استان‌ها - گلستان
گلستان
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷
تشکل‌های دانشجویی گلستان:
تشکل های دانشجویی گلستان طی بیانیه‌های جداگانه‌ای اعلام کردند: ملت ایران از نقطه‌ای در تاریخ خود تصمیم گرفت در برابر ذلالت حیات زیر سایه دیگر کشورها بایستد و دست مستکبران را کوتاه کند.
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵
ممشلی در گفتگو با دانشجو:
مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی گلستان گفت: دانشجویان جهادگر استان در صورت نیاز به کمک آماده حضور در مناطق آبگرفته هستند.
۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۶
به همت قرارگاه احمدی روشن گلستان
دانشجویان قرارگاه شهید احمدی روشن گلستان در فیلمی مستند، گوشه‌ای از بلایایی که صدور مجوزهای بی ضابطه در روستای زیارت ایجاد کرده، به تصویر کشیده‌اند.
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶
غفاری در گفتگو با دانشجو:
رئیس پارک علم و فناوری گلستان گفت: مرکز رشد دانشگاه گنبد کاووس با هدف تقویت اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی در شرق گلستان احداث می‌شود.
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
با هدف بهره‌گیری از توانایی‌های علمی؛
تفاهم نامه همکاری دانشگاه گلستان و دانشگاه فرهنگیان با هدف استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود و توانایی‌های علمی و پژوهشی متقابل بین این دو دانشگاه، منعقد شد.
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۷
هزارجریبی در گفتگو با دانشجو:
معاون دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی گرگان از بهره‌برداری فاز ۲ مجموعه ورزشی پردیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در دهه فجر خبر داد.
۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
ممشلی در گفتگو با دانشجو:
مسئول ستاد اربعین بسیج دانشجویی گلستان از اعزام ۶ کاروان دانشجویی به پیاده روی اربعین از دانشگاه‌های این استان خبر داد و گفت: از این تعداد ۲ کاروان ۲۰ نفره خواهران دانشجو اعزام می‌شوند.
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷
در راستای اعمال مدیریت سبز؛
رئیس شورای راهبری مدیریت سبز دانشگاه علوم کشاورزی گرگان از جمع‌آوری آب‌های سطحی حاصل از بارندگی در مخازن زیرزمینی و استفاده از آن‌ها جهت آبیاری فضای سبز و شبکه آبیاری دانشگاه خبر داد.
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۹
به صورت غیرحضوری:
ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان با سوابق تحصیلی در دانشگاه گلستان تا جمعه ۱۲ مهر ادامه می‌یابد.
۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
مسئول قرارگاه شهید احمدی روشن گلستان:
مسئول قرارگاه شهید احمدی روشن گلستان گفت: با احیای وزارت بازرگانی دولت کاری می‌کند که نهاد متولی تولید و بازرگانی محصول از هم جدا شود که نتیجه مستقیم آن تضعیف تولید است.
۰۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
از سوی سازمان جنگل‌ها و مراتع؛
مطالعه حوزه‌های آبخیز جنگلی شمال کشور از سوی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری به دانشگاه علوم کشاورزی گرگان واگذار شد.
۰۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
با حمایت وزارت علوم؛
رئیس دانشگاه گلستان از تأسیس دومین مدرسه اشتغال کشور در این دانشگاه خبر داد.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار