غرب آسیا
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۶
رژیم صهیونیستی تصمیم گرفته از سال آینده میلادی تمام مدارس وابسته به آژانس امداد و کاریابی ویژه آوارگان فلسطینی وابسته به سازمان ملل در قدس اشغالی را ببندد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
ارتش رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه مانور نظامی گسترده‌ای را در منطقه کرمل و الجلیل واقع در شمال فلسطین اشغالی برگزار خواهد کرد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
یکی از فرماندهان گروه حشدالشعبی عراق در واکنش به تهدید‌های اخیر رژیم صهیونیستی مبنی بر حمله به حشد اعلام کرد این رژیم با آتش بازی نکند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱
چهارمین اجلاس اقتصادی-اجتماعی اتحادیه عرب با حضور مقامات کشور‌های مختلف در بیروت برگزار شد و رئیس‌جمهور لبنان در سخنرانی خود به تجاوزات رژیم صهیونیستی و لزوم بازگشت امن آوارگان سوری اشاره کرد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱
نتانیاهو:
نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره سفرش به چاد گفت: سفر به یک کشور بسیار بزرگ اسلامی به منزله حرکتی تاریخی است.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲
منابع مطلع از کشته و زخمی شدن دست کم ۲۸ شهروند سوری در انفجار دو بمب در عفرین خبر دادند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
سکوت سید حسن نصرالله طی ماه اخیر رسانه‌های رژیم صهیونیستی را سردرگم کرده و آن‌ها را مجبور به در پیش گرفتن یک شانتاژ تبلیغاتی کرده که اعتبار این رسانه‌ها را هدف قرار داده است.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۲
یک دختر ایزیدی از چنگال تروریست‌های داعشی نجات پیدا کرد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
سخنگوی رسمی نیرو‌های مسلح یمن اعلام کرد از زمان برقراری آتش‌بس در «الحدیده» در غرب یمن، این توافق بیش از سه هزار بار نقض شده است.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
منابع سوری از وقوع انفجار در اطراف دمشق خبر دادند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
مجتهد:
مجتهد افشاگر اخبار پشت‌پرده دربار سعودی از کودتای ولیعهد سعودی علیه امیر امارت مکه مکرمه خبر داد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
اسیر سعودی که وضعیت جسمانی‌اش وخیم شده پس از بی‌اعتنایی حاکمان عربستان در ویدئویی از خانواده خود خواست وضعیت وی را به طور جدی پیگیری کنند، چرا که وی به درمان فوری در خارج از یمن نیاز دارد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار