استان‌ها - قم
قم
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
صالحی در گفتگو با دانشجو:
مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قم گفت: تاکنون ۶ میلیون تماس با سامانه ۴۰۳۰ که به منظور رسیدگی به سوالات مردم در زمینه ابتلا به کرونا طراحی شده، به ثبت رسیده است.
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
گزارش|
با شروع سیل ابتلا به کرونا در کشور، دانشجویان سراسر کشور با راه‌اندازی قرارگاه های جهادی به حل مشکلات ناشی از شیوع این ویروس کمک کردند و در تعطیلات نوروزی هم دست از کار نکشیدند.
۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۵
در گفتگو با دانشجو عنوان شد
رئیس دانشگاه صنعتی قم گفت: طبیعتا امتحان بخش کوچکی از روش‌های ارزشیابی است و تمام آن نیست. فعالیت‌های مختلفی می‌تواند باعث شکل گیری نظام ارزشیابی مطلوب بشود.
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۶
در اقدامی صورت گرفت؛
خادم یاران رضوی که جمعی از نیرو‌های قرارگاه مردمی کریمه اهل بیت استان قم بودند با حضور ناگهانی در بیمارستان‌های فرقانی و کامکار از بیماران کرونایی عیادت کردند.
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۴
در گفتگو با دانشجو مطرح شد:
سخنگوی قرارگاه دانشجویی مبارزه با کرونا گفت: روزانه حدود ۶۰۰۰ عدد ماسک در کارگاه‌های قرراگاه دانشجویی مبارزه با کرونا تولید شده و در سطح شهر توزیع می‌شود.
۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۹
رضایی نور خبر داد
رئیس دانشگاه صنعتی قم گفت: باشگاه توانمندسازی استارتاپ‌ها در این دانشگاه دایر شد که در این مرکز، خدمات آموزش، مشاوره و جذب سرمایه گذار برای ایده‌ها و طرح‌های شرکت‌های دانش بنیان فراهم می‌شود.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸
قدیر:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه در حال حاضر آمار بستری‌های استان براثر ویروس کرونا ۷۸۱ نفر است، گفت: نگرانیم در فروردین‌ماه به خاطر مسافرت‌های نوروزی آمار مبتلایان به این بیماری افزایش یابد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
قاسمی:
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه قم با اشاره به استمرار فعالیت آموزشی این دانشگاه در قالب آموزش‌های الکترونیکی، از تولید ۶۰۰ عنوان درسی، برای اسفندماه حداقل در حد چهار جلسه محتوا برای استفاده دانشجویان خبر داد.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹
قدیر:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: مراجعه به سامانه بسیج ملی مبارزه با کرونا و پرکردن پرسشنامه موجب می‌شوند که افراد مبتلا به کرونا شناسایی شده و خدمات لازم به آن‌ها ارائه شود.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
مسئول گروه دانشجویی جهادی آل طه دانشگاه صنعتی قم گفت: با توجه به فرا رسیدن سال نو، دانشجویان جهادی دانشگاه صنعتی قم با جمع‌آوری کمک‌های مردمی، به توزیع بسته‌های غذایی در مناطق محروم می‌پردازند.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰
ابرازه:
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: ۶۰ میلیارد تومان اعتبار برای راه‌اندازی بیمارستان ۲۲۰ تخت خوابی امیرالمومنین(ع) جذب شد و به دنبال افتتاح آن تا ۱۰ روز آینده هستیم.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
در راستای مقابله با کرونا؛
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان قم پردیس حضرت معصومه (س)، دانشجویان بسیجی خود را برای آموزش مجازی برای همیاری به تمامی معلمان گرامی و کمک به دانش آموزان سازمان دهی کرد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار