گلستان
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
با رقابت بیش از ۲۰۰۰ اثر دانشجویی؛
جشنواره ملی دستاورد‌ها و توانمندی‌های دانشجویی دانشگاه پیام نور با رقابت بیش از ۲۰۰۰ اثر در جشنواره ملی دستاورد‌ها و توانمندی‌های دانشجویان این دانشگاه در گرگان آغاز به کار کرد.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
بر اساس تفاهم نامه مشترک؛
طرح استراتژیک شناسایی ذخایر آبزیان مناطق عمیق با همکاری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گلستان و سازمان شیلات ایران اجرا می‌شود.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
دژپسند در گلستان:
وزیر اقتصاد و دارایی گفت: سالانه ۹۰۰ هزار فارغ‌التحصیل دانشگاهی وارد بازار کار می‌شوند که این امر سرمایه‌گذاری بیشتر در حوزه اشتغال را ضروری می‌کند.
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۵
همزمان با دهه فجر؛
نخستین آزمایشگاه و کارگاه فناوری‌های نوین در پارک علم و فناوری گلستان با تجهیزاتی ساخت داخل افتتاح شد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۴
همزمان با دهه فجر؛
رئیس دانشگاه گلستان از افتتاح ساختمان سازمان مرکزی این دانشگاه همزمان با دهه فجر و با حضور وزیر اقتصاد و دارایی خبر داد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
چمران در دانشگاه آزاد گلستان:
نایب رئیس جبهه مردمی نیرو‌های انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه عملکرد برخی مسؤولان موجب نارضایتی مردم شده است، گفت: نظام به پشتوانه ولایت فقیه است که توانسته موفقیت‌های زیادی را پشت سر بگذارد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰
مدیر شهرک گلخانه‌ای فرهیختگان دانشگاه آزاد گرگان:
مدیر شهرک گلخانه‌ای فرهیختگان دانشگاه آزاد گرگان گفت: این شهرک گلخانه‌ای اکنون بزرگترین مرکز تولید کاکتوس و گیاهان گوشتی در کشور است و می‌تواند به دیگر کشور‌ها محصولات گیاهی خود را صادر کند.
۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷
معاون مدیریت منابع و توسعه دانشگاه آزاد گرگان:
معاون مدیریت منابع و توسعه دانشگاه آزاد گرگان گفت: شهریه دانشجویان در ترم جاری به هیچ‌وجه تغییری نسبت به ترم پاییزه نداشته است.
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲
پرونده ویژه|چهل سالگی انقلاب
رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان از رشد ۷۰ درصدی آموزش عالی در این استان نسبت به پیش از پیروزی انقلاب خبر می‌دهد و می‌گوید: متخصصان کشور‌های همسایه نیز در دانشگاه ما مشغول به تحصیل هستند.
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴
فرمانده سپاه نینوا:
فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: وزیر اسبق خارجه آمریکا می‌گفت که ۷۰ کارگروه عملیات روانی در سال ۸۸ آن فتنه عظیم را ایجاد کردند، طرح ریختند و سناریو نوشتند؛ اما با یک تدبیر رهبری همه آن‌ها نقش بر آب شد.
۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹
پرونده ویژه دانشگاهی| بررسی بودجه دانشگاه‌ها
رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: باوجود افزایش ۱۶ درصدی بودجه دانشگاه، در حوزه تجهیزات آزمایشگاهی و باتوجه به افزایش شدید قیمت ها، احتمال ایجاد خلل در هزینه‌ها و عملکرد دانشگاه وجود دارد.
۰۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گلستان در واکنش به نامه وزرا:
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان گلستان در واکنش به نامه وزرا به رهبر انقلاب در بیانیه‌ای اعلام کرد: بزرگواران! دست بردارید از این اصرار‌های بیهوده و تلاش‌های نافرجام در دست دراز کردن نزد بیگانگان. آیا چیزی جز خسارت محض نصیبمان شد؟
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار