استان‌ها - گلستان
گلستان
۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۷
دانشجویان گرگانی با برپایی مراسمی باشکوه در دانشگاه‌های این شهر، از پیکر مطهر نخستین شهید مدافع حرم گلستان که بعد از حدود ۱۱ سال به وطن بازگشت، استقبال کردند.
۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۳
اجلاسیه شهدای زن اهل سنت کشور با حضور جمع کثیری از خانواده‌های شهدا و ایثارگران از مناطق مختلف ایران اسلامی در بندرترکمن در غرب استان گلستان آغاز شد.
۰۹ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۷
رئیس سازمان بسیج مستضعفان گفت ملت ایران اسلامی با تکیه بر گفتمان پایداری و مقاومت، زمینه سازی برای تغییرات در هندسه قدرت جهان و تحقق فرایند انتقال قدرت از غرب به شرق عالم را در سال ۱۳۵۷ آغاز کرد.
۰۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۹
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
فرماندار شهرستان گمیشان از بازدید سرکنسول جمهوری ترکمنستان در ایران و هیات همراه از محدوده مناطق مرزی پیشنهادی برای احداث بازارچه مرزی حسنقلی- گمیش‌تپه در شمال گمیشان خبر داد.
۰۷ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۲
در گفتگو با دانشجو مطرح شد
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان از کشف چوب جنگلی قاچاق متعلق به ۱۵ اصله کاج در کردکوی خبر داد و گفت: در این خصوص ۲ نفر دستگیر شدند.
۰۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۹
مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به در پیش بودن سامانه ناپایدار جوی از بامداد سه‌شنبه به استان گفت که در این مدت ارتفاع امواج در دریای خزر به ۱/۵ متر و سرعت تندباد دریایی به ۶۰ کیلومتر بر ساعت خواهد رسید و این شرایط برای ماهی‌گیری ناایمن است.
۰۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۹
فرایند انتقال آب دریای خزر به خلیج گرگان با پایان عملیات تعریض و تعمیق آبراهه آشور آغاز شد.
۰۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۳
مدیرکل منابع طبیعی گلستان مطرح کرد
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار نهال در قالب طرح مردمی «کاشت یک میلیارد درخت» برای نخستین سال اجرای در نهالستان‌های این استان تولید و آماده غرس در عرصه‌های جانمایی شده، است.
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۹
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مینودشت از اعلام جرم برای ۲ نفر از مدیران آموزش و پرورش این شهرستان خبر داد و گفت: با مقصران احتمالی برخورد احتمالی برخورد می‌شود.
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۶
در گرگان؛
با حضور معاون استاندار گلستان و جمعی از مسئولان استانی، شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگ و اقتصاد اقوام ایران زمین در محل مرکز نمایشگاهی شهر گرگان آغاز شد
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۱
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان:
مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان با اشاره به استمرار تلاش کادر متخصص برای درمان و مداوای دانش آموز مصدوم شده مینودشتی گفت: هرچند ضریب هوشیاری این دانش آموز روی عدد ۳ است، اما میزان فشار خون مصدوم نسبت به ساعات نخست بستری، افزایش یافته است.
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۳
دو دانش آموز مدرسه شاهد پسرانه شهر مینودشت در شرق استان گلستان که همراه مسئولین مدرسه به اردوی جنگلی رفته بودند؛ به سبب سقوط و واژگونی یک اصله درخت مصدوم و روانه بیمارستان شدند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار