استان‌ها - گلستان
گلستان
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۱
در قالب پروژه اراسموس؛
دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان یک نفر عضو هیئت علمی و دو نفر دانشجوی دکتری را در قالب پروژه اراسموس پلاس به دانشگاه گوتنگن آلمان اعزام می‌کند.
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵
۱۳ اسفند؛
نخستین همایش ملی «پتانسیل‌های صنعتی گونه‌های چوبی تندرو» به همت دانشکده مهندسی چوب و کاغذ در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان ۱۳ اسفند برگزار می‌شود.
۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۳
مناطقی از پارک ملی گلستان از ۲۷ دی، گرفتار حریق شده است و باوجود تلاش نیرو‌های امدادی، آتش در مناطق صعب‌العبور این جنگل آغاز شده است.
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۵
در جمع دانشجویان گلستان؛
عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق (ع) با اشاره به اینکه اتکای بودجه ۱۴۰۰ به فروش نفت بزرگترین ایراد آن است، گفت: هنوز نمی‌دانیم که آیا منابع مالی فروش نفت تعیین شده در بودجه امسال به کشور بازگشته است یا نه؟!
۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶
نماینده گنبدکاووس در جمع دانشجومعلمان خبر داد
نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس گفت: برای ساخت مجموعه آموزشی و اداری دانشگاه فرهنگیان در گنبد کاووس آمادگی داریم و در سال آینده اعتبارات را جذب می‌کنیم.
۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰
براساس اطلاعیه دانشگاه؛
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه گلستان مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان با سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد را تا ۲۲ دی اعلام کرد.
۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
فردا، ۱۶ دی؛
مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت سردار سلیمانی و سالروز شهید علم‌الهدی، شهید شاخص دانشجو فردا، ۱۶ دی از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور گرگان برگزار می‌شود.
۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲
با حضور معاون وزیر علوم؛
آزمایشگاه تحقیق و توسعه مرکز رشد دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با حضور معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم به بهره برداری رسید.
۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
فردا ۱۲ دی ماه؛
بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای شهید چمران گرگان مراسم سالگرد شهادت سردار سلیمانی را فردا، ۱۲ دی، برگزار می‌کند.
۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
۹ دی؛
کارگاه «جریان‌شناسی فکری در گام دوم انقلاب» ۹ دی به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گرگان برگزار می‌شود.
۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷
خان احمدی در گفتگو با دانشجو:
معاون رشد و کادرسازی بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گلستان گفت: دوره تخصصی «مسیر» با هدف تشریح سند تحویل بنیادین در آموزش و پرورش و هویت اصلی سند ۲۰۳۰ برای دانشجومعلمان گلستانی برگزار می‌شود.
۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲
از ۷ تا ۱۲ دی؛
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان مراسم سوگواری ایام فاطمیه را از ۷ تا ۱۲ دی ماه و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌کند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار