استان‌ها - گلستان
گلستان
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹
یادداشت دانشجویی |
شاید یکی از اساسی‌ترین سوالات این روز‌ها این باشد که، اصلا کرونا خواهد رفت یا سرانجام این مهمان ناخوانده چه خواهد شد.
۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۳
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
معاون پژوهشی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: چندین طرح زودبازده در دانشگاه با مشارکت استادان و دانشجویان برگزار می‌شود تا دانشجویان فرایند تولید محصول تا عرضه به بازار را بیاموزند.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
با هدف ترویج در خانه ماندن؛
قرارگاه شهید احمدی روشن گلستان ویدئویی گزارشی تولید کرده و در آن مردم را به ماندن در خانه و همراهی با تیم‌های درمانی برای مقابله با کرونا تشویق کردند.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴
رئیس دانشگاه گلستان:
رئیس دانشگاه گلستان گفت: بستر ارتباط مجازی برای آموزش ۲۵۰۰ کاربر دانشجو را فراهم کردیم و کلاس‌ها در ساعت خود یا حتی در ایام تعطیل برگزار می‌شود.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳
به همت پژوهشگران گلستانی؛
خط تولید محلول‌های ضدعفونی کننده دست و اسکراب جراحی با دو فرمولاسیون متفاوت بر پایه الکل با ظرفیت ۲۰ هزار بطری در روز در پارک علم و فناوری گلستان راه‌اندازی شد.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گلستان:
بسیج دانشجویی استان گلستان در نامه‌ای به اعضای شورای نگهبان اعلام کرد که طرح خرید خدمات آموزشی با ماده ۲۸ برنامه ششم توسعه در تضاد است.
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹
دبیر قرارگاه احمدی روشن گلستان مطرح کرد
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن گلستان در صفحه اینستاگرامی خود تصویری از اسامی ۴۵ قاضی سابق این استان که در جنگل خواری‌ها دست داشته‌اند، قرار داد.
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
یادداشت دانشجویی |
این یادداشت هرگز در پی نفی اهمیت بهداشت یا عمل به توصیه‌های پزشکی نیست، اما یادمان باشد «با توکل زانوی اشتر ببند»، دوا را طبیب می‌دهد و شفا را خدا.
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴
بسیج دانشجویی علوم پزشکی گلستان:
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان در نامه‌ای به رئیس این دانشگاه عنوان کرد که این تشکل دانشجویی آماده است تا مطالبه گری جدی از مسئولان را برای تأمین تجهیزات حفاظتی پیگیری کند.
۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه گلستان:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه گلستان در محکومیت دولت نسبت به کشتار مسلمانان در این کشور بیانیه‌ای صادر کرد.
۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گلستان:
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گلستان در نامه‌ای به وزیر امور خارجه، از محمدجواد ظریف خواست بنا بر اصل ۱۵۴ قانون اساسی، از مسلمانان هند حمایت کند.
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از فوت ۶ نفر بر اثر کرونا در این استان خبر داد و گفت: از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون ۲۶۰ نفر با علائم کرونا از بیمارستان‌های این استان ترخیص شده‌اند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار