آموزش و پژوهش
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
در سال‌های ۹۴ و ۹۵؛
بر اساس آمار کانون ثبت پتنت ایران، در سال‌های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ یک سوم ثبت پتنت‌های بین‌المللی دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی کشور مربوط به دانشگاه صنعتی امیرکبیر بوده است.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
قبادیان:
معاون معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزیر صنعت با اشاره به راه‌اندازی سامانه تولید و توسعه اشتغال پایدار گفت: واحد‌های صنعتی نیاز‌ها و مشکلات خود را در این سامانه بارگذاری می‌کنند تا فناوران و دانشگاه‌ها نسبت به رفع آن‌ها اقدام کنند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۲
ادعای یک نشریه انگلیسی:
گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که کمتر از نیمی از شهریه دریافتی از دانشجویان صرف امور آموزشی می‌شود و دانشجویان به عدم شفافیت مالی دانشگاه‌ها معترض هستند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
یزدانی:
معاون پژوهشی مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش علوم پزشکی از تدوین برنامه راهبردی برای تمامی واحد‌ها خبر داد و گفت: مجله پژوهش‌های استراتژیک در آموزش پزشکی سال آینده راه‌اندازی خواهد شد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
حسینی تودشکی:
معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: این دانشگاه رویکرد و برنامه‌های خود را به سمت ایجاد دانشگاه نسل سوم و چهارم تعریف کرده است.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
لاریجانی:
معاون آموزشی وزارت بهداشت با اشاره به اجرای پروژه‌هایی برای ارتقای کیفیت پایان‌نامه‌های دانشجویان علوم پزشکی گفت: توانمندسازی بدنه دانشگاه‌ها در حوزه‌های مختلف پژوهش برای آموزش علوم پزشکی پیگیری می‌شود.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
قابل توجه داوطلبان؛
چهل و ششمین آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی پنجشنبه ۲ اسفند برگزار می‌شود و داوطلبان تا ساعت ۲۴ امروز دوشنبه ۲۹ بهمن فرصت دارند نسبت به تکمیل مدارک اقدام کنند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
معتمدی:
رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به برنامه‎های این دانشگاه برای توسعه ارتباط با صنعت، گفت: ما در این راستا راهبرد «در‌های باز دانشگاه» را در نظرگرفته‌ایم.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱
غلامی:
وزیر علوم گفت: دو دانشگاه شهیدبهشتی و صنعتی شریف به دلیل فعالیت‌های علمی در عرصه انرژی هسته‌ای از سوی کشور‌های خارجی تحریم شده‌اند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
توکلی در گفتگو با دانشجو:
مشاور عالی سازمان سنجش از آخرین فرصت ثبت‌نام در کنکور ۹۸ خبر داد و گفت: تاکنون ۳۴۷ هزار و ۹۵۶ داوطلب برای شرکت در آزمون سراسری ثبت‌نام کرده‌اند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۲
از سوی ستاد فناوری نانو؛
دانش‌آموزان پایه‌های نهم، دهم، یازدهم و پیش‌دانشگاهی همه رشته‌های تحصیلی تا فردا ۳۰ بهمن‌ماه فرصت دارند نسبت به ثبت‌نام در دهمین المپیاد نانو اقدام کنند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
در اطلاعیه‌ای؛
جزئیات نحوه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان نهایی مقطع کارشناسی پیوسته براساس سوابق تحصیلی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار