دانشگاه - آموزش و پژوهش
آموزش و پژوهش
۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۳
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به آمار ازدواج دانشجویی در کشور گفت: متوسط نرخ تلخ‌کامی‌های طلاق در ازدواج دانشجویی به کمتر از پنج یا شش درصد می‌رسد و از پایدارترین ازدواج هاست.
۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۱
امتحانات نهایی دانش آموزان و تاثیر آن بر کنکور موضوعی است که -سه شنبه ۹ تیرماه- در برنامه تهران ۲۰ بررسی می‌شود.
۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۹
آغاز دوره از اول مهر؛
نتایج نهایی پذیرش در چهلمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام شد.
۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۵
مهلت ثبت‌نام از داوطلبان شرکت در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی فردا، ۱۰ خرداد به پایان می رسد.
۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۲
مرکز امور دانشجویان بین‌الملل دانشگاه علامه طباطبائی با هدف بهبود ارائه خدمات بیشتر و با کیفیت‌تر به دانشجویان غیرایرانی، با حضور رئیس اداره کنسولی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و هیئت رئیسه دانشگاه افتتاح شد.
۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۲
معاون آموزشی وزیر علوم:
معاون آموزشی وزیر علوم با اعلام اینکه طرح تحول در آموزش عالی یک ضرورت و در ذیل طرح تحول دولت است گفت: ۱۰ اقدام طرح تحول به دانشگاه‌ها ابلاغ شده است.
۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۰
رئیس دانشگاه آزاد گفت: نوعی برده‌داری مدرن اتفاق افتاده و کسانی که ذیل هوش مصنوعی بمانند، برده می‌شوند و کسانی که از آن عبور کنند، آقایی خواهند کرد؛ چرا که غرب خود را برای برده‌داری جدید آماده کرده است.
۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۰
به صورت اختیاری؛
دو واحد درس عمومی اختیاری مکتب شهید سلیمانی مصوب و به روسای دانشگاه‌ها ابلاغ شد.
۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۰
دوره آموزشی تخصصی «اصول بازرسی در آزمون‌ها و آموزش عملی دستگاه‌های آشکار‌ساز تجهیزات الکترونیکی» برای مسئولان حفاظت آزمون‌ها و بازرسی بدنی حوزه‌های آزمون سراسر کشور به صورت وبیناری برگزار شد.
۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۶
معاون دانشگاه تهران:
معاون دانشجویی دانشگاه تهران با تاکید بر اینکه ایجاد مسئولیت‌پذیری جمعی در دانشجویان، از وظایف اصلی دانشگاه است؛ گفت: عملیاتی کردن برنامه‌های پیشگیری از مصرف دخانیات نیازمند صبر و حوصله و اطلاع‌رسانی دقیق است.
۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۱
دانشگاه تهران شرایط پذیرش دانشجویان استعداد درخشان در دوره کارشناسی ارشد و دکتری (Ph.D ) به شیوه استاد محور در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ را اعلام کرد.
۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۳
رئیس دانشگاه علمی کاربردی:
رییس دانشگاه علمی کاربردی گفت: ورود دانش آموختگان به بازار کار مستلزم استقرار نظام صلاحیت حرفه‌ای است. به همین دلیل این دانشگاه با سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی تعامل دارد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار