اقتصادی - سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۵
هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در معاملات امروز به بهای ۶ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شد.
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹
روابط عمومی اتاق اصناف ایران در مورد ساعت کاری اصناف اعلام کرد: اتاق اصناف ایران و دیگر سازمان‌های صنفی خود را مکلف به تبعیت از تصمیم‌های ستاد ملی مقابله کرونا به مدیریت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌داند.
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲
اسامی واحد‌های صنفی که تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند اعلام شد.
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳
رئیس اتحادیه طلا:
رئیس اتحادیه طلا و جواهر با تأکید بر تعطیلی واحد‌های این صنف تا ۲۰ فروردین گفت: هیچ طلا فروشی حق فعالیت تا بیستم ماه جاری را ندارد و در صورت مشاهده برخورد جدی صورت می‌گیرد.
۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۷
مدنی خبر داد؛
پویش "احسان سلامت" با توزیع ۱۰هزار بسته اقلام بهداشتی ضدکرونایی به استان مازندران رسید.
۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷
بر اساس بخشنامه سازمان اداری و استخدامی، هم‌چنان یک‌سوم کارکنان در محل کار حاضر و بقیه دورکاری کرده یا به مرخصی می‌روند.
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴
مدیرکل دفتر جنگل‌کاری و پارک‌ها و ذخیره‌گاه‌های جنگلی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: بر اساس تاکید ستاد ملی مبارزه با کرونا برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، درب تمام پارک‌های جنگلی به روی مردم بسته شده است.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱
روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران اعلام کرد که تمامی میادین و بازار‌های میوه و تره‌بار تا روز سه‌شنبه ۱۲ فروردین از ساعت ۸ صبح تا ساعت یک و نیم بعد از ظهر یکسره آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴
با دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام، نخستین محموله کمک‌های ستاد به استان‌های سیل‌زده ارسال شد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
هم اکنون در بازار آزاد قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۶۰۲ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۱۶ هزار تومان است.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
به دنبال شیوع ویروس کرونا و قرنطینه آسایشگاه کهریزک که میزبان ۲ هزار سالمند، معلول، بیمار ام اس و معلول نخاعی است، بنیاد مستضعفان مبلغ ۳ میلیارد تومان را به این آسایشگاه اهدا کرد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت اعلام کرد
معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت، مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از انجام بیش از یک میلیون بازرسی از بازار کالا و خدمات اساسی طی ۱۱ ماه اول سال جاری با همکاری بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌ها خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار