اقتصادی - سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۱
قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۷،۹۹۰ (بیست و هفت هزار و نهصد و نود) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۰.۳۹ درصدی داشته است.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۶
مرکز آمار ایران اعلام کرد: نرخ تورم سالانه دی ماه ١٤٠٠ برای خانوار‌های کشور به ۴۲.۴ درصد رسیده که نسبت به همین اطلاع در ماه قبل یک واحد درصد کاهش نشان می‌دهد.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳
مرکز آمار ایران اعلام کرد
مرکز آمار ایران اعلام کرد: عرضه گوشت قرمز در کشتارگاه‌های رسمی کشور در آذر ۱۴۰۰ به ۵۵ هزار تن رسید که در مقایسه با ماه مشابه سال قبل، ۵۲ درصد افزایش داشته است.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۴
هر گرم طلا ۱۸ عیار که ۳ روز پیش تا ۱،۲۰۳،۵۰۰ (یک میلیون و دویست و سه هزار و پانصد) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ مصادف با ۲۲ ژانویه ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۹۸ درصدی به ۱،۲۱۵،۵۰۰ (یک میلیون و دویست و پانزده هزار و پانصد) تومان رسید.
۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۰
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای بهبود وضعیت کارگزاری‌های تامین اجتماعی دستوراتی ویژه صادر کرد.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰
عسگری خبر داد
معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: مقام معظم رهبری دو سال پیش دستور ساخت دو هزار مدرسه را در کشور به ستاد اجرایی فرمان امام داده‌اند که توسط بنیاد برکت در حال انجام است.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۱
در بازار امروز دلار در بازار متشکل نسبت به روز قبل، با ۵۶ تومان افزایش، ۲۵،۳۴۳ (بیست و پنج هزار و سیصد و چهل و سه) تومان نرخ گذاری شد.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۷
هر گرم طلا ۱۸ عیار که ۲ روز پیش تا ۱،۱۸۳،۶۰۰ (یک میلیون و یکصد و هشتاد و سه هزار و ششصد) تومان رسیده بود، امروز - چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ مصادف با ۱۹ ژانویه ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۳۹ درصدی به ۱،۱۸۸،۳۰۰ (یک میلیون و یکصد و هشتاد و هشت هزار و سیصد) تومان رسید.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۱
قیمت گوشت قرمز که طی هفته‌های گذشته روند افزایشی یافته بود همچنان به سیر صعودی خود ادامه داد.
۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۷
بر اساس تماس‌های گرفته شده با مراکز درمانی حق ویزیت در هر بار از ۷۰ هزار تومان به بالا شروع می‌شود، ولی اگر حیوان‌تان از حضور در کلینیک مضطرب و بی‌قرار می‌شود؛ مجبور به پرداخت هزینه بیشتر برای ویزیت در خانه خواهید شد که این هزینه نیز به هزینه‌های یادشده اضافه می‌شود.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۷
بر اساس آمار‌های رسمی، سرانه مصرف شیر در سال ۹۹، بالغ بر ۸۶ لیتر بوده است این در حالی است که ثروتمندان ۶ برابر بیشتر از پایین‌ترین دهک شیر مصرف می‌کند.
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۷
از سوی سازمان امور مالیاتی صورت گرفت
سازمان امور مالیاتی کشور، ماخذ قیمت خودرو و موتور سیکلت‌های داخلی و خارجی جهت تعیین مالیات و حق الثبت را اعلام کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار