آسیا و اقیانوسیه
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۶
صد‌ها هزار نفر از مخالفان حزب حاکم بر هند در تظاهراتی علیه سیاست‌های نخست وزیر این کشور شرکت کردند و علیه وی شعار سردادند.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۳
هشدار دوباره ماهاتیر محمد:
نخست وزیر مالزی در سخنانی با اشاره بر اقدام‌های ناشایست رژیم اشغالگر قدس تاکید کرد اتباع این رژیم حق ورود به مالزی را ندارند.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۸
سفیر چین در کانادا از مقامات این کشور خواست برای رفع مشکلات بین دو کشور، به‌دنبال یارکشی سیاسی نباشند و تلاش کنند اختلافات را از طریق گفت‌وگوی دوجانبه حل کنند.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۹
علیرغم هشدار‌های چین، یک فرمانده نیروی دریایی آمریکا احتمال اعزام ناو هواپیمابر این کشور به تنگه تایوان را رد نکرد.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷
برخی منابع می‌گویند، ولی‌عهد سعودی برادر خود را بازداشت کرده و او را نزد مادرش فرستاده که مدت‌هاست او را هم در بازداشت خانگی قرار داده است.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰
سایت سوئدی «فلایت رادار» از مسیر یک هواپیمای اختصاصی غیرنظامی از امارات به سرزمین‌های اشغالی فلسطین با عبور از آسمان عربستان سعودی خبر داد.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
بیانیه‌ ستاد حقوق بشر
ستاد حقوق بشر قوه‌قضاییه با انتشار بیانیه‌ای، ضمن محکومیت شدید دستگیری خشونت‌آمیز مرضیه هاشمی خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا، خواستار واکنش فوری نهاد‌های بین‌المللی علیه این اقدام ایالات متحده شد.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
طی کنفرانس بررسی برنامه موشکی آمریکا در سال ۲۰۱۹
در مباحث مطرح شده در جریان کنفرانس بررسی برنامه موشکی آمریکا برای سال ۲۰۱۹، مقامات آمریکایی ادعا کردند که سامانه‌های موشکی مستقر شده در اروپا، با هدف خنثی‌سازی تهدیدات ادعایی ایران است.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
گروه‌های مقاومت:
گروه‌های مقاومت فلسطین در نوار غزه تاکید کردند با تمام توان و وجود خود از قدس و مسجدالاقصی و مقدسات فلسطین دفاع خواهند کرد.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
براساس اطلاعاتی که یک خبرنگار رادیو اسرائیل فاش کرد فساد وسیعی توسط چند مقام بلند پایه، در دستگاه قضایی به وقوع پیوسته است.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹
وکیل رئیس‌جمهور آمریکا تلویحاً تبانی نزدیکان دونالد ترامپ با روسیه در جریان رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری در سال ۲۰۱۶ را تأیید کرده است.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۶
وزیر خارجه مالزی بار دیگر بر مواضع کشورش مبنی بر مخالفت با ورود ورزشکاران صهیونیست و یا سایر هیئت‌های اسرائیلی تاکید کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار