خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
اخبار صفحه اصلی

نمکی: آزمون دکتری با حداقل نقص برگزار شد / قول نظارت حداکثری آزمون‌ها آری؛ تضمین رعایت کامل پروتکل‌ها نه

وزیر بهداشت کنکور را سوهان روح مردم دانست و گفت: برای هیچ کدام از آزمون‌ها نمی‌توانیم تضمین کنیم که پروتکل‌ها، کاملاً رعایت شود، اما می‌توانیم حداکثر نظارت را داشته باشیم.
ساز ناکوک کرونا |۶

فداکاری زنان در دوران قرنطینه کرونایی/ در آینده مه آلود کرونا هوای مادران را داشته باشیم

به دلیل تفکر اسلامی و فرهنگ ایرانی، خانواده دوستی و فداکاری در عمق وجود ایرانیان بخصوص زنانشان وجود دارد به همین دلیل هیچ کدام از جمع بودن کل خانواده در ایام قرنطینه و شرایط کرونایی ابراز ناراحتی نکردند و چه بسا ...
اسکوچیچ را زیاد نمی‌شناسم

نوری: از باشگاه استقلال تماس نداشتم / آرزو دارم یک روز در وطن پدرم سرمربیگری کنم

الکساندر مربی ایرانی تبار شاغل در فوتبال آلمان گفت: با تراکتور و پرسپولیس صحبت کردم و آشنا شدم، اما پیشنهاد‌ی به من نشد.همیشه آرزوی من بوده که یک روز در ایران سرمربیگری کنم.
چهاردهمین جلسه محاکمه مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ١۴ متهم دیگر

متهم حمزه لو: با واگذارى بازرگانى مشکل داشتم/ نباید بازرگانى را خصوصی مى‌کردند

چهاردهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهام مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ١۴ متهم دیگر به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
عزت‌الله مهرآوران در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛

روایت آقای بازیگر از شرایط سخت کرونایی / تنها راه برای شکست کرونا

مهرآوران، بازیگر به دانشجو گفت: کرونا دردی است که صرفا با اتحاد انسان‌ها می تواند بیرون برود. در مساله کرونا هم تک تک افراد مسئول هستند و هم دولتی که مسئولیت یک مملکت را برعهده دارد.
در گفتگو با دانشجو بیان شد؛

حیدری: مجلس به دنبال قانونی جامع برای مقابله با اقدامات خصمانه آمریکاست / حذف آمریکا از منطقه؛ استراتژی دائمی ایران

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: کشور در مقابل تهدید و تحریم‌های آمریکا نیاز به یک قانون کامل و جامعی دارد و نمایندگان مجلس دنبال این موضوع هستند که با تدوین یک قانون کامل در مقابل تهدیدات آمریکا ایستادگی کنند.

دریادار سیاری: ارتش و سپاه مُشت گره کرده‌ای علیه دشمنان هستند / سردار فضلی: سپاه آماده اجرای برنامه‌های مشترک با ارتش است

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: ارتش و سپاه مُشت گره کرده‌ای علیه دشمنان از دفاع مقدس تا حال بوده و در شکل مقدس نیرو‌های مسلح، مقتدر و یک دست و یک صدا ایستاده‌اند.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی