استان‌ها - گلستان
گلستان
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰
مسئول بسیج کارکنان دانشگاه آزاد گلستان:
مسئول بسیج کارکنان دانشگاه آزاد گلستان گفت: با توجه به اینکه بیشتر دانش آموزان در مناطق سیل‌زده گلستان وسایل تحصیل خود را از دست داده‌اند، ۱۰۰ بسته حمایتی لوازم‌التحریر بین این دانش آموزان توزیع کردیم.
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
با سخنرانی حجت الاسلام طاهری؛
جشن میلاد امام عصر(عج) با سخنرانی رئیس دانشگاه آزاد گرگان دوم اردیبهشت ماه در این دانشگاه برگزار می‌شود.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۰
دانشجو گزارش می‌دهد
حفظ سلامت مردم و محیط زیست پس از وقوع سیل، برای جلوگیری از خسارت‌های این ضایعه ضروری است و به نظر می‌رسد استان گلستان در این حوزه شرایط مناسبی دارد.
۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۰
حسینی در گفتگو با دانشجو:
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گلستان با بیان اینکه همه خدمات این دانشگاه به مردم سیل زده رایگان است، گفت: از دوم تا ۲۴ فروردین بیش از ۵۰ هزار نفر را ویزیت کرده ایم.
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
بردبار در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: با توجه به فعالیت دانشگاه علوم پزشکی و خانه های بهداشت در مناطق سیل‌زده گلستان نیازی به حضور گروه‌های جهادی پزشکی نیست.
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱
با پیگیری دانشگاه علوم پزشکی گلستان؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از ورود اولین محموله از کمک‌های بین‌المللی در حوزه سلامت با اعتباری حدود ۲۰ میلیارد ریال به گلستان خبر داد.
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
رئیس دانشگاه آزاد گلستان:
رئیس دانشگاه آزاد گلستان گفت: طبق هماهنگی‌های انجام گرفته با قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد، مقرر شده امتحانات میان‌ترم دانشجویان واحد‌های دانشگاهی درگیر سیل برگزار نمی‌شود.
۲۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
ممشلی در گفتگو با دانشجو:
مسئول جهادسازندگی بسیج دانشجویی گلستان گفت: جهادگران گلستانی درصورت بروز مجدد بحران آمادگی لازم برای مقابله با آن دارند.
۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹
به مناسبت تولد سرداران کربلا؛
گروه جهادی دانشگاه آزاد گرگان به مناسبت تولد سرداران کربلا، ایستگاه صلواتی در روستای گامیشلی برگزار کردند.
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۲
در محکومیت اقدامات اخیر آمریکا؛
دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه فرهنگیان گلستان در تجمعی اعتراضی علیه اقدامات اخیر دولت آمریکا، حمایت خود را از سپاه پاسداران اعلام کردند.
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۹
رضایی در گفتگو با دانشجو:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گلستان گفت: بیش از ۳۰ نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد گلستان در آق‌قلا، گمیشان و هلال احمر استان برای کمک به سیل‌زدگان در ایام نوروز حضور داشتند.
۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گرگان:
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گرگان گفت: وظیفه اصلی ما شناسایی کمبود‌ها و خلأ‌های پزشکی و درمانی در مناطق سیل زده و ارائه اطلاعات به نهاد‌های امدادگر است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار