دانشگاه - آموزش و پژوهش
آموزش و پژوهش
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰
صالحی‌عمران در گفتگو با دانشجو:
رئیس دانشگاه فنی‌حرفه‌ای گفت: برای تحقق و توسعه علم نیازمند ایجاد تناسب در بخش‌های مختلف آموزش عالی هستیم؛ به گونه‌ای که تمام بخش‌ها به یک میزان رشد یابند.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
صالحی عمران در گفتگو با دانشجو:
رئیس دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای گفت: نسبت کادر آموزشی این دانشگاه به تعداد دانشجویان حدود ۱ به ۲۵۰ است.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
محمدی در گفتگو با دانشجو:
معاون پژوهشی دانشگاه علم و صنعت گفت: انتشار مقاله توسط پژوهشگران و محققان بین‌المللی در راستای به نمایش گذاشتن یافته‌های علمی در سطح دنیا الگوی موفقی است که به میزان زیادی موجب رفع مشکلات صنعتی جامعه می‌شود.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
نگاهداری در گفتگو با دانشجو:
رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد گفت: جلوگیری و ممانعت از انجام پژوهش‌های کاذب و نمایشی و کمی‌گرایی صرف در انتشار مقالات، یکی از رویکرد‌های دوره جدید این دانشگاه است.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
عبداللهی در گفتگو با دانشجو:
معاون آموزشی دانشگاه خوارزمی گفت: جایگاه علمی نباید از دست برود، متاسفانه هنوز دانشجویان نگاهشان را تغییر نداده‌اند و با نگاهی دانش‌آموزی به دانشگاه ورود پیدا می‌کنند.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
ملانظری به دانشجو خبر داد
رئیس دانشگاه الزهرا (س) درباره برخی اقدامات مهم حوزه پژوهش این دانشگاه در سال گذشته توضیح داد.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
نگاهی به زندگی برگزیده جایزه مصطفی (ص)؛
دانشمند ایرانی برگزیده امسال جایزه مصطفی (ص) درباره زندگی و اثر برگزیده خود در حوزه زیست‌شناسی تکوینی توضیح داد.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰
در گفتگو با دانشجو:
معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت: این دانشگاه در راستای آشنایی اساتید با محتوای آموزشی و شیوه‌های تدریس جدید برای آن‌ها دوره‌های توانمندسازی برگزار می‌کند.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
گزارش|
با توجه به تعطیلی دانشگاه‌ها بخاطر جلوگیری از شیوع کرونا بر آن شدیم تا وضعیت بازگشایی یا برگزاری کلاس‌های مجازی آن‌ها را پس از تعطیلات نوروز بررسی کنیم.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
یزدی در گفتگو با دانشجو:
معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه استاد فرشچیان گفت: علاوه بر بحث دانش، مهارت دانشجویان نیز باید مورد ارزیابی قرار گیرد، اساتید دانشگاهی می‌توانند این ارزیابی را از طریق برگزاری مسابقات و انجام پروژه‌‌ها دنبال کنند.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
در گفتگو با دانشجو
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: یکسری بسته‌های ویژه برای توسعه بازار محصولات مناسب تجاری سازی را در دست طراحی داریم.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۷
طی دستور وزارت بهداشت؛
وزارت بهداشت طی نامه‌ای به دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور نکات مهمی از جمله استمرار ترم تحصیلی تا پایان شهریور ۹۹ را اعلام کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار