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲
رئیس جمهور عنوان کرده از ماه آینده به ۱۸ میلیون خانوار کمک نقدی انجام می‌شود؛ اما با توجه به کسری بودجه شدید دولت منابع این کمک از کجا و به چه میزان تامین خواهد شد؟
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸
براساس اطلاعات بودجه خانوار مرکز آمار ایران، هر خانوار ایرانی در سال ۹۷ به طور متوسط ۲۴ کیلوگرم گوشت دام مصرف کرده، این در حالی است که متوسط مصرف خانوار‌های محروم تنها یک کیلوگرم در سال تخمین زده شده است.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹
«پایش» امشب با توجه به مسائل مختلف رونق تولید، قاچاق، فراریان مالیاتی، گزارشگران فساد و حمایت از حقوق عامه با دعوت از دادستان کل کشور در خصوص این موضوعات با مردم گفتگو می‌کند.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷
قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۳ میلیون و ۹۶۶ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۴ هزار تومان و قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱هزار و ۳۵۰ تومان رسیده است.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی و از اولین تدوین‌کنندگان لایحه تجارت در دهه ۸۰ با اشاره به ایرادات و ابهامات مواد متعدد این لایحه گفت: مشکل اساسی لایحه تجارت این است که معلوم نیست چه الگو و مبانی برای تهیه آن وجود داشته است؟
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
رئیس مجمع نمایندگان کارگران استان تهران:
تاجیک رئیس مجمع نمایندگان کارگران استان تهران در واکنش به تصمیم شهرداری منطقه ۲تهران برای دریافت عوارض پارک خودرو در خیابان ها گفت: مسئولان شهری با این‌کار تنها هزینه زندگی را برای خانواده‌های مزدبگیر گران‌تر می‌کنند.
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳
قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۳ میلیون و ۹۷۹ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۶ هزار تومان و قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱هزار و ۳۰۰ تومان رسیده است.
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹
یک تولید کننده صنایع چرمی می‌گوید ما در سال‌های اخیر با افت شدید فروش مواجهیم این در حالی است که تولیدات ما قابل رقابت با مشابه خارجی است.
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹
رئیس اتحادیه گرمابه‌داران، سونا و ماساژ با اشاره به غیرقانونی بودن هرگونه ماساژ در منزل و اعزام ماسور (ماساژور) به خانه‌ها، از طرحی خبر داد که بر اساس آن مراکز دارای مجوز، به دنبال عقد قرارداد با ادارات برای ماساژ کارمندانشان در پشت میز کارشان هستند.
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲
دفتر مطالعات دیپلماسی اقتصادی دانشگاه امام صادق (ع) بامشارکت موسسه مطالعات و تحقیقات بین المللی ابرار معاصر تهران برگزار می‌کند.
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
افزایش قیمت خودرو، بیشتر در محصولات زیر ۱۰۰ میلیون تومان بازار رخ داده که در این بین نمی‌توان از روند صعودی قیمت دو خودرو پراید و ۴۰۵ گذشت.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار