دیگر رسانه‌ها - روزنامه‌ها و نشریات
روزنامه‌ها و نشریات
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۸
بدون شک ملتی که یکپارچه در برابر خشم توفنده سیل مقاومت کرد در صورت جلب اعتماد ملت در برابر تهاجم اقتصادی دشمن نیز جانانه مقاومت خواهند کرد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۲
گفت: یعنی کسانی که توصیه می‌کنند ایران هیچ اقدام عملی نظیر بستن تنگه هرمز، علیه آمریکا انجام ندهد، در حقیقت از دشمن برای حمله به ایران دعوت کرده‌اند.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷
خندق‌آبادی ابتدا حاضر به گفتگو شد منتها بلافاصله پس از مواجهه با سوال خبرنگار ما درخصوص اینکه آیا حق پخش «رحمان ۱۴۰۰» توسط سوره خریداری شده یا خیر، به طرز غافلگیرکننده‌ای عصبانی شد و گفت: به این سوال پاسخ نمی‌دهد و گوشی تلفن را قطع کرد.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۱
پس از خبر کیهان درباره جمعیت شارمین میمندی‌نژاد و انتقاد از تارنمای جماران در حمایت از این تشکیلات طبق روال مرسوم رسانه‌های بیگانه خارج از کشور به‌خصوص رسانه‌های انگلیسی در واکنش به خبر کیهان به حمایت از این جمعیت پرداختند.
۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۰
یارو هندوانه‌ای دزدیده و مشغول خوردن بود، گفتند؛ حرام است. گفت؛ من برای خنکیش می‌خورم به حلال و حرامش کاری ندارم!
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۴
گفت: یکی می‌گوید اگر طلبه‌هایی که برای کمک رفته‌اند راست می‌گویند عمامه‌هایشان را بردارند! آن یکی می‌گوید عراقی‌ها همان‌ها هستند که با ما جنگیدند و...
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۶
بلانسبت همه حیوانات، گور خر حیوانی است که تا لب گور هم خر باقی می‌ماند!
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۴
به یارو گفتند؛ اگر نصف دنیا را به تو بدهند چه می‌کنی؟ گفت؛ می‌فروشم میرم خارج!
۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۵
همه درد و جیغ بنفش آمریکا به‌خاطر حضور و فعالیت سپاه در منطقه است که اجازه نداده آمریکا مردم این مناطق را به بردگی بکشاند.
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۷
حیوونکی ترامپ خواسته یک قمپزی در کرده باشد!
۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۳
یارو به رئیس اداره‌اش می‌گفت؛ قربان خیلی دلم می‌خواهد به شما بگویم که متوجه عرایضم نشده‌اید، ولی زبانم نمی‌گردد و بی‌اختیار می‌گویم؛ مردک! مگر مغز خر خورده‌ای؟!
۰۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
حاجی بابایی خبر داد
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: تغییر نام دانشگاه علوم پزشکی همدان به دانشگاه ابن سینا مصوب و به دولت اعلام شده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار