اروپا
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵
ادعای اشپیگل:
نشریه «اشپیگل» در گزارشی در مورد بازداشت یک تبعه افغانستان به اتهام جاسوسی از آلمان، مدعی شد که برلین با این بهانه کاردار ایران را احضار کرده است.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸
صد‌ها هزار زن در شهر‌های مختلف اروپا برای سومین سال متوالی و همزمان با سالگرد اعتراض به انتخاب رئیس‌جمهور آمریکا به خیابان‌ها آمدند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۸
به دنبال آتش‌سوزی در یک تفرجگاه زمستانی در فرانسه، ۲ نفر کشته و دست‌کم ۲۲ نفر زخمی شدند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
شمار زیادی از مردم مجارستان با برگزاری تظاهرات اعتراض آمیز سیاست‌های اقتصادی دولت را مورد انتقاد قرار دادند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۵
برخی منابع خبری بامداد یکشنبه از وقوع انفجار در شهر «دری» در ایرلند شمالی خبر داده‌اند. گزارش‌های اولیه از انفجار یک «خودروی بمب‌گذاری‌شده» در نزدیکی یک دادگاه حکایت دارد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۱
صدر اعظم آلمان در سخنانی اطمینان داد که تا آخرین روز برای دستیابی به راه حلی مناسب برای خروج انگلیس از اتحادیه اروپا تلاش می‌کند و این مسئولیت را بر دوش اتحادیه اروپا دانست.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵
معترضان فرانسوی با تجمع در پایتخت این کشور، دهمین شنبه اعتراضی در این کشور را آغاز کردند.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹
در حالی که معترضان جلیقه زرد فرانسوی خود را برای برگزاری دهمین شنبه اعتراضات در شهر‌های فرانسه آماده می‌کنند، وزیر کشور به پلیس مجوز استفاده از گاز اشک آور بر علیه جلیقه زردها را داد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱
کمیسیون حقوق بشر اسلامی تصاویر مرضیه هاشمی خبرنگار شبکه پرس تی وی که بدون اتهام مشخصی در واشنگتن بازداشت است را با ویدیو پروژکتور بر روی ساختمان مرکزی بی‌بی‌سی در لندن، به نمایش درآورد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۵
یک تحلیلگر لهستانی با انتقاد از میزبانی کشورش از یک نشست ضدایرانی، گفت: ورشو خود را به کارگزار سیاست خارجی آمریکا بدل کرده و با این کار به روابط خود با تهران لطمه می‌زند.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۹
در جلسه‌ای در ساختمان وزارت خارجه ایران صورت گرفت
خبرگزاری رویترز در تحلیلی نوشته کشور‌های اروپایی در مسئله ایران به سمت رئیس‌جمهور آمریکا متمایل شده‌اند.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳
مدیر سرویس اطلاعات خارجی روسیه خبر داد
مدیر سرویس اطلاعات خارجی روسیه گفته است، شواهد مختلف از تلاش لندن برای از بین بردن مدارک مرتبط با پرونده مسمومیت افسر سابق روس در انگلیس حکایت دارد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار