قم
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳
آیت‌الله ملکوتی در دیدار با هیئت رئیسه آزاد قم:
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: با ارتباط مناسب با دانشجویان می‌توانیم خیلی از مشکلات آنان را برطرف کنیم؛ بنابراین باید دانشجویان را با راه‌های مناسب به مسائل دینی و اعتقادی آشنا کرد.
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
رئیس دانشگاه قم:
رئیس دانشگاه قم گفت: ایجاد بستر مناسب و خدمات‌دهی همراه با کرامت انسانی به دانشجویان، زمینه‌ساز ایجاد فضای امید و افزایش اعتماد در میان دانشگاهیان است.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۴
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه پزشک و پرستار از یک خانواده هستند گفت: این را نه تنها با زبان، بلکه با عمق جان باور داریم و معتقدیم که مشکلات جامعه سلامت را باید در درون خانواده خود حل کنیم.
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹
با پیگیری دانشجویان؛
براساس مطالبه دانشجویان دانشگاه صنعتی قم و با پیگیری مسئولان این دانشگاه در تعامل با شهرداری قم، ایستگاه اتوبوس دانشگاه احداث شد.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
موسوی‌نژاد در واکنش به دیدار امروز مردم قم با رهبری:
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی قم گفت: بیان نکات و انتقادات در محضر رهبر انقلاب و بدون هماهنگی، نشانه وجود آزادی بیان در جمهوری اسلامی است؛ اما از مهمانان حسینیه امام انتظار رعایت ادب داریم.
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰
پرونده ویژه| بودجه دانشگاه‌ها
رئیس دانشگاه صنعتی قم گفت: دانشگاه صنعتی قم در حال توسعه است؛ با این حال بودجه توسعه‌ای دانشگاه‌ها در وزارت علوم کم دیده شده است.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
نامه تشکل‌های دانشجویی قم به رئیس کمیسیون اصل ۹۰:
تشکل‌های اسلامی استان قم طی نامه‌ای به رئیس کمیسیون اصل نود با انتقاد از عدم حضور رئیس مجلس در جمع‌های دانشجویی نوشتند: متاسفانه وی به عنوان رئیس یکی از ارکان نظام حاضر به پاسخگویی به ملت نیستند.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۳
در مراسم انتخاب بهترین مربی فوتبال ایران؛
داود عاصم آبادی، از کارکنان دانشگاه قم در مراسم انتخاب بهترین مربیان فوتبال ایران به عنوان مربی برتر استان قم شناخته شد.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۲
با حضور صاحب‌نظران؛
سومین کنفرانس ملی فیزیک ریاضی با حضور پروفسور باسیوس از دانشگاه بروکسل بلژیک، اساتید و صاحب‌نظران فیزیک ریاضی کشور در دانشگاه صنعتی قم برگزار شد.
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰
محسنی:
معاون آموزشی دانشگاه پیام نور گفت: سامانه الکترونیکی معرفی استاد راهنما و مشاور به دانشجویان راه‌اندازی و از سال آینده در دسترس قرار می‌گیرد.
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۱
موسو‌ی‌نژاد در گفتگو با دانشجو:
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی قم گفت: هیچ راهی برای حضور افرادی که در فتنه فعال بوده‌اند، در پست‌های مدیریتی استان وجود ندارد و باید در انتخاب استاندار قم به این موارد توجه شود.
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۲
تقوی در سخنرانی نماز جمعه قم:
عضو قرارگاه شهیدزین الدین بسیج دانشجویی قم گفت: گناه نابخشودنی فتنه‌گران امیدوار کردن دشمنان برای نفوذ و اثرگذاری بر راه انقلاب اسلامی ایران بود که هیچگاه بخشودنی نیست.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار