- آسیا و اقیانوسیه
آسیا و اقیانوسیه
۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۳
رئیس سابق بانک گلدمن ساکس آمریکا اعلام کرد، تنها راهی که می‌تواند به سلطه همیشگی دلار به عنوان ارز غالب جهانی پایان دهد، ایجاد یک جایگزین بلندمدت برای آن است.
۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
مقامات هندی اعلام کردند در سانحه سقوط یک اتوبوس به دره در بخش «کولو» واقع در ایالت هیماچال پرادش، ۴۴ مسافر این اتوبوس کشته و ۳۰ نفر دیگر زخمی شدند.
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۲
رئیس‌جمهور روسیه تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا علیه ایران را «بی‌اساس» خواند و ایران را متعهد به تعهدات برجامی عنوان کرد.
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱
نامزد جمال خاشقچی ضمن استقبال از گزارش سازمان ملل درخصوص قتل خاشقچی گفت: این گزارش پیشرفت و تحولی است که از آن استقبال می‌شود.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۷
چین اعلام کرده است که در راستای پیشبرد برنامه فقرزدایی سالانه در کشور، در سال ۲۰۱۹ میلادی نیز ۱۰ میلیون نفر را از فقر نجات خواهد داد.
۱۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
روحانی در روزنامه فایننشیال تایمز:
رئیس جمهور نوشت: اکنون ضروری است سه کشوراروپایی به اضافه روسیه و چین، بسته نهایی خود را که می‌باید تحریم‌های آمریکا را جبران کند ارائه و اجرایی کنند.
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۹
رئیس جمهوری ترکیه گفت که اگر مسلمان‌ها امروز نتوانند از قبله اول خود دفاع کنند، در آینده از مکه هم نخواهد توانست دفاع کنند.
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
«الاعلام الحربی» خبر داد
ارتش سوریه و نیرو‌های مقاومت از ۵ روز گذشته تا به امروز موفق شدند منطقه محاصره شده در مثلث «حماه-ادلب-حماه» را از تروریست‌های داعش و جبهه النصره بگیرند.
۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۴
عضو شورای سیاسی انصارالله:
یکی از اعضای شورای سیاسی انصارالله ضمن اعلام اینکه شلیک موشک به امارات در راستای دفاع از خود بوده است؛ افزود ابوظبی به خاطر خجالت از این موضوع، منکر آن می‌شود.
۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵
الاخبار گزارش داد
یک روزنامه لبنانی اعلام کرد عربستان به خاندان «الحریری» در بیروت اطلاع داده برادر بزرگتر «سعد الحریری» نخست‌وزیر مستعفی لبنان باید به جای وی به ریاست حزب المستقبل منصوب شود.
۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
سخنگوی رسمی جنبش انصارالله تاکید کرد تا زمانی که تجاوز به یمن و محاصره آن ادامه یابد، حملات موشکی به عربستان نیز ادامه خواهد یافت.
۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۱
نامه نماینده دائم ایران به شورای امنیت:
نماینده دائم ایران در سازمان ملل با ارسال نامه به شورای امنیت اتهامات عربستان علیه کشورمان را رد کرد و آنها را بی پایه و اساس خواند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار