دیگر رسانه‌ها - شبکه‌های اجتماعی
شبکه‌های اجتماعی
۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹
پس از اتمام پخش این ویدئو آقای صفارهرندی گفت این سخنان باید برای مردم ما پخش شود و مردم بدانند که با پیوستن به FATF قرار است تمام تراکنش های مالی ما تقدیم این فرد شود.
۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۵
ایوب حسن ملقب به ابو عزرائیل با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود خبر ترورش توسط آشوبگران عراقی را رد کرد.
۱۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۹
حجت‌الاسلام صدرالساداتی که از روز گذشته گفته می‌شد به همراه برادرش مفقود شده است، با انتشار یک استوری از حال خود خبر داد.
۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۶
همه گزینه‌های امریکا باید به یک گزینه یعنی "پایان تروریسم اقتصادی" علیه ایران تقلیل پیدا کند. ایران کشوری نیست که بنشیند و مجازات اقتصادی مردمش را تماشا کند.
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۸
چرا امضا کنندگان نامه به جای محکوم کردن آمریکا سعی دارند که هزینه‌ها را برای آمریکا تقلیل دهند و بهای سنگینی را متوجه ملت مظلوم ایران کنند؟
۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۱
چند روز پیش شهرداری اومد فقط کوچه حاج آقا رو آسفالت کردند و ایشون متوجه شدند و به شورای شهر رسوندند که...
۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۵
محمدعلی نجفی درباره علت وقوع قتل همسر دوم خود اعتراف کرد.
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۹
آقای روحانی اصرار دارد اوباما را متفاوت از ترامپ و بهتر از او معرفی کند. او پس از گفت و گوی تلفنی با اوباما گفت "من اوباما را مؤدب یافتم".
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۵
فیس بوک و اینستاگرام در حالی با سیاست دوگانه اقدام به سانسور برخی صفحات می کنند که برخی کارشناسان آمریکایی این اقدام را راهی برای انحراف اذهان عمومی از خشونت پراکنی آنها می دانند.
۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۳
اینجا باید چند موضوع را از هم متمایز کرد. نخست، ترویج شیوه‌هایی شبیه بخت آزمایی در تلویزیون که حتماً مذموم است و باید برخورد شود. دوم، مضیقه‌های درآمدی تحمیل شده از دولت به صدا و سیما.
۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲
به‌بهانه سیل اخیر در چند استان، سخنان ابلهانه‌ای در فضای مجازی منتشر شده که برخی این رخ‌داد‌های تلخ را نتیجه شعار "مرگ بر آمریکا" دانسته اند!
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۳:۴۴
مصدق از جمله موافقان کشف حجاب بود و حتی از اینکه خیلی زودتر از رضاخان تن به این کار داده و زنان خانواده‌ش را وادار به کشف حجاب کرده بود، به خود می‌بالید.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار