استان‌ها - گلستان
گلستان
۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۵
رئیس پارک علم و فناوری گلستان خبر داد
رئیس پارک علم و فناوری گلستان از تصویب ۱۱۳ میلیارد و ۶۳۰ میلیون ریال تسهیلات حمایتی توسط مجموعه پارک به واحد‌های فناور استان طی ۹ ماهه نخست امسال خبر داد.
۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۵
امام جمعه گنبدکاووس:
امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به افزایش ظرفیت رشته‌های پزشکی از استاندار گلستان خواست برای راه اندازی دانشکده علوم پزشکی در این شهرستان برنامه ریزی کند.
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۶
مرکز هدایت شغلی و مدرسه اشتغال با هدف تربیت نیروی انسانی کارآمد و متناسب با نیاز صنایع کشور در دانشگاه گلستان راه‌اندازی شد.
۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۷
گزارش |
کارشناسان معتقدند که لایروبی کانال‌های ارتباطی خلیج گرگان با دریای خزر یک راهکار کوتاه مدت است؛ این در حالی است که برنامه ۵ ساله احیای این منطقه، به عنوان راهکار بلندمدت، بر همان لایروبی تکیه دارد!
۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۵
رئیس کل دادگستری گلستان از ابلاغ دستورات جامع رئیس قوه قضاییه برای پیگیری پرونده پتروشیمی این استان خبر داد.
۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۶
از ۱۳ دی؛
مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا (س) به همت هیئت رهروان حاج قاسم دانشگاهیان گلستان از ۱۳ دی تا ۱۵ دی در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار می‌شود.
۰۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۰
با مشارکت انجمن تکنولوژی جنگل ژاپن؛
قرارداد پژوهشی بین دانشگاه علوم کشاورزی گرگان، انجمن تکنولوژی جنگل ژاپن و سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور با هدف شبیه‌سازی هیدرولوژیک حوضه آبریز کارون منعقد شد.
۲۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۰
تا ۱ دی؛
سیج دانشجویی گلستان دوره مجازی شمس (شاگردان مکتب سلیمانی) را از امروز، ۲۹ آذر تا یکم دی، برگزار می‌کند.
۲۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
۸ شرکت فناور و دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری گلستان با ارائه ۱۴ محصول در نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار تهران شرکت کردند.
۲۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۸
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گلستان:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گلستان در بیانیه‌ای خواستار رسیدگی به هتاکی به ائمه (ع) و اظهارات وحدت شکن در جمع مردم آزادشهر از سوی دادگاه ویژه روحانیت شد.
۲۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۶
از ۲۴ تا ۲۶ آذر؛
رویداد آموزشی توانا از ۲۴ تا ۲۶ آذر به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور گرگان برگزار می‌شود.
۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۰
براساس اطلاعیه دانشگاه؛
دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد ۳۰ آذر، آخرین مهلت ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد در این دانشگاه است.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار