استان‌ها - قم
قم
۰۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۶
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم:
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: با گذشت ۷۰ روز از پاییز شرایط بارش‌ها در استان نامساعد است اما پذیرفتیم که می‌توانیم آب را مدیریت کنیم در حالی که خاک ملاحظات ویژه‌ای وجود دارد.
۰۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۵
دانشجو گزارش می‌دهد؛
در حالی که قرار بود وضعیت ورزشگاه تختی تا پایان آبان تعیین تکلیف شود،  اکنون آبان هم گذشت و در صبح نخستین روز از آذرماه از سرنوشت و وضعیت ورزشگاه تختی خبر جدیدی از مصوبه سفر استانی رئیس جمهور دولت سیزدهم در دست نیست.
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۱
فرمانده سپاه قم خبر داد
فرمانده سپاه امام علی‌ بن‌ ابی‌طالب(ع) استان قم گفت: به مناسبت هفته بسیج بیش‌از ۲ هزار و ۵۰۰ عنوان برنامه توسط رده‌های مختلف بسیج در این استان اجرا می‌شود که خدمت‌رسانی به مردم از مهمترین محورهای آن است.
۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۷
در حاشیه نمایشگاه روایت پیشرفت در قم؛
وزیر نفت در حاشیه بازدید از نمایشگاه روایت پیشرفت در قم از افتتاح طرح فاز ۱۱ پارس جنوبی پس از ۲۰ سال تا هزینه ۲۱ هزارمیلیاردی برای مسوولیت های اجتماعی خبر داد. 
۲۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۶
در حاشیه نمایشگاه روایت پیشرفت بهادری جهرمی:
شامگاه ۲۶ آبان ماه علی بهادری جهرمی طی سفری به استان قم از نمایشگاه روایت پیشرفت بازدید و در جریان این بازدید به ارائه گزارشی از دستاورد‌های دولت سیزدهم و مقایسه آن با دولت دوازدهم پرداخت.
۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۰
در حاشیه برگزاری نمایشگاه روایت پیشرفت قم مطرح شد
در دومین شب از نمایشگاه روایت پیشرفت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن بازدید از این نمایشگاه در نشستی خصوصی به ایراد سخن پرداخت.
۲۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۶
مدیرعامل انتشارات کتابک با بیان اینکه ۴۲ عنوان کتاب چاپ اول با موضوع کودک و نوجوان، دفاع مقدس و مفاخر ایران در دهمین سال فعالیت این انتشارات رونمایی می‌شود، گفت: همچنین ۱۴۰۲ جلد کتاب نیز به کتابخانه‌های مناطق محروم اهدا خواهد شد.
۱۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۱
در چهل و چهارمین قسمت برنامه دادستان مطرح شد
چهل و چهارمین قسمت برنامه دادستان با موضوع بررسی مسائل استان قم با حضور احمد امیرآبادی فراهانی، نماینده مردم قم در مجلس و دو نفر از نمایندگان تشکل‌های دانشجویی استان برگزار شد.
۰۹ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۰
نیمه‌شب گذشته جمعی از دانشجویان استان به نمایندگی از تشکل‌های دانشجویی از ساختمان شهرداری قم خارج شدند که این خروج شاید با تغییر نگاه و یا عدم اغنا سازی همراه بود.
۰۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۸
دانشجو گزارش می‌دهد
در بازه‌های زمانی مختلف دغدغه ساماندهی ورودی‌های شهر از سوی مسئولان مختلف استان مطرح شده است، اما ظاهرا طلسم ورودی‌های شهر دامن گیر مردم شهر شده و ساماندهی همچنان روی ریل وعده‌ها حرکت می‌کند.
۰۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۲
"چهارمین" دوره انتخابات شورای مرکزی تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه قم برگزار و ۷ نفر به عنوان اعضای شورای مرکزی این تشکل و ۲ نفر نیز به عنوان اعضای هیئت نظارت انتخاب شدند.
۰۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۶
سفیران آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) به همراه پرچم متبرک حرم مطهر در مراسم اکران مردمی فیلم سینمایی «اخت‌الرضا» در پردیس سینمایی «بازار شهر» قم حضور یافتند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار