دیگر رسانه‌ها - شبکه‌های اجتماعی
شبکه‌های اجتماعی
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۹
مشاور فرماندهی کل قوا:
مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی خاطرنشان کرد: رزمایش‌های متنوع در روزهای گذشته که با شلیک موشک‌های بومی و قدرتمند در روزهای آتی همراه خواهد شد، نشان می‌دهد نیروهای مسلح کشورمان هر زمان که لازم باشد، آماده دفاع و پاسخگویی هستند.
۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۲
حسن رحیم پورازغدی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی درباره میزان حقوق و دریافتی اعضای شورایعالی انقلاب فرهنگی پاسخ داده است.
۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۷
استاد دانشگاه کالیفرنیا میگوید، تصور کنید اگر ایران یا یک دولت دیگر که با آمریکا همسو نیست دانشمندان اسرائیلی را ترور میکرد میتوانید خشم و عصبانیت حکومتهای غربی را تصور کنید؟
۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۳
پرویز امینی در تحلیلی پیرامون کارزار انتخاباتی ایالات متحده نوشت؛
این ذهن‌های استعمار زده، در چالش‌ها و تهدید‌هایی که غرب و خصوصا امریکا در این چهل سال بر سر ملت ما آوار کرده اند، همواره ما را متهم و آن‌ها را حق به جانب میداند.
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۸
کمک آیت‌الله سیستانی به ایران برای مقابله با کرونا تکذیب شد.
۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۳
دوربین مخفی متفاوت؛
عوامل اجرایی پویش مردمی «فقط به عشق علی» این بار بین مردم رفتند تا به مناسبت عید غدیر در قالب دوربین مخفی به افرادی که ماسک نمی‌زنند، بعنوان نذر به آن‌ها ماسک هدیه دهند.
۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۳
یادداشت/
وقتی فتنه گران تحت مدیریت خاتمی و موسوی در حال هتاکی روز عاشورا بودند، خوئینی ها مرده بود که حجاریان از جد او (امام حسین علیه السلام) یاد می کند؟ سران فتنه در لشکر یزید بودند و همچنان هستند.
۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۱
فیلم|
یکی از حامیان ترامپ روی گردن یکی دیگر زانو زده تا قتل جورج فلوید را به تمسخر بگیرد!
۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۹
عضو حقوقدان شورای نگهبان نوشت: بار‌ها مسئولان مختلف همچون آقایان لاریجانی، جهانگیری، شمخانی، ظریف، رحمانی فضلی، همتی، حاتمی و... در جلسات شورا حاضر شده‌اند.
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۹
حدود ۱۵۰ روز تا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده و مشخص نیست افکار عمومی آمریکائیان به چه سمتی حرکت کند، بنابراین پیش‌بینی‌های متفاوتی از احتمال پیروزی یا عدم پیروزی ترامپ وجود دارد.
۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۰
همزمان با سالگرد ارتحال حضرت امام (ره)، کلیدواژه‌های #خمینی_زنده_است و #امام_خامنه‌ای ترند نخست توئیتر فارسی شد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۵
یک کاربر توییتری به نحوه انتخاب هیئت امنای بی‌بی‌سی و همچنین بودجه این بنگاه خبرپراکنی اشاره کرده است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار