گلستان
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲
معاون درمان وزارت بهداشت:
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: در سال جاری بیش از ۷۰ متخصص به مراکز درمانی استان گلستان اختصاص داده شد که از نظر تعداد و به نسبت جمعیت استان، از رتبه خوبی در کشور برخوردار است.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
یادداشت دانشجویی|
در سفر استانی رئیس جمهور به گلستان و نشست خبری وی با اصحاب رسانه مسائلی از سوی پنج خبرنگار منتخب مطرح شد که نه روحانی را به چالش کشید و نه مرهمی بر زخم‌های بی‌شمار مردم گلستان و ایران شد!
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
با حضور رئیس صندوق نوآوری؛
مراسم رونمایی از محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان مورد حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی کشور با حضور رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی و مدیران پارک علم و فناوری گلستان برگزار شد.
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸
گزارش|
حسن روحانی، رئیس جمهور برای دومین بار به گلستان رفته و این در حالی است که هنوز پروژه‌های سفر قبلی اجرایی نشده یا مطالبات مردم در تکمیل پروژه‌های زیرساختی برجای خود باقی است.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳
تشکل‌های انقلابی و دانشجویی گلستان:
تشکل‌های انقلابی و دانشجویی دانشگاه‎‌های گلستان طی بیانیه‌ای در واکنش به سفر رئیس جمهور به این استان، مسائل و مشکلات آن را برشمرده و خواستار رسیدگی به این مشکلات از سوی هیئت دولت شدند. 
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
با هدف انعقاد تفاهم نامه همکاری؛
نشست توسعه همکاری سه جانبه دانشگاه گلستان با سازمان زمین‌شناسی کشور و شركت تهيه و توليد مواد معدنی ايران با حضور اعضای هیئت علمی این دانشگاه و مدیران سازمان زمین‌شناسی کشور برگزار شد.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
از ۲۶ تا ۲۹ بهمن؛
مدیرکل فعالیت‌های فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه پیام‌نور از برگزاری جشنواره دستاورد‌های دانشجویی دانشگاه پیام‌نور در سه حوزه علمی، فعالیت‌های فرهنگی و نشریات دانشجویی خبر داد.
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶
با حضور مدیرکل فرهنگی دانشگاه پیام‌نور؛
دبیرخانه تقریب مذاهب اسلامی در دانشگاه پیام‌نور گلستان و با رویکرد ایجاد وفاق و همدلی بین مذاهب اسلامی افتتاح شد.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۸
رهایی:
معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد گفت: توسعه ارتباطات دانشگاه با دستگاه‌های اجرایی فرصتی برای استفاده از ظرفیت‌ها برای حل مشکلات جامعه است.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه کشاورزی گرگان:
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: پیگیری فعالیت‌ها از سوی اعضای هیئت‌علمی فناور و حمایت دانشگاه موجب می‌شود که فناوران در بحث فن‌بازار و تجاری‌سازی موفق باشند.
۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۲
حجت الاسلام باغشنی:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان گفت: حجاب و پوشش فطری است و به یک دین، مذهب و یا ملت خاصی تعلق ندارد.
۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
از سوی محققان علوم کشاورزی گرگان؛
محققان علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان موفق شدند با استخراج سلولز از نوعی باکتری و ایجاد یک نانوکامپوزیت کاغذی چندلایه حاوی یک نوع رزین پلیمری، نانوساختار‌هایی با خاصیت عایق الکتریسیته تولید کنند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار