- اروپا
اروپا
۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۰
یک روزنامه فرانسوی تصریح کرد: دیوار جبهه ضدایران ترک برداشته است.
۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۹
رئیس شورای اتحادیه اروپا گفت: این نهاد ترجیح می‌دهد در قبال تنش میان ایران و آمریکا دخالت نکند، اما از این بابت نگران است.
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۱
اتحادیه اروپا تحریم‌های روسیه در ارتباط با شبه‌جزیره «کریمه» را به مدت ۱۲ ماه تمدید کرد.
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
رئیس‌مجلس نمایندگان آمریکا توبیخ رسمی دونالد ترامپ به جای آغاز فرایند استیضاح علیه رئیس‌جمهوری کشورش را رد کرد و گفت: اگر دموکرات‌ها به این نتیجه رسیدند که او باید طبق قانون اساسی بابت سوء رفتار متهم شود، استیضاح تنها گزینه است.
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
ارتش آمریکا خبر سقوط پهپاد جاسوسی این کشور در خاک ایران را تأیید کرد.
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۳
کمتر از ۲۴ ساعت پس از حادثه تروریستی نیوزیلند
کمتر از ۲۴ ساعت پس از حادثه تروریستی در نیوزیلند، افرادی با سر دادن شعار‌های اسلام‌هراسانه در محوطه بیرونی مسجدی در لندن پایتخت انگلیس، با سلاح سرد به مسلمانان حمله ور شدند.
۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳
سازمان «کودکان را نجات دهید» اعلام کرد
سازمان غیردولتی کودکان را نجات دهید (Save The Children) در گزارشی اعلام کرد که بیش از ۱۰۰ هزار شیرخواره همه ساله به علت جنگ‌ها جان خود را از دست می‌دهند.
۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۳
موگرینی:
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: ما به عنوان یک اتحادیه ۲۸ عضوی با بقیه اعضای جامعه جهانی برای حفظ برجام کار می‌کنیم؛ ما نمی‌خواهیم ایران به سلاح هسته‌ای دست یابد. برجام دقیقا همین هدف را محقق می‌کند.
۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
رئیس جمهور فرانسه که هفته گذشته گفته بود از مواضعش عقب نشینی نخواهد کرد، به نخست وزیر کابینه دستور داد با معترضان جلیقه زرد وارد گفتگو و مذاکره شود.
۰۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰
نوام چامسکی:
«نوام چامسکی»، نظریه‌پرداز، استاد دانشگاه و یکی از اندیشمندان مطرح قرن حاضر در مصاحبه‌ای حرکت ایران به سمت استقلال بعد از انقلاب اسلامی سال ۱۳۵۷ را یکی از دلایل نفرت نخبگان سیاسی در آمریکا از تهران دانسته است.
۱۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۸
ترزا می:
نخست‌وزیر انگلیس با همتای صهیونیست بر سر لزوم مقابله با اقدامات منطقه‌ای ایران هم‌نظر است، ولی بهرحال تا زمانی که ایران به همه تعهدات برجامی‌اش متعهد بماند، لندن از توافق هسته‌ای خارج نمی‌شود.
۱۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳
«وندی شرمن» مذاکره‌کننده ارشد دولت سابق آمریکا در گفتگو‌های هسته‌ای با تهران، ضمن «غلط و اشتباه بزرگ» خواندن خروج واشنگتن از برجام، به فرهنگ مقاومت مردم ایران اذعان کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار