غرب آسیا
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۵
به منظور مقابله با نفوذ داعشی‌های فراری از سوریه؛
عضو شورای استانی الانبار گفت: همزمان با درگیری شدید نیرو‌های دموکراتیک سوریه با بقایای عناصر داعش در نزدیکی مرز سوریه با عراق، نیرو‌های امنیتی برای مقابله با نفوذ تروریست‌ها به داخل خاک عراق مبادی ورودی و خروجی را تحت کنترل کامل گرفتند.
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۷
ظریف در مصاحبه با روزنامه بازلرتسایتونگ:
وزیر امور خارجه گفت: سال گذشته با وجود ۴۰ سال سوء مدیریت، رشد ۸ درصدی داشتیم، اما چرا اکنون در سراشیبی قرار گرفته ایم؟ به دلیل وجود تحریم ها.
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
پس از تنش‌های گسترده هفته جاری در مسجدالاقصی، فلسطینی‌ها برای اولین بار از سال ۲۰۰۳ تا کنون، امروز وارد مصلای «باب الرحمه» شدند.
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
رهبر حزب دموکرات کردستان عراق در دیدار با سفیر ایران در بغداد بر اهمیت گسترش روابط منطقه کردستان عراق با تهران در همه زمینه‌ها تاکید کرد.
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
کارشناس امنیتی عراقی تصریح کرد
یک کارشناس امنیتی عراق تاکید کرد، شماری از کشور‌های همجوار عراق و همچنین آمریکا یکصد میلیون دلار به گروه تروریستی داعش برای انجام حملات مجدد در داخل خاک عراق کمک کردند.
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
رسانه‌های رژیم صهیونیستی ادعا کردند، حماس چهار موشک به سمت دریا شلیک کرده است.
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
برخی منابع خبری می‌گویند کار گروه اقدام مالی (FATF) تعلیق ایران از لیست سیاه گروه ویژه اقدام مالی را به مدت ۴ ماه دیگر تمدید کرده است.
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶
منابع خبری از کشف گور جمعی با ۳۵۰۰ جسد در الرقه در شمال سوریه که به دست داعشی‌های جنایتکار کشته شده‌اند، خبر دادند.
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱
فراکسیون حزب‌الله در پارلمان:
فراکسیون حزب‌الله در پارلمان لبنان طی بیانیه‌ای، اظهارات سفیر آمریکا درباره این جنبش را مردود دانست و گفت، لبنان حق دارد از خود در برابر هر تجاوز یا تهدیدی دفاع کند.
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷
سخنگوی کاخ سفید:
سخنگوی کاخ سفید بامداد جمعه در بیانیه‌ای اعلام کرد بعد از خروج آمریکا از سوریه ۲۰۰ نظامی آمریکایی برای مدتی در این کشور باقی خواهند ماند.
۰۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۰
مشاور رسانه‌ای و سیاسی رئیس‌جمهور سوریه ضمن تأکید بر قطعی بودن آزادی ادلب، افزود، آنکار موفق نخواهد شد منطقه امن در شمال سوریه ایجاد کند.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۵
منابع بلندپایه‌ای در کشور‌های عربی فاش کردند عربستان سعودی و امارات با میانجیگری واشنگتن تا چند هفته دیگر بزرگ‌ترین قرارداد تسلیحاتی چند سال گذشته را با رژیم صهیونیستی امضا خواهند کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار