دیگر رسانه‌ها - شبکه‌های اجتماعی
شبکه‌های اجتماعی
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۵
یک کاربر توییتری به نحوه انتخاب هیئت امنای بی‌بی‌سی و همچنین بودجه این بنگاه خبرپراکنی اشاره کرده است.
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۵
پس از خروج از کیهان و تحویل فوری ماشین پیکان و تخلیه آپارتمان سازمانی پس از مدتی کوتاه و اجاره خانه ای جدید در خیابان پیروزی، درخواست امتیاز هفته نامه "صبح" را تقدیم معاونت مطوعاتی وزارت ارشاد کردم.
۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
عضو شورای شهر تهران به اظهارات رئیس جمهور درباره کرونا واکنش نشان داد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۲
اگر من نگاه جهادی نداشتم آیا می‌رفتم یک قرارگاه جهادی درست کنم که صدها نیروی جوان جهادی از سیستان و بلوچستان تا خوزستان و کرمانشاه و حتی مناطق محروم شهر مشهد بی‌مزد و بی‌منت برای مردم خدمت کنند؟
۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۱
سید حسن نصرالله، حکیمانه با بخش هایی از سُنی ها و مسیحیان تعامل کرد تا کار مقاومت پیش برفت؛ همچنان که اتفاقی مشابه، با همه موانع و دشواری هایش در عراق اتفاق افتاد.
۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
برای انتخاب اصلح، به جای توجه به شعار‌ها و کلی گویی‌ها و به جای جناح بازی و قبیله گرایی باید از کاندیدا‌ها سوالات دقیق پرسید و تعهد گرفت.
۰۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۵
علیرغم اینکه اکثر نامزد‌های دمکرات در این نظرسنجی ترامپ را شکست داده‌اند، اما ازآنجاکه حاشیه خطای نظرسنجی (مثبت منفی چهار) است عملاً هیچ‌یک از نامزد‌های دمکرات در برابر ترامپ برتری قابل‌توجه ندارد.
۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۱
یادداشت/
انتقام سخت جمهوری اسلامی و مردم ایران که با تشییع میلیونی سردار شهید در سراسر کشور آغاز شد تصور کاهش سرمایه اجتماعی انقلاب را برای آمریکا بر باد داد
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۵
آیا از این اظهارات، کمترین نشانه‌ای مبنی بر تنازل آمریکا از بدعهدی و زیاده خواهی اش بر می‌آید؟
۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹
پس از اتمام پخش این ویدئو آقای صفارهرندی گفت این سخنان باید برای مردم ما پخش شود و مردم بدانند که با پیوستن به FATF قرار است تمام تراکنش های مالی ما تقدیم این فرد شود.
۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۵
ایوب حسن ملقب به ابو عزرائیل با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود خبر ترورش توسط آشوبگران عراقی را رد کرد.
۱۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۹
حجت‌الاسلام صدرالساداتی که از روز گذشته گفته می‌شد به همراه برادرش مفقود شده است، با انتشار یک استوری از حال خود خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار