خبرگزاری دانشجو | SNN.IR
اخبار صفحه اصلی
سردار حاجی‌زاده:

هر فروند موشک خرمشهر می‌تواند ۸۰ هدف را منهدم کند

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: هنگام شلیک یک فروند موشک خرمشهر به منطقه هدف، تعداد ۸۰ هدف مورد اصابت قرار می‌گیرد و اگر ۱۰۰ فروند موشک به سوی سرزمین دشمن شلیک شود، این موشک‌ها به ۸ هزار راکت تبدیل شده و به اهداف اصابت می‌کند.
امیر سرتیپ حیدری:

با تلاش شبانه‌روز درصدد رفع مشکلات بیماران صعب العلاج هستیم

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان این که در تلاش هستیم بیماران صعب‌العلاج و دارای بیماری خاص در مضیقه نباشند، گفت: در نیروی زمینی ارتش تمامی مسئولان و کارکنان مربوطه در این حوزه با تلاش شبانه‌روزی درصدد رفع مشکلات و موانع این بیماران هستند.
سرپرست وزارت صمت:

تأمین ارز صنایع خودرویی بدون وقفه ادامه دارد

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به رکورد رشد تولید خودرو در سال ۱۴۰۲، گفت: با همکاری مؤثر بانک مرکزی، تأمین ارز صنایع خودرویی بدون هیچ وقفه‌ای ادامه دارد.
دهقانی:

ایران شریکی پایدار و توانا برای آفریقاست

معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهوری اعلام کرد: امروز که ایران به انواع فناوری‌های جدید و پیشرفته در حوزه‌های مختلف نظیر کشاورزی، دارو، تجهیزات پزشکی، فناوری اطلاعات و ارتباطات دست یافته است، می‌تواند شریکی پایدار و توانا برای آفریقا باشد.
رئیس جهاد دانشگاهی:

پیروزی انقلاب، ماندگاری و استحکام آن همگی مرهون فرهنگ ایثار و فداکاری است

مسلمی‌نائینی با بیان این‌که پیروزی انقلاب اسلامی، ماندگاری و استحکام آن همگی مرهون فرهنگ ایثار و فداکاری است، گفت: همچنین حفظ ارزش‌ها و باور‌های دفاع مقدس ناشی از همین روحیه فداکاری و از خودگذشتگی است.
گزارش|

لبخندی از جنس «مریم بانو» / روایت عکاسی و زندگی اولین زن خبرنگار انقلاب اسلامی + فیلم

در اولین سالگرد عروج مریم کاظم زاده جدای از حرف ها و خاطرات آنچه بیشتر به نظر می‌رسید لبخند صادقانه «بانو مریم» بود گویی هنوز زنده است و این حکایت از انسانی با تجربه زیستی واقعی و متفاوت دارد.
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با دانشجو:

کمبود زمین برای ساخت مسکن واقعیت ندارد/ با بانک‌های متخلف در تامین مالی برخورد می‌شود

توهم محدودیت زمین به دلیل سیاست غلط تعیین خط حریم شهری ایجاد شده است در صورتی که حجم بالایی از زمین‌های داخل حریم در اختیار دولت قرار گرفته است؛ به گفته عضو کمیسیون عمران مجلس هیچ گونه کمبودی در تامین زمین وجود ندارد.

صدرا محمدی: با پای ورم‌کرده دو راند مقابل حریف روس جنگیدم/ مسئولان تلاش و غیرت تیم ایران را نادیده نگیرند

عضو تیم اعزامی موی تای ایران به رقابتهای جهانی تایلند گفت: اکثر نفرات تیم کشورمان برای اولین بار بود که پا به چنین میدان بزرگی می گذاشتند و مطمئنا با تجربیات ارزشمندی که از این مسابقات بدست آوردیم، می توانیم در رویدادهای پیش رو، عملکرد به مراتب بهتری داشته باشیم.
معاون وزیر علوم خبر داد

ایجاد مراکز هدایت شغلی در ۵۰ دانشگاه کشور

معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: ۵۰ مرکز هدایت شغلی در دانشگاه‌ها ایجاد و طی سال گذشته ۸ هزار دوره مهارت افزایی با حضور ۳۲۸ هزار دانشجو برگزار شده است‌.
فیلم
آخرین اخبار
یادداشت های دانشجویی
نشریات دانشجویی
Yara
دادستان
پرتال شهدای دانشجو