دیگر رسانه‌ها - روزنامه‌ها و نشریات
روزنامه‌ها و نشریات
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۹
اوس شعبون، که مسئولیت نگهداری از پلنگ باغ وحش ناصرالدین شاه را برعهده داشت، جیره روزانه پلنگ را خورده و حیوان از گرسنگی مرده بود.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۲
یارو به دکتر گفت؛ آقای دکتر مدتی است که هرکس مرا می‌بیند به من می‌گوید گاو! دکتر پرسید؛ از کی تا به حال؟ یارو گفت؛ از همان موقع که گوساله بودم!
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۷
ترامپ خودش پدر جَد همه عفونت‌هاست و اگر خبر صحت داشته باشد باید گفت: کرونا، ترامپ گرفته و خطر مرگ این ویروس مادر مرده را تهدید می‌کند!
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۲
یادداشت/
بن‌سلمان به دلایل گوناگون و از جمله خسارت‌های سنگین و تلفات انسانی فراوانی که در جنگ یمن به مردم عربستان تحمیل کرده است، با نارضایتی توأم با نفرت مردم رو‌به‌روست.
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۷
آنچه امروز در انتخابات درون‌حزبی دموکرات‌ها می‌گذرد، مصداق عینی خدعه و مکر نظام‌مندی است که سران این حزب برای تحقق شکست برنی سندرز در انتخابات طراحی کرده‌اند.
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۵
دو نفر در کوپه قطار باهم درگیر شده بودند. یکی می‌گفت؛ اگر پنجره باز باشد من از سرما می‌میرم! دیگری می‌گفت؛ اگر بسته باشد من از گرما می‌میرم!
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۳
وزیر بهداشت در ادامه نامه‌نگاری‌های درون کابینه‌ای، در نامه‌ای بی‌سابقه خطاب به وزیر صمت از عدم همکاری مسؤولان آن با ستاد مقابله با کرونا گلایه کرد.
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۰
طالبان برای کسب قدرت همه شعارهایش را زیر پا گذاشت و با آمریکا از در سازش وارد شد و نتیجه‌اش را هم دید.
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۱
یادداشت/
آمریکا تاکنون به کدامیک از تعهدات خود پایبند بوده است که بتوان انتظار پایبندی به توافق با طالبان داشت؟!
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۱
یارو زیر تیر چراغ برق دنبال کلیدش می‌گشت. پرسیدند؛ کلیدت را اینجا گم کرده‌ای گفت؛ نه، توی کوچه بغلی گم شده! گفتند؛ پس چرا اینجا دنبالش می‌گردی؟ گفت؛ آخه اونجا تاریکه!
۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۹
یادداشت/
آمریکایی‌ها روی انتخابات اسفند ماه حساب ویژه‌ای باز کرده و آن را نقطه بی‌بازگشت افول انقلاب اسلامی و نظام برآمده از آن می‌دانستند.
۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۳
البته بی‌حساب نیست! می‌خواهند ویروس با شنیدن اینهمه سر و صدا بیرون بیاید و اعتراض کند که چه خبرتونه؟ مگه ویروس ندیدین؟... و همون موقع با دمپایی تو سرش بزنند و قال قضیه رو بکنند!
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار