استان‌ها - قم
قم
۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۷
مساجد دانشگاه های قم امسال میزبان دانشگاهیان معتکف با رویکرد جهاد تبیین خواهد بود.
۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۰
جلسه قرارگاه استانی شهید علم‌الهدی راهیان نور استان قم به ریاست حجت الاسلام دکتر شریفی و با حضور روسا و نمایندگان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان در سالن جلسات سازمان مرکزی دانشگاه قم برگزار شد.
۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۹
آیت‌الله سعیدی:
امام جمعه قم گفت: دشمن به شدت و با هر روشی به دنبال ایجاد تفرقه و جدا کردن ملت از رهبری است، اما تلاش‌های او طی ۴۳ سال گذشته بی نتیجه مانده و مردم و به ویژه جوانان ما همچنان پیرو ولایت هستند.
۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۰
استاندار قم:
استاندار قم گفت: اگر فضای لازم برای جشن های دهه مبارک فجر به گروه های مردمی اختصاص داده شود قطعا اتفاقات شکوه‌مندی رقم خواهد خورد.
۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰
توسط دانشگاه حضرت معصومه (س) احراز شد
موسسه استنادی و پایش علم و فناوری جهان اسلام، دانشگاه حضرت معصومه (س) را به عنوان بهترین دانشگاه کشور با قدمت کمتر از ۲۰ سال و بیست و یکمین دانشگاه کشور از لحاظ سرانه مقالات ISC اعضای هیات علمی انتخاب کرد.
۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴
جامعه دانشگاهی استان قم در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.
۲۵ دی ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۰
آیت‬ الله‬ جوادی‬ آملی:
مرجع تقلید شیعیان بر حفظ خون شهدا در مقام عمل تاکید کرد و گفت: حفظ آثار شهدا نیز مهم است چرا که از آثار دینی ماست و باید آنان حفظ کنیم و به آیندگان برسانیم.
۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۴
در شبستان کربلای مسجد مقدس جمکران؛
اجتماع پرشور بانوان فاطمی در دفاع از حریم ولایت، تجدید عهدی است که عصر روز گذشته در شبستان کربلای مسجد مقدس جمکران رقم خورد.
۱۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
دبیر قرارگاه احمدی روشن استان قم گفت: اگر ما برای کل مردم ایران مسکن حیاط دار با متراژ ۸۰۰ متر بسازیم، تنها از دو درصد زمین‌های کشور استفاده کردیم.
۰۷ دی ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۷
وزیر علوم گفت: رئیس دانشگاه بودن کار سختی است چرا که حواسش باید به هزینه کرد‌ها باشد و از سویی دیگر باید در عرصه فرهنگی نیز تشکل‌های مختلف را بفهمد.
۰۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۰
طی بیانیه‌ای مطرح شد
قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی استان قم درخصوص نحوه ساخت طرح ملی مسکن در این استان بیانیه‌ای صادر کرد.
۰۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۱
به همت جامعه اسلامی دانشجویان دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران؛
اردوی یک روزه جهاد علمی_فرهنگی در شهر قنوات و حومه از توابع استان قم به همت جامعه اسلامی دانشجویان دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران و قرارگاه جهادی شهید دقایقی، برگزار شد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار