روزنامه‌ها و نشریات
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳
سریال‌ها و فیلم‌هایی با موضوع آخرالزمان، در یکی دو دهه اخیر بسیار پر مخاطب بوده‌اند چراکه با توجه به تغییرات اقتصادی، اجتماعی و نگاه مردم دنیا به مذهب، این موضوع، ظرفیت‌های داستانی زیادی برای جذب مخاطب داشته است.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
«فرهیختگان» در گزارشی آماری به سنجش عملکرد دولت در برخی شاخص‌های اقتصادی و معیشتی در سال‌های اخیر پرداخته است که این شاخص‌ها همگی اظهارات رئیس‌جمهور مبنی‌بر نمره بسیار بالای دولت را نقض می‌کنند.
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
تا دربی پایتخت کمتر از یک ماه دیگر فرصت باقی است و VAR پیشنهادی باید به تایید نماینده فیفا برسد. آیا می‌توان در این زمان کوتاه همه نواقص را برطرف کرد؟ پاسخ به این شوخی با شما...
۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۵
دولت در کارنامه‌اش به‌جای سیب و گلابی که قولش را داده بود «پیاز» آورده است! چون هرکس به آن نگاه می‌کند گریه‌اش می‌گیرد!
۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۲
یارو مشغول قماربازی بود. گفتند؛ چه نشسته‌ای که یک نفر درون آب افتاده و دارد غرق می‌شود! گفت؛ به من چه‌؟! گفتند؛ برادر خودت است و یارو با بی‌خیالی به قماربازی ادامه داد و گفت؛ پس به تو چه‌؟!
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۳
پاکستان برخلاف عربستان در همسایگی ایران قرار دارد و به لحاظ روابط دوجانبه و راهبردی این کشور با ایران، نمی‌تواند رویکردی خصمانه علیه ایران به ویژه در سطوح منطقه‌ای اتخاذ کند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴
استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران:
اگر مسیری که غرب و آمریکا دنبال می‌کنند، محقق شود و ادامه پیدا کند یعنی بتوانند مولفه‌های قدرت منطقه‌ای و راهبردی و توان بازدارندگی ما را بگیرند یا تضعیف کنند، این وضعیت زمینه‌ساز جنگ خواهد شد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۸
دهقان مخالفت خود را با استیضاح رئیس‌جمهور در مجلس متذکر شد و تاکید کرد استیضاح رئیس‌جمهور در فراکسیون نمایندگان جریان انقلابی مجلس طرح نشده و قریب به اتفاق اعضای این فراکسیون هم با دلایل متنوعی که دارند استیضاح رئیس‌جمهور را مقدور و مطلوب نمی‌دانند.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
در این گزارش عمده اقدامات تروریستی جیش‌الظلم از ابتدای تأسیس آن تا ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ارائه می‌شود. شایان ذکر است که این اقدامات طبقِ اعتراف صریح گروه تروریستی جیش‌الظلم بوده که در اطلاعیه‌های رسمی خود، مسئولیت آن‌ها را برعهده گرفته است.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۸
مجید اخشابی، خواننده موسیقی پاپ:
اخشابی معتقد است در روزگاری که گوش مردم به شنیدن هر صدای بی‌کیفیت و ترانه‌های بی‌محتوا عادت کرده خیلی شرایط برای حضور افرادی مثل او فراهم نیست و باید منتظر شد دوباره یک جریان نو درعرصه موسیقی ایجاد شود.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۹
ای عوام! اگر به آنجا بروند چون هیچ هنر و تخصصی ندارند فقط باید مفت بخورند که آنها هم نان مفت به کسی نمی‌دهند! ولی اینجا که باشند، هم مفت می‌خورند و هم به نفع دشمنان وطنشان حرف مفت می‌زنند!
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۳:۵۷
ظریفی نبود تا به ایشان بگوید شما اگر اهل جنگیدن و مُردن و ایران پس گرفتن بودید در ۵۷ جلوتر از «پهلوی‌تان» تا عمق لس‌آنجلس و پاریس و لندن نمی‌گریختید.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار