دانشگاه - آموزش و پژوهش
آموزش و پژوهش
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۲
رئیس دانشگاه تهران مطرح کرد:
رئیس دانشگاه تهران درباره مدیریت در شرایط فتنه بر اساس آموزه‌های نهج‌البلاغه، گفت: در شرایط فتنه نباید فوری قضاوت کرد و موضع گرفت. بلکه باید اجازه داد تا شرایط روشن شود. در صورتی می‌توان از فتنه‌ها موفق بیرون آمد که دنباله‌رو ولایت و رهبری آگاه باشیم و ولایت را مبنا قرار دهیم.
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۸
رئیس دانشگاه تهران:
رئیس دانشگاه تهران گفت: قطعا زندگی و سرنوشت شما دانشجویان برای کسانی که آن طرف مرز‌ها نشسته‌اند و سعی دارند بر ذهن و رفتار جوان و دانشجوی ما تاثیر بگذارند تا اهداف و منافع خودشان را تامین کنند، اهمیتی ندارد.
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۰
دانشگاه الزهرا (س) طی اطلاعیه‌ای تقویم آموزشی نیمسال دوم تحصیلی را اعلام کرد.
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۹
فراخوان جذب اعضای هیأت علمی نوبت دوم سال ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد اسلامی، ۱۵ بهمن ماه آغاز می‌شود.
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۳
مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی سال ۱۴۰۲ ، امروز پنج شنبه ۱۳ بهمن به پایان می‌رسد.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۹
معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های تحصیلی دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای «ناپیوسته» و دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن‌ماه سال ۱۴۰۱ خبر داد.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۴
مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت مقطع کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسه‌های آموزش عالی غیرانتفاعی و مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در مرحله پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی بهمن ماه سال ۱۴۰۱ خبر داد.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۶
تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه تهران و سازمان منطقه آزاد قشم از سوی سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران و افشار فتح‌الهی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم امضا شد.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۹
علیرضا منادی:
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ضمن حضور در اجلاس رؤسای دانشکده‌ها و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای سراسر کشور به ایراد سخنرانی پرداخت.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۵
علی خطیبی:
معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم گفت: سرمایه‌های متخصص و ماهر تربیت‌شده در دانشگاه فنی و حرفه‌ای در کنار منابع و سرمایه‌های خدادادی کشور، قطعاً باعث رشد و با‌لندگی خواهند شد.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۵
اعتبار طرح ارتقاء سال ۱۴۰۱ خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای بر مبنای اولویت‌های تعمیرات خوابگاه‌ها، به مشمولین این طرح ابلاغ شد.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰
دانشگاه الزهرا اعلام کرد
مهلت پیش ثبت‌نام اسکان نو دانشجویان روزانه واجد شرایط غیر بومی ۱۳ بهمن ماه به پایان می‌رسد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار