استان‌ها - گلستان
گلستان
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۵
گزارش |
تخلیه روستای حیدرکلا در سال ۷۸ صورت گرفت؛ با این حال به تازگی مالکان برخی زمین‌های کشاورزی در این منطقه ساخت و ساز‌هایی کرده‌اند که قانون موافق آن نیست.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۱
دانشگاه گلستان، رتبه سوم را بین دانشگاه‌های جامع زیر ۲۰ سال کشور در نظام رتبه بندی ISC کسب کرد.
۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۰
معاون استاندار گلستان:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان گفت : امسال ۶.۶ میلیون دلار سرمایه خارجی برای اجرا و توسعه زیرساخت‌های ضروری بخش‌های گوناگون در استان جذب شد.
۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۰
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی گلستان:
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی گلستان گفت: سرمای هوا و یخبندان روز‌های گذشته به ۱۵ تا ۲۰ درصد میوه‌های باغات استان خسارت زد.
۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۵
مدیرکل منابع طبیعی گلستان:
مدیرکل منابع طبیعی گستان گفت: برای مقابله با ریزگرد‌ها بهترین کار این است که با استفاده از گونه‌های بومی اقدام به ایجاد پوشش گیاهی کنیم.
۲۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۷
استاندار گلستان مطرح کرد
استاندار گلستان گفت: به دلیل قرار گرفتن استان در انتهای خط لوله انتقال و افزایش مصرف، تامین گاز مورد نیاز برخی مناطق گلستان مانند گرگان، آق‌قلا، بندرترکمن و گمیشان سخت‌تر از دیگر مناطق است.
۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۸
مدیرعامل شرکت گاز گلستان:
مدیرعامل شرکت گاز گلستان: حجم گاز گلستان در شبانه‌روز گذشته به ۱۶ میلیون متر مکعب رسید که در مقایسه با یک روز قبل ۵۰۰ هزار متر مکعب افزایش داشته است.
۱۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۷
در قالب پروژه اراسموس پلاس؛
دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به منظور گسترش همکاری‌های بین‌المللی و تقویت روابط علمی و تحقیقاتی و با هدف تبادل استاد و دانشجو ۲ تفاهم‌نامه همکاری را با دانشگاه‌های Usak ترکیه و Tuscia ایتالیا به امضا رساند.
۱۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۵
مدیر بنادر گلستان:
مدیر بنادر و دریانوردی گلستان از پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی لایروبی خلیج گرگان خبر داد و گفت: در اجرای این پروژه از برنامه پیش بینی شده جلوتر هستیم.
۱۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۵
به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی؛
دانشجویان دانشگاه‌های پیام نور و فرهنگیان استان گلستان همزمان با سالگرد شهادت سردار سلیمانی به اردوی راهیان مقاومت اعزام شدند.
۰۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۷
مدیر بنادر و دریانوردی گلستان:
مدیر بنادر و دریانوردی گلستان با اشاره به واگذاری بندر گز به سازمان همیاری‌ شهرداری‌ها در سال ۱۳۸۸ در قالب یک قرارداد ۵۰ ساله، گفت: با واگذاری این بندر نه تنها اقدام خاصی در آن صورت نگرفته بلکه سازه‌هایی که احداث شده در حال تخریب است.
۰۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۹
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه گلستان از فعالیت ۲۹ واحد فناور و دو شرکت دانش‌بنیان در دانشگاه گلستان خبر داد و گفت: مراکز رشد در راستای حمایت از دانش‌بنیان‌ها و تجاری‌سازی ایده‌ها شکل گرفته است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار