- شبکه‌های اجتماعی
شبکه‌های اجتماعی
۰۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۱
متاسفانه بازار مسکن همواره همراه با بازار دلار، رشد کرده؛ اما زمانی که این شاخص اقتصادی فروکش می‌کند، دیگر نمی‌توان قیمت‌ها را برگرداند. به این ترتیب قیمت خود را حفظ می‌کند تا بازار و باور کلی اقتصادی به این نتیجه برسد که قیمت‌ها پایین است.
۰۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۴
اقای رئیسی بدون وقفه عازم پروژه جمع آوری فاضلاب شد. پروژه، جمعه ها تعطیل است و شب قبل به مدیران و مهندسانش گفته اند فردا فرمانده سپاه برای بازدید می آید و چندنفری حضور داشته باشید.
۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۲
لوتی با دیپلمات کشورهای مصر، پاکستان، کویت، گرجستان، آلمان، فرانسه ارتباط داشت و شبکه جمع آوری گسترده اطلاعات را از دیپلمات‌های سایر کشورها فراهم کرده بود.
۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۷
تصویری از یک کارگر جایگاه سوخت که با در دست داشتن پلاکاردی حقوق‌های معوقه خود را مطالبه می‌کرد، در شبکه‌های اجتماعی خبرساز شد و پیگیری دادستان را در پی داشت.
۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۳
در جریان یک اقدام هکری بی سابقه، پایگاه داده شبکه اجتماعی کلاب هاوس هک شده و اطلاعات کاربران آن و فهرست تماس تلفن همراه آن‌ها به دست هکر‌ها افتاده است.
۰۹ تير ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۸
خط نامشخص اما باز هم زنگ زد و چون گوشی را برداشتم، گفته شد که از طرف دفتر سید ابراهیم رئیسی تماس گرفته‌اند. درخواست‌شان دریافت انتقادات، نظرات و پیشنهادات من به آقای رئیسی در مقام ریاست جمهوری بود.
۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۸
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: اقدام جمهوری خواهان کنگره آمریکا در رونمایی از یک بسته تحریمی جدید علیه ایران، دارای دو معنای روشن است.
۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۵
سعید جلیلی:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: از "سرهنگ و حقوقدان" تا "جنگ و مذاکره"؛ دو قطبی‌های موهومی که برای فریب مردم ساخته می‌شود.
۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۴
یادداشت/
پرویز امینی نوشت: روحانی با مشی و مدیریت خود و ارجاع مسایل کشور به خارج، هزینه‌های تهدید تحریم‌های هسته‌ای را به شکل حداکثری درآورده است که مقایسه وضعیت اکنون کشور با سال ۹۲ که نتایج تحریم‌های سخت آمریکا تا حد زیادی کنترل و مدیریت شده بود، به خوبی این حداکثری کردن تهدید در دولتمداری روحانی را می‌توان فهمید.
۳۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷
شب گذشته سه اپلیکیشن متعلق به فیس‌بوک به نام‌های واتس‌اپ، اینستاگرام و پیام‌رسان اختصاصی آن از دسترس خارج شدند و هنوز هیچ توضیح رسمی در مورد علت این نقص ارائه نشده است.
۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۳
مهم این بود که "رضاخان پالانی"، ناگهان "رضاشاه پهلوی" شد. در هر صورت، طرح "ایران باستان" و نامگذاری "پهلوی"، ازسوی سفارت‌های غربی ومستشرقین مستعمراتی و کاملا سیاسی، طراحی شد.
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۹
مشاور فرماندهی کل قوا:
مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی خاطرنشان کرد: رزمایش‌های متنوع در روزهای گذشته که با شلیک موشک‌های بومی و قدرتمند در روزهای آتی همراه خواهد شد، نشان می‌دهد نیروهای مسلح کشورمان هر زمان که لازم باشد، آماده دفاع و پاسخگویی هستند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار