فناوری و آموزش
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵
از سوی شریعتی‌نیاسر؛
معاون آموزشی وزارت علوم گزارش «طرح ساماندهی مؤسسات آموزشی و پژوهشی» را ارائه و بر ادغام برخی دانشگاه‌ها و توجه به مشکلات پیش روی فعلی دانشگاه‌ها اشاره کرد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰
غلامی:
وزیر علوم گفت: تا کنون حدود ۵۰ مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی تعطیل و تقریباً ۷۰ مؤسسه از پذیرش دانشجو منع شده‌اند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
طی نامه‌ای از سوی لاریجانی؛
معاونت آموزشی وزارت بهداشت از خبرگان نظام سلامت خواست درباره اصلاح آیین‌نامه مشارکت بخش خصوصی در آموزش عالی سلامت نظر دهند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵
نظام رتبه‌بندی سایمگو اعلام کرد
براساس رتبه‌بندی سایمگو، ایران در سال ۲۰۱۷ به مقام نخست تولیدات علمی در رشته مهندسی برق و الکترونیک در سطح کشور‌های آسیای غربی رسیده است.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
در نشست خبری مطرح شد
مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی با اشاره به برگزاری ششمین امتحان مشترک دستگاه‌های اجرایی در هفدهم اسفندماه گفت: در این آزمون ۴۴۶۴ نفر پذیرفته خواهند شد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
اسدی‌فرد:
مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی از دسته‌بندی تجهیزات آزمایشگاهی موجود در کشور از سوی این شبکه خبر داد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۰
امید در گفتگو با دانشجو:
رئیس دانشگاه علمی کاربردی گفت: در سال جاری بیش از صد مرکز نو آوری ایجاد کردیم؛ یعنی در کنار هر دانشگاه علمی کاربردی یک مرکز نوآوری در حال دایر شدن است تا دانشجویان ایده‌های خود را به تولید تبدیل کنند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰
در اطلاعیه‌ای؛
ثبت‌نام ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور امروز از طریق سایت اینترنتی جهاد دانشگاهی آغاز می‌شود.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
آهنچیان:
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی آموزش عالی از لغو قانون حذف نمره مردودی از معدل کارشناسی ارشد خبر داد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵
بخشی خانیکی:
رئیس دانشگاه پیام‌نور استان تهران گفت: تهیه پیش‌نویس آیین‌نامه آموزش آزاد دانشگاه پیام‌نور در حوزه درآمدزایی دانشگاه صورت گرفت.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۳
قابل توجه داوطلبان؛
پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته نیمسال دوم ۹۸-۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی از امروز آغاز شد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۵:۲۰
گزارش|
با انتشار لایحه بودجه ۹۸، حوزه‌هایی همچون علم و فناوری قدری با بی‌مهری روبه رو شده‌ و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و زیر مجموعه‌های آن را به دردسر انداخته است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار