خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
اخبار صفحه اصلی
در گفتگو با دانشجو؛

پور ابراهیمی: ملاک انتخاب رئیس مجلس یازدهم شاخص‌هاست نه چهره‌ها

منتخب مردم در مجلس یازدهم می‌گوید قطعا از توچه به چهره‌ها در رسیدن به کرسی مجلس پرهیز و به شاخصه‌ها و مولفه ها توجه خواهد شد ؛ما نگاهمان به فرد نیست و همواره شاخصه‌ها و مولفه‌ها مدنظر قرار خواهد گرفت.
شهریاری در گفتگو با دانشجو:

رئیس‌جمهور به توصیه‌های وزیرش گوش نداد / روحانی فقط ژست تحت کنترل بودن شرایط را می‌گیرد

عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: متاسفانه دولت و شخص رئیس جمهور به توصیه‌های وزیر بهداشت خودش عمل نکرد و با تاخیر در اعمال محدودیت های اجتماعی مقابله با کرونا، زمان را از دست داد.

رونمایی از دستاورد‌های جدید بهداشتی درمانی سپاه در روز‌های آینده

سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه با تشریح جدیدترین اقدامات و خدمات سپاه در پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا گفت: در روز‌های آینده از دستاورد‌های جدید بهداشتی درمانی برای رویارویی با کرونا رونمایی خواهیم کرد.
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛

سبوحی: سهم طلای سیاه از سبد انرژی دنیا در حال کاهش است / تداوم کرونا با قیمت نفت چه خواهد کرد؟

استاد اقتصاد انرژی دانشگاه شریف گفت: اگر ویروس کرونا بزودی مهار نشود و تقاضایی برای حمل ونقل وجود نداشته باشد نفت همچنان در پایین‌ترین سطح قیمتی معامله می‌شود و حتی ممکن است قیمت‌ها کمتر از آنچه تصور می‌شود کاهش بیابند.
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛

میرسلیم: انتلاف‌های شب انتخابات جوابگوی فرد یا لیست معرفی شده نیستند / قانون باید اصلاح شود

منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: در کشورمان، احزاب سیاسی جایگاهی در انتخابات ندارند و یک نقص مهم در مردم‌سالاری دینی است که باید برای رفع آن، تغییراتی در قانون انتخابات انجام گیرد.
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛

عابدینی: نظام سلطه در ترور سردار سلیمانی به اهداف خود نرسید / خون حاج قاسم هم برای دشمن مشکل ساز شد

کارشناس مسائل بین الملل گفت: روند حاکم بر خاورمیانه پس از ترور سردار سلیمانی نشان می دهد که نظام سلطه در این شرایط نه تنها به اهداف خود نرسید بلکه خون حاج قاسم سلیمانی بیش از نَفس او برای این نظام غربی، عبری و عربی مشکل ساز خواهدشد.
بسته پیشنهادی فرهنگی دانشجو؛ (۱۱)

«سلام بر ابراهیم» با بی‌پولی!

گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، در ایام نوروز، کتاب‌ها و فیلم‌های مختلفی را برای مطالعه و تماشا به مخاطبانش پیشنهاد می‌کند.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی